Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα!!! Καλή χρονιά σε όλους με υγεία!!!

Ήθελα να ρωτήσω για το αν η ρομ που έχει το κινητό μου είναι καλή ή χρειάζεται αντικατάσταση. Υπάρχει κάποια καλύτερη (πιο αξιόπιστη, περισσότερες δυνατότητες, λιγότερα προβλήματα);

Δεν γνωρίζω πολλά από το κινητό μιας και τώρα το πήρα. Αυτά που είδα από μια γρήγορη ματιά είναι ότι δεν μπορώ να προσθέσω το widget καιρού στην οθόνη. Επίσης δεν έχω βρει τρόπο να αντιγράψω τις επαφές από την κάρτα (sim) στο τηλέφωνο. Μέχρι τώρα είχα ένα Lenovo K3 Note με την SenSation ρομ. Με έχει βολέψει ιδιαίτερα αυτή η ρομ. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο και για το Xiaomi;

Ευχαριστώ πολύ, καλή χρονιά και πάλι!!! :)

 

Φοράς Unofficial rom από κινεζομάγαζο. Κάνε μια αίτηση πρώτα για ξεκλείδωμα bootloader στην miui. Com να παίρνεις σειρά και μετά πας για Official Developer και αν θες βάζεις την Ελληνική από xiaomi-miui.gr.

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Επιστροφή αύριο και αλλαγή. Αν έλεγες ότι δεν ανάβουν όλα θα έλεγα ότι είναι από επιλεγμένο. Κάνε μια βόλτα Κωτσοβολο και βλέπεις..

 

Φίλε είναι πολύ ευχαριστω που μου απάντησες μια τέτοια μέρα...... Μήπως να κάνω κάτι πρώτα εγώ.....;;;; Εάν γίνεται;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε,

έχετε ιδέα για καμιά πατέντα στον κινέζικο φορτιστή με το ευρωπαϊκό βύσμα?

Βγαίνει πολύ εύκολα. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου κάποιον που το έκανε αλλά δεν το ξανά βρήκα για να δω τι ακριβώς έκανε...

Για ρίξτε καμία ιδέα να το πακτωσω μόνιμα...

 

Μονωτικη ταινία γύρω γύρω και είσαι κομπλέ.. Εννοώ να την περάσεις ανάμεσα από τα δύο φις.. Αλλά όχι πολύ γιατί μετά δεν θα μπαίνουν τελείως τα φις μέσα στην πρίζα....επίσης μπορείς να αγοράσεις έναν ανταπτορα από eshop που είναι μικρότερο στα πλάγια από αυτόν που δίνει ο Κινέζος και δεν κολλάει στις άκρες της πριζας με αποτέλεσμα να μην μένει μέσα

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά να έχουμε,

έχετε ιδέα για καμιά πατέντα στον κινέζικο φορτιστή με το ευρωπαϊκό βύσμα?

Βγαίνει πολύ εύκολα. Κάπου είχε πάρει το μάτι μου κάποιον που το έκανε αλλά δεν το ξανά βρήκα για να δω τι ακριβώς έκανε...

Για ρίξτε καμία ιδέα να το πακτωσω μόνιμα...

Εγώ άνοιξα τον αντάπτορα και έκλεισα το άνοιγμα που έχουν τα λαμάκια..

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπιζω σοβαρο προβλημα με τα δεδομενα κινητης cosmote .δεν εχω καθολου δεδομενα ακομα και μετα απο επαναφορα εργ. Δεν γνωριζω απο αλλαγες rom και flash. Αντιμετωπιζει κανενας παρομοιο προβλημα ?? Εχει πλεον mui8 ,1 sim και δουλευε απροβληματιστα πριν την αναβαθμιση σε mui8.
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> κάρτες sim και κινητά δίκτυα -> επιλέγεις την κάρτα σου -> ονόματα access point -> cosmote ίντερνετ -> πρωτόκολλο apn -> επιλέγεις IPv4/IPv6

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

Edited by Amyntaios
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Το λάθος που κανεις είναι οτι κατεβαζεις Ρομ για να περαστεί με update.

Το σωστο είναι να πάρεις μια Ρομ fastboot http://en.miui.com/a-234.html. για να περαστεί μέσω miflash που αν είσαι με κλειδωμένο bootloader το βάζεις το κινητό σε download mode/edl.

Απο εκεί βρες αυτήν: Redmi Note 3 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download

Αφού τελειώσει τότε κατέβασε μια dev από το σύνδεσμο που σου είχα δώσει ή των παιδιών πιο πριν που την περνάς απο update.

Για περισσότερες οδηγίες εδώ https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13290-Ελληνικός-οδηγός-Unbrick-Flash-Official-Rom-για-το-Redmi-Note-3-Pro-Kenzo/?pageNo=1

Καμία σχέση το hardware με τις rom που δεν έχουν Ελληνικά .

Για να μπορέσει να χρησιμοποιεις το τηλέφωνο μέχρι να βρεις μόνιμη λύση πάρε ένα Bluetooth να κάνεις τη δουλειά σου και βλέπεις.

Αν και εμένα μου ακούγεται hardware...

Μπες και στο CΙΤ Mode να κάνεις ενα τεστ ότι όντως ΔΕΝ είναι hardware παντως.

Εαν περάσει το mic test, βάλε άλλη ρομ..

Καμία σχέση δεν είχε ,όχι .

Για κάνε μιά προσπάθεια για να σιγουρευτείς ότι δεν είναι θέμα hardware και ενημέρωσε...

Όυτε καν ,όχι .Το πρόβλημα ξεκίνησε με τον κλειδωμένο booloader που άργησα να αντιληφθώ πως ήθελε ως και 10 ημέρες και για να λάβεις τον κωδικό και η διαδικασία για να φλασάρω την rom έμεινε στην μέση .Βιαζόμουν να β'αλω Ελληνικά για να το δώσω ,κακές πληροφορίες απο αγνώστους στο Ελληνικό site με οδήγησαν σε εγκαστάσειος και επαναγκατατάσεις των rom και έγινε χάος .Κάπως πιό αναλυτικά αν σας ενδιαφέρει δείτε εδώ :

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13290-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-Unbrick-Flash-Official-Rom-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro-Kenzo/?postID=305317#post305317

Βάζω και την απάντηση μου στα παιδιά απο εκεί για να μην την πατήσουν και άλλοι και ίσως και κάποιοι να βοηθηθούν .Καλό είναι να ανεβαίνουν ,βοηθάνε στο search .Όπως και καλό είναι να εξηγούμε πως το σωσαμε ,για να σωθούν και άλλοι .

Καλή χρονια και σας ευχαριστώ όλους .Hardware παντως δεν ήτανε :p

Εγώ

Ναι φίλε μου .Την έβαλες στο update και την πέρασες,δεν έβαλες όμως αυτή που λέει αυτό το νήμα !

Το πρόβλημα ήταν ότι εγώ ήθελα να περάσω την ανεπίσημη την Ελληνική και χρειαζόμουν να ακολουθήσω αυτό τον οδηγό και να περάσω την China Developer​ που έχει και link .Δεν ήξερα βλέπεις πως χρειάζονται κλειδιά -κωδικοί για ξεκλείδωμα του bootloader (απαραίτητο)από την Xiaomi που διαρκούν ως και 10 μέρες !!!Έτσι αποφάσισα να βρω μία με Ελληνικά και αφού αυτή δεν είχε έβαλα να δω αυτή που είχε από πάνω ,την Global Stable​ αλλά ούτε αυτή είχε .Μετά για κάποιο λόγο ξαναγύρισα στην China Developer​ και κάποιος μετά από αυτό το νήμα επέμενε πως η Global Stable​ έχει !ΞΕΧΑΣΕ όμως να αναφέρει πως εννοούσε αυτή που μπαίνει μέσω του update της συσκευής και εγώ ξανάβαλα αυτή από εδώ .Ότι νά'ναι δηλαδή .Μπάχαλο .

Αυτό που συνέβη στην συνέχεια είχε την πλάκα του .Πάρτε το copy paste απο τον τοίχο του χρήστη venioni και δείτε .΄Μου έδωσε και αυτό το παιδί ένα link το οποίο με παρέπεμπε στην rom που λες και εσύ και είπα να δοκιμάσω και έτσι και κάπου εκεί κατάλαβα πως όλοι εννοούσαν αυτόν τον τρόπο .Που να φανταστώ πως αναφέρονταν σε άλλο;;; Είμαι σε ένα νήμα ,που υπάρχουν ανεβασμένες αυτές οι τρεις rom ,που να το φανταστώ ;;;;;;;Anyway ,δείτε και ίσως και κάποιος να βοηθηθεί μελλοντικά και το ελπίζω :

''Το έφτιαξα χθες !!!

Φλάσαρα αυτή(που μου έστειλες) μέσα απο την ενημερώση του συστήματος και τα imei όπως και το wifi επανήλθαν .

Τα προβλήματα που προέκυψαν ήταν πως όταν πήγα να την φλασάρω απο το

update ήθελε ίντερνετ και εγώ δεν είχα σαφώς απο καμία πηγή ,έτσι

σύνδεσα το καλώδιο στο pc και πήρα απο εκεί ίντερνετ .Αυτή η υπηρεσία

του note3 με έσωσε .Προσοχή πρέπει να έχετε απενεργοποιημένο το usb

debug για να δουλέψει .

Το άλλο ήταν πως μολις μπηκε με την καινούγια rom ,ταχύτατα και πριν

προλάβω να δωσω κωδικούς pin για να ενεργοποίησω το internet στην κάρτα

ή στο wifi με πέταξε στην οθόνη του miaccount και μου ζηταγε τον κωδικο

mi για να ξεκλειδώσω την συσκευή(τους είχα περάσει σε προηγούμενη rom)

και χωρίς internet αυτό δεν γίνεται !!!Ακόμα ενα πολύ ενοχλητικό και

χαζό bug.Δοκίμασα με επανεκκινηση μήπως και προλάβω να εισάγω κωδικους

wifi κτλ αλλά τίποτα .Έτσι λοιπόν (ξανά)μπήκα σε fastboot mode και μέσω

fastboot_edl και edl mode ,(ξαναματά)φλάσαρα την global stable και

ξαναέκανα την παραπάνω διαδικασία γιατί παρατήρησα ένα κενό στο boot της

1ΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ που ίσως και να προλάβαινα να συνδεθώ στο wifi αν έκανα

γρηγορα .ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΟΟΤ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ (να είστε πραγματικά γρηγοροι -

ξεκλειδώστε ακόμα και το ασυρματο σας για πιό γρήγορα) .''

 

Σας ευχαριστώ όλους για την Βοήθεια και για το ενδιαφέρον .Καλή χρονιά και χρόνια μας πολλά .

Edited by Hyper_Ban
Ψ Ω Μ Ι - Κ Ι Ν Α - Τ Η Λ Ε Φ Ω Ν Ι Α . -
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά μέ υγεία σε όλους καί καλή χρονιά...Υπάρχει τρόπος σε miui 8.1.1 να έχουμε μεγάλη την εικόνα όταν καλούμε η μας καλούν?Σε μία μικρή έρευνα πού έκανα δεν βρήκα τροπο
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά με καλή χρονιά.

Έχω βάλει την global official stable 8.1.1.0 με ελληνικά και έχω πρόβλημα με την μαμισια κάμερα. Όταν επιλέγω το hdr δείχνει να λαμβάνει την φωτογραφία αλλά στην προεπισκοπηση γυρνάει συνέχεια ένα κυκλακι που δεν τελειώνει ποτέ. Τελικά η εφαρμογή κολλάει εντελώς.

Στην αναφορά σφάλματος δηλώνει:

java.lang.RuntimeException: startPreview failed

at android.hardware.Camera.startPreview(Native Method)

at com.android.camera.CameraManager$CameraHandler.handleMessage(CameraManager.java:240)

at android.os.Handler.dispatchMessage(Handler.java:102)

at android.os.Looper.loop(Looper.java:148)

at android.os.HandlerThread.run(HandlerThread.java:61)

 

Έχει άλλος το ίδιο πρόβλημα;

 

Υγ έκανα και επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, για να βγαινει μεγάλη η φωτο της επαφης, πρεπει να ειναι high definition η φωτογραφία Βγάλε μια φωτό με μεγάλη ανάλυση, βάλτη σε μια επαφή και κάνε δοκιμή να δεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Δηλαδή οι συχρονισμενες από facebook και viber δεν γίνεται που δεν είναι full hd έτσι?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλή χρόνια σε όλους. Αν υπάρχει κανείς από Κορυδαλλό Νίκαια και τριγύρω και θέλει να συναντηθούμε για να αλλάξουμε rom στο κινητό καθώς δε νοιώθω να το κάνω μόνος ας επικοινωνήσει . Κερνάω ποτά!
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονία να έχουμε και το νεο έτος να είναι σε όλους πιο δημιουργικό!:)

 

 

Όυτε καν ,όχι .Το πρόβλημα ξεκίνησε με τον κλειδωμένο booloader που άργησα να αντιληφθώ πως ήθελε ως και 10 ημέρες και για να λάβεις τον κωδικό και η διαδικασία για να φλασάρω την rom έμεινε στην μέση .Βιαζόμουν να β'αλω Ελληνικά για να το δώσω ,κακές πληροφορίες απο αγνώστους στο Ελληνικό site με οδήγησαν σε εγκαστάσειος και επαναγκατατάσεις των rom και έγινε χάος .Κάπως πιό αναλυτικά αν σας ενδιαφέρει δείτε εδώ :

https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/13290-%CE%95%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8C%CF%82-%CE%BF%CE%B4%CE%B7%CE%B3%CF%8C%CF%82-Unbrick-Flash-Official-Rom-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%84%CE%BF-Redmi-Note-3-Pro-Kenzo/?postID=305317#post305317

Βάζω και την απάντηση μου στα παιδιά απο εκεί για να μην την πατήσουν και άλλοι και ίσως και κάποιοι να βοηθηθούν .Καλό είναι να ανεβαίνουν ,βοηθάνε στο search .Όπως και καλό είναι να εξηγούμε πως το σωσαμε ,για να σωθούν και άλλοι .

Καλή χρονια και σας ευχαριστώ όλους .Hardware παντως δεν ήτανε :p

Εγώ

Ναι φίλε μου .Την έβαλες στο update και την πέρασες,δεν έβαλες όμως αυτή που λέει αυτό το νήμα !

Το πρόβλημα ήταν ότι εγώ ήθελα να περάσω την ανεπίσημη την Ελληνική και χρειαζόμουν να ακολουθήσω αυτό τον οδηγό και να περάσω την China Developer​ που έχει και link .Δεν ήξερα βλέπεις πως χρειάζονται κλειδιά -κωδικοί για ξεκλείδωμα του bootloader (απαραίτητο)από την Xiaomi που διαρκούν ως και 10 μέρες !!!Έτσι αποφάσισα να βρω μία με Ελληνικά και αφού αυτή δεν είχε έβαλα να δω αυτή που είχε από πάνω ,την Global Stable​ αλλά ούτε αυτή είχε .Μετά για κάποιο λόγο ξαναγύρισα στην China Developer​ και κάποιος μετά από αυτό το νήμα επέμενε πως η Global Stable​ έχει !ΞΕΧΑΣΕ όμως να αναφέρει πως εννοούσε αυτή που μπαίνει μέσω του update της συσκευής και εγώ ξανάβαλα αυτή από εδώ .Ότι νά'ναι δηλαδή .Μπάχαλο .

Αυτό που συνέβη στην συνέχεια είχε την πλάκα του .Πάρτε το copy paste απο τον τοίχο του χρήστη venioni και δείτε .΄Μου έδωσε και αυτό το παιδί ένα link το οποίο με παρέπεμπε στην rom που λες και εσύ και είπα να δοκιμάσω και έτσι και κάπου εκεί κατάλαβα πως όλοι εννοούσαν αυτόν τον τρόπο .Που να φανταστώ πως αναφέρονταν σε άλλο;;; Είμαι σε ένα νήμα ,που υπάρχουν ανεβασμένες αυτές οι τρεις rom ,που να το φανταστώ ;;;;;;;Anyway ,δείτε και ίσως και κάποιος να βοηθηθεί μελλοντικά και το ελπίζω :

''Το έφτιαξα χθες !!!

Φλάσαρα αυτή(που μου έστειλες) μέσα απο την ενημερώση του συστήματος και τα imei όπως και το wifi επανήλθαν .

Τα προβλήματα που προέκυψαν ήταν πως όταν πήγα να την φλασάρω απο το

update ήθελε ίντερνετ και εγώ δεν είχα σαφώς απο καμία πηγή ,έτσι

σύνδεσα το καλώδιο στο pc και πήρα απο εκεί ίντερνετ .Αυτή η υπηρεσία

του note3 με έσωσε .Προσοχή πρέπει να έχετε απενεργοποιημένο το usb

debug για να δουλέψει .

Το άλλο ήταν πως μολις μπηκε με την καινούγια rom ,ταχύτατα και πριν

προλάβω να δωσω κωδικούς pin για να ενεργοποίησω το internet στην κάρτα

ή στο wifi με πέταξε στην οθόνη του miaccount και μου ζηταγε τον κωδικο

mi για να ξεκλειδώσω την συσκευή(τους είχα περάσει σε προηγούμενη rom)

και χωρίς internet αυτό δεν γίνεται !!!Ακόμα ενα πολύ ενοχλητικό και

χαζό bug.Δοκίμασα με επανεκκινηση μήπως και προλάβω να εισάγω κωδικους

wifi κτλ αλλά τίποτα .Έτσι λοιπόν (ξανά)μπήκα σε fastboot mode και μέσω

fastboot_edl και edl mode ,(ξαναματά)φλάσαρα την global stable και

ξαναέκανα την παραπάνω διαδικασία γιατί παρατήρησα ένα κενό στο boot της

1ΗΣ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ που ίσως και να προλάβαινα να συνδεθώ στο wifi αν έκανα

γρηγορα .ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΒΟΟΤ ΣΥΜΒΑΊΝΕΙ (να είστε πραγματικά γρηγοροι -

ξεκλειδώστε ακόμα και το ασυρματο σας για πιό γρήγορα) .''

 

Σας ευχαριστώ όλους για την Βοήθεια και για το ενδιαφέρον .Καλή χρονιά και χρόνια μας πολλά .

 

Συγνώμη νομίζω οτι σε αρκετά εχεις πράξει λάθος αλλά ακόμα περισσότερο το αποτέλεσμα με τα συμπτώματα που λες αναφέρουν οτι εχεις θέμα με Ρομ κυρίως λογο της εγκατάστασης.

Αν σου είναι εύκολο πες ποιά Ρομ έχεις βάλει και με ποιο τρόπο γιατί μας μπερδεψες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κ καλή χρονιά σε όλους εύχομαι με υγεία και χαμόγελα.. Μια ερώτηση ήθελα να κάνω. Έχω τα ακουστικά xiaomi ear pro αλλά ενώ ακούω μουσική βίντεο κλπ όταν με παίρνει κάποιος τηλέφωνο δεν τον ακούω από τα ακουστικά. Πρέπει να τα βγάλω για να μιλήσω. Μήπως ξέρει κάποιος? Σας ευχαριστώ πολύ.
Everything Is Possible....
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> κάρτες sim και κινητά δίκτυα -> επιλέγεις την κάρτα σου -> ονόματα access point -> cosmote ίντερνετ -> πρωτόκολλο apn -> επιλέγεις IPv4/IPv6

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

 

Ευχαριστώ όσο δεν φαντάζεσαι !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλή Χρονιά σε όλους σας με υγεία πάνω από όλα!!! Πριν μια μέρα μου έσπασε το nilkin glass που φορούσα στο κινητό από την αγορά.

Θέλω πάλι να πάρω nilkin.

Έχω μπερδευτεί όμως, πιο να πάρω. Το 9H ή το H+??

Link to comment
Share on other sites

Το + ειναι καλυτερο, χωρις να σημαινει ότι το απλο ειναι για τα μπάζα

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Υπάρχει κάποιος αξιόπιστος πωλητής??

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις -> κάρτες sim και κινητά δίκτυα -> επιλέγεις την κάρτα σου -> ονόματα access point -> cosmote ίντερνετ -> πρωτόκολλο apn -> επιλέγεις IPv4/IPv6

 

Στάλθηκε από το "κτήνος" V10

 

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Οι παραπάνω ρυθμίσεις είναι έτσι κι αλλιώς σωστές, τι άλλο να κάνω? Mobile data cosmote δεν δουλεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Οι παραπάνω ρυθμίσεις είναι έτσι κι αλλιώς σωστές, τι άλλο να κάνω? Mobile data cosmote δεν δουλεύουν.

 

Καλημέρα ρίξε μια ματιά εδω>> https://xiaomi-miui.gr/community/index.php/Thread/6523-%CF%80%CF%89%CF%82-%CF%81%CF%85%CE%B8%CE%BC%CE%AF%CE%B6%CE%BF%CF%85%CE%BC%CE%B5-%CF%84%CE%BF-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CF%8C-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-internet-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-mms/

LeMax2-X820 LegionOS / LeMax2-X822 DerpFest

Xiaomi RN3Pro-MIUI10_9.3.14

Xiaomi RN9Pro-MIUI-12.5.5-RJWMIX

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!Δηλαδή οι συχρονισμενες από facebook και viber δεν γίνεται που δεν είναι full hd έτσι?

Οχι δυστυχώς δεν μπορεί να δουλέψει με τις φωτό από fb και viber διότι είναι πολύ χαμηλής ανάλυσης.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή χρονιά σε όλους.

Έχω global stable 8.1.1.0. Αν εγκαταστήσω Suser γιατί δε βλέπω να το ξεκλειδώνω επίσημα, θα επηρεάσει τα updates της xiaomi?

Ελπίζω να μην είναι χαζή η ερώτηση :wacko:

Link to comment
Share on other sites

καλη χρονια παιδια. δε ξερω αν το εχετε γραψει ξανα, το κινητο του αδερφου μου δε μπαινει σε 4G. εχει ενεργοποιημενη σιμ για 4G , ειναι κοσμοτε και σιγουρα στην περιοχη μου δεν δουλεθει στην 800αρα μπαντα, αρα δεν υπαρχει τετοιο θεμα. υπαρχει λυση? δε θυμαμαι πια ρομ φοραει και αν ειναι θεμα ρομ. ειναι ξεκλειδωμενο παντος και εχει ελληνικη ρομ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...