Jump to content

Redmi Pro


CharlessS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν θα το δώσεις εδώ είμαι:D

 

Χαχαχα. Το κινητό στην έκδοση (exclusive) είναι πραγματικά τέλειο για τη κατηγορία του πάντα και θα ήταν πολύ καλύτερο εάν η xiaomi δε το άφηνε στη τύχη του ελέω mediatek επεξεργαστή. Κρίμα, πολύ κρίμα.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έψαχνα και εγώ αλλά δεν το έβρισκα και πήρα την έκδοση 3-32.βεβαια το κινητό είναι απίστευτο για τα λεφτά του αλλά θα το ήθελα σε μαύρο όπως το δικό σου.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ψάχνω να βρω το Google camera στο playstore για να δω αν υπάρχει διαφορά στην κάμερα αλλά δεν το βρίσκω υπάρχει ή σταμάτησε?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ψάχνω να βρω το Google camera στο playstore για να δω αν υπάρχει διαφορά στην κάμερα αλλά δεν το βρίσκω υπάρχει ή σταμάτησε?

Υπάρχει στο playstore κανονικά αλλά δυστυχώς η τελευταία έκδοση, δεν είναι συμβατή.

Used: LG G2 - Nexus 5 - Motorola moto g (2014) - Samsung Galaxy S5 - LG G3 32Gb - LG G Flex 2 - LG G3 16Gb - Samsung Galaxy S6 32Gb - LG G4 32 Gb - Xiaomi redmi note 3 pro - Huawei P9 - Huawei P9 lite - Honor 7 lite - Samsung S7 edge -

Samsung S8 - Xiaomi Redmi Pro - Honor 8 - Samsung S7 - Honor 8 pro - Xiaomi Mi Mix 2 - Samsung Note 8 - Xiaomi redmi note 5 - Huawei P20 pro Now: Xiaomi mi8

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα θέμα με την εφαρμογή cerberus και το εν λόγω κινητό...

Έχω την εντύπωση πως δεν το εντοπίζω όταν έχει κανονικό σήμα gsm πάρα μόνο όταν είναι συνδεόμενο σε WiFi! Όσο και αν έψαξα τα σχετικά που εμαθα κατι με τα περμισιονς και επειδή δεν βρήκα ακριβώς το μενού του PRO ώστε να το ρυθμίσω 100% στο τέλος απενεργοποιησα τελείως τα περμισιονς με την ελπίδα ότι θα είναι όλα χύμα και θα το αφήνει να συνδεθεί....δεν τα κατάφερα.

Δώστε τα φώτα σας παιδιά!

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω αυτήν την Παρασκευή να το δώσουν επιτέλους, για πια ρομ αναφέρεσαι;

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Αν το γυρίσεις σε stable miui 9 καλά Χριστούγεννα

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! Έχω ένα πρόβλημα με την οθόνη μου, δεν μπορώ να καταλάβω αν είναι αυτό που διάβασα πιο πίσω, αλλά είναι σαν να έχουν «καει» κάποια πίξελς. Συγκεκριμένα φαίνονται δύο μπάρες τέρμα επάνω και τέρμα κάτω στην οθόνη που είναι αυτές του Instagram. Δεν φαίνεται με την, είναι κάπως «αχνά». Δεν ξέρω η τι να κανω και πως εγινε, όχι

όμως ότι είναι μεγάλο προβλημα... Όποιος ξέρει ας με βοηθήσει...! Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Burn in λέγεται και είναι συνηθισμένο στις oled οθόνες.

Την έπαθα και εγώ με την πάνω μπάρα στην αρχή και μετά με αποτυπώματα σε ολόκληρη την οθόνη.

Δεν μπορείς να κάνεις κάτι από εδώ και πέρα η ζημιά έγινε.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πρόλαβα και το έδωσα πάνω που άρχιζε να μου αφήνει αποτυπωμα από τα εικονίδια των εφαρμογών (στην μπάρα σήματος έχει αφήσει στίγμα προ πολλού)πολύ καλό κινητό αλλά η οθόνη του μάλλον σκάρτη.και να φανταστείς το είχα σε χαμηλή φωτεινότητα και πάντα με μαύρο φόντο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς από τον Φεβρουάριο δεν έχω κάποιο πρόβλημα, μπορεί να φοράνε και οθόνες διαφορετικής ποιότητα τι να πω.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας, κατοχος Redmi 3 Pro. Γνωρίζει κανείς πότε θα βγεί το update για MIUI 9??

Έχω την Stable 8.2.2.0.

Lenovo A630 -----> Cubot S200 -----> Xiaomi Redmi 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Σε λάθος θέμα γράφεις φίλος

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε επιτέλους καινούργια ρομ την κατεβάζω για να δούμε πως θα πάει.

 

 

Μπήκε με επιτυχία η καινούργια άρωμα ρομ, μέχρι στιγμής πάει τρένο το τηλέφωνο έχω την αίσθηση ότι είναι πιο σβέλτο , αύριο θα έχω και εικόνα από την μπαταρία.

 

Στάλθηκε από το Redmi Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by chios

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Φοράω από εψές την XTRV_7.10.12. Πιο ζωηρό το κινητό, απλά είναι πάλι Marshmallow, οπότε καμιά άλλη διαφορά προς το παρόν..
www.olafree.net
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι όντως έγινε ακόμα πιο αεράτο με την 9. Μικρή διαφορά, στο vibrate on κάνει πλέον flip to silence. Δεν μου βγάζει όμως πλέον στο bluetooth το εικονίδιο σύνδεσης ψηλά στην μπάρα, .οπως πριν. Επίσης δεν έχει πάλι knock off και βάζω πάλι app για αυτό...
Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη μ ενδιαφερει οι offcial rom εχουν ελληνικα?
Εδώ και πολύ καιρό.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και πολύ καιρό.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

και οι stable και οι developer? ποια ειναι καλυτερη ? η τελευτεα developer? θελω να τη βλαω σε φιλο μου

εχει μια 8.0.7.0 stable αλλα δεν του βγαζει αναβαθμιση. ειναι μαιμου ρομ?

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ φίλε μου μπέρδεψα τα θέματα, το redmi pro δεν βγαίνει με global rom οπότε οι official rom είναι μόνο αγγλικά κινέζικα.

Οι καλύτερη ρομ που απογειώνει το τηλέφωνο είναι η τελευταία ελληνική development miui 9.

Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και ρομ xiaomi.eu και globe rom έχουν ελληνικά.

 

Στάλθηκε από το HM NOTE 1W μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...