Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν θες θηκη σιληκονης εχει το e-shop πολυ λεπτες να μη προεξεχουν καθολου μπροστα στην οθονη με 3.90.στο λεω γιατι 2-3 αλλες που πηρα το εκαναν πολυ τετραγονησμενο και εχανε τη λεπτοτητα του.αν θες κοιταξε τες.αν πατησεις στην αναζητηση στο σαιτ galalaxy a3 2016 θα στις βγαλει.ειναι οι πρωτες 3 αν θυμαμαι jelly bean 0.3mm.τη μαυρη πηρα εγω και ειναι παρα πολυ διακρητικη.

 

Στάλθηκε από το LG-D320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρώτες εντυπώσεις πολύ θετικές. Το gold είναι τρομερά όμορφο. Πέρασα και 9-10 εφαρμογές. Μου άρεσε αρκετά που δεν ήρθε φορτωμένο πολύ από την μαμά εταιρεία (πρώην κάτοχος HTC το οποίο είχε πάνω πολλά άχρηστα πράγματα). Θήκη τώρα θα κοιτάξω και αυτή που λες φίλε grd123 :)
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα πάρουμε επόμενη έκδοση ή θα μείνουμε με την 5.1.1?

Επίσης, άραγε root γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν θα πάρουμε επόμενη έκδοση ή θα μείνουμε με την 5.1.1?

Επίσης, άραγε root γίνεται;

 

Νομίζω θα πάρει την 6.0 καθώς σε αναζήτηση που έκανα η Samsung το έχει στα χαρτιά για αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω θα πάρει την 6.0 καθώς σε αναζήτηση που έκανα η Samsung το έχει στα χαρτιά για αναβάθμιση.

 

Δίκιο έχει θα πάρει 6.0 λογικά γιατι το έγραψαν και στο gsmarena

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τη παρεα.Ενδιαφερομαι για την αγορα του κινητου και το μονο που με προβληματιζει ειναι αν εχει lag σε καθημερινη χρηση και σε εφαρμογες οπως fb,viberκτλ.Ειναι smooth η εμφανιζει κολληματα συχνα με light εφαρμογες?
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω τη παρεα.Ενδιαφερομαι για την αγορα του κινητου και το μονο που με προβληματιζει ειναι αν εχει lag σε καθημερινη χρηση και σε εφαρμογες οπως fb,viberκτλ.Ειναι smooth η εμφανιζει κολληματα συχνα με light εφαρμογες?

 

Κανένα απολύτως lag και πίστεψε με το έχω πολύ φορτωμένο. Έχω και το Note 4 και έχω σχεδόν τις ίδες εφαρμογές περασμένες και στα δύο κινητά. Το Α3 είναι άψογο σε όλα του.

Link to comment
Share on other sites

Η ελευθερη ραμ ποση ειναι?Θα σου ηταν ευκολο ενα screenshot με fb,viber,messenger κ κανα 2 αλλες εφαρμογες ανοιχτες με τη διαθεσιμη μνημη που απομενει?
Link to comment
Share on other sites

Η ελευθερη ραμ ποση ειναι?Θα σου ηταν ευκολο ενα screenshot με fb,viber,messenger κ κανα 2 αλλες εφαρμογες ανοιχτες με τη διαθεσιμη μνημη που απομενει?

176MB μου λέει τώρα. Έχω ανοιχτά, YouTube, Messenger, Facebook, WhatsApp, Internet, Cerberus και μερικές ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Και με αυτη τη ραμ διαθεσιμη το κινητο τρεχει κομπλε χωρις κολληματα?

 

Στις εφαρμογές , βρες την Έξυπνη Διαχείριση και από εκεί σταματάς εφαρμογές, σβήνεις cache κλπ που δεν χρειάζεσαι...

Δεν είναι βέβαια μόνιμο , όπως όταν είσαι root, αλλά κάνει δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κανένα νέο για την ΜΜ έχουμε; Πριν δύο μέρες πήρε το Α5 (2015) και εμείς ακόμα τίποτα :(
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια αξιζει τελικα η αγορα του Α3?ειμαι πρων κατοχος του S4 mini το ειχα για 2 χρονια περιπου κ τα κολληματα που ετρωγε μετα τον 1ο χρονο ηταν πολλα.Με προβληματιζει πολυ η RAM του γιατι την ιδια ειχε και το S4 mini.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εχει δοκιμάσει κανείς την Τουρκική MM που κυκλοφορεί στο sammobiles μεσω odin; Υπάρχει εκτίμηση για το πότε να περιμένουμε την ελληνική;

 

Στάλθηκε από το MI MAX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

One Plus 5T 6gb/64gb Stock Stable Oreo
Link to comment
Share on other sites

Κανένα νέο για την ΜΜ έχουμε; Πριν δύο μέρες πήρε το Α5 (2015) και εμείς ακόμα τίποτα :(

 

Τελικά έχει έρθει το update για marshmallow στο Α3 στην Ελλάδα? Θέλω να αλλάξω συσκευή και το A3 είναι μια από τις επιλογές μου αλλά για εμένα είναι dealbreaker αν δεν έχει ΜΜ.. Και φοβάμαι να το πάρω αν δεν είναι σίγουρο το update! Επίσης θα μου προτείνατε αυτό ή το J5 2016? (με τρομάζει και εμένα το 1.5GB ram). Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν κολλάει. Η οθονη πολυ καλή και η μπαταρία πολυ καλη. Τωρα γιατι δεν βαλαν 2 giga δεν μπορω να το καταλάβω. Ίσως για να σε ωθησουν να παρεις το α5.Εγω πριν ειχα το α5 2016 πριν και δεν βλεπω ουσιαστική διαφορά εκτός του fast charging και το δαχτυλικο αποτύπωμα. Όμως την διαφορα στο χερι την νιωθεις.Ειναι παρα πολύ βολικο το μεγεθος του
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό δεν κολλάει. Η οθονη πολυ καλή και η μπαταρία πολυ καλη. Τωρα γιατι δεν βαλαν 2 giga δεν μπορω να το καταλάβω. Ίσως για να σε ωθησουν να παρεις το α5.Εγω πριν ειχα το α5 2016 πριν και δεν βλεπω ουσιαστική διαφορά εκτός του fast charging και το δαχτυλικο αποτύπωμα. Όμως την διαφορα στο χερι την νιωθεις.Ειναι παρα πολύ βολικο το μεγεθος του

 

Συμφωνώ και γω. Σε αυτό το μέγεθος (4,7") είναι ότι καλύτερο σε Αmoled...

Link to comment
Share on other sites

Στα 199 ευρώ σε γνωστή ελληνική αλυσίδα.

 

Το ειδα και εγω χτες που περασα, πανεμορφο το μικρο αλλα ηταν κλειστο και δεν μπορεσα να το επεξεργαστω. Νομιζω ομως ειναι μεχρι σημερα το βραδυ η προσφορα.

 

Tελικα οχι, ισχυει ακομα!

Edited by haigoeo
Link to comment
Share on other sites

Έλεγα να πάρω το huawei p9 lite αλλά διαβάζω πολλά περίεργα στο forum.Γι αυτό λέω σήμερα να πάω να το δω σε καταστημα που το έχει στα 200.Είμαι κάτοχος του iphone 4s και πρώην κάτοχος του s3 neo αν και μου άρεσε πολύ το έδωσα γιατί στα ελάχιστα δευτερόλεπτα κυριολεκτικά στο viber το κινητό έκαιγε!!!! Έχει το ίδιο θέμα τώρα και το Α3 2016;Επίσης θα πάρει την αναβάθμιση σε 6; Edited by skiouros20
Link to comment
Share on other sites

δεν εχει κανενα απολυτως θεμα και η αναβαθμιση ειναι θεμα ημερων.το σ3νεο εχει προβληματα με την μπαταρια που υπερθερμανινεται.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...