Jump to content

Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα φιλε μου ειναι αξιοπιστο καταστημα??? Εχω βρει ενα smartwatch ....... Να το προχωρησω???? Πρεπει να προσεξω κατι????

Εχω παρει 2 φορές από εκεί και δεν είχα το παραμικρό θέμα. Επιπλέον έχει πληρωμή με paypal.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 16,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Εχω παρει 2 φορές από εκεί και δεν είχα το παραμικρό θέμα. Επιπλέον έχει πληρωμή με paypal.

 

Για το τελωνειο τι να προσεξω?????? Τα προιοντα ειναι οκκκκκ???

Link to comment
Share on other sites

Για το τελωνειο τι να προσεξω?????? Τα προιοντα ειναι οκκκκκ???

Στην παραγγελία, στις παρατηρήσεις γράψε αυτά που προτείνω παραπάνω.

Τα προϊόντα ειναι μια χαρά, αλλά αν δεν εισάγονται στην Ευρώπη (όπως το s7 edge duos) η εγγύηση είναι από Samsung Ασίας και αν αντιμετωπίσεις οποιοδήποτε θέμα σε περιμένει γολγοθάς. Υπάρχουν και ρίσκα στο όλο θέμα. Τα ζυγίζεις και αποφασίζεις.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Xperia_Keyboard_7.3.A.0.54_v7.1_by_yener90.apk απο xda developers και θα με θυμηθείς. Κορυφαίο. Γράφεις καφε στα ελληνικά και σου βγάζει εικονιδιο φλυτζανάκι καφέ. με το ΟΚ παλάμη να κανει ΟΚ.

 

Το έβαλα τελικά αλλά πχ εκεί που λες ότι γράφεις καφέ και βγάζει smile του καφέ δε το κάνει....κάποια ρύθμιση ίσως

Link to comment
Share on other sites

:!:Ενημέρωση :!::!:

Υπάρχει σχετικό νήμα που αφορά τα πληκτρολόγια γιαυτό και θα παρακαλέσω να σταματήσει εδω το off topic :down:απο εδω και πέρα μηνύματα σχετικά με το συγκεκριμένο θέμα θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση . :!:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333930

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι έχετε περάσει τη nougat μετά από επανεκκίνηση πάνω αριστερά στην μπάρα ειδοποιήσεων σας μένει η ειδοποίηση ότι είστε σε λειτουργία υψηλής απόδοσης; bug είναι ή μόνο εγώ το έχω;;;https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161201/3aa6e331e31c2144d940576f4b861e8b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι έχετε περάσει τη nougat μετά από επανεκκίνηση πάνω αριστερά στην μπάρα ειδοποιήσεων σας μένει η ειδοποίηση ότι είστε σε λειτουργία υψηλής απόδοσης; bug είναι ή μόνο εγώ το έχω;;;https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161201/3aa6e331e31c2144d940576f4b861e8b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Σε μένα πάντως δεν κάνει κάτι τέτοιο...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από εκει αγόρασα το s7 edge duos. Παράδοση σε 5 εργάσιμες (με ΕΛΤΑ κούριερ), χωρίς ούτε καν υποψία τελωνείου.

Καλό βέβαια είναι για μεγαλύτερη ασφάλεια να αναγράφεται μικρή αξία αντικειμένου (80-90 ευρώ), ότι είναι refubrished και τα γνωστά.

 

Σε όσους έχουν nougat, έχετε παρατηρήσει περιστασιακά Lags στα animations του UI;

 

Έχει live chat μήπως για να τους τα πω αυτά? Ή πρέπει να στείλω μήνυμα. Για να αναγραφεί η χαμηλή τιμή κ ότι είναι refurbished Κλπ... Αν είναι έτσι ασφαλής από τελωνεία κλπ όπως λέτε, σκέφτομαι να το χτυπήσω. 588 δολλάρια το Coral Blue

Apple iPhone XS Max 256GB Silver

Samsung Galaxy Note 10+ 256GB Aura Glow

 

Λευτέρης :)

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα πάντως δεν κάνει κάτι τέτοιο...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εντάξει είχε σκαλώσει...ευτυχώς...

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις παιδια...πως μπορεσατε και κανατε τα update για την nougat χωρις να εισυε official beta tester;γιατι εγω κατεβασ την εφαρμογη και εκει που παω να κανω register μου λεει οτι ειναι full..

 

Edit:υπαρχει η ρομ κομπλε με τα update;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα θέμα με την beta nougat. Έκανα αναβάθμιση την έκδοση beta (και τις 2) και ενώ δούλευε μέχρι τώρα το θέμα που είχα τώρα έκανα restart και πήγε πάλι το λευκό εργοστασιακο... Δεν μπορώ να αλλάξω πλέον θέμα ενώ επιλέγω άλλο μου δείχνει μόνο το εργοστασιακο.... Έχει και άλλος αυτό το θέμα ?

 

Πριν στην beta 1 μια χαρά άλλαζε αλλά τώρα τίποτα

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε σεις παιδια...πως μπορεσατε και κανατε τα update για την nougat χωρις να εισυε official beta tester;γιατι εγω κατεβασ την εφαρμογη και εκει που παω να κανω register μου λεει οτι ειναι full..

 

Edit:υπαρχει η ρομ κομπλε με τα update;

 

Αν διαβάσεις στις πιο πίσω σελίδες, κάποιοι που πέρασαν μέσω odin την beta nougat μετά πήραν κανονικά τις αναβαθμίσεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν διαβάσεις στις πιο πίσω σελίδες, κάποιοι που πέρασαν μέσω odin την beta nougat μετά πήραν κανονικά τις αναβαθμίσεις.

Τα χω διαβασει ποσες φορες αλλα εγω δεν μπορω να κανω εγγραφη γιατι μου λεει οτι εφτασε τον απαιτούμενο αριθμό χρηστων..

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Τα χω διαβασει ποσες φορες αλλα εγω δεν μπορω να κανω εγγραφη γιατι μου λεει οτι εφτασε τον απαιτούμενο αριθμό χρηστων..

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Θα πρέπει να περιμένεις πότε θα ξανανοίξουν οι εγγραφές. Διαφορετικά μπορείς να περάσεις το αρχικό firwmare μέσω odin, χωρίς όμως να πέρνεις update μέχρι να καταφέρεις να γίνεις register. Μην αγχώνεσαι πάντως...δεν χάνεις και τίποτα το συγκλονιστικό.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τα χω διαβασει ποσες φορες αλλα εγω δεν μπορω να κανω εγγραφη γιατι μου λεει οτι εφτασε τον απαιτούμενο αριθμό χρηστων..

 

Μάλλον δεν έδωσες προσοχή στα γραφόμενά μου... δεν είπα να περάσεις την Marshmallow και μετά να κάνεις εγγραφή για beta tester, σου είπα να περάσεις κατευθείαν την Nougat μέσω odin.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?μηπως θα επρεπε να ανοιχτει ενα αλλο θεμα για την nougat και να γινονται εκει οι συζητησεις?
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έδωσες προσοχή στα γραφόμενά μου... δεν είπα να περάσεις την Marshmallow και μετά να κάνεις εγγραφή για beta tester, σου είπα να περάσεις κατευθείαν την Nougat μέσω odin.

Την nougat εχω πανω στ κινητό εδω και 3 μερες..εγκατεστησα το beta programme αλλα δεν κανει εγγραφη

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

Την nougat εχω πανω στ κινητό εδω και 3 μερες..εγκατεστησα το beta programme αλλα δεν κανει εγγραφη

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Είναι κλειστές οι εγγραφές

 

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι?μηπως θα επρεπε να ανοιχτει ενα αλλο θεμα για την nougat και να γινονται εκει οι συζητησεις?

Πράγματι, είναι κουραστική αυτή μονοθεματολογία.

me > you
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, είναι κουραστική αυτή μονοθεματολογία.

Για εμάς που δεν θελουμε να την περασουμε είναι λιγο κουραστικο.Τεσπα κρίνουν οι συντονιστες/διαχειριστες.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά όσοι έχετε περάσει τη nougat μετά από επανεκκίνηση πάνω αριστερά στην μπάρα ειδοποιήσεων σας μένει η ειδοποίηση ότι είστε σε λειτουργία υψηλής απόδοσης; bug είναι ή μόνο εγώ το έχω;;;https://uploads.tapatalk-cdn.com/20161201/3aa6e331e31c2144d940576f4b861e8b.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε το εικονίδιο ανάμεσα στην συλλογή και το playstore είναι συντόμευση για αυτό που βγάζει όταν κρατάμε πατημένο το power button? (power off-reboot)?αν ναι πως το βάζεις ?

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Για εμάς που δεν θελουμε να την περασουμε είναι λιγο κουραστικο.Τεσπα κρίνουν οι συντονιστες/διαχειριστες.

Συμφωνώ απολύτως με τους προλαλλήσαντες

Πράγματι, είναι κουραστική αυτή μονοθεματολογία.

 

Να ρωτησω κατι?μηπως θα επρεπε να ανοιχτει ενα αλλο θεμα για την nougat και να γινονται εκει οι συζητησεις?

 

 

Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάνεις ότι που και που (1 φορά την εβδομάδα) κάνει επανεκκίνηση μόνη της η συσκευή...;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S7 Edge (SM-G935F)
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...