Jump to content

iPhone SE (2016)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Εγώ το έχω αφήσει στην 9.3.5 , μπορείτε να μου πείτε για την μπαταρία στο 10.1.1 ?

 

Σαν λειτουργια και ταχυτητα του τηλεφωνου σιγουρα η 10.1.1 δινει στο τηλεφωνο αλλο αερα. Ολα τα εφε ειναι πιο γρηγορα με αποτελεσμα ο τελικος χρηστης να βλεπει μια γρηγοροτερη συσκευη.

Λιγο πολυ σε ολες τις συσκευες ειναι ιδια η αυτονομια σε σχεση με την 9.3.5

Σε καποιους μονο δημιουργησε προβληματα. Ποτε δεν ξερεις σε ποια πλευρα θα εισαι. Ελπιζω να ειναι ομαλη η μεταβαση χωρις να εχεις θεματα.

Καλυτερα βεβαια να δεις και σε μια συσκευη το ios 10 γιατι εκ πρωτης οψεως σε ξενιζει λιγο ειδικα το slide to unlock που πλεον δεν υπαρχει.

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω αφήσει στην 9.3.5 , μπορείτε να μου πείτε για την μπαταρία στο 10.1.1 ?

 

Κορυφαίο είναι προχωρα κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Κορυφαίο είναι προχωρα κανονικά.

 

Αν μπορείς να πεις και δυο λόγια ίσως και για κάποιους άλλους που σίγουρα ενδιαφέρονται η θα ενδιαφερθούν αύριο μεθαύριο

 

Από αυτονομία και ομαλότητα κυρίως ενδιαφέρει τον πολύ κόσμο

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πριν λίγες μέρες χωρίς wi fi & bluetooth με λίγη ομιλία (καμμιά 15αριά κλήσεις) μου κράτησε 2,5 μέρες και το φόρτισα όταν η μπαταρία ήταν στο 11% . Με 10.1.1. Είμαι γενικά ευχαριστημένος . Η μόνη περίτωση που "κολλάει" λίγο είναι στα βιντεάκια απο την εφαρμογή facebook κι αυτό όχι πάντα ...

Μάκης

"ΤΙΣ ΑΓΟΡΕΥΕΙΝ ΒΟΥΛΕΤΑΙ"

"ΕΝΔΕΧΕΤΑΙ ΑΛΛΩΣ ΕΧΕΙΝ "

Όταν εμείς τα λέγαμε αυτά οι "άλλοι" απλώς δεν υπήρχαν ...

Link to comment
Share on other sites

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αύριο παραλαμβανω το se στα 200 ! Αξίζει να το κρατήσω ή θα μου έρθει μικρό ? Τώρα έχω OnePlus 3 !

 

Έπρεπε να πάρεις δυο να μην σου φανεί δύσκολη η μετάβαση

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Θα το έκανα αν μπορούσα φίλε μ !!

 

Είναι μεγάλη η διαφορά στο μέγεθος των δύο συσκευών. Ελπίζω να το συνηθίσεις γρήγορα. Είναι μια πολύ αξιόλογη η συσκευή που πήρες με καλή αυτονομία κιόλας

Θα έχεις όμως συσκευή που θα την δουλεύεις πολύ άνετα με το ένα χέρι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Από one plus σε iPhone SE είναι γενναία αλλαγή. Όντως θα σου φανεί μικρο σαν συσκευή όμως δεν παίζεται. Αλήθεια γιατί δεν διάλεξες την λύση του IPhone 6 ή του 6s θα σε βόλευαν πιο πολύ σαν μέγεθος
Link to comment
Share on other sites

σημερινο ειναι..τελικα ειναι ο φακος που οταν το χτυπας απο πισω ακουγετε σαν να κουνιετε..

 

Έχει μηχανισμό μέσα. Έτσι ακούγεται είναι το φυσικό

Του athanaso πήρες να φανταστώ

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

οχι..απο γερμανο το πηρα..

 

Οκ λάθος.

Καλορίζικο πάντως

Δεν έχουν αναφερθεί καθόλου προβλήματα στο se πάντως μην ανησυχείς

Έτσι κι αλλιώς φοράει δοκιμασμένο hardware από άλλες συσκευές θα ήταν δύσκολο να έχει προβλήματα από κατασκευής

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Οκ λάθος.

Καλορίζικο πάντως

Δεν έχουν αναφερθεί καθόλου προβλήματα στο se πάντως μην ανησυχείς

Έτσι κι αλλιώς φοράει δοκιμασμένο hardware από άλλες συσκευές θα ήταν δύσκολο να έχει προβλήματα από κατασκευής

 

πειραζει που το φορτιζω με φορτιστη νοκια 1.5 amoere αλλα με καλωδιο απο 5αρι iphone??

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πειραζει που το φορτιζω με φορτιστη νοκια 1.5 amoere αλλα με καλωδιο απο 5αρι iphone??

 

Όχι, δεν έχεις πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

πειραζει που το φορτιζω με φορτιστη νοκια 1.5 amoere αλλα με καλωδιο απο 5αρι iphone??

 

Όχι αλλα εννοείται ότι είναι καλύτερα να χρησιμοποιείς τα μανισια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ εδώ και δυο μέρες και η συσκευή είναι πολύ ποιοτική ενώ δείχνει να έχει μεγάλη διάρκεια μπαταρίας. Θέλει λίγο συνήθεια στην αρχή το μικρότερο μέγεθος αλλά μετά από λίγο είσαι οκ.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω και εγώ εδώ και δυο μέρες και η συσκευή είναι πολύ ποιοτική ενώ δείχνει να έχει μεγάλη διάρκεια μπαταρίας. Θέλει λίγο συνήθεια στην αρχή το μικρότερο μέγεθος αλλά μετά από λίγο είσαι οκ.

 

Είναι μικρή η οθόνη αλλα όπως είναι φτιαγμένο το iOS με μεγάλα εικονίδια και πληκτρολόγιο που σχεδόν γράφει μόνο του δεν είναι πρόβλημα η συσκευή

Ίσα ίσα με το ενα χέρι το δουλεύεις απροβλημάτιστα.

Μόνο σε βίντεο και safari ίσως κάποιος έχει την ανάγκη για παραπάνω ίντσες

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone SE (2016)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...