Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το csc εγκαθιστα απλα, ενω με το home csc ηβεγκατασταση γονεται μετα απο factory reset

 

Έχω την εντύπωση ότι είναι το ανάποδο σωστό με τα CSC. To home_csc τα αφήνει ως έχει και το csc_ κάνει reset.

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο... Τα μπερδεψα!

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχεις δικιο... Τα μπερδεψα!

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλησπερα σε ολους εκανα κατι και φυγανε κατω κατω τα 3 κουμπια το home και τα αλλα 2 τι να κανω για να τα επαναφερω ευχαρειστω

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους εκανα κατι και φυγανε κατω κατω τα 3 κουμπια το home και τα αλλα 2 τι να κανω για να τα επαναφερω ευχαρειστω

 

Φιλε σε ευχαρειστω για τη αμεση απαντηση

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είναι λογικό να είμαστε ακόμα στη διόρθωση ασφαλείας του Φεβρουαρίου;; έχω αναβαθμίσει σε Pie.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Είναι λογικό να είμαστε ακόμα στη διόρθωση ασφαλείας του Φεβρουαρίου;; έχω αναβαθμίσει σε Pie.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

για κάποιο λόγο κάποιες χώρες η σαμσουγκ τις έχει στο φτύσιμο.για παράδειγμα ενώ εσύ είσαι στο Φεβρουάριο, οι γερμανικές ρομ πήραν 2 αναβαθμίσεις μέσα στο Μάρτιο.

χρόνια αυτή είναι η τακτική της σαμσουγκ

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την κάμερα γιατί στις νυχτερινές λήψεις μου εμφανίζονται αυτές οι τελείες και αν έχει συμβεί το ίδιο σε κάποιο άλλο μέλος .

Ευχαριστώ.

https://imgur.com/vxNF817

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην ομαδα.Κατοχος απο σημερα S8(ερχομενος απο P20 Lite).Πολυ ωραιο τηλεφωνο το S8 και γρηγορο..κατι που να προσεξω παιδια ή να κανω?Σας ευχαριστω

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την κάμερα γιατί στις νυχτερινές λήψεις μου εμφανίζονται αυτές οι τελείες και αν έχει συμβεί το ίδιο σε κάποιο άλλο μέλος .

Ευχαριστώ.

https://imgur.com/vxNF817

Δεν είναι πρόβλημα φίλε μου, είναι αντανακλάσεις μέσα στο φακό που κάνουν οι φωτεινές πηγές (στη φώτο που δείχνεις είναι από τα φωτα στα φανάρια).

Αυτό θα το δεις και ημέρα, εάν φωτογραφίσεις με τον ήλιο μέσα στο κάδρο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Τα push notofications εσας μονο στο app του Facebook τα βγαζει?Εμενα σε ολες ειναι μια χαρα εκτος απο αυτη..καμια ιδεα?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Δεν είναι πρόβλημα φίλε μου, είναι αντανακλάσεις μέσα στο φακό που κάνουν οι φωτεινές πηγές (στη φώτο που δείχνεις είναι από τα φωτα στα φανάρια).

Αυτό θα το δεις και ημέρα, εάν φωτογραφίσεις με τον ήλιο μέσα στο κάδρο.

Οκ φίλε. Ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Παιδεία ξαφνικά δεν λειτουργεί η γρήγορη φόρτιση στο κινητό. Να εξηγήσω το κινητό με οποιοδήποτε γρήγορο φορτιστή και με τον αυθεντικό δεν φορτίζει. Αν βάλω έναν παλιό φορτιστή με αργή φόρτιση φορτίζει το κινητό αλλά θέλει 3 ώρες λέει για μα φορτίζει. Ξέρετε κάτι τι φταίει. Το έχει πάθει κάποιος άλλος αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Το ειχα παθει και εγω... Δοκιμασα καλωδια, φορτιστες τπτ... Μετα καθαρισα τη θυρα φορτισης (μεχρι και την επλυνα!) και επανηλθε η κανονικη φορτιση αλλα οχι η γρηγορη. Μικρο το κακο καθως την γρηγορη σπανια τη χρηαιμοποιουσα....

Ειχα σκοπο να το παω Smartec αλλα εσπασε η οθονη και αλλαξα κινητο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδεία ξαφνικά δεν λειτουργεί η γρήγορη φόρτιση στο κινητό. Να εξηγήσω το κινητό με οποιοδήποτε γρήγορο φορτιστή και με τον αυθεντικό δεν φορτίζει. Αν βάλω έναν παλιό φορτιστή με αργή φόρτιση φορτίζει το κινητό αλλά θέλει 3 ώρες λέει για μα φορτίζει. Ξέρετε κάτι τι φταίει. Το έχει πάθει κάποιος άλλος αυτό?

 

δοκίμασες άλλο φορτιστή;

δοκίμασες άλλο καλώδιο;

έχεις ενεργή τη γρήγορη φόρτιση;

κάνε και μια επαννεκίνηση, μόνο καλό κάνει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπερα στην ομαδα.Κατοχος απο σημερα S8(ερχομενος απο P20 Lite).Πολυ ωραιο τηλεφωνο το S8 και γρηγορο..κατι που να προσεξω παιδια ή να κανω?Σας ευχαριστω

 

ξεκίνα να το λειτουργείς και αν συναντησεις κάποιο πρόβλημα, τότε ρωτάς.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!!! Εδω και καποιες μερες μου βγαζει ενα μηνυμα Auto Preconfig Νεος παροχος υπηρεσιων!!!

Μπορειτε να μου πειτε τι συμβαινει και αν μπορω να το σταματησω!!! Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Σε κάθε επανεκκίνηση. Απλώς διώξε το

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

δοκίμασες άλλο φορτιστή;

δοκίμασες άλλο καλώδιο;

έχεις ενεργή τη γρήγορη φόρτιση;

κάνε και μια επαννεκίνηση, μόνο καλό κάνει!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

ξεκίνα να το λειτουργείς και αν συναντησεις κάποιο πρόβλημα, τότε ρωτάς.

 

Ευχαριστω για την απαντηση

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.Τα push notofications εσας μονο στο app του Facebook τα βγαζει?Εμενα σε ολες ειναι μια χαρα εκτος απο αυτη..καμια ιδεα?
το Facebook γενικά με τις notifications είναι χάλια.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά αφότου έκανα την νέα αναβάθμιση αυτά τα καλώδια φόρτισης δε τα διαβάζει καθόλου. Είναι μαγνητικά και μέχρι να κάνω το update δούλευαν άψογα. Στην αρχή μου έβγαζε ένα μην στην οθόνη ότι δεν είναι συμβατός φορτιστής και άλλες τέτοιες αηδίες που βγάζουν τα αιφον με τα συμβατά. Τι παίζει; Άρχισε και η σαμμυ αυτές τις κατινιες

 

eb49d3db14425752ab5fe173b34374fd.jpg

 

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Edited by linaki_gr

http://mice.re4ction.org/wp-content/uploads/2015/10/asusrog.jpg

Το τέρας μου: ASUS ROG GL752VW T4108D Core i7 6700HQ / 4x 2.60GHz / NVIDIA GeForce GTX 960M / 8GB DDR4 / SSD 850 EVO mSATA 250GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μετά την αναβάθμιση του λογισμικού, έκανα και ένα factory reset. Από τότε έχω πρόβλημα με το Google Play. Όποτε πάω να κάνω λήψη μιας εφαρμογής, η λήψη δεν ξεκινάει ή αργει πολύ να ξεκινήσει. Κάνω restart το κινητό, ξεκινάει κανονικά κ μετά κολλάει για κάνα δίλεπτο στο 99% κ δεν κάνει εγκατάσταση. Τι πρέπει να κάνω;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε μου.Πιστευω θα στρωσει..απλα νομιζω δεν εχει στρωσει το λειτουργικο ακομα..

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...