Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν εχει κανενα απολυτως θεμα και η αναβαθμιση ειναι θεμα ημερων.το σ3νεο εχει προβληματα με την μπαταρια που υπερθερμανινεται.

 

Ευχαριστώ πολύ φιλέ μου, το πήρα εδώ και 3 μέρες και είναι όντως υπέροχο. Όμορφη κάμερα ,οθόνη ήχος αφη!Ιδανικό για κάποιον που δεν θέλει τεράστια οθόνη!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπερα μια ερωτηση παιδια... σε Α3 2016 στην καρτελα favourites δεν εμφανιζει καν τις συχνες κλησεις, αν περασω χειροκινητα εμφανιζει. Ξερει κανεις γιατι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχετε να προτεινετε καμια καλη θηκη?

Εγώ αγόρασα την Rearth Ringke Σκληρή Θήκη Slim Samsung Galaxy A3 II (2016) - Smoke Black (56875)

από http://www.uniqueshop.gr/thiki-bumper-a3-2016.html

 

Είναι μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι είδα στο Sammobile, πήραν και άλλες χώρες εκτός της Γερμανίας.....άρα πλησιάζει η ώρα
Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι είδα στο Sammobile, πήραν και άλλες χώρες εκτός της Γερμανίας.....άρα πλησιάζει η ώρα

 

Αν βαλουμε γερμανικη χανουμε εγγυηση; Μπες samsung-updates βλεπεις live updates απο servers samsung

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλουμε γερμανικη χανουμε εγγυηση; Μπες samsung-updates βλεπεις live updates απο servers samsung

Όχι δεν την χάνεις αλλά απ'όσο ξέρω, υπάρχει ένα μικρό ρίσκο να γράψει ο KNOX και τότε σίγουρα θα την χάσεις

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν την χάνεις αλλά απ'όσο ξέρω, υπάρχει ένα μικρό ρίσκο να γράψει ο KNOX και τότε σίγουρα θα την χάσεις

 

Δεν εχω ενεργοποιησει knox

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποιος επεξεργαστης ειναι ο καλυτερος και πως τον τσεκαρουμε?

στην προσφορα που εχει στα παμπλικ λεει οτι εχει τον 410 αλλα απο οτι διαβασα πιο πανω σχεδον ολα αυτο λενε ασχετα αν εχουν τον αλλο

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποιος επεξεργαστης ειναι ο καλυτερος και πως τον τσεκαρουμε?

στην προσφορα που εχει στα παμπλικ λεει οτι εχει τον 410 αλλα απο οτι διαβασα πιο πανω σχεδον ολα αυτο λενε ασχετα αν εχουν τον αλλο

 

Ευρωπη ερχεται με exynos ασχετα με το τι γραφουν κ λενε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω το κινητό εδώ και μια εβδομάδα και χρησιμοποιώ q card.Ξαφνικά δεν μπορώ να μπω στην περιαγωγή δεδομένων από το μενού,σαν να έχει παγώσει το συγκεκριμένο σημείο που ενεργοποιείς και απενεργοποιείς την περιαγωγή.Εβγαλα και ξαναέβαλα την κάρτα sim αλλά τίποτα το ίδιο και μετά από μερικά restart,παραμένει παγωμένο..

 

Μπορεί κάποιος να βοηθήσει?

Link to comment
Share on other sites

Ούτε και σε εμένα βγήκε update απλά βγήκε στην λιστα του Samsung-update

Τι να πεις για samsung....σχιστοματηδες....εδωσαν αφγανισταν,καμποτζη κτλ και ευρωπη μονο γερμανια....ουστ λαμογια σχιστοματηδες...αγοραζει κανεις το δικο μου;;!gold ειναι

Link to comment
Share on other sites

Τι να πεις για samsung....σχιστοματηδες....εδωσαν αφγανισταν,καμποτζη κτλ και ευρωπη μονο γερμανια....ουστ λαμογια σχιστοματηδες...αγοραζει κανεις το δικο μου;;!gold ειναι

 

Σοβαρά???δηλαδή δεν θα βγάλει καθόλου Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, για καποιο λογο οταν μιλω στο τηλεφωνο δεν με ακουν, βασικα πρεπει να το εχω αρκετα κοντα στο στομα για να με ακουν. Υπαρχει καποια ρυθμιση πχ noise reduction η κατι αλλο?
Παναγιώτης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, για καποιο λογο οταν μιλω στο τηλεφωνο δεν με ακουν, βασικα πρεπει να το εχω αρκετα κοντα στο στομα για να με ακουν. Υπαρχει καποια ρυθμιση πχ noise reduction η κατι αλλο?

 

Προβλημα στο ακουστικο σου μου φερνει....πηγαινε το servuce

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σοβαρά???δηλαδή δεν θα βγάλει καθόλου Ελλάδα?

 

Θα βγαλει...απλα εχει δωσει update σε κατι τριτοκοσμικες χωρες με τσαντιρια κ ευρωπη τπτ....οτι ναναι οπως παντα....

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...