Jump to content

[OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμένα εφτασε κυριακη Αθηνα και σήμερα το βραδυ αναχωρησε απο σταθμο Αθηνων οποτε μαλλον ανεβαινει Θεσσαλονικη . Την Τριτη ειχε ξεκινησει με παραδοση στις 31/8 οπως γραφουν ..7 μερες δηλαδη μεDhl
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 823
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

dhl εγγύηση, μιάμιση μέρα για να κάνει απόσταση 1 ώρας.γιατί στην γερμανία δουλεύουν όλα καμπάνα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

dhl εγγύηση, μιάμιση μέρα για να κάνει απόσταση 1 ώρας.γιατί στην γερμανία δουλεύουν όλα καμπάνα.

 

οπως ξανα ανεφερα,την πρωτη φορα απο mailboxde εκανε για αθηνα 1 εβδομαδα,με ups σε 4 ημερες ηταν αθηνα.

Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ας βάλω μυαλό για την επόμενη που ήθελα και dhl.απλά τραγικοί.η μόνη περίπτωση να έρθει σε 4 μέρες που λένε είναι να έρθει αεροπορικός αλλιώς δεν παίζει.οδικώς θα έρθει τέλος της επόμενης.

 

Μου έλεγαν πολλοί για τα γερμανικά ταχυδρομεία οτι είναι τα χειρότερα αλλά ήθελα να τα δοκιμασω.....

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Ε ναι ας βάλω μυαλό για την επόμενη που ήθελα και dhl.απλά τραγικοί.η μόνη περίπτωση να έρθει σε 4 μέρες που λένε είναι να έρθει αεροπορικός αλλιώς δεν παίζει.οδικώς θα έρθει τέλος της επόμενης.

 

Μου έλεγαν πολλοί για τα γερμανικά ταχυδρομεία οτι είναι τα χειρότερα αλλά ήθελα να τα δοκιμασω.....

 

Ακριβως,οδικως ερχεται κ θελει 5-7 εργασιμες για ελλαδα.

 

dhl express ειναι αεροπορικος,το δικο σου ειναι απλο γερμανικο ταχυδρομειο.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει περίπτωση να είναι εδώ την άλλη εβδομάδα αν έρθει οδικώς, με καμία παναγία.4 μέρες κάνει βουδαπέστη αθήνα για να φτάσει.από νυρεμβέργη θέλει 2-3 έξτρα σιγουρα.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Να έχετε το νου σας όσοι βάζετε express delivery! Αρχές Ιουλίου είχα πληρώσει express DHL, το πακέτο στάλθηκε σαν απλό και από την oneplus, μετά από πολλά μπινελίκια με το αισχρό customer support, πήρα τα λεφτά μου μετά από 40μερες. Τραγική αντιμετώπιση για ένα απλό πρόβλημα που προέκυψε από μέρους τους. Απλά το γράφω μη την πατήσει κάποιος.

 

Sent from my OP3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα σε όλους.

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει με τα φθηνά ακουστικά της oneplus;

Προσπαθώ να τα παραγγείλω από αρχές Αυγούστου και είναι συνεχώς out of stock

Εντωμεταξύ η άλλη λύση είναι αυτά με 49,99!!! που είναι άμεσα διαθέσιμα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ξέρει κανείς τι συμβαίνει με τα φθηνά ακουστικά της oneplus;

Προσπαθώ να τα παραγγείλω από αρχές Αυγούστου και είναι συνεχώς out of stock

Εντωμεταξύ η άλλη λύση είναι αυτά με 49,99!!! που είναι άμεσα διαθέσιμα

Μπορεί να ευθύνεται το ότι βγήκαν τα καινούργια. Κάνε υπομονή, λογικά σε λίγες μέρες θα είναι διαθέσιμα..

https://oneplus.net/gr/oneplus-bullets-v2

Link to comment
Share on other sites

ωραίος

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έλαβα mail ότι το oneplus 3 είναι διαθέσιμο για παραγγελία...

Η φάση είναι ότι περιμένοντας να λάβω την ειδοποίηση τόσες μέρες, αναβάθμισα το honor 6 μου σε android 5.1.1 και πάει σφαίρα χωρίς κανένα κόλλημα, οπότε αναβάλλω την αγορά για αργότερα , όταν τα παίξει το honor... :rolleyes:

GH 198, GH 388, 8110, T39m,....., S7 Edge, P20 Pro, 1+ 8 Pro, 1+ 8T
Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγειλω σημερα το λευκο, σε ποσο καιρο θα το εχω στα χερια μου αν πληρωσω παραπανω για να ερθει με το express? Ειμαι Ν. Φλωρινας, και αν φτασει Θεσσαλονικη μετα θελει 1 εργασιμη για να ερθει.

 

Θα ειμαι ομως μεχρι 6/10 εκει, για αυτο ρωταω.

Link to comment
Share on other sites

το απλό κάνει μια βδομάδα, με εξπρες δεν πιστεύω να κάνει πάνω από 2-3 μέρες.με προϋπόθεση ότι υπάρχει στοκ και θα φύγει την επόμενη ας πουμε.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

το απλό κάνει μια βδομάδα, με εξπρες δεν πιστεύω να κάνει πάνω από 2-3 μέρες.με προϋπόθεση ότι υπάρχει στοκ και θα φύγει την επόμενη ας πουμε.

Με express λεει οτι θα το εχω στα χερια μου 6/10, οριακα δηλαδη. Οποτε να την ριξω την παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

όχι, δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις για να το έχεις 6/10, βάλε το απλό να δεις πότε σου βγάζει.
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

όχι, δεν υπάρχει λόγος να πληρώσεις για να το έχεις 6/10, βάλε το απλό να δεις πότε σου βγάζει.

Μου το βγαζει 10/10. Anyway, ειναι μια στην θεσ/νικη που πουλαει αλλα θα εχει διαθεσιμα 28 Σεπτ. Ισως το παρω και απο εκει αν στελνει αντικαταβολη, αλλιως επισημο και θα βαλω την διευθυνση που θα ειμαι μετα.

 

thx

Link to comment
Share on other sites

Αν παραγγειλω σημερα το λευκο, σε ποσο καιρο θα το εχω στα χερια μου αν πληρωσω παραπανω για να ερθει με το express? Ειμαι Ν. Φλωρινας, και αν φτασει Θεσσαλονικη μετα θελει 1 εργασιμη για να ερθει.

 

Θα ειμαι ομως μεχρι 6/10 εκει, για αυτο ρωταω.

Αν έχουν απόθεμα που λογικά από σήμερα θα έχουν. Το express θέλουν δύο μέρες από την ώρα που θα φύγει για εκτός Αττικής. Οπότε αν το βάλεις σήμερα. Παίζει να το έχεις μέσα στη βδομάδα. Στη χειρότερη την επόμενη. Εμένα ήρθε μισό μήνα πριν την ημερκ που έλεγε. Και ήταν και τότε που δεν είχαν στοκ. ΔΕ νομίζω να μην έχουν στοκ και τώρα. Από τη στιγμή που άνοιξαν οι πωλήσεις.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A3003 μου

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ τελικά .22/09

Τελικα εριξα παραγγελια με express και λεει οτι θα φυγει απο αυτους μεχρι και τις 5/10.

Υπαρχει περιπτωση να ειναι τοσο πολυ? :/

 

Αποστολη λεει με priorityGB

Edited by overpower
Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα γιατί αυτή στη Θεσ/κη αν λέμε την ίδια φέρνει κινέζικη έκδοση,οχι ευρωπαϊκή και η μια μπαντα του 4G δεν δουλεύει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus 3/3T] Διαθεσιμότητα - Παραγγελίες - Αγορά - Αποστολές

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...