Jump to content

Moto G4 Plus


jotz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 165
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το κινητο παρεληφθει απο το παμπλικ στην φοβερη προσφορα των 156 ευρω!

Πρωτες εντυπωσεις μου απο το g4 plus, Παρα Πολυ Καλες!

Σε σχεση με το p8 lite (2016) που ειναι ιδιας χρονολογιας, το πλας ειναι πολυ καλυτερο!

Σαφως ταχυτερο, πολυ καλη ποιοτητα πλαστικου, καλο πιασιμο στο χερι παρα τα 5.5", πολυ καλη αυτονομια λογω καθαρου λειτουργικου και στο τελος τα καλυτερα...καταπληκτικη καμερα!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το παρέλαβα χθες από την προφορά του Public και προς το παρόν είμαι ικανοποιημένος αν και το έχω χρησιμοποιησει ελάχιστα οπότε δε μπορώ να έχω γνώμη ακόμα. Ποια εφαρμογή έχετε να προτείνετε για να βλέπω τις φωτογραφίες μου;
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ποια εφαρμογή έχετε να προτείνετε για να βλέπω τις φωτογραφίες μου;

 

Εξαρτάται από τις απαιτήσεις σου, η προεγκατεστημένη δεν σου κάνει; Καλορίζικο κιόλας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στο κουτί απέξω εκεί που αναφέρει τις μπάντες LTE που υποστηρίζει δεν υπάρχει η μπάντα 7 (2600). Δείτε το όσοι το έχετε. Είναι δυνατόν να υποστηρίζει την 20 (800) και όχι την 7; XT1642 έχω ευρωπαϊκό.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει βάλει κανένας θήκη να μας προτείνει;;

Με root/custom rom έχει ασχοληθεί κανείς;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχει βάλει κανένας θήκη να μας προτείνει;;

Με root/custom rom έχει ασχοληθεί κανείς;

 

Ευχαριστώ!

εκτος από θηκη προτείνετε και προστασία οθόνης ή λόγω gorila glass δε χρειάζεται?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
εκτος από θηκη προτείνετε και προστασία οθόνης ή λόγω gorila glass δε χρειάζεται?

 

Βάλε καλύτερα ένα tempered glass, όλες οι οθόνες (ανεξαρτήτως έκδοση gorilla glass) υπό συνθήκες μπορούν και να γρατσουνιστούν και να σπάσουν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Βάλε καλύτερα ένα tempered glass, όλες οι οθόνες (ανεξαρτήτως έκδοση gorilla glass) υπό συνθήκες μπορούν και να γρατσουνιστούν και να σπάσουν.

Συμφωνώ απόλυτα, κούφια η ώρα αν σου πέσει με την οθόνη πάνω σε μικρό χαλικάκι δεν εγγυάται τίποτα το gorilla glass ή οτιδήποτε άλλο.

Πάρε ένα καλό και ας είναι ακριβό, θα σε βολέψει σε χρήση.

 

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Glass έχω της Nillkin H+ pro 0.2mm κ είναι εξαιρετικό κ σε απεικόνιση κ σε αφή. Θήκη ipaky που είναι κ αυτή πολύ καλή σε προστασία αλλά λίγο ογκωδης.. Σκέφτομαι για την Nillkin nature.. Την έχει δοκιμάσει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

Glass έχω της Nillkin H+ pro 0.2mm κ είναι εξαιρετικό κ σε απεικόνιση κ σε αφή. Θήκη ipaky που είναι κ αυτή πολύ καλή σε προστασία αλλά λίγο ογκωδης.. Σκέφτομαι για την Nillkin nature.. Την έχει δοκιμάσει κάποιος?

Δυσκολο τζαμακι..δεν το βρηκα στο ebay, μονο σε h+ σκετο βρισκω..

Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παρεληφθει απο το παμπλικ στην φοβερη προσφορα των 156 ευρω!

Πρωτες εντυπωσεις μου απο το g4 plus, Παρα Πολυ Καλες!

Σε σχεση με το p8 lite (2016) που ειναι ιδιας χρονολογιας, το πλας ειναι πολυ καλυτερο!

Σαφως ταχυτερο, πολυ καλη ποιοτητα πλαστικου, καλο πιασιμο στο χερι παρα τα 5.5", πολυ καλη αυτονομια λογω καθαρου λειτουργικου και στο τελος τα καλυτερα...καταπληκτικη καμερα!

 

229 εχει.. πότε το ειχαν 156;

p8 lite 2016 δεν υπάρχει.. ποιο εννοεις; ανέβασε κανα δείγμα απο την κάμερα να δουμε

Link to comment
Share on other sites

229 εχει.. πότε το ειχαν 156;

p8 lite 2016 δεν υπάρχει.. ποιο εννοεις; ανέβασε κανα δείγμα απο την κάμερα να δουμε

Εννοω το 1ο p8 lite με 2 γιγα ραμ. Του 2015 ειναι, λαθος μου..:O

Ειχε μια προσφορα για λιγες ωρες και προλαβα στο τσακ!

Θα προσπαθησω με την πρωτη ευκαιρια να ανεβασω..

Link to comment
Share on other sites

Εννοω το 1ο p8 lite με 2 γιγα ραμ. Του 2015 ειναι, λαθος μου..:O

Ειχε μια προσφορα για λιγες ωρες και προλαβα στο τσακ!

Θα προσπαθησω με την πρωτη ευκαιρια να ανεβασω..

 

Mέσω e mail ήταν η προσφορά ή απλά επίσκεψη στο site του Public. Γιατί στέλνουν μεν newsletter με προσφορές αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση είχαν στείλει την προηγούμενη μέρα 11/4 χωρίς να αναφέρεται η προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Mέσω e mail ήταν η προσφορά ή απλά επίσκεψη στο site του Public. Γιατί στέλνουν μεν newsletter με προσφορές αλλά στην συγκεκριμένη περίπτωση είχαν στείλει την προηγούμενη μέρα 11/4 χωρίς να αναφέρεται η προσφορά.

Η προσφορα ηταν στις 6 απρ οχι με μαιλ, απλα επισκεψη, δες εδω που αναφερθηκε (ποστ 27 και κατω).. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=450224&page=2 και μαζι με μενα προλαβαν και καποιοι αλλοι τοτε..

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Επειδή και εγώ την είχα πετύχει την προσφορά, πιο πιθανό ήταν να ήταν λάθος τιμή από το public καθώς είχε και το μαύρο από 299 αρχική 229 με έκπτωση, ενώ το λευκό το ξεκίναγε από 229 αρχική και πάνω σε αυτή την τιμή έκανε την έκπτωση και έβγαινε 156. Κάποιο bug στο σύστημα τους γιαυτό και συνέχισε να υπάρχει τις επόμενες μέρες ενώ έλεγε ότι ήταν τελευταία κομμάτια (στα 229 μετά φυσικά!). Παρόλα αυτά, όσοι έβαλαν παραγγελία πρόλαβαν και το πήραν.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω για τη γυναίκα μου, μιας και το Lumia 640 xl βγάζει μεν εξαιρετικές φωτογραφίες (που είναι και το ζητούμενό της), αλλα η windows πλατφόρμα πάει για πλήρη κατάργηση (ήδη κάποιες βασικές εφαρμογές δεν λειτουργούν πλέον), θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πει για τις φωτογραφίες , αν υπάρχουν προβλήματα υπερθέρμανσης και για την μπαταρία του. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Επειδή σκέφτομαι να το πάρω για τη γυναίκα μου, μιας και το Lumia 640 xl βγάζει μεν εξαιρετικές φωτογραφίες (που είναι και το ζητούμενό της), αλλα η windows πλατφόρμα πάει για πλήρη κατάργηση (ήδη κάποιες βασικές εφαρμογές δεν λειτουργούν πλέον), θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να μου πει για τις φωτογραφίες , αν υπάρχουν προβλήματα υπερθέρμανσης και για την μπαταρία του. Ευχαριστώ.

Σε συγκριση με το p8 lite που ειχα πριν, βγαζει καλυτερες φωτογραφιες! Ακομα εκπαιδευομαι-παιδευομαι:p με τις ρυθμισεις του για να καταληξω στην καλυτερη δυνατη επιλογη οχι οτι στο auto δεν ειναι καλες....δοκιμαζω και διαφορετικα free softwares..

Το βραδυ σε αρκετα χαμηλο φωτισμο οπως πολλα τηλ υποφερει, δεν το συζηταμε..

Η φωτο του γενικοτερα ειναι το μεγαλο ατου του!

Θεματα υπερθερμανσης οσο σερφαρα δεν αντιμετωπισα.

Η μπαταρια ειναι θεμα χρησης, προσωπικα με λιγο wifi, πολλες κλησεις, αρκετη χρηση της καμερας και κανενα ελαφρυ παιχνιδακι βγαζει 3 μερες ολοκληρες.

Edited by iliasleon40
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι αναμεσα σε αυτο και το απλο G4 βασικα γιατι εχει 2 σιμ και ανεξαρτητη καρτα μνημης...το μονο που δεν ξερω ειναι πως τα παει σε παιχνιδια τυπου Asphalt 8...

Και απο κοληματα γενικα τι λεει;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ειμαι αναμεσα σε αυτο και το απλο G4 βασικα γιατι εχει 2 σιμ και ανεξαρτητη καρτα μνημης...το μονο που δεν ξερω ειναι πως τα παει σε παιχνιδια τυπου Asphalt 8...

Και απο κοληματα γενικα τι λεει;;;

Κάποιος αναφέρει σε σχόλια στο skroutz.gr ότι το παίζει απροβληματιστα, ρίξε μια ματιά

Το κοίταζα και εγώ και δεν νομίζω να κάνω λάθος

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους!

 

ήρθε ειδοποίηση από την Motorola για νέα έκδοση NPJS25.93-14-4

την έχει φορτώσει κανείς, για να ξέρουμε τί παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το android 7 nougat πως πάει το τηλέφωνο? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?Να την κάνω την αναβάθμιση ή όχι? Είναι πιο ελαφρύ σαν λειτουργικό? Μπορείτε να αναφέρεται τι ακριβώς βελτιώσεις γίνονται?Με την μπαταρία αλλάζει κάτι?Τέλος ξέρει κανείς πως αλλάζουμε ήχο κλήσεις πέρα από αυτά που έχει το κινητό?Με το mx player που έχω δεν τα κατάφερα.Και πως αλλάζει το εικονίδιο της μπαταρίας επάνω δεξιά να δείχνει το ποσοστό? Άκυρο το βρήκα,πως βγάζω όμως την μπάρα αναζήτησης google από πάνω,δεν μπορώ να την σύρω... Edited by Kotsos83
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το android 7 nougat πως πάει το τηλέφωνο? Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?Να την κάνω την αναβάθμιση ή όχι? Είναι πιο ελαφρύ σαν λειτουργικό? Μπορείτε να αναφέρεται τι ακριβώς βελτιώσεις γίνονται?Με την μπαταρία αλλάζει κάτι?Τέλος ξέρει κανείς πως αλλάζουμε ήχο κλήσεις πέρα από αυτά που έχει το κινητό?Με το mx player που έχω δεν τα κατάφερα.Και πως αλλάζει το εικονίδιο της μπαταρίας επάνω δεξιά να δείχνει το ποσοστό? Άκυρο το βρήκα,πως βγάζω όμως την μπάρα αναζήτησης google από πάνω,δεν μπορώ να την σύρω...

 

Κανείς βρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...