Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν δε γνωρίζεις καλυτέρα μην πειράζει τίποτα! Κάτι απλό που μπορείς να κάνεις είναι να αλλάξεις τις Κλίμακες που θα δεις παρακάτω στο screenshot μου, από 1.0 που είναι η προεπιλογή, σε 0.5 ή καθόλου.

Είναι στην ουσία τα εφέ κίνησης, τα οποία όσο τα περιορίζεις τόσο σου δίνει την αίσθηση γρηγοροτερης συσκευής

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170125/031966cf324bcb585f34314f36b10ea8.jpg

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά σε γερμανικό τηλέφωνο αν περάσω BTU 7.0 θα αλλάξει το csc?

Τι csc έχεις τώρα; Αν δεν το περιλαμβάνει η BTU, θα αλλάξει.

Link to comment
Share on other sites

Τι csc έχεις τώρα; Αν δεν το περιλαμβάνει η BTU, θα αλλάξει.

εγω που εβαλα btu και ειχα ελληνική εχω κάποιο πρόβλημα???

ff6c4af76dc753c32774e316ac05e10c.jpg

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Τι csc έχεις τώρα; Αν δεν το περιλαμβάνει η BTU, θα αλλάξει.

 

DBT.

Φλασαρα 4 αρχεία της BTU 7.0 το τέταρτο ήταν το home csc.

Δεν άλλαξε.

Τώρα περιμένω να κατέβει η ελληνική EUR 6.0 να περάσω πρώτα αυτή και μετά πάλι btu.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

DBT.

Φλασαρα 4 αρχεία της BTU 7.0 το τέταρτο ήταν το home csc.

Δεν άλλαξε.

Τώρα περιμένω να κατέβει η ελληνική EUR 6.0 να περάσω πρώτα αυτή και μετά πάλι btu.

 

η dbt έχει και btu άρα δεν αλλάζει, για να αλλάξει = επιλέγεις το σκέτο csc για την ελληνική που κατεβάζεις και μετά πάλι το αρχείο που γράφει csc... και όχι το home_csc

Link to comment
Share on other sites

εγω που εβαλα btu και ειχα ελληνική εχω κάποιο πρόβλημα???

ff6c4af76dc753c32774e316ac05e10c.jpg

Νομίζω μια χαρά είσαι!

 

DBT.

Φλασαρα 4 αρχεία της BTU 7.0 το τέταρτο ήταν το home csc.

Δεν άλλαξε.

Τώρα περιμένω να κατέβει η ελληνική EUR 6.0 να περάσω πρώτα αυτή και μετά πάλι btu.

 

Αν δεις λίγο πιο πάνω, στο screenshot του @scorpio3 που έχει BTU, θα δεις στα "Available csc codes" και το δικό σου DBT, γι' αυτό δεν άλλαξε. Βάλε πρώτα την Ελληνική, με το σκέτο CSC, όχι το HOME και μετά την BTU επίσης το σκέτο CSC.

Link to comment
Share on other sites

Όχι, έχεις πια btu και όχι eur = θα παίρνεις τα updates της btu.

θα τσεκάρω παλι να δω αν φταίει ο παροχος για το 4g...

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Τα παντα!Σα να το παιρνεις καινουριο.

Οκ ευχαριστω!Να βγάλω την εξωτερική SD,οταν κανω wipe?

Κινδυνευω να χασω και αυτ'α τα δεδομένα?

GTZ (George)

S23 Ultra SM-S918B

S7  SM-G 930F

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Το wifi του κινητου το κλεινω οταν δεν εχω το κινητο στα χερια,το θεμα ειναι οτι κατα διαστηματα δε μπαινει και βγαζει "Σφαλμα πιστοποιησης"

Δηλαδη μια στης 5 θα μου βγαλει αυτο το θεμα με το wifi στο σπιτι.

Δεν εχει τυχει να δοκιμασω σε αλλα ρουτερ γιατι προχθες πηρα το κινητο.

Να σημειωσω οτι στο κινητο δεν εχω ουτε εξοικονομηση ενεργειας ουτε ανοιχτο bluetooth.

Υπαρχει περιπτωση να εχει θεμα η συσκευη;

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστω!Να βγάλω την εξωτερική SD,οταν κανω wipe?

Κινδυνευω να χασω και αυτ'α τα δεδομένα?

 

Βγαλτην αν θες.Εγω δεν την βγαζω καθως σβηνει μονο απο την εσωτερικη μνημη.

Xiaomi 14 - Samsung Tab S9+

Link to comment
Share on other sites

Μια εβδομάδα σχεδόν με τη nougat και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος. Το κινητο ειναι smooth as butter, η μπαταρία καλύτερη, η εμφάνιση γενικά μου αρέσει, περιμένουμε την 7.1 τώρα για ακόμα καλύτερα πράγματα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το δικό μου λέει ότι είναι από Λουξεμβούργο ξέρει κανείς αν έχει ΌΤΑ αναβάθμιση. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το δικό μου λέει ότι είναι από Λουξεμβούργο ξέρει κανείς αν έχει ΌΤΑ αναβάθμιση. Ευχαριστώ

 

https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G935F/LUX/

Edited by konsta14
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα το δικό μου λέει ότι είναι από Λουξεμβούργο ξέρει κανείς αν έχει ΌΤΑ αναβάθμιση. Ευχαριστώ

 

https://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-G935F/LUX/

 

εκτος οτι εδω βλεπεις οτι δεν υπαρχει, δεν κανεις ελεγχο ενημερωσεων να δεις? το να γεμιζει το νημα με τετοιες ερωτησεις ρε παιδες ειναι λιγο περιττο. Αμα ειναι θα σου ερθει, αλλα απο μονος σου βλεπεις οτι και εδω δεν εχει βγει, θελει πολυ μυαλο?

 

Edit: κανε μια παραθεση ντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Nugatοποιημένο dual edge απο χθες το βράδυ και εδώ.

Πρώτες εντυπώσεις, πιο smooth λειτουργία, μου λείπει στις ρυθμίσεις "τα αγαπημένα" καθώς και το widget των τοποθεσιών με τις ανάλογες συντομεύσεις. Υπάρχει τρόπος εμφάνισης τους?

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Παιδες στις κλησεις υπαρχει τροπος να ενφανισουμε την καρτελα με τις συχνοτερες κλησεις που ειχε και η ΜΜ??
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδες στις κλησεις υπαρχει τροπος να ενφανισουμε την καρτελα με τις συχνοτερες κλησεις που ειχε και η ΜΜ??

Αν πας στις επαφες στις διχνει

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα παιδιά να ρωτήσω κάτι έχω το s7 edge και θέλω να βάλω τις κάρτες μου (πιστωτικές - χρεωστικές) στο κινήτο μπορείτε να με βοηθήσετε ποια εφαρμογή χρειάζομαι να κατεβάσω ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για φλασάρισμα της Nougat συνίσταται επαναφορα εργοστασιακών μετά ή και πριν και μετά?απο το μενου των ρυθμίσεων φαντάζομαι?
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το έχασα κάπου. Εγώ που πέρασα την 7 σε Πολωνικό και είμαι όπως δείχνει εδώ, είμαι οk;; Θα παίρνω αναβαθμίσεις?a69390a1b7de838671e58d4a8b0002d0.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω ν α παρω το συγκεκριμενο κινητο αλλα επειδη δε βιαζομαι και τοσο θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει η θυμαται καποιος απο προηγουμενα χρονια αν πεφτει πολυ η τιμη της συσκευης οταν βγαινει η επομενη.δηλαδη αξιζει να περιμενω κανα 2μηνο που θα βγει το s8 να παρω το 7 η δεν αξιζει η αναμονη?αυτη τη στιγμη στο σκρουτζ ειναι γυρω στα 520.
Link to comment
Share on other sites

εκτος οτι εδω βλεπεις οτι δεν υπαρχει, δεν κανεις ελεγχο ενημερωσεων να δεις? το να γεμιζει το νημα με τετοιες ερωτησεις ρε παιδες ειναι λιγο περιττο. Αμα ειναι θα σου ερθει, αλλα απο μονος σου βλεπεις οτι και εδω δεν εχει βγει, θελει πολυ μυαλο?

 

Edit: κανε μια παραθεση ντεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

Είναι αυτό που λενε: " αν ειναι να ρθει θε να ρθει αλλιως ας προσπερασει"...... :lol: :lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα θελω ν α παρω το συγκεκριμενο κινητο αλλα επειδη δε βιαζομαι και τοσο θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει η θυμαται καποιος απο προηγουμενα χρονια αν πεφτει πολυ η τιμη της συσκευης οταν βγαινει η επομενη.δηλαδη αξιζει να περιμενω κανα 2μηνο που θα βγει το s8 να παρω το 7 η δεν αξιζει η αναμονη?αυτη τη στιγμη στο σκρουτζ ειναι γυρω στα 520.

Κατω απο 500 θα αργησει...το s8 τελος μαρτιου θα ανακοινωθει και οχι 29 φεβρουαριου στην mwc!οποτε απο απριλιο κορεα πρωτα και μετα ευρωπη!!

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...