Jump to content

Huawei Mate 9


Kos_77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θες ενα λινκ απο που μπορουμε να το παρουμε.

Ειναι εμπιστωσηνης?

Δεν φοβασε τελωνειο?

Αν περάσει αυτό το πράγμα τελονειο θα κρεμαστει χχαχα κανα 1200 θα του βγει στο σύνολο

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν θες ενα λινκ απο που μπορουμε να το παρουμε.

Ειναι εμπιστωσηνης?

Δεν φοβασε τελωνειο?

 

Μπες στα γνωστα κινεζομαγαζα(gekkbuying, gearbest, oppo mart, spemall) και πάρε το με τροπο αποστολης EU express tax free αν το εχει οποίος το εχει ή αν το στέλνουν απο Ευρωπαϊκή αποθήκη....ετσι το πηρα εγω οταν το ειχε προσφορά στο GEEKBUYING....με EU EXPRESS 100% tax free

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

στα 600€ για ευρωπαϊκή συσκευή αξίζει να δώσουμε τώρα ή προβλέπεται να πέσει και άλλο η τιμή του !?

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Στην παρουσίαση έδωσαν τιμή 699 εάν το βρήκες 600 είναι πολύ καλή τιμή για ευρωπαϊκό γιατί είδα κάτι 1000 στο ebay και δεν έχει κυκλοφορήσει επίσημα ευρωπη από 20 Δεκεμβρίου λένε.

Και εάν σου είναι εύκολο πες μου που το βρήκες γιατί μετά το νότε 7 έχω μείνει με το 4 και με ενδιαφέρει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το chipset είναι dual sim active. Mπορεί σε κάποιες χώρες να μην επιτρέπεται λόγω SAR. Θα δείτε διάφορα variants, μη βιάζεστε.

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Real camera review μετά από το τελευταίο update. Θεωρώ πως τα αποτελέσματα είναι πολύ καλά και σε low light καταστάσεις όπως και σε άλλες κατηγορίες. Στο φως της ημέρας σκίζει πιστεύω.

http://pocketnow.com/2016/12/06/huawei-mate-9-real-camera-review

Link to comment
Share on other sites

πως το βλέπεις μεχρι τωρα το κιν στην καθημερινη σου χρηση?εχεις παρει την global edition ή όχι?

 

Δεν το έχω το κινητό στα χέρια μου φίλε μου. Περιμένω να έρθει επίσημα στην ελληνική αγορά. Από 20 Δεκεμβρίου και μετά λένε επίσημα, μπορεί και αρχές Γενάρη. Με τιμή στα 699 ευρώ με κάθε επιφύλαξη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω το κινητό στα χέρια μου φίλε μου. Περιμένω να έρθει επίσημα στην ελληνική αγορά. Από 20 Δεκεμβρίου και μετά λένε επίσημα, μπορεί και αρχές Γενάρη. Με τιμή στα 699 ευρώ με κάθε επιφύλαξη.

και εγω μια απο τα ιδια το περιμενω. μακαρι να ερθει και σε μοκα χρωμα το 8αρι μονο σε μαυρο-ασιμη ηταν

Link to comment
Share on other sites

και εγω μια απο τα ιδια το περιμενω. μακαρι να ερθει και σε μοκα χρωμα το 8αρι μονο σε μαυρο-ασιμη ηταν

 

Και γω για μόκα λέω, έτσι για την αλλαγή. Να βγάλει και καμιά ωραία θήκη η spigen, αλλά περιέργως δεν βλέπω τίποτα ακόμα....Κανονικά θα έπρεπε να είχε βγάλει όμως.

Link to comment
Share on other sites

Και γω για μόκα λέω, έτσι για την αλλαγή. Να βγάλει και καμιά ωραία θήκη η spigen, αλλά περιέργως δεν βλέπω τίποτα ακόμα....Κανονικά θα έπρεπε να είχε βγάλει όμως.

TA ιδια περιμένουμε.πράγματι γιατί δεν εχει βγάλει ακόμα εντύπωση μου κάνει. Θα βγάλει είμαι σίγουρος.:)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ γράφει, δεν το έχει.

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ γράφει, δεν το έχει.

Το ξέρω φίλε μου. Μπορεί κάποιος όμως να το παραγγείλει αν θελήσει από σήμερα για αποστολή στον χώρο του. Τουλάχιστον επιβεβαιώθηκε και η τιμή του στα 699 ευρώ. Το θέμα είναι να φέρουν και άλλα χρώματα. :)

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ομως γραφει dual sim : δεν υποστηριζεται; Θα τρεχουμε αυριο πρωι πρωι να ρωταμε μου φαινεται :lol:

 

Ασε που σε βιντεακι που παρουσιαζουν το ευρωπαικο μοντελο στο youtube....https://www.youtube.com/watch?v=Li5eoy2YOns (στα 03:17) το εντυπο το γραφει ξεκαθαρα πως η συσκευη ειναι dual stand-by και οχι full active.:mad:

 

Γιατι ρε Huawei μας το κανεις αυτο;:cry:

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς και ειναι λοιπόν η MHA-L09 έκδοση με

4GB RAM + 64GB ROM (Micro SD card slot, support up to 256GB) και όχι η MHA-L29 (4GB RAM + 64GB ROM

Micro SD card slot, support up to 256GB - uses SIM 2 slot)*

 

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ομως γραφει dual sim : δεν υποστηριζεται; Θα τρεχουμε αυριο πρωι πρωι να ρωταμε μου φαινεται :lol:

 

Ασε που σε βιντεακι που παρουσιαζουν το ευρωπαικο μοντελο στο youtube....https://www.youtube.com/watch?v=Li5eoy2YOns (στα 03:17) το εντυπο το γραφει ξεκαθαρα πως η συσκευη ειναι dual stand-by και οχι full active.:mad:

 

Γιατι ρε Huawei μας το κανεις αυτο;:cry:

 

Mάλλον δε θα πέρασε το SAR test. Θα ρωτήσω και θα μάθω. Λογικά όλο και κάποιο tweak θα παίξει ανεπίσημα. :X

Easy2Install:Easy2Integrate:Easy2Scale :: /// PD Baseband Developer

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ενώ ψηνόμουν άσχημα βλέπω πως είναι το μονόκαρτο !!! Την Τρίτη θα υπάρχει στα Καταστήματα αλλά μου είναι πλέον αδιάφορο
Konstantinos Metaxas - 6972727220
Link to comment
Share on other sites

Το να μην έχουν ιδέα όπως πάντα στον κοτσοοβελο δεν υπάρχει περίπτωση? Εγώ έτσι πιστεύω.
Link to comment
Share on other sites

τους απατεώνες!.. πουλάνε 700€ τη μονόκαρτη έκδοση! και όχι τη MHA-L29... που καταντήσαμε....κινέζικο κινητό 40% ακριβότερο από s7edge....
Link to comment
Share on other sites

τους απατεώνες!.. πουλάνε 700€ τη μονόκαρτη έκδοση! και όχι τη MHA-L29... που καταντήσαμε....κινέζικο κινητό 40% ακριβότερο από s7edge....

Εσυ τώρα δλδ ξέρεις σίγουρα τι μοντέλο είναι σίγουρα και τους βρίζεις κιόλας? Κανε λίγο υπομονή να μάθουμε, να σιγουρευτούμε οτι δεν έχει γίνει κάποιο λάθος και μετά αν είναι βρίζουμε όλοι μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Και δίκαρτο να είναι πάλι 700 είναι πολλά

Πέρσι το mate8, όταν ήρθε ειχε 600ευρώ.

Οι περισσότεροι το παίρναν από εξωτερικό φθηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...