Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

συμφωνώ κι επαυξάνω για nova, αν μπορείς να αγοράσεις και τη φουλ έκδοση prime ακόμα καλύτερα.. πολύ χρήσιμη και σημαντική εφαρμογή είναι η noled που δείχνει με εικονίδια αναπάντητες, μηνύματα,mail κλπ.

 

την εχω αγορασμενη στο δικο μου μεηλ ομως

και δεν τον χρησιμοποιω στο τηλ

μιας και εχω βολευτει με την miui

 

μπορω να την περασω αραγε στο τηλ το αλλο?

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

την εχω αγορασμενη στο δικο μου μεηλ ομως

και δεν τον χρησιμοποιω στο τηλ

μιας και εχω βολευτει με την miui

 

μπορω να την περασω αραγε στο τηλ το αλλο?

 

Αν περασεις το μειλ σου ναι. Και μετα το σβηνεις. Το ειχα βαλει ετσι σε ενα δυο τηλεδωνα που δε χρησιμοποιω εγω. Αλλα μετα απο update το χανει.

 

Παντως δε χρειαζεται να το φορτωσεις. Το τηλεφωνο ειναι η επιτομη της απλοτητας και ποιοτητας.. ;)

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο μενα νεος στην οικογενεια Alpha Series αφου εχω το S7 το απλο και το S7 Edge παλιοτερα ειχα S5 , S6 , S6 Edge Plus και J5 (2015) ετσι τωρα αυτο το τηλεφωνο επεσε στα χερια μου απο μια χριστουγεννιατικη προσφορα του παροχεα μου αξιας 250Ευρω με ανανεωση συμβολαιου κινητου τηλεφωνου εδω στην Κυπρο στην εταιρια PrimeTel.

 

Φωτογραφικο υλικο:

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Ερωτησεις: Εχει καμια διαφορα με το S7 η σειρα A3 ή A5 ή A7 γενικοτερα αυτη η σειρα.

Το μονο που προσεξα ειναι οτι δεν εχει λαμπακι LED οπως το S7 - S7 Edge S6 S6 Edge Plus και S5 γιατι ομως ;

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι δε μπορώ να καταλάβω γιατί κάθε φορά που αγοράζεις κάποιο κινητό θα πρέπει να ανεβάζεις φωτό με τα κουτιά, τα χαρτιά, τα καλώδια και γενικά άκυρα πράγματα. Δε χρειάζεται να το κάνεις αυτό, δε βοηθάει κάπου και δεν ενδιαφέρεται κανείς για κάτι τέτοιο.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,θα μπορουσε καποιος-α να μου πει καποιο δοκιμασμενο tempered glass για το τηλεφωνο γιατι ενα που πηραμε απο νορτον δεν 'καθεται' στις ακρες
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,a3 και εγώ εδώ και περίπου 3 μήνες όλα άψογα εκτός τις 3 τελευταίες ημέρες,το τηλέφωνο αναβοσβήνει συνεχώς μόνο του(σαν να πατάει κάποιος το home button)και ενώ το βάζω στο φορτιστή του ακούω συνεχώς τον ήχο σύνδεσης και αποσύνδεσης της φόρτισης..εάν κάνω μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πιστέυετε θα συνέλθει ή να πάω κατευθείαν στο κατάστημα αγοράς?
Link to comment
Share on other sites

Εξυπακουεται οτι πριν πας στο καταστημα κανεις εσυ μια επαναφορα.

υγ.Το προβλημα που αναφερεις τις περισσοτερες φορες λυθηκε με επεναφορα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις πως μπορώ να κάνω Print screen στο Α3 μου? Σε iphone ηταν θυμαμαι home και κουμπί δεξια, εδώ δεν πιάνει. Είναι κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει κανεις πως μπορώ να κάνω Print screen στο Α3 μου? Σε iphone ηταν θυμαμαι home και κουμπί δεξια, εδώ δεν πιάνει. Είναι κάποια ρύθμιση που δεν έχω κάνει?

 

home+power button ταυτόχρονα πατημένα για δυο περίπου δευτερόλεπτα φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,a3 και εγώ εδώ και περίπου 3 μήνες όλα άψογα εκτός τις 3 τελευταίες ημέρες,το τηλέφωνο αναβοσβήνει συνεχώς μόνο του(σαν να πατάει κάποιος το home button)και ενώ το βάζω στο φορτιστή του ακούω συνεχώς τον ήχο σύνδεσης και αποσύνδεσης της φόρτισης..εάν κάνω μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πιστέυετε θα συνέλθει ή να πάω κατευθείαν στο κατάστημα αγοράς?

 

το ίδιο πρόβλημα έχω και γω φίλε μου, τώρα είναι η τρίτη φορά που το παίρνω από το σέρβις και περιμένω να δω πως θα πάει.. πάνω απο μήνα ταλαιπωρούμε ..το μόνο που κάνουν είναι να περνάνε πάλι το λογισμικό.. και να λενε ότι το κινητο δεν εχει πρόβλημα..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.

 

Σημερα πηρα το Α3 2016 για την γυναικα. Μιας και ολες οι μεγαλες αλυσιδες πλεον το εβαλαν στα 189, το πηρα και με 10% Επιστροφη σε καρτα Eurobank, οποτε βγηκε σχεδον 170 και ελληνικης εισαγωγης! Και μου εδωσαν και εξτρα ενα χρονο επεκταση εγγυησης.

Απο οτι ειδα φοραει ηδη την 6.0.1

 

Τωρα ψαχνω να βρω μια flip cover case. Εχετε να προτεινετε καποια καλη και δοκιμασμενη?

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.

 

Σημερα πηρα το Α3 2016 για την γυναικα. Μιας και ολες οι μεγαλες αλυσιδες πλεον το εβαλαν στα 189, το πηρα και με 10% Επιστροφη σε καρτα Eurobank, οποτε βγηκε σχεδον 170 και ελληνικης εισαγωγης! Και μου εδωσαν και εξτρα ενα χρονο επεκταση εγγυησης.

Απο οτι ειδα φοραει ηδη την 6.0.1

 

Τωρα ψαχνω να βρω μια flip cover case. Εχετε να προτεινετε καποια καλη και δοκιμασμενη?

 

οριστε φίλε μου απο ebay

 

http://www.ebay.de/itm/291867362004?_trksid=p2060353.m1438.l2649&var=590871529850&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Link to comment
Share on other sites

Την έχεις αγοράσει; Όντως δείχνει πληροφορίες όπως αναπάντητες κτλ;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά. Η συσκευή έχει screen mirroring ή κάτι αντίστοιχο για να βλέπω στην smart TV μου; από όσο έχω ψάξει δεν βρίσκω κάτι τέτοιο... :(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω και εγω το a3 2016 με Android 6

Εχω το εξής προβλημα εχω εγκτ. τις εφαρμογες greek redio και tunein οταν ακουω εναν σταθμο και κλείσει η οθονη κανει διακοπες ανα διαστηματα γυρω στα 3,4 δευτερα και ξανα ξεκινα έψαξα σις ρυθμίσεις κια απενεργοποιησα την εξοικονόμηση σε αυτες τις εφαρμογές αλλα δε εγινε τιποτα.

Το προβλημα αυτο το εχω μονο στο wifi οχι στα δεδομένα

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

αγορα 11/16 απο παραεισαγωγη kaizershop

 

κατα τα φαινομενα τα επαιξε η υποδοχη usb και δεν φορτιζει

καλυπτομαι απο εγγυηση?

και αν ναι μονο απο αρβατο και σμαρτεκ?

 

αλλιως ξεριε κανεις ποσο μπορει να με χρεωσει κανενα μαγαζι στη γλυφαδα και εκει γυρω?

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

 

αγορα 11/16 απο παραεισαγωγη kaizershop

 

κατα τα φαινομενα τα επαιξε η υποδοχη usb και δεν φορτιζει

καλυπτομαι απο εγγυηση?

και αν ναι μονο απο αρβατο και σμαρτεκ?

 

αλλιως ξεριε κανεις ποσο μπορει να με χρεωσει κανενα μαγαζι στη γλυφαδα και εκει γυρω?

 

και βεβαια καλυπτεσε, smartec χαιδαρι.

Link to comment
Share on other sites

και βεβαια καλυπτεσε, smartec χαιδαρι.

 

thanks

θα επικοινωνησω μαζι τους αυριο

φτανει το imei

ή θελουν και αποδειξη αγορας?

κουκουρουκου
Link to comment
Share on other sites

thanks

θα επικοινωνησω μαζι τους αυριο

φτανει το imei

ή θελουν και αποδειξη αγορας?

 

Εγω το ειχα στειλει με ενα φιλο μου και του ειχα δωσει και την αποδειξη.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...