Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δεν χρειαζεται κανενα unlock για να περασεις gapps.

 

Αυτό είχα διαβάσει απλά επειδή είναι το πρώτο μου κινητό από Κίνα δεν έχω ακόμη προσωπική εμπειρία! :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Οπότε μπορούμε να βάλουμε τα gapps και δεν έχει κάποιο άλλο μειονέκτημα από ότι έχω καταλάβει. Εάν θέλουμε μπορούμε αργότερα να βάλουμε την international έστω και με unlock?
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Οπότε μπορούμε να βάλουμε τα gapps και δεν έχει κάποιο άλλο μειονέκτημα από ότι έχω καταλάβει. Εάν θέλουμε μπορούμε αργότερα να βάλουμε την international έστω και με unlock?

 

Βεβαίως και θα μπορούμε!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα εχτές από Vickmall και σήμερα έγινε dispatch με tracking number! :)

 

Φίλε το Pro παρήγγειλες; Σε έναν μήνα δεν κυκλοφορεί; Πως έγινε dispatch;

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Φίλε το Pro παρήγγειλες; Σε έναν μήνα δεν κυκλοφορεί; Πως έγινε dispatch;

Το vickmall το έχει σε stock (!!!κι όμως!!!) αλλά με χτυπημένη τιμή...

 

Δεν κυκλοφορεί σε ενα μήνα αλλά ήδη κυκλοφόρησε, απλά μέχρι να φτάσει στα ράφια των περισσότερων καταστημάτων θα έχει πέσει η δικιά τους πρωτοχρονιά με αργίες κλπ γιαυτό και αναφέρεται πολλές φορές το "τέλη Φλεβάρη...".

Edited by Coolgreek
Βασίλης!
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση. Δεν φεύγει και το G2 μου το ρημάδι να βοηθήσει στην αγορά.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα εχτές από Vickmall και σήμερα έγινε dispatch με tracking number! :)

 

Δεν μπήκα την Δευτέρα στο Vickmall να δω πως είναι διαθέσιμο το 32άρι και την πάτησα . Εχω τις επιφυλάξεις μου να το παραγγείλω

σήμερα γιατί δεν φαντάζομαι πως θα τα καταφέρει να φύγει από SP πριν αρχίσει η κινέζικη πρωτοχρονιά .

Ελέγχω τώρα καθημερινά τα EU Warehouses , μήπως παρουσιαστεί εκεί , οπότε μπορεί να το χρυσοπληρώσω αλλά θα το έχω άμεσα .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους .

lallasgr πόσο σου βγήκε τελική τιμή από το vickmall.

Ενδιαφέρομαι για αυτό και σε ρωτάω , επίσης αν κάποιος το παραγγείλει από το site xiaomi θα έρθει πιο οικονομικο ;

Επίσης lallasgr σε πόσες μέρες θα σου έρθει ;

Και κάτι τελευταίο , τι γνώμη έχετε για το xiaomi note 4 helio x12;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ελέγχω τώρα καθημερινά τα EU Warehouses , μήπως παρουσιαστεί εκεί , οπότε μπορεί να το χρυσοπληρώσω αλλά θα το έχω άμεσα .

 

οπως τα λες. Αν εχει 260$ απο κινα στο EU θα το εχει 299$. Εντάξει είπαμε vfm αλλά όταν το κινητο πιάνει τα 300 ευρώ περίπου νομιζω χανει το νοημα η αγορά του . Δωσε άλλα 65 ευρώ και αγορασε από Ελλαδα το LG G4 32αρι και εχεις 800αρα μπαντα , καλυτερη οθονη, καμερα, nfc , και γενικα παντου σχεδον καλυτερο με μολις 65 ευρώ επιπλεον , δεν συζηταμε για αυτους που κοβουν τιμολογια , τους βγαινει φθηνοτερο το g4 και ετοιμοπαραδοτο!!!

 

Γι ΄αυτο λεμε είναι τρομερη επιλογή μεχρι τα 210-220 ευρώ . Οταν φτανει τα 300 υπαρχουν αλλα.

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Και κάτι τελευταίο , τι γνώμη έχετε για το xiaomi note 4 helio x12;

Ευχαριστώ

 

Δεν έχουμε καθως δεν υπάρχει.

 

Παρακαλώ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Και κάτι τελευταίο , τι γνώμη έχετε για το xiaomi note 4 helio x12;

Ευχαριστώ

 

helio x10 (N3) :48-50 antutu

helio x12 (N4):55 antutu

snapdragon 650 (N3 pro) :74-76 antutu

 

δλδ πιο κοντά είναι στο Ν3 το Ν4 παρα στο Ν3 pro από επεξεργαστικη ισχυ.

 

Φυσικα μιλαμε για κινητο που δεν εχει κυκλοφορησει δλδ τουλαχιστον 2-3 μηνες στην καλυτερη για να το παρει κάποιος αν πουμε οτι το κυκλοφορουν στο επομενο διαστημα.

Edited by THANKIN
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε καθως δεν υπάρχει.

 

Παρακαλώ.

 

πως δεν υπάρχει βρε ψεύτη? και αυτό τι είναι http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-redmi-note-4.html

 

:lol::lol::lol:

 

έχει ξανααφερθεί

το xiaomidevices δεν έχει καμία σχέση με την xiaomi. απλά έχουν χρησιμοποιήσει το ίδιο όνομα δεν είναι επίσημο store. και από οτι φαίνεται πουλάνε και ανύπαρκτα κινητά. (για να μαζέψουν κανένα κλικ)

Link to comment
Share on other sites

πως δεν υπάρχει βρε ψεύτη? και αυτό τι είναι http://www.xiaomidevice.com/xiaomi-redmi-note-4.html

 

:lol::lol::lol:

 

έχει ξανααφερθεί

το xiaomidevices δεν έχει καμία σχέση με την xiaomi. απλά έχουν χρησιμοποιήσει το ίδιο όνομα δεν είναι επίσημο store. και από οτι φαίνεται πουλάνε και ανύπαρκτα κινητά. (για να μαζέψουν κανένα κλικ)

 

πολύυυυ μπροστάααα αυτό το site

ένας λόγος να μη του δίνω καν σημασία :)))

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους .

lallasgr πόσο σου βγήκε τελική τιμή από το vickmall.

Ενδιαφέρομαι για αυτό και σε ρωτάω , επίσης αν κάποιος το παραγγείλει από το site xiaomi θα έρθει πιο οικονομικο ;

Επίσης lallasgr σε πόσες μέρες θα σου έρθει ;

Και κάτι τελευταίο , τι γνώμη έχετε για το xiaomi note 4 helio x12;

Ευχαριστώ

 

Καλησπέρα φίλε μου.

 

Εμένα η χρέωση έγινε σε λίρες. Συνολικά από την κάρτα τραβήχτηκαν σε λίρες £187.65. Αυτό με σημερινή τιμή το google το βγάζει κοντά στα 246 ευρώ. Αν είμαι τυχερός σε 10μέρες θα το έχω. Αν με πιάσει η πρωτοχρονιά ίσως να το έχω στα χέρια μου και σε ένα μήνα. Δεν το ξέρω τώρα για να σου απαντήσω σίγουρα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει αποσταλεί από vickmall και έχει δοθεί και tracking number. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.

 

Εμένα η χρέωση έγινε σε λίρες. Συνολικά από την κάρτα τραβήχτηκαν σε λίρες £187.65. Αυτό με σημερινή τιμή το google το βγάζει κοντά στα 246 ευρώ. Αν είμαι τυχερός σε 10μέρες θα το έχω. Αν με πιάσει η πρωτοχρονιά ίσως να το έχω στα χέρια μου και σε ένα μήνα. Δεν το ξέρω τώρα για να σου απαντήσω σίγουρα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει αποσταλεί από vickmall και έχει δοθεί και tracking number. :)

 

Κανένα άγχος με την πρωτοχρονιά μην σε αγχώνουν. αφού έχει ήδη φύγει το δέμα δεν υπάρχει πρόβλημα. πρόβλημα θα υπήρχε αν δεν στο είχαν στείλει και σε είχαν στο περίμενε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις .....

 

Τώρα στο vickmall η τιμή του στα 259$ είναι τελική ;

Ναι αυτή είναι η τελική τιμή. Εγώ δεν χρειάστηκε να πληρώσω τίποτε παραπάνω! :)

 

Κανένα άγχος με την πρωτοχρονιά μην σε αγχώνουν. αφού έχει ήδη φύγει το δέμα δεν υπάρχει πρόβλημα. πρόβλημα θα υπήρχε αν δεν στο είχαν στείλει και σε είχαν στο περίμενε.

 

Ευχάριστο πολύ αυτό! Μακάρι να το έχω άμεσα στα χέρια μου και να σας ενημερώσω και σας με περισσότερες λεπτομέρειες για το κινητό! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου.

 

Εμένα η χρέωση έγινε σε λίρες. Συνολικά από την κάρτα τραβήχτηκαν σε λίρες £187.65. Αυτό με σημερινή τιμή το google το βγάζει κοντά στα 246 ευρώ. Αν είμαι τυχερός σε 10μέρες θα το έχω. Αν με πιάσει η πρωτοχρονιά ίσως να το έχω στα χέρια μου και σε ένα μήνα. Δεν το ξέρω τώρα για να σου απαντήσω σίγουρα. Το μόνο σίγουρο είναι ότι έχει αποσταλεί από vickmall και έχει δοθεί και tracking number. :)

 

Ωραίος , ευχαριστώ για την απάντηση .

Καλή αντάμωση με το νέο σου κινητό φίλε μου και να μας πεις εντυπώσεις όταν το παραλάβεις

Link to comment
Share on other sites

άσχετο , το ξέρω, αλλά έχουν πει/γράψει ποιες μέρες θα είναι κλειστά ;

π.χ. 8-13 φεβρουαρίου ή παραπάνω;

 

τώρα μόλις ρώτησα

 

το vickmall από 3 μέχρι 15

το geekbuying από 7 μέχρι 13

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που έχω διαβάσει είναι το παρακάτω.

 

This year, Chinese New Year - The Year of the Monkey - begins on Monday February 8 and lasts until Jan 27th, 2017

 

ε αυτή είναι η περίοδος της "χρονιάς" της μαιμούς :)

 

τώρα μόλις ρώτησα

 

το vickmall από 3 μέχρι 15

το geekbuying από 7 μέχρι 13

 

οκ thanks

ε υπομονή τότε, μπας και πέσει καμιά τιμή :)))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...