Jump to content

Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)


geovass
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οσα περισσοτερα γραφεις γι' αυτη την περιπτωση τοσο πιο περιεργη μου φαινεται αυτη η ιστορια.

Εφοσον ειναι μεσα στην εγγυηση, για ποιο λογο να παει σε φιλο και οχι στην αντιπροσωπεια; 20 ευρω εχει στην επισημη αντιπροσωπεια η αλλαγη μπαταριας.

Αλήθεια, σε τι τιμή θα το παρεις;

 

και εγώ κρατάω πισινή...ίσως να μην έχει ιδέα από κινητά δεν ξέρω!Το μόνο που μου είπε ότι είναι γνήσιο και το πουλάει για να συμπληρώσει να πάρει το σ8..Το αστείο τώρα είναι το μεγάλο μου το άφηνε 80 όπως είναι και 100 με νέα μπαταρία :lol::lol:

αν είναι γνήσιο και η οθόνη είναι οκ θα το πάρω και στην χειρότερη να πουλήσω την οθόνη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπέρα , το κινητο είναι εντος εγγυησης.

πηγα να βγαλω την καρτα κ εμεινε μεσα το κατω μερος του ανταπτορα (εσπασε) μαζι με την καρτα σιμ . ευτυχως το κινητο δουλευειθ κανονικα.

το θεμα είναι ότι θελω να αλλαξω καρτα , πηρα τηλ στην smartech κ δεν μου λεει αν το καλυπτει η εγγυηση . ξερεις κανεις τπτ ρε παιδια ?

δεν ξερω αν γινεται να βγει η καρτα με μικρη τσιμπιδα .

HELPPPPPPPPPPPPP

Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

Μη το πειράξεις, πήγαινε το εκει, το πολύ πολύ να θες αλλαγή sim card reader. Δεν είναι ακριβό, κρατάς και την εγγύηση. Με την τσιμπίδα σίγουρα να σπάσεις τα λαμακια που διαβάζουν τη SIM. Αν το πας στη smartech μεχρι τις 15:00 θα το παραλάβεις σήμερα κιόλας

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολύ Γιωργαρά , αλλα δυστηχως είμαι 600χλμ μακρια από την smartech:worry: να το στειλω τ λες ? αν δεν περαστει εγγυηση θα μου πιασουν το ποπο για ανοιγμα κ εξαγωγή σιμ . απόρο πως εσπασε το κολοανταπτορακι. θα μου πεις πλαστικουρα σκετη
Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τους τηλεφώνο και ρώτα πόσο κοστίζει η αλλαγή sim reader και ότι έσπασε ο ανταπτορας. Θα σου πουν ακριβώς το κόστος εφόσον δε βγει τίποτα έξτρα όταν το ανοίξουν αυτοί

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλ το πρωι , το σηκωσε μια βαρεμενη γκομενα που βαριοταν να μιλησει κ δεν μου ελεγε τπτ το μονο που ελγε ηταν στειλτο στειλτο στειλτο , οποτε θα φαω τα λεταφορικα 30 ευρο μην φαω κ το ανοιξε κλεισε .
Xiaomi Mi 9t pro red
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.Εβαλα χθες ενα tempered glass το οποιο δε κολλησε καλα και ακουγοταν σε καθε σημειο ενας ηχος οταν πληκτρολογουσα κατι μεχρι που εσπασε επανω κοντα στη καμερα..ασε που εχανε και σε επαφη το κινητο..σημερα μπηκε καινουριο tempered glass (ευτυχως δε το πληρωσα) φαινεται να εχει κολλησει πολυ καλυτερα και δε χανει το κινητο σε επαφη αλλα φοβαμαι να το βαλω σε θηκη..εχετε θεμα με το σ7 με τη προστασια οθονης οσοι το εχετε καιρο?να το αφησω χωρις θηκη μηπως ξεκολλησει παλι? τι γινεται..?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους! Χτες έβαλα το κινητό στο pc να περάσω κάτι φωτογραφίες! Από εκείνη την ώρα έχει αλλάξει το Album με τις φωτογραφίες! Μου τι βγάζεις με ημερομηνία ενώ πριν ήταν όλες μαζί χύμα!
Link to comment
Share on other sites

Μολις μου βγήκε και εγκατέστησα update... και το Cosmote S7 μου τρώει κολλήματα, κολλάνε οι εφαρμογές. Κυριως το Gallery σε μεταφορά / διαγραφη photos, κλπ, Κανω tap ξανα στο Software updates και δεν ανταποκρινεται..., Το Samsung Music player επαψε να βλεπει τα playlists που εχω... :rolleyes:

 

Screenshot_20180127-193701.png

 

Screenshot_20180127-193728.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ την εγκατέστησα αλλά δεν έχω το παραμικρό.

 

Sent from my SM-G930F

 

Με ενα delete data / cache στο Media Storage, φαινεται να εχει στρωσει η κατασταση.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω την εγκατεστησα και ειδα οτι μπηκε και το samsung pay και δεν μπορω ουτε να την απενεργοποιήσω σαν εφαρμογη.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια!Ειμαι νεος στο φορουμ!Εχω το Samsung Galaxy S7 εδω κ 3 μηνες και ξαφνικα,εδω και 6 μερες αρχισε να μου πεταει στην οθονη ενα μηνυμα που λεει vc: 14 μεσα σε ενα μικρο γκρι πλαισιο!Αυτο συμβαινει συχνα και διακοπτει την λειτουργια της εφαρμογης που τρεχει εκεινη την στιγμη!Αν και εγινε αναβαθμιση λογισμικου πριν απο 2 ημερες το προβλημα συνεχιζει να υπαρχει!Θα εκτιμουσα πολυ την βοηθεια-συμβουλη σας!Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

απαραδεκτο παντως απο κινητο αυτης της κατηγοριας να χαρασσεται τοσο ευκολα η οθονη....ποιο γυαλη? απο πλαστικο ειναι μαλλον:mad:
Link to comment
Share on other sites

Όντως χαράσσεται εύκολα. 2 γρατσουνιές υπό γωνία χωρίς να ξέρω πώς έγιναν

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα μετά την αναβάθμιση όταν βάζω το δάχτυλο μου στον αισθητήρα για τις κλήσεις μου σβήνει η οθόνη

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πήρα κι εγώ αναβάθμιση Ιανουαρίου.Ελληνικο από πλαίσιο.

Σχετικά με τις γρατζουνιες. Απλά το αναφέρω ότι κατ επιλογή δεν έβαλα γυαλί ή ζελατίνα και πάω για χρόνο και ένα αγρατζουνιστο. Μου έχει πέσει δύο φορές. Φοράω θήκη και η οθόνη είναι εντελώς ακάλυπτη.

Δεν σας αμφισβητώ απλά το λέω για ενημέρωση.

 

Sent from Winterfel using crow.

Link to comment
Share on other sites

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F253347907969

 

Έχει αγοράσει κανείς αυτό το μαραφέτι που πέφτει διαφήμιση στο ίντερνετ τελευταία; και μπορώ να πω ότι θα μου λύσει τα χέρια αν δουλεύει όπως λένε... Αξίζει;

Link to comment
Share on other sites

https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F253347907969

 

Έχει αγοράσει κανείς αυτό το μαραφέτι που πέφτει διαφήμιση στο ίντερνετ τελευταία; και μπορώ να πω ότι θα μου λύσει τα χέρια αν δουλεύει όπως λένε... Αξίζει;

δεν βγάζει κάτι το link ,error λέει

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 (SM-G930F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...