Jump to content

Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)


stefanospets
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω πως το βλέπεις αυτό. Το δικό μου πρέπει να είναι Τσεχικο αν κρίνω από τη συσκευασία και την αρχική γλώσσα της συσκευής.
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραία αυτή η εφαρμογή! Επιβεβαίωσε ότι η συσκευή μου είναι από την Τσεχία :-)
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος. Εμένα είναι Πολωνικό. Στο δικό σου που πήρε την αναβάθμιση προχθές, ποιανού μήνα είναι το Android security patch level; Εγώ έχω μείνει με Ιανουαρίου.

 

Sent from my SM-A310F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 Φεβρουαρίου 2017 είναι στο δικό μου.
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

1 Φεβρουαρίου 2017 είναι στο δικό μου.

Ok ευχαριστώ. Άρα η αναβάθμιση είναι γιατί Security patch.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα..1ον για να δούμε από που είναι το κινητό το βλέπουμε στην κατηγορία General της εφαρμογής?και 2ον η μπαταρία πλέον δεν κρατάει ούτε 10 ώρες..εσάς πως πάει με την μπαταρία?
Link to comment
Share on other sites

Τέσσερα ποστ πιο πάνω έχεις την απάντηση για την χώρα προέλευσης.

Για την μπαταρία, ίσως θα πρέπει να δείς αν κάποια εφαρμογή σου κάνει την ζημιά

Link to comment
Share on other sites

Τέσσερα ποστ πιο πάνω έχεις την απάντηση για την χώρα προέλευσης.

Για την μπαταρία, ίσως θα πρέπει να δείς αν κάποια εφαρμογή σου κάνει την ζημιά

 

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Συμβαινει σε κανεναν να μην μπορει να κανει ελεγχο για ενημερωσεις? Δηλαδη να πατας και να μην κανει τπτ? Ειναι χωρις καμια τροποποιηση καθως ο ιδιοκτήτης δεν ασχολειται.. εχει αναφερθει και αλλου αλλα δεν εχω βρει λυση..
phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημερα το A3 2016 Θα πάρει Nougat update?

 

Ναι, ακούγεται ότι θα ξεκινήσει η αναβάθμιση σε Nougat μέσα στο Μάιο του 2017.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Μη σας απογοητεύω. Αλλά κρατάτε μικρό καλάθι με τη Sammy. ;)

Xiaomi Mi Air 13.3 W10

Samsung Galaxy Note 9 Stock Android 10

Link to comment
Share on other sites

Μη σας απογοητεύω. Αλλά κρατάτε μικρό καλάθι με τη Sammy. ;)

 

Είναι η πρώτη μου εμπειρία με Samsung συσκευή - ελπίζω να μη με απογοητεύσει ως προς το update...κατά τα άλλα, το κινητό είναι άπαιχτο για τα λεφτά που ζητάει οπότε δεν έχω παράπονο :D

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

ενω τα πηγαινε τελεια μεχρι τωρα...ξαφνικα το κινητο δε φορτιζει....το βαζω στη φορτιση μετα λιγα λεπτα αναβει το σημα φοερισης μονο και μετα απο λιγα δευτερολεπτα σβηνει???εχει συμβει σε αλλους?
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι χρησιμοποιείς τον δικό του φορτιστή? Αν ναι, δες αν ανεβαίνει το ποσοστό της μπαταρίας μετά από λίγο, άσχετα με το σηματάκι της μπαταρίας ή αν έχοντας το κλειστο μόλις συνδέσεις το κινητό ανάβει... αν όχι υπάρχει πρόβλημα ή στο κινητό ή στον φορτιστή... θα το καταλάβεις βάζοντας κάποιον άλλον ...
the show must go on...
Link to comment
Share on other sites

ο φορτιστης ειναι καλος τον δοκιμασα σε αλλο κινητο....δοκιμασα αλλο φορτιστη τπτ.......δεν αναβει οταν το βαζω.....ή αναβει μετα απο 2 λεπτα για 5 δευτερολεπτα το σηματακι φορτισης χωρις ποσοστο μπαταριας και σβηνει........το αφησα εκτοσ φορτιστη για ωρα και μετα το συνδεσα....τοτε αρχισε να φορτιζει απο το 0% για λιγο αλλα δεν ανεβηκε η φορτιση κι εσβησε παλι....
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

Οπότε το πιο πιθανό είναι έχει χαλάσει το βύσμα φόρτισης του κινητού σου...

 

εινα ισυνηθισμενο προβλημα?το καλυπτει η εγγύηση?

Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

το εχω 3 μηνες με καμια γρατζουνια και ολικη προστασια....εβαζα κι εβγαζα το καλωδιο παντα μαλακά....δε δεχομαι να μου πουν οτι ειναι εκτοσ εγγυησης...θα το φθασω μεχρι κεντρικα σαμσθνγκ
Οι αγγελίες είναι επιτρεπτές μόνο στο buy&sell.
Link to comment
Share on other sites

ενω τα πηγαινε τελεια μεχρι τωρα...ξαφνικα το κινητο δε φορτιζει....το βαζω στη φορτιση μετα λιγα λεπτα αναβει το σημα φοερισης μονο και μετα απο λιγα δευτερολεπτα σβηνει???εχει συμβει σε αλλους?

Σε εμενα αναβει το σημα της φορτισης αλλα το τηλ φορτιζει ουσιαστικα μονο με κλειστη οθονη , οταν το δουλευο τρωει μπαταρια:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Χριστος ανεστη.Ξερετε ποτε αναμενεται η νουγκατ για το α3 2016?

 

Ανεπίσημα είχαν πει για μέσα στο Μάιο, οπότε αν ισχύει έχουμε μισό μήνα ακόμα - μπορεί βέβαια να καθυστερήσει ή να μην εμφανιστεί ποτέ. :confused:

 

Ναι, ακούγεται ότι θα ξεκινήσει η αναβάθμιση σε Nougat μέσα στο Μάιο του 2017.

 

Βέβαια το άρθρο αναφέρει πως "With this new information we can know that the Samsung Galaxy A3 2016 would receive Android 7 during the first week of May, later than initially expected, which was the month of April." Δηλαδή το περίμεναν αρχικά Απρίλη, μετά την πρώτη εβδομάδα του Μαΐου και τελικά φτάσαμε μέσα Μάη χωρίς να έχει έρθει τίποτα ακόμα...

 

Στην τελική, η ίδια η Samsung έχει αναφέρει ότι η Nougat στο Α3 θα έρθει μέσα στο πρώτο εξάμηνο του 2017, οπότε ίσως χρειαστεί λίγη υπομονή ακόμη.

Edited by geoponer
Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy A3 (2016 Edition)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...