Jump to content

Huawei P9 Lite


madman099
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Παρήγγειλα ένα p9 lite dual sim και θα βάλω στην μια υποδοχή μια Wind στην άλλη μια Vodafone. Θα παίζουν σαν active ή όταν μιλαω στη μία γραμμη δεν θα λειτουργεί η άλλη;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το HUAWEI RIO-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Παρήγγειλα ένα p9 lite dual sim και θα βάλω στην μια υποδοχή μια Wind στην άλλη μια Vodafone. Θα παίζουν σαν active ή όταν μιλαω στη μία γραμμη δεν θα λειτουργεί η άλλη;

Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το HUAWEI RIO-L01 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κάπου διάβασα αν δε κάνω λάθος ότι όταν μιλάς στη μία δεν παίζει η άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

Γνωρίζει κανένας αν υποστηρίζει usb otg?

Το έχουν ρωτήσει κι άλλοι, αλλά δεν είδα κάποια απάντηση

Δυστυχώς δεν υποστηρίζει

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αλουμινένιο πλαίσιο, πλαστική πλάτη

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

α) Υπάρχει ελληνικό manual; (όχι οδηγός εκκίνησης που είναι και μέσα στη συσκευασία)

Έχω βρει στα αγγλικά, όχι όμως στα ελληνικά

 

β) Υπάρχει τρόπος να φαίνεται η ώρα που θα χτυπήσει το ξυπνητήρι μαζί με το ρολόι στην επιφάνεια; (όχι το σήμα του ξυπνητηριού στην πάνω μπάρα) (στο κάτω μέρος του widget ρολογιού).

Μήπως αυτό είναι ρύθμιση του android 6 και δεν παρακάμπτεται;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, θελω να ρωτησω εχει NFC?? Και τι γωμη εχετε για τον fingerprint??

 

Ναι έχει NFC. Δεν έχω το κινητό (θέλω πολύ να το πάρω :rolleyes: ) αλλά που το δοκίμασα αρκετά στα μαγαζιά είναι πολύ καλό το fingerprint. Έχει πολλές δυνατότητες, θέλει συνήθεια αλλά το βρήκα πολύ πρακτικό. Όχι τόσο για να ξεκλειδώνεις το κινητό αντί για το PIN όσο για τις βοηθητικές λειτουργείες του.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Είμαι πρόσφατα κάτοχος αυτής της συσκευής και ενώ έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος,παρατήρησα ότι δεν μπορώ να μεταφέρω εφαρμογές από τον εσωτερικό αποθηκευτικό χώρο στην sd card. Εάν γνωρίζει κάποιος κάτι ας απαντήσει. (Το app2sd δεν δουλεύει). Edited by Greengreen
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καποιος εδω που εκανε μεταβαση απο p8 lite σε p9 lite ; Να μας πει αν αξιζει η αλλαγη.
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Ο ήχος κλήσης ακούγεται δυνατά? Σε θορυβώδες περιβάλλον θα ακούγεται δηλαδή?

Έχει αρκετά δυνατό ηχείο

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει αρκετά δυνατό ηχείο

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ωραία είναι σημαντικό αυτό! :)

Με τα 16GB πως είναι τα πράγματα? Έχεις περίπου 9GB ελεύθερα?

Link to comment
Share on other sites

Ωραία είναι σημαντικό αυτό! :)

Με τα 16GB πως είναι τα πράγματα? Έχεις περίπου 9GB ελεύθερα?

 

10,35gb για την ακρίβεια

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε Ελλαδα η μεγαλη εκδοση

 

 

https://www.skroutz.gr/s/9304030/Huawei-P9-Lite-3GB-16GB.html

 

 

οποτε ηρθε και η ωρα να το παρω...!

Το πρωτο καταστημα Mmplanet ειναι οκ για αγορα παιδια ;

Edited by Modeling
My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αλλά διαθεσιμότητα δεν υπάρχει. Πιο γρήγορα θα σου έρθει και περίπου στην ίδια τιμή αν το πάρεις από το Amazon.de
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε αλλά διαθεσιμότητα δεν υπάρχει. Πιο γρήγορα θα σου έρθει και περίπου στην ίδια τιμή αν το πάρεις από το Amazon.de

 

Υπαρχει το πολυ σε 3-4 ημερες γραφει . Αρα το εχουν-φυσικα θα μαθω αυριο ποτε θα το εχω ακριβως. Amadon δεν εχω καρτα κλπ.

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το πολυ σε 3-4 ημερες γραφει . Αρα το εχουν-φυσικα θα μαθω αυριο ποτε θα το εχω ακριβως. Amadon δεν εχω καρτα κλπ.

 

Εφόσον δεν έχεις κάρτα τότε είναι μονόδρομος η επιλογή του Skroutz.

 

Όταν λένε 3-4 μέρες εννοούν να βάλεις την παραγγελία μετά με την σειρά τους να το παραγγείλουν αυτοί από τον προμηθευτή τους και αφού παραλάβουν να στο στείλουν. Ενώ αν παραγγείλεις από Amazon και επιλέξεις την γρήγορη αποστολή την επόμενη μέρα ή την μεθεπόμενη της παραγγελίας θα είναι σπίτι σου. ;)

 

To μόνο που με προβληματίζει είναι σχετικά με την εγγύηση αλλά εφόσον είναι ευρωπαϊκής προέλευσης λογικά με την απόδειξη αγοράς του Amazon θα είμαστε οκ. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον δεν έχεις κάρτα τότε είναι μονόδρομος η επιλογή του Skroutz.

 

Όταν λένε 3-4 μέρες εννοούν να βάλεις την παραγγελία μετά με την σειρά τους να το παραγγείλουν αυτοί από τον προμηθευτή τους και αφού παραλάβουν να στο στείλουν. Ενώ αν παραγγείλεις από Amazon και επιλέξεις την γρήγορη αποστολή την επόμενη μέρα ή την μεθεπόμενη της παραγγελίας θα είναι σπίτι σου. ;)

 

To μόνο που με προβληματίζει είναι σχετικά με την εγγύηση αλλά εφόσον είναι ευρωπαϊκής προέλευσης λογικά με την απόδειξη αγοράς του Amazon θα είμαστε οκ. :ninja:

 

ναι φιλε μου αλλα δεν παιζει καρτα...θα περιμενω μηπως και τα μεγαλα μαγαζια το φερουν,μιλησα χτες με ΠΛΑΙΣΙΟ και το περιμενουν!

My Name Is George V.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Συσκευή bootloader unlocked και frp locked σε bootloop

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...