Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν νομίζω ότι αξίζει να δεσμευτείς σε συμβόλαιο για 2 χρόνια και να πληρώσεις 500€ διάφορα από τη στιγμή που στο skroutz είναι στα 530.

 

Σαν τηλέφωνο είναι σίγουρα στα 3 καλύτερα κινητά που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή. Υποστήριξη θα έχει για ένα χρόνο ακόμα σίγουρα από την Samsung.

 

αν απ το συμβολαιο σου κανουν και ασφαλεια συσκευης παρτο απ το συμβολαιο αν φυσικα εξακολουθεις να χρειαζεσαι το συμβολαιο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Δεν νομίζω ότι αξίζει να δεσμευτείς σε συμβόλαιο για 2 χρόνια και να πληρώσεις 500€ διάφορα από τη στιγμή που στο skroutz είναι στα 530.

 

Σαν τηλέφωνο είναι σίγουρα στα 3 καλύτερα κινητά που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή. Υποστήριξη θα έχει για ένα χρόνο ακόμα σίγουρα από την Samsung.

 

Τα άλλα δύο ποια είναι;

Link to comment
Share on other sites

Τα άλλα δύο ποια είναι;

 

Θα ρωτούσα το ιδιο... Κατοικώ στην κυπρο και δεν υπαρχει σκτρουτζ εδω... Μιας και επελεξα να παρω το καλύτερο θα ηθελα να ακουσω αλλες αποψεις μιας και εγω νομιζα οτι το 7 edge ηταν οτι καλυτερο κυκλοφόρησε φέτος...

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτούσα το ιδιο... Κατοικώ στην κυπρο και δεν υπαρχει σκτρουτζ εδω... Μιας και επελεξα να παρω το καλύτερο θα ηθελα να ακουσω αλλες αποψεις μιας και εγω νομιζα οτι το 7 edge ηταν οτι καλυτερο κυκλοφόρησε φέτος...

Υπάρχουν μαγαζιά φιλε που στελνουν εχω κάνει πολλα deal.

Στείλε πμ αν θες κάτι μην βγαινουμε οφφ.

Θεωρώ επίσης πολυ καλή επιλογή το πιξελ χλ αλλα πας περίπου 1.5 φορές στην τιμή οπότε χάνει το vfm και το one plus 3T αλλα χάνει σε καμερα.

Καπου το ενα καπου το αλλο ζυγίζεις και παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Τα άλλα δύο ποια είναι;

IPhone 7,htc 10

Αποψαρα βέβαια μην το γυρίσουμε σε vs το topic.

 

Για μένα φέτος το s7 είναι η πιο ολοκληρωμένη πρόταση σε high end κινητό.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις με την nougat beta να δουλεψει το nova go;Δεν μου παιζουν τα καναλια...

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις με την nougat beta να δουλεψει το nova go;Δεν μου παιζουν τα καναλια...

 

Οχι δεν δουλευουν..Ας ελπισουμε με την επισημη να διορθωθει το θεμα...Ουτε το Cosmote tv δουλευει με beta 7...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παιδιά και στα δύο τηλέφωνα έβαλα Screen Protector Curved Crystal HD και θήκες Spigen rugged armor, και η μια ξεκόλλησε από την θήκη μέσα στο μαγαζί και η άλλη την άλλη μέρα. Συμπέρασμα? μάλλον με τις υπάρχουσες συνθήκες (κυρτότητα οθόνης) δεν υπάρχει κάτι για την προστασία της οθόνης, οπότε η θηκούλα και προσοχή να μην μας πέσει κάτω.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάντως παιδιά και στα δύο τηλέφωνα έβαλα Screen Protector Curved Crystal HD και θήκες Spigen rugged armor, και η μια ξεκόλλησε από την θήκη μέσα στο μαγαζί και η άλλη την άλλη μέρα. Συμπέρασμα? μάλλον με τις υπάρχουσες συνθήκες (κυρτότητα οθόνης) δεν υπάρχει κάτι για την προστασία της οθόνης, οπότε η θηκούλα και προσοχή να μην μας πέσει κάτω.

 

Παιδιά σόρυ, σε λάθος τόπικ έγραψα

Link to comment
Share on other sites

Bug το οποίο έχει φτιαχτεί στην αναβάθμιση.

 

Now using S7 edge duos...

 

Δυστυχώς δεν είμαι στο beta πρόγραμμα για να παίρνω αναβαθμίσεις!

Ευχαριστώ για την απάντηση!

Καμιά καλή πράξη δεν μένει ατιμώρητη!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε κ εμένα το "εργαλείο" από eglobal.

Duos, Manufactured in Vietnam για UAE. Titanium silver, πανέμορφο, στιβαρό στο χέρι και οθονάρα.. Αυτές είναι οι πρώτες γρήγορες εντυπώσεις φυσικά.θα ακολουθήσουν και φωτογραφίες σε αντίστοιχο νήμα με θήκες κλπ.

Έκανα και ένα ενα update που είχε με επαναφορά δεδομένων μετά, περί τα 280mb νομίζω. (Marshmallow 6.01)

Το μόνο πρόβλημα που έχω ως τώρα είναι με την αργοπορία εμφάνισης των φωτογραφιών στην γκαλερί.

Βγάζω μία φωτογραφία την εμφανίζει κάτω δεξιά στο κουτάκι της γκαλερί, πατάω να την δω κ μου βγάζει μια θαμπάδα κ με πηγαίνει στην προηγούμενη. Μετά από 5 - 10 λεπτά φαίνεται στην γκαλερί κανονικά.. Όταν ήταν φρέσκο το κινητό δεν το έκανε, εννοώ τις πρώτες φωτογραφίες που έβγαλα.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν δουλευουν..Ας ελπισουμε με την επισημη να διορθωθει το θεμα...Ουτε το Cosmote tv δουλευει με beta 7...

Μια χαρά δουλεύει COSMOTE TV με nougat, novago, το έχω στο ταμπλετ μόνο, δεν μπορώ να το δοκιμάσω

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Εχει καταφερει κανεις με την nougat beta να δουλεψει το nova go;Δεν μου παιζουν τα καναλια...

Το novago δεν υποστηρίζει ακόμη Android 7. Περιμένουμε update της εφαρμογής.

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά δουλεύει COSMOTE TV με nougat, novago, το έχω στο ταμπλετ μόνο, δεν μπορώ να το δοκιμάσω

 

SM-G935F

 

Καλο θα ηταν να διασταυρωνουμε κατι πριν γραψουμε,ωστε να μην παραπληροφορουμε τον κοσμο...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε λίγο το τελεύταιο update στο always on!αυτό δεν είναι;

http://s15.postimg.org/c2gpe3rvb/Screenshot_20161204_200734.jpg

I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Για όσους κάνανε το Mod με τις 2 κάρτες σιμ και την microsd. Χρειάζεται να ξυσεις την κάρτα microsd? Γιατί εγώ έβγαλα το μεταλλικο μέρος της sim δουλεύει κανονικά σε άλλο κινητό, αλλά δεν ξέρω νομίζω θα σφινωσει
Link to comment
Share on other sites

Για δείτε λίγο το τελεύταιο update στο always on!αυτό δεν είναι;

 

Ναι αυτό είναι .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Καλο θα ηταν να διασταυρωνουμε κατι πριν γραψουμε,ωστε να μην παραπληροφορουμε τον κοσμο...

Δεν σε καταλαβαίνω. Σε εμένα δουλεύει κανονικά.

Δεν με αφήνει να βγάλω screenshot για λόγους ασφαλείας να σας το δείξω.

 

 

SM-G935F

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποιον video player να υποστηρίζει μορφή ήχου AC-3 ? Έχω τον MX Player Pro, αλλά σε κάποια βίντεο που προσπαθώ να αναπαράγω μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται η μορφή ήχου AC-3. Ή υπάρχει κάποιο κόλπο να υποστηρίξει ο MX AC-3 μήπως? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. ;)
Link to comment
Share on other sites

Δεν σε καταλαβαίνω. Σε εμένα δουλεύει κανονικά.

Δεν με αφήνει να βγάλω screenshot για λόγους ασφαλείας να σας το δείξω.

 

 

SM-G935F

Εγω ουτε log in δεν μππρω να κανω..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποιον video player να υποστηρίζει μορφή ήχου AC-3 ? Έχω τον MX Player Pro, αλλά σε κάποια βίντεο που προσπαθώ να αναπαράγω μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται η μορφή ήχου AC-3. Ή υπάρχει κάποιο κόλπο να υποστηρίξει ο MX AC-3 μήπως? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. ;)

Θα μπεις εδω:

http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254

Και θα κατεβάσεις το αρχειάκι "5.ΑΙΟ Pack".

Μετά θα ανοίξεις το "περιβόητο" βίντεο (με τον ΜΧ Player) που θέλεις με τον ήχο AC-3. Θα σου πει αν θέλεις να κάνεις εγκατάσταση τον νέο κώδικα, θα πατήσεις "ΟΚ", θα κάνει επανεκκίνηση τον MX Player και είσαι έτοιμος!!

Link to comment
Share on other sites

Έχετε να προτείνετε κάποιον video player να υποστηρίζει μορφή ήχου AC-3 ? Έχω τον MX Player Pro, αλλά σε κάποια βίντεο που προσπαθώ να αναπαράγω μου βγάζει μήνυμα ότι δεν υποστηρίζεται η μορφή ήχου AC-3. Ή υπάρχει κάποιο κόλπο να υποστηρίξει ο MX AC-3 μήπως? Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων. ;)

Νομίζω ότι ο vlc υποστηρίζει ac3 στο Android. Για κοίτα το.

 

Live to ride, ride to live

Link to comment
Share on other sites

Εχμ.. False alarm.. Αν κ είχα κάνει επανεκκίνηση νμζω.. Τεσπά όλα οκ με την γκαλερί με μία επανεκκίνηση.

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Treat me like i treat you..
Link to comment
Share on other sites

Θα μπεις εδω:

http://forum.xda-developers.com/apps/mx-player/mx-player-custom-codec-dts-support-t2156254

Και θα κατεβάσεις το αρχειάκι "5.ΑΙΟ Pack".

Μετά θα ανοίξεις το "περιβόητο" βίντεο (με τον ΜΧ Player) που θέλεις με τον ήχο AC-3. Θα σου πει αν θέλεις να κάνεις εγκατάσταση τον νέο κώδικα, θα πατήσεις "ΟΚ", θα κάνει επανεκκίνηση τον MX Player και είσαι έτοιμος!!

 

Ωραίος. Σ'ευχαριστώ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...