Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του


Alphaleader
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε ευχαριστω για τον κοπο σου να ασχοληθεις με εμενα αλλά ο στοχος μου δεν ειναι η συγκριση των συσκευων για το οποίο αλλωστε γραφω οτι ηξερα τη εκανα... απλά 1 gb ram και 8 gb rom εκ των οποιων τα 4,7 διαθεσιμα και να μην εχω χωρο ενω εχω και 32αρα sd μνημη ε αυτο δεν ειναι καλο.... παλι να πω οτι με το n 8 στα 400 mb που μου εδινε και 16gb της συσκευης ειχα βαλει εναν σωρο εφαρμογες... και πάλι λεω κριμα στο android... μπορει να εχω λαθος αλλα ας με πειση το android... τες πα... και πάλι ευχαριστω.... ( δεν σκεφτομαι την απεγκατασταση εφαρμογων ουτε σαν αστείο διοτι δεν θα ειναι smartphone τοτε αλλα και ειναι φορτωμένες οι ακρως απαραίτητες..)
Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιείς ως αποθηκευτικό χώρο την sd ή την εσωτερική μνήμη?
Aν δεν έχεις αυτό που αγαπάς, αγάπα αυτό που έχεις.
Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τον κοπο σου να ασχοληθεις με εμενα αλλά ο στοχος μου δεν ειναι η συγκριση των συσκευων για το οποίο αλλωστε γραφω οτι ηξερα τη εκανα... απλά 1 gb ram και 8 gb rom εκ των οποιων τα 4,7 διαθεσιμα και να μην εχω χωρο ενω εχω και 32αρα sd μνημη ε αυτο δεν ειναι καλο.... παλι να πω οτι με το n 8 στα 400 mb που μου εδινε και 16gb της συσκευης ειχα βαλει εναν σωρο εφαρμογες... και πάλι λεω κριμα στο android... μπορει να εχω λαθος αλλα ας με πειση το android... τες πα... και πάλι ευχαριστω.... ( δεν σκεφτομαι την απεγκατασταση εφαρμογων ουτε σαν αστείο διοτι δεν θα ειναι smartphone τοτε αλλα και ειναι φορτωμένες οι ακρως απαραίτητες..)

 

H συσκευή παίζει μεγάλο ρόλο στο android , πίστεψέ με αν ασχοληθείς με ''σοβαρή'' συσκευή θ' αλλάξεις γνώμη...

 

Επίσης μη συγκρίνεις symbian με android δεν υπάρχει ταύτιση καμμιά

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω για τον κοπο σου να ασχοληθεις με εμενα αλλά ο στοχος μου δεν ειναι η συγκριση των συσκευων για το οποίο αλλωστε γραφω οτι ηξερα τη εκανα... απλά 1 gb ram και 8 gb rom εκ των οποιων τα 4,7 διαθεσιμα και να μην εχω χωρο ενω εχω και 32αρα sd μνημη ε αυτο δεν ειναι καλο.... παλι να πω οτι με το n 8 στα 400 mb που μου εδινε και 16gb της συσκευης ειχα βαλει εναν σωρο εφαρμογες... και πάλι λεω κριμα στο android... μπορει να εχω λαθος αλλα ας με πειση το android... τες πα... και πάλι ευχαριστω.... ( δεν σκεφτομαι την απεγκατασταση εφαρμογων ουτε σαν αστείο διοτι δεν θα ειναι smartphone τοτε αλλα και ειναι φορτωμένες οι ακρως απαραίτητες..)

ο μικρός αποθηκευτικός χώρος δεν έχει ΚΑΜΊΑ σχέση με το android...πχ σε γνωστές εταιρείες Huawei κλπ που έχω είναι ένας ενοποιημένος(όχι της κάρτας μνήμης, της ρομ εννοώ) δηλαδή εάν έχεις ένα κινητό με εσωτερική ρομ 16 γιγα θα μένουν περίπου 13 ελεύθερα για εφαρμογές.πααααρα πολύ μεγάλες χώρος μόνο για εφαρμογές.Αφού τα δικά σου αρχεία τα πας στην κάρτα μνήμης.απλά εσύ πήρες ένα φτηνό κινητό με μικρή μνήμη ρομ.τουλάχιστον 16 θα έπρεπε να πάρεις.

Επίσης μόνος σου είπες ότι στο νοκια είχες ΔΕΚΑΈΞΙ γιγα εσωτερικό.τι το συγκρίνεις με τα ΟΚΤΏ;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες θελω την βοηθεια σας, ειμαι χρονια κατοχος ios κ εδω κ κανενα μηνα κ λιγο παραπανω εχω android leagoo elite 2 το εχω παρει απο ελλαδα αλλα επειδη ειμαι αχαμπαριστος με ρομ μπορειτε να μου εξηγησετε σε βοηθαει τι ρουταρισμα του κινητου;; που μπορω να διαβασω;; αξιζει να ρουταρω το τηλ ;; γιατι στο iphone π το εκανα jailbreak με pangu το ξαναγυρισα σε κανονικο αφου παρατηρησα πολλες ασυμβατοτητες. Κ θα ηθελα να μαθω τα υπερ κ τα κατα.

Ευχαριστω κ αν το εχω βαλει σε λαθος τοπικ συγγνωμη κ ας μεταφερθει

i cant get no sleep
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες θελω την βοηθεια σας, ειμαι χρονια κατοχος ios κ εδω κ κανενα μηνα κ λιγο παραπανω εχω android leagoo elite 2 το εχω παρει απο ελλαδα αλλα επειδη ειμαι αχαμπαριστος με ρομ μπορειτε να μου εξηγησετε σε βοηθαει τι ρουταρισμα του κινητου;; που μπορω να διαβασω;; αξιζει να ρουταρω το τηλ ;; γιατι στο iphone π το εκανα jailbreak με pangu το ξαναγυρισα σε κανονικο αφου παρατηρησα πολλες ασυμβατοτητες. Κ θα ηθελα να μαθω τα υπερ κ τα κατα.

Ευχαριστω κ αν το εχω βαλει σε λαθος τοπικ συγγνωμη κ ας μεταφερθει

Για αρχή θα σου πρότεινα να διαβάσεις εδώ, ώστε να πάρεις μια εικόνα πάνω σε αυτά που ρωτάς. Για οποιεσδήποτε διευκρινήσεις που τυχόν χρειαστείς, εδώ είμαστε :)

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ειναι το προβλημα μου... αν πρεπει να αγορασω συσκευη ακριβη επειδη τα 4,7 gb που μου λεει οτι ειναι ελευθερα απο τα 8 του τηλεφωνου και με 32 gb της καρτας τοτε καληνυχτα... δοκιμασα ολους τους συνδιασμους : αποθηκευση στην sd στο τηλεφωνο να αποφασιζει το συστημα.... με τις εφαρμογες , με επανεγκατασταση με επαναφορα του κινητου κλπ... πάντα το ιδιο αποτελεσμα... ανεπαρκεις μνημη... μετα την τελευταια επαναφορα απο την αρχη του lolipop ειπα να κανω πρωτα αναβαθμηση-ενημερωση και εδω το ιδιο αποτελεσμα οπως και πριν... αποσυμπιεση πακετου και μετα η κλασικη οθονη... ρομποτ τεζα και θαυμαστικο σε κοκκινο φοντο με επιγραφη ΣΦΑΛΜΑ! εντυπωσικακο ! θαυμασα ! τραυματικη εμπειρεια... που να εδινα 350-500 ευρώ... ! ευχαριστω και πάλι για την βοηθεια σας και τον χρονο σας... απο δευτερα το πουλαω και ησυχαζω... ενα μηνα με κουρασε αρκετα...
Link to comment
Share on other sites

'Όπως είπε και καποιος παραπάνω...

 

''Δεν κάνουν όλα για όλους''

 

Καλή πώληση...

Link to comment
Share on other sites

τελεια!

επειδη ομως δε νιωθω και πολλα,ειναι κατι σαν το wubi installer των windows? εγκαθισταται παραλληλα με το android?

στο bootαρισμα επιλεγω λειτουργικο?

σε περιβαλλον linux, μπορω να κανω οτι και στο android(πχ τηλέφωνο, σμσ, κλπ)?

Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ειναι το προβλημα μου... αν πρεπει να αγορασω συσκευη ακριβη επειδη τα 4,7 gb που μου λεει οτι ειναι ελευθερα απο τα 8 του τηλεφωνου και με 32 gb της καρτας τοτε καληνυχτα... δοκιμασα ολους τους συνδιασμους : αποθηκευση στην sd στο τηλεφωνο να αποφασιζει το συστημα.... με τις εφαρμογες , με επανεγκατασταση με επαναφορα του κινητου κλπ... πάντα το ιδιο αποτελεσμα... ανεπαρκεις μνημη... μετα την τελευταια επαναφορα απο την αρχη του lolipop ειπα να κανω πρωτα αναβαθμηση-ενημερωση και εδω το ιδιο αποτελεσμα οπως και πριν... αποσυμπιεση πακετου και μετα η κλασικη οθονη... ρομποτ τεζα και θαυμαστικο σε κοκκινο φοντο με επιγραφη ΣΦΑΛΜΑ! εντυπωσικακο ! θαυμασα ! τραυματικη εμπειρεια... που να εδινα 350-500 ευρώ... ! ευχαριστω και πάλι για την βοηθεια σας και τον χρονο σας... απο δευτερα το πουλαω και ησυχαζω... ενα μηνα με κουρασε αρκετα...

Το πρόβλημα του Doogee Titans είναι οτι το partition των εφαρμογών είναι πολύ μικρό. 0,9 GB μόνο.

Αν βρεθεί τρόπος να γίνει resize αυτό το partition δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Η μόνη λύση προς το παρόν είναι να μεταφέρεις τις εφαρμογές στην SD.

Κάτι άλλο δεν υπάρχει.

Yngwie RULEZZZZZZ !!!
Link to comment
Share on other sites

αυτο ακριβως ειναι το προβλημα μου... αν πρεπει να αγορασω συσκευη ακριβη επειδη τα 4,7 gb που μου λεει οτι ειναι ελευθερα απο τα 8 του τηλεφωνου και με 32 gb της καρτας τοτε καληνυχτα... δοκιμασα ολους τους συνδιασμους : αποθηκευση στην sd στο τηλεφωνο να αποφασιζει το συστημα.... με τις εφαρμογες , με επανεγκατασταση με επαναφορα του κινητου κλπ... πάντα το ιδιο αποτελεσμα... ανεπαρκεις μνημη... μετα την τελευταια επαναφορα απο την αρχη του lolipop ειπα να κανω πρωτα αναβαθμηση-ενημερωση και εδω το ιδιο αποτελεσμα οπως και πριν... αποσυμπιεση πακετου και μετα η κλασικη οθονη... ρομποτ τεζα και θαυμαστικο σε κοκκινο φοντο με επιγραφη ΣΦΑΛΜΑ! εντυπωσικακο ! θαυμασα ! τραυματικη εμπειρεια... που να εδινα 350-500 ευρώ... ! ευχαριστω και πάλι για την βοηθεια σας και τον χρονο σας... απο δευτερα το πουλαω και ησυχαζω... ενα μηνα με κουρασε αρκετα...

Είχα και εγώ το ίδιο πρόβλημα, ο εσωτερικός χώρος αποθήκευσης απλά ... εξαφανιζόταν (κάποια στιγμή κατέληξα να έχω γύρω στα 10ΜΒ κενό χώρο) και το κινητό κατέληγε να έχει μόνιμα την ειδοποίηση για έλλειψη χώρου αποθήκευσης, να μην δέχεται sms κλπ, ακόμη και αν έσβηνα εφαρμογές.

 

Λύση είχα βρει στο Link2SD, αλλά θέλει ρουταρισμένο τηλέφωνο.

 

Πριν από μερικές μέρες ανακάλυψα τον ένοχο: το MyBackupPro έφτιαχνε έναν φάκελο Rerware στην εσωτερική μνήμη της συσκευής, ο οποίος αύξανε συνέχεια. Κατέληξε να πιάνει σχεδόν 5GB!!! Όταν έσβησα το φάκελο, ο χώρος ελευθερώθηκε με μιας και το κινητό επανήλθε στα καλά του. Το αξιοπερίεργο είναι ότι το MyBackup δεν φάνηκε να επηρεάζεται από την διαγραφή του φακέλου.

 

Μήπως έχεις και εσύ κάποιο αντίστοιχο πρόγραμμα και σου τρώει τον χώρο;

Μύρων
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά,

Παλιά θυμάμαι στο Galaxy S υπήρχε η δυνατότητα βιντεόκλησης από το μενού του τηλεφώνου (τον dialer) .. Μόνο στα samsung υπάρχει αυτή η δυνατότητα ?

(Δεν αναφέρομαι σε προγράμματα τύπου skype)

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άν το βάζω σε κατάλληλο θέμα αλλά έχω ένα πρόβλημα πιθανότατα με το λειτουργικό.Απο το κινητό μου(samsung galaxy 3 mini) εξαφανίστηκαν οι εφαρμογές του τηλεφώνου και των επαφών!Πρέπει να διαγράφηκαν δεν ξέρω πώ έγινε αυτό αλλά δεν υπάρχουν .Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση για να γλυτώσω το φορμάτ ξέρει κανείς;Η είναι η μόνη λύση;
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άν το βάζω σε κατάλληλο θέμα αλλά έχω ένα πρόβλημα πιθανότατα με το λειτουργικό.Απο το κινητό μου(samsung galaxy 3 mini) εξαφανίστηκαν οι εφαρμογές του τηλεφώνου και των επαφών!Πρέπει να διαγράφηκαν δεν ξέρω πώ έγινε αυτό αλλά δεν υπάρχουν .Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση για να γλυτώσω το φορμάτ ξέρει κανείς;Η είναι η μόνη λύση;

Δεν γίνεται .... εκτός εάν είσαι root και ξέρεις το πως να τα σβήσεις.....(δεν υπάρχουν στο συρτάρι των εφαρμογών; (μήπως τα εχεις σύρει σε κάποιο φάκελο ; μήπως χρησιμοποιείς καποιο launcher και τα έχεις κάνει κρυφά ; ) ψάξε λίγο ..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άν το βάζω σε κατάλληλο θέμα αλλά έχω ένα πρόβλημα πιθανότατα με το λειτουργικό.Απο το κινητό μου(samsung galaxy 3 mini) εξαφανίστηκαν οι εφαρμογές του τηλεφώνου και των επαφών!Πρέπει να διαγράφηκαν δεν ξέρω πώ έγινε αυτό αλλά δεν υπάρχουν .Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση για να γλυτώσω το φορμάτ ξέρει κανείς;Η είναι η μόνη λύση;

Δοκίμασε να πας Ρυθμίσεις, Εφαρμογές, καρτέλα Όλα και να ψάξεις τις εφαρμογές που σου λείπουν. Αν υπάρχουν εγκατεστημένες δοκίμασε απλά Εκκαθάριση δεδομένων του launcher που χρησιμοποιείς, ειδάλλως αναγκαστικά δοκιμάζεις επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω άν το βάζω σε κατάλληλο θέμα αλλά έχω ένα πρόβλημα πιθανότατα με το λειτουργικό.Απο το κινητό μου(samsung galaxy 3 mini) εξαφανίστηκαν οι εφαρμογές του τηλεφώνου και των επαφών!Πρέπει να διαγράφηκαν δεν ξέρω πώ έγινε αυτό αλλά δεν υπάρχουν .Τι γίνεται σε αυτή την περίπτωση για να γλυτώσω το φορμάτ ξέρει κανείς;Η είναι η μόνη λύση;

 

Αν δεν δουλέψουν αυτά που σου λένε τα παιδιά, δοκίμασε να εγκαταστήσεις έναν άλλο dialer, για παράδειγμα exdialer.

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Χρησιμοποιούσα το πρόγραμμα zero,το διέγραψα έκανα και αυτό στις ρυθμίσεις που λέτε,μετά επανεκίνηση και τελικά επανήλθαν.Ευχαριστώ πολύ!:)
Link to comment
Share on other sites

Έχει ασχοληθεί κανείς να φτιάξει bootanimation? Βρήκα τη διαδικασία. Εχω περάσει κι ενα προγραμματακι να κανει την εγκατασταση. Δουλεύει με καποια που βρηκα έτοιμα, αλλα δε μ'αρεσουν.

 

Εφτιαξα ενα απλο. Τις παραμέτρους κομπλε.. Αλλά κολλάει στο ζιπαρισμα η δουλειά. Θελει συγκεκριμένο πρόγραμμα? Είμαι με mac, στους οδηγους λενε με windows, όντως παίζει ρολο?

 

Έκανα unzip & ξανα zip καποια που δουλευαν, για να δω αν εφταιγε όντως το ζιπαρισμα. Και εφταιγε...

 

Όποια βοήθεια αποδεκτη... Ευχαριστώ

Edited by konstantinos7

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλα τα παράξενα μου συμβαίνουν τώρα τελευταία... Είμαι με stock 4.4.2 στο Note3. Εκτός από ένα κουφό που άρχισε να μου κάνει με το πληκτρολόγιο και το έθεσε σε άλλο θέμα, τώρα έχει 2-3 μέρες που μου κάνει ένα άλλο κουφό με το bluetooth.

 

Έχω ένα Sony MW1, μέχρι τώρα δούλευε σχετικά καλά, δεν είχα αποσυνδέσεις, αλλά με ένα app της Sony που έβαλα για να σου δείχνει στην οθόνη όνομα καλούντος, SMS κλπ καμιά φορά ενώ σε έδειχνε συνδεδεμένο δεν άκουγες τον άλλον, έπρεπε να κλείσεις και να ξανανοίξεις το μικρόφωνο (μέσα στην κλήση), αλλά τώρα ξαφνικά άρχισε το άλλο κουφό.

 

Κάθε φορά που πατάω το κουμπάκι για να ξανακάνω την σύνδεση -δηλαδή αν έχω πάει κάπου και έχω αφήσει το bluetooth σπίτι και μετά επιστρέφω- μου ζητάει κάθε φορά να επιβεβαιώσω τον κωδικό πρόσβασης για την δημιουργία ζεύγους, που βλέπω ότι είναι διαφορετικός κάθε φορά..

 

Τι συμβαίνει; Ύποπτα όλα αυτά. Αν ήμουν σε PC θα έλεγα μήπως έχω κολλήσει κανέναν ιό... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλα τα παράξενα μου συμβαίνουν τώρα τελευταία... Είμαι με stock 4.4.2 στο Note3. Εκτός από ένα κουφό που άρχισε να μου κάνει με το πληκτρολόγιο και το έθεσε σε άλλο θέμα, τώρα έχει 2-3 μέρες που μου κάνει ένα άλλο κουφό με το bluetooth.

 

Έχω ένα Sony MW1, μέχρι τώρα δούλευε σχετικά καλά, δεν είχα αποσυνδέσεις, αλλά με ένα app της Sony που έβαλα για να σου δείχνει στην οθόνη όνομα καλούντος, SMS κλπ καμιά φορά ενώ σε έδειχνε συνδεδεμένο δεν άκουγες τον άλλον, έπρεπε να κλείσεις και να ξανανοίξεις το μικρόφωνο (μέσα στην κλήση), αλλά τώρα ξαφνικά άρχισε το άλλο κουφό.

 

Κάθε φορά που πατάω το κουμπάκι για να ξανακάνω την σύνδεση -δηλαδή αν έχω πάει κάπου και έχω αφήσει το bluetooth σπίτι και μετά επιστρέφω- μου ζητάει κάθε φορά να επιβεβαιώσω τον κωδικό πρόσβασης για την δημιουργία ζεύγους, που βλέπω ότι είναι διαφορετικός κάθε φορά..

 

Τι συμβαίνει; Ύποπτα όλα αυτά. Αν ήμουν σε PC θα έλεγα μήπως έχω κολλήσει κανέναν ιό... :lol:

 

Κάποια εφαρμογή κολλάει, πιθανότατα αυτή του bt, αλλά προφανώς θα θέλει αρκετό ψάξιμο για να βρεις με ποιά άλλη δεν συνεργάζεται.

Σε pc είσαι, το "τηλέφωνο" είναι μόλις μια από εφαρμογές σου... :)

http://www.ibizaclub.gr/lottaria.gr/marras//titans/caliber002.jpg

Ευτυχώς που ξέχασα να μεγαλώσω...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, όλα τα παράξενα μου συμβαίνουν τώρα τελευταία... Είμαι με stock 4.4.2 στο Note3. Εκτός από ένα κουφό που άρχισε να μου κάνει με το πληκτρολόγιο και το έθεσε σε άλλο θέμα, τώρα έχει 2-3 μέρες που μου κάνει ένα άλλο κουφό με το bluetooth.

 

Έχω ένα Sony MW1, μέχρι τώρα δούλευε σχετικά καλά, δεν είχα αποσυνδέσεις, αλλά με ένα app της Sony που έβαλα για να σου δείχνει στην οθόνη όνομα καλούντος, SMS κλπ καμιά φορά ενώ σε έδειχνε συνδεδεμένο δεν άκουγες τον άλλον, έπρεπε να κλείσεις και να ξανανοίξεις το μικρόφωνο (μέσα στην κλήση), αλλά τώρα ξαφνικά άρχισε το άλλο κουφό.

 

Κάθε φορά που πατάω το κουμπάκι για να ξανακάνω την σύνδεση -δηλαδή αν έχω πάει κάπου και έχω αφήσει το bluetooth σπίτι και μετά επιστρέφω- μου ζητάει κάθε φορά να επιβεβαιώσω τον κωδικό πρόσβασης για την δημιουργία ζεύγους, που βλέπω ότι είναι διαφορετικός κάθε φορά..

 

Τι συμβαίνει; Ύποπτα όλα αυτά. Αν ήμουν σε PC θα έλεγα μήπως έχω κολλήσει κανέναν ιό... :lol:

Το mw1 το έχει ξεγράψει εδώ και καιρό η Sony στο θέμα υποστήριξης και με τα updates που γίνονται είτε στις εφαρμογές της για τα bt, είτε στα λειτουργικά των συσκευών, το συγκεκριμένο bt χάνει τη μπάλα. Επειδή όμως ή συζήτηση αυτή θα πρέπει να συνεχιστεί στο κατάλληλο θέμα, έλα εκεί και θα σου πω τι θα κανείς.
Link to comment
Share on other sites

Έχει ασχοληθεί κανείς να φτιάξει bootanimation? Βρήκα τη διαδικασία. Εχω περάσει κι ενα προγραμματακι να κανει την εγκατασταση. Δουλεύει με καποια που βρηκα έτοιμα, αλλα δε μ'αρεσουν.

 

Εφτιαξα ενα απλο. Τις παραμέτρους κομπλε.. Αλλά κολλάει στο ζιπαρισμα η δουλειά. Θελει συγκεκριμένο πρόγραμμα? Είμαι με mac, στους οδηγους λενε με windows, όντως παίζει ρολο?

 

Έκανα unzip & ξανα zip καποια που δουλευαν, για να δω αν εφταιγε όντως το ζιπαρισμα. Και εφταιγε...

 

Όποια βοήθεια αποδεκτη... Ευχαριστώ

 

Ψάξε για κάποιο άλλο πρόγραμμα για συμπίεση/απουσυμπίεση μήπως δουλέψει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εξαφανίστηκε το handsetSMS απο το play store;;:worry::confused::(

Μου φαίνεται απίστευτο!!!

Ακόμα και μεσω browser ειτε windows ειτε ios πάλι δεν το εμφανίζει να το εγκαταστήσω με αυτόν τον τροπο στο κινητό του google account μου.

Ούτε κάν στην λίστα με τα app μου στο play store εμφανίζεται ενώ παντα εκει ηταν τόσα χρονια.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά εξαφανίστηκε το handsetSMS απο το play store;;:worry::confused::(

Μου φαίνεται απίστευτο!!!

Ακόμα και μεσω browser ειτε windows ειτε ios πάλι δεν το εμφανίζει να το εγκαταστήσω με αυτόν τον τροπο στο κινητό του google account μου.

Ούτε κάν στην λίστα με τα app μου στο play store εμφανίζεται ενώ παντα εκει ηταν τόσα χρονια.

Μήπως απλά πλέον υπάρχει αυτή η έκδοση μόνο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Android OS και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...