Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προβλημα στο ακουστικο σου μου φερνει....πηγαινε το servuce

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Θα βγαλει...απλα εχει δωσει update σε κατι τριτοκοσμικες χωρες με τσαντιρια κ ευρωπη τπτ....οτι ναναι οπως παντα....

 

Δίκιο έχεις...αλλά τι κάνεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτήν την ανυπομονησία για το mm είναι υπερβολικη. Εκτός του ότι θα ερθει σύντομα δεν έχει να προσφέρει κάτι παραπάνω. Το κινητό δουλεύει άψογα και η διάρκεια μπαταρίας του είναι πολύ καλή. Τι ακριβώς θα μας δώσει τo mm?Εξάλλου η Samsung δεν χρησιμοποιεί την πιο βασική αναβάθμιση του mm ,δηλαδή την χρήση της καρτας ως επέκταση του εσωτερικού αποθηκευτικου χωρου.Βεβαια στο Motorola moto x play που ειχα πριν αυτη η λειτουργία ειχε ως αποτέλεσμα να μου χαλάσει η καρτα και επειδη την κρυπτογραφει να μην την διαβαζει ουτε υπολογιστής. Εχω την εντύπωση οτι η Samsung αργεί αλλα βγαζει πιο δοκιμασμενες αναβαθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την ανυπομονησία για το mm είναι υπερβολικη. Εκτός του ότι θα ερθει σύντομα δεν έχει να προσφέρει κάτι παραπάνω. Το κινητό δουλεύει άψογα και η διάρκεια μπαταρίας του είναι πολύ καλή. Τι ακριβώς θα μας δώσει τo mm?Εξάλλου η Samsung δεν χρησιμοποιεί την πιο βασική αναβάθμιση του mm ,δηλαδή την χρήση της καρτας ως επέκταση του εσωτερικού αποθηκευτικου χωρου.Βεβαια στο Motorola moto x play που ειχα πριν αυτη η λειτουργία ειχε ως αποτέλεσμα να μου χαλάσει η καρτα και επειδη την κρυπτογραφει να μην την διαβαζει ουτε υπολογιστής. Εχω την εντύπωση οτι η Samsung αργεί αλλα βγαζει πιο δοκιμασμενες αναβαθμίσεις.

 

Δεν ειναι ετσι ακριβως....απλα ειναι αλλοπροσαλη....εδωσε σημερα την 6 σε ολες τις χωρες στο παλιο Α3....τι να πεις....αν ειναι ετσι ας εδινε στο s7 τελευταιο αναβαθμιση....αλλα ειπαμε..κ..λες σχιστοματηδες

 

ες τις

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια γιατι καιγεστε τοσο πολυ για την 6αρα? αφου δεν αλλαζει τιποτα οπτικα ουτε λειτουργικα.
Link to comment
Share on other sites

Έχετε βρει κάνα καλό tempered glass? Πήγα σε ένα κατάστημα και μου είπε ότι έχει ένα που με το ζόρι πιάνει όλη την οθόνη και στις άκρες σηκώνεται και μπαίνει σκόνη...
Link to comment
Share on other sites

γειας παιδια σκευτομαι να παρω και εγω το a3 2016 φοβαμαι λιγο ομως πια cpu θα εχει τελικα στην ελλαδα ειναι με τον Exynos 7578 η των Snapdragon 410 γιατι δε αξιζει τι τιμη στο σκρουτζ στι δευτερη περιπτωση οποτε μετα παμε για p9 lite και ψιμενο μυαλο λολ :p και αν μπορει να αναφερει καπιος που το εχει καιρο πως παει με τι ραμ και γενικα αν τρωει κολιματα..
Link to comment
Share on other sites

Απ'όσο γνωρίζω έρχεται με τον Exynos στην Ελλάδα. Όσον αφορά την μνήμη, δες προηγούμενα posts και θα σου απαντηθεί η απορία.
Link to comment
Share on other sites

γειας παιδια σκευτομαι να παρω και εγω το a3 2016 φοβαμαι λιγο ομως πια cpu θα εχει τελικα στην ελλαδα ειναι με τον Exynos 7578 η των Snapdragon 410 γιατι δε αξιζει τι τιμη στο σκρουτζ στι δευτερη περιπτωση οποτε μετα παμε για p9 lite και ψιμενο μυαλο λολ :p και αν μπορει να αναφερει καπιος που το εχει καιρο πως παει με τι ραμ και γενικα αν τρωει κολιματα..

 

αν δεν βιαζεσε τον ιανουαριο κυκλοφοραει το νεο Α3 2017 με 2GB μνημη και καλυτερο επεξεργαστη.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν βιαζεσε τον ιανουαριο κυκλοφοραει το νεο Α3 2017 με 2GB μνημη και καλυτερο επεξεργαστη.

 

Σωστος....μη σου πω κ τν γεναρη θα εχει βγει κ το iphone 8

Ασχετο...εκτος απο το 0,5 gb το 2017 εχει πολυ χειροτερα χαρακτηριστικα απο το 2016

 

 

:!: Από Ομάδα Διαχείρισης :!:

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις την χρήση γραφής SMS διότι δεν είναι αποδεκτή από 01/09/09.

Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Από φωτό είστε ευχαριστημένοι;

Από μπαταρία;

 

Το θέλω για τη γυναίκα μου που δεν θέλει μεγάλο τηλέφωνο

 

Στο χέρι πάντως τα σπάει

Ιδανικό μέγεθος και ωραία οθονη

 

Αλλά προβλήματα θα εχει;

θα τα πανε καλα ?

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

Από φωτό είστε ευχαριστημένοι;

Από μπαταρία;

 

Το θέλω για τη γυναίκα μου που δεν θέλει μεγάλο τηλέφωνο

 

Στο χέρι πάντως τα σπάει

Ιδανικό μέγεθος και ωραία οθονη

 

Αλλά προβλήματα θα εχει;

θα τα πανε καλα ?

 

Φίλε η κάμερα είναι πάρα πολύ καλή..εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος!Η μπαταρία είναι ανάλογα την χρήση που κάνεις..εγώ που δεν το αφήνω από το χέρι μου αν το πιάσω στις 8 το πρωί κατά τις 2-3 το μεσημέρι θέλει μια φόρτιση γιατί θα έχει πάει στο 40-50%..όντως η οθόνη και το μέγεθος είναι ιδανικό και γενικά αλλά προβλήματα εμένα δεν μου έχει εμφανίσει

Link to comment
Share on other sites

Από φωτό είστε ευχαριστημένοι;

Από μπαταρία;

 

Το θέλω για τη γυναίκα μου που δεν θέλει μεγάλο τηλέφωνο

 

Στο χέρι πάντως τα σπάει

Ιδανικό μέγεθος και ωραία οθονη

 

Αλλά προβλήματα θα εχει;

θα τα πανε καλα ?

Η κάμερα του είναι μια χαρά.

Για την μπαταρία το μόνο που έχω να πω είναι ότι με έχει αφήσει άφωνο. Το έχω ως επαγγελματικό τηλ και έχω τρία email, Bluetooth μόνιμα ανοιχτό για να συνδέεται με handsfree και smartwatch, πολλές κλήσεις, πολύ WhatsApp κτλ και δεν χρειάστηκε ποτέ να το φορτίσω πριν αργά το βράδυ.

Δες μερικά ποστ πιο πάνω για τις ώρες οθόνης που μου βγάζει. Είχα ανεβάσει και screenshots.

 

Μην σε ανησυχεί τίποτα. Η συσκευή είναι πέρα από όμορφη, και άκρως απροβλημάτιστη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την εντύπωση πως το update έρχεται...ρίξτε μια ματιά στο samsung-update και εσείς

 

Παιδιά το update βγήκε και μόλις πριν λίγο το έβαλα

Edited by xaroumpas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Μπορείτε να μου πειτε αν ξερετε πως θα κανω να μην αναβει το φωτακι πισω οταν με παιρνουν τηλέφωνο? Δεν βγαζω ακρη

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by kyle4
Another day in paradise...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.. Μπορείτε να μου πειτε αν ξερετε πως θα κανω να μην αναβει το φωτακι πισω οταν με παιρνουν τηλέφωνο? Δεν βγαζω ακρη

 

Στάλθηκε από το HUAWEI VNS-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Accessibility - Hearing - Πρώτη επιλογή

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι περάσατε το update είδατε καμιά διαφορά; Ρωτάω εκ μέρους φίλοι, που του ήρθε η αναβάθμιση, και διστάζει.
Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι περάσατε το update είδατε καμιά διαφορά; Ρωτάω εκ μέρους φίλοι, που του ήρθε η αναβάθμιση, και διστάζει.

Δεν νομίζω να έχουν πάρει την αναβάθμιση πολλοί.

Πιστεύω πάντως ότι θα ρολαρει πιο άνετα μετά

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...