Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια η global dev (1η επιλογη στο βικμολ) εχει θεματα? Δηλαδη αν επιλεξω αυτην θα χρειαστει αλλαγες μετα το κινητο? Το θελει κοπελα για out of the box θα εχουμε θεμα αν ειναι με αυτην την ρομ?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παιδιά, ήμουν μεταξύ LG Flex 2 και του Note 3 Pro. Μάλλον καταλήγω εδώ, οπότε επειδή θα προτιμούσα να έχει ελληνικά και να μην το πολυπειράζω, καθώς δεν είμαι πολύ έμπειρος με αλλαγές rom κλπ, να το παραγγείλω με αυτή: Official DEV Global Rom(OTA update&Greek Language); Ή έχει προβλήματα, που διαβάζω;

 

----- προσθήκη μηνύματος 61 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια η global dev (1η επιλογη στο βικμολ) εχει θεματα? Δηλαδη αν επιλεξω αυτην θα χρειαστει αλλαγες μετα το κινητο? Το θελει κοπελα για out of the box θα εχουμε θεμα αν ειναι με αυτην την ρομ?

Χαχα, με διαφορά ένα λεπτό, το ίδιο ρωτήσαμε.....:lol:

Η ζωή είναι ΠΟΛΥ μικρή, μην χάνεις ούτε μέρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, στο vickmall λέει ότι έχει: Operating System MIUI V7 (based on Android 5.0).

Παλιό λειτουργικό έχει; Να το παραγγείλω και να βάλω μόνος μου την MIUI 8;

Η ζωή είναι ΠΟΛΥ μικρή, μην χάνεις ούτε μέρα!!!
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να αλλάξει. Έχει video στο YouTube που το δείχνει...

Αποσπώμενη δεν είναι πάντως.. απλα δεν είναι αδύνατο να βγει και να μπει άλλη σε περίπτωση κάποιου προβλήματος.

 

Sent from Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίπου 20 ώρες με την τελευταία CM13 snapshot

Καθόλου 4G,

3ω 11λ οθόνη

Wifi always on,

GPS always on (το έκλεισα μόνο εχθές το βράδυ).

Data always on χρησιμοποίησα πολύ wifi όμως για ιντερνετ.

 

και μένουν 51%

 

Πρέπει να το δοκιμάσω και με το 4G όμως για να έχω πλήρη σύγκριση με την MIUI

Περιμένω τα αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι και εγώ τη μετάβαση σε cm13. Θέλω όμως να σε ρωτήσω, έχεις παρατηρήσει κάποιο bug στη cm13;

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίπου 20 ώρες με την τελευταία CM13 snapshot

Καθόλου 4G,

3ω 11λ οθόνη

Wifi always on,

GPS always on (το έκλεισα μόνο εχθές το βράδυ).

Data always on χρησιμοποίησα πολύ wifi όμως για ιντερνετ.

 

και μένουν 51%

 

Πρέπει να το δοκιμάσω και με το 4G όμως για να έχω πλήρη σύγκριση με την MIUI

 

Αρα Γιώργο μπήκαν όλα όπως έπρεπε, τα προβλήματα που είχες πριν λύθηκαν?

Για την μπαταρία ακόμα μην βιαζεσαι,αστο να στρώσει και μετα θα δεις...;)

Εγώ τις μέρες αυτές στην δουλειά παίζω μονο με data στο full.

Τώρα δεν σκέφτομαι καν αν θα με βγάλει η μπαταρία...:cool:

Και αυτό δείχνει ...https://s22.postimg.org/yh8itu6pd/Screenshot_20160903_130807.png

https://s15.postimg.org/755gn4miz/Screenshot_20160903_130813.png

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Περιμένω τα αποτελέσματα γιατί σκέφτομαι και εγώ τη μετάβαση σε cm13. Θέλω όμως να σε ρωτήσω, έχεις παρατηρήσει κάποιο bug στη cm13;

 

Η official snapshot cm έως τώρα έχει δειξει αρκετά σταθερή και χωρίς ουσιώδες bug.

Για κοντά μήνα που την έχω σεν έχω θέμα,ίσως και με την χρήση που κάνω, δεν έχω κάτι.

Για μένα πολλά έχουν να κανουν με την εγκατάσταση, που τα περισότερα bug έχουν να κανουν με αυτό.

Edited by filosofos77
Link to comment
Share on other sites

Παιδια η global dev (1η επιλογη στο βικμολ) εχει θεματα? Δηλαδη αν επιλεξω αυτην θα χρειαστει αλλαγες μετα το κινητο? Το θελει κοπελα για out of the box θα εχουμε θεμα αν ειναι με αυτην την ρομ?

 

Αν το θες out of the box και χωρίς να χρειάζεται πείραγμα γιατί δεν το παίρνεις με Global Stable. Η διαφορά είμαι ότι η developer θα έχει κάθε εβδομάδα αναβαθμίσεις (αλλά είναι developer, με ό,τι αυτό συνεπάγεται) και ότι έχει Ελληνική σε ένα ικανοποιητικό ποσοστό. Η Stable θα έχει αναβαθμίσεις μία στο τόσο, αλλά λογικά δε θα έχει θέματα.

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να πάρω το κινητό και έχω κάποιες ερωτήσεις:

1. Υπάρχει έκδοση international που να έχει την 800αρα μπάντα;

2. Λέω να το πάρω με την Stable Global από vickmall θα μπορώ να ροοτάρω κανονικά;

3. Χρησιμοποιεί κάποιος το fake gps για pokemon go και αν δουλεύει;

Link to comment
Share on other sites

μόλις παράγγειλα κ εγω το κινητακι international version!! Για να δούμε πως θα ανταποκριθεί το geekbuying αφού αγοράζω πρώτη φορά απο αυτούς.. επεσημανα omida camera κ NL POST

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπερδεύτηκα. Θα παραγγείλω από vickmall το εν λόγω κινητό. Οι διαθέσιμες επιλογές είναι οι εξής:

Official DEV Global Rom(OTA update&Greek Language)

Official Stable Global Rom(OTA update&No Greek Language)

Official DEV CN Rom (Only Chinese&English language)

 

1. Με ποια έκδοση πρέπει να το πάρω ώστε να έχω την 800άρα μπάντα? Δεν θέλω να πειράξω το κινητό μετά την αγορά. Σκέφτομαι να πάρω την Official Stable Global Rom (OTA update&No Greek Language), θα έχει την 800άρα μπάντα? Δεν με ενδιαφέρουν τα Ελληνικά.

2. Τι διαφέρει η international που δίνει το geekbyuing από την global του vickmall?

 

Ευχαριστώ.

Edited by webrider
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ξεκλείδωμα της μπάντας 20 http://en.miui.com/thread-344370-1-1.html . Το εχω δοκιμάσει αλλά αντί για τον κωδικό που δίνει ο ts εκεί έβαλα αυτό 2061584826847 .

Δυστυχώς στην περιοχή μου δεν έχει 4G η WIND (ούτε καν GSM) αλλά σε vodafone έχω κανονικά 4G. Όποιος θέλει ας το δοκιμάσει και να γράψει τι παίζει με τη WIND. :)

 

 

Αρα Γιώργο μπήκαν όλα όπως έπρεπε, τα προβλήματα που είχες πριν λύθηκαν?

Για την μπαταρία ακόμα μην βιαζεσαι,αστο να στρώσει και μετα θα δεις...;)

Εγώ τις μέρες αυτές στην δουλειά παίζω μονο με data στο full.

Τώρα δεν σκέφτομαι καν αν θα με βγάλει η μπαταρία...:cool:

Και αυτό δείχνει ...https://s22.postimg.org/yh8itu6pd/Screenshot_20160903_130807.png

https://s15.postimg.org/755gn4miz/Screenshot_20160903_130813.png

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Η official snapshot cm έως τώρα έχει δειξει αρκετά σταθερή και χωρίς ουσιώδες bug.

Για κοντά μήνα που την έχω σεν έχω θέμα,ίσως και με την χρήση που κάνω, δεν έχω κάτι.

Για μένα πολλά έχουν να κανουν με την εγκατάσταση, που τα περισότερα bug έχουν να κανουν με αυτό.

 

Μάλιστα. Πιστεύεις ότι αξίζει η μετάβαση από miui 8 σε cm13; :) Τα στατιστικά μπαταρίας πάντως φαίνονται αρκετά καλά.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά μπερδεύτηκα. Θα παραγγείλω από vickmall το εν λόγω κινητό. Οι διαθέσιμες επιλογές είναι οι εξής:

Official DEV Global Rom(OTA update&Greek Language)

Official Stable Global Rom(OTA update&No Greek Language)

Official DEV CN Rom (Only Chinese&English language)

 

1. Με ποια έκδοση πρέπει να το πάρω ώστε να έχω την 800άρα μπάντα? Δεν θέλω να πειράξω το κινητό μετά την αγορά. Σκέφτομαι να πάρω την Official Stable Global Rom (OTA update&No Greek Language), θα έχει την 800άρα μπάντα? Δεν με ενδιαφέρουν τα Ελληνικά.

2. Τι διαφέρει η international που δίνει το geekbyuing από την global του vickmall?

 

 

Ευχαριστώ.

 

1.την πρωτη επιλογη θα σου ελεγα. δεν εχει καποια εκδοση του κινητου αυτου που να εχει την 800αρα μπαντα.

2.ισως καποιες δευτερευουσες μονο συχνοτητες παραπανω. την 800αρα παντως, την περιβοητη δυσευρετη συχνοτητα της wind, όχι.

τουλαχιστον οχι στα χαρτια. στην πραξη δε μπορω να ξερω.

αν μπεισ στο επισημο site της xiaomi, περιοχη Taiwan, αναφερει αναλυτικα τις συχνοτητες.

Eπισης κανονικο ευρωπαικο αυθεντικο φορτιστη, ενω τα κινεζικα, απλα στελνουν και ανταπτορακι για τις ευρωπαικες πρίζες.

Επισης πληρη υποστηριξη ελληνικων, και αναβαθμισεις μεσω wifi.

τα μοναδικα xiaomi που εχουν την 800αρα προς το παρον, ειναι από το geekbuing τα xiaomi redmi note 3pro (5.5 ιντσες) και redmi 3s (5 ιντσες).

 

Φιλικά.

 

Εγω παντως με το mi max δηλωνω υπερευχαριστημενος.σημερα του περασα και την τελευταια ελληνικη rom.

Ό,τι κλειδώνει, ξεκλειδώνει.

Επαναφορά ΙΜΕΙ σε android.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ξεκλείδωμα της μπάντας 20 http://en.miui.com/thread-344370-1-1.html . Το εχω δοκιμάσει αλλά αντί για τον κωδικό που δίνει ο ts εκεί έβαλα αυτό 2061584826847 .

Δυστυχώς στην περιοχή μου δεν έχει 4G η WIND (ούτε καν GSM) αλλά σε vodafone έχω κανονικά 4G. Όποιος θέλει ας το δοκιμάσει και να γράψει τι παίζει με τη WIND. :)

 

 

 

 

Μάλιστα. Πιστεύεις ότι αξίζει η μετάβαση από miui 8 σε cm13; :) Τα στατιστικά μπαταρίας πάντως φαίνονται αρκετά καλά.

Φίλε, αυτό είναι σχετικό. Αν σου αρέσει πολύ η miui αποκλείεται να σου αρέσει και το vanilla Android και το ανάποδο. Σαν περιβάλλοντα, έχεις δουλέψει και τα 2; είμαι πολύ υπέρ του σκέτου Android, και εχω περάσει την τελευταία snapshot και ολα παίζουν τέλεια, εκτός από κάποιες φορές που δίνω δακτυλικό αποτύπωμα για να ανοίξει, αλλά αναβοσβήνει η οθόνη και ξεκλειδώνει μόνο με το κουμπί. Και πάλι όμως αυτό συμβαίνει μια φορά στις 2 μέρες και δεν με ενοχλεί τόσο.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εγινε εγκατασταση της miui 8 global 6.8.18 beta και εγινε και unlock bootloader,επομενα βηματα για ελληνικα γιατι χαθηκα λιγο με τους οδηγους?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αρα Γιώργο μπήκαν όλα όπως έπρεπε, τα προβλήματα που είχες πριν λύθηκαν?

Για την μπαταρία ακόμα μην βιαζεσαι,αστο να στρώσει και μετα θα δεις...;)

Εγώ τις μέρες αυτές στην δουλειά παίζω μονο με data στο full.

Τώρα δεν σκέφτομαι καν αν θα με βγάλει η μπαταρία...:cool:

Και αυτό δείχνει ...https://s22.postimg.org/yh8itu6pd/Screenshot_20160903_130807.png

https://s15.postimg.org/755gn4miz/Screenshot_20160903_130813.png

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Η official snapshot cm έως τώρα έχει δειξει αρκετά σταθερή και χωρίς ουσιώδες bug.

Για κοντά μήνα που την έχω σεν έχω θέμα,ίσως και με την χρήση που κάνω, δεν έχω κάτι.

Για μένα πολλά έχουν να κανουν με την εγκατάσταση, που τα περισότερα bug έχουν να κανουν με αυτό.

Δεν λύθηκε το πρόβλημα του fingerprint.

Δεν παρατήρησα κάτι άλλο εκτός αυτό.

 

Είχες πει πως έχεις αλλάξει και kernel σωστά;

Edited by giorgos3924
Link to comment
Share on other sites

μόλις παράγγειλα κ εγω το κινητακι international version!! Για να δούμε πως θα ανταποκριθεί το geekbuying αφού αγοράζω πρώτη φορά απο αυτούς.. επεσημανα omida camera κ NL POST

Στα 170$ ή παίζει και κανα κουπονάκι?

omida camera??? Δεν το' πιασα, για δώσε τα φώτα σου.

Η international version (περαν της 800αρας μπάντας) μήπως είναι η κ#λ@ρομ:X που βάζουν τα κινεζομάγαζα και που καλό είναι να αποφεύγουμε?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ξεκλείδωμα της μπάντας 20 http://en.miui.com/thread-344370-1-1.html . Το εχω δοκιμάσει αλλά αντί για τον κωδικό που δίνει ο ts εκεί έβαλα αυτό 2061584826847 .

Δυστυχώς στην περιοχή μου δεν έχει 4G η WIND (ούτε καν GSM) αλλά σε vodafone έχω κανονικά 4G. Όποιος θέλει ας το δοκιμάσει και να γράψει τι παίζει με τη WIND. :)

 

 

 

 

Μάλιστα. Πιστεύεις ότι αξίζει η μετάβαση από miui 8 σε cm13; :) Τα στατιστικά μπαταρίας πάντως φαίνονται αρκετά καλά.

 

Στο δεύτερο ερώτημα σου απάντησε σωστά ο mclound,και συνεχιζω και πως η cm έχει διαφορετικό interface σε σχέση με miui,όχι τόσο πολλά έξτρα που την κανουν πιο ελαφριά αλλά και αυτό παλι είναι σχετικό.

Όπως σχετικές είναι και οι φωτος που έβαλα,πχ πριν μια βδομάδα δεν είχα συνέχεια το κινητό αγκαλιά:cool:,έτσι είχα μικρότερο χρόνο στην οθόνη και ανα 3-4 μέρες φόρτιση.

Έχω πει και πιο παλιά η cm αυτή ,παντα με αυτά που έχω δει έως τώρα ,είναι το ίδιο καλη με την μαμά miui.

Απλα πως βόλεϋ τον καθένα.;)

 

Στο πρώτο που εβαλες για τις μπάντες ,αν και γω επίσης το είχα αναφέρει,καλά έκανες και το ξαναεβγαλες στην φορά ποσο μάλλον το δοκιμασίες.Και γω cosmote έχω,δεν έχει σημασία αυτό το κέρδος είναι οτι δοκιμάστηκε. Απλά δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιο κρυφό μενού απο το κινητό που να δείχνει πλέον ποιες μπάντες υποστηρίζει όπως υπήρχε πιο παλιά στο RN2 που είχα, να δεις εκεί αν έχει αλλάξει κάτι και ας μην συνδέεται τώρα εκεί που είσαι με την 20αρα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 62 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν λύθηκε το πρόβλημα του fingerprint.

Δεν παρατήρησα κάτι άλλο εκτός αυτό.

 

Είχες πει πως έχεις αλλάξει και kernel σωστά;

 

Δεν σου έβγαλε απο την αρχή όταν άνοιξε για πρώτη φορά να το κανεις??

Ναι έχω αλλάξει αλλά όχι για το αποτύπωμα αλλά κυρίως για την μη σωστη ένδειξη της μπαταρίας το πέρασα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ξεκλείδωμα της μπάντας 20 http://en.miui.com/thread-344370-1-1.html . Το εχω δοκιμάσει αλλά αντί για τον κωδικό που δίνει ο ts εκεί έβαλα αυτό 2061584826847 .

Δυστυχώς στην περιοχή μου δεν έχει 4G η WIND (ούτε καν GSM) αλλά σε vodafone έχω κανονικά 4G.

Θα τω κάνω.

Τον κωδικό 2061584826847 που τον βρήκες;

Στο νήμα λέει ο συντάκτης να χρησιμοποιήσουμε τον κωδικό που δείχνει η εφαρμογή LTE Band.

Για την 20 δίνει 524288.

Τι βάζουμε τελικά από τα δύο;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Αποσπώμενη δεν είναι πάντως.. απλα δεν είναι αδύνατο να βγει και να μπει άλλη σε περίπτωση κάποιου προβλήματος.

 

Sent from Redmi Note 3 Pro

 

Είναι αστείο.....

miui1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Θα τω κάνω.

Τον κωδικό 2061584826847 που τον βρήκες;

Στο νήμα λέει ο συντάκτης να χρησιμοποιήσουμε τον κωδικό που δείχνει η εφαρμογή LTE Band.

Για την 20 δίνει 524288.

Τι βάζουμε τελικά από τα δύο;

 

Φίλε μου το δοκίμασε ς δουλεύει ή μπάντα 20?

Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Είναι αστείο.....

miui1.jpg

Να σου πω την αλήθεια το υποψιαστηκα μία μέρα που μου έπεσε και ξεκουμπωσε λίγο στο κάτω μέρος (mini καρδιακό :p )

 

Sent from Redmi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος για ξεκλείδωμα της μπάντας 20 http://en.miui.com/thread-344370-1-1.html . Το εχω δοκιμάσει αλλά αντί για τον κωδικό που δίνει ο ts εκεί έβαλα αυτό 2061584826847 .

Δυστυχώς στην περιοχή μου δεν έχει 4G η WIND (ούτε καν GSM) αλλά σε vodafone έχω κανονικά 4G. Όποιος θέλει ας το δοκιμάσει και να γράψει τι παίζει με τη WIND. :)

.

 

 

Θα τω κάνω.

Τον κωδικό 2061584826847 που τον βρήκες;

Στο νήμα λέει ο συντάκτης να χρησιμοποιήσουμε τον κωδικό που δείχνει η εφαρμογή LTE Band.

Για την 20 δίνει 524288.

Τι βάζουμε τελικά από τα δύο;

 

 

Φοβερή ανακάλυψη. Εγώ ήθελα να αποφύγω παραγγελία από Κίνα και να το πάρω από Ελλάδα αλλά θα αναγκαζόμουν να καταφύγω στην αγορά της international έκδοσης από Κίνα λόγω της band 20.

 

Το ερώτημα είναι, ακόμη κι αν το δοκιμάσεις, πως θα καταλάβεις πως ενεργοποιήθηκε?

Το να έχεις wind και να πας στα βουνά και να πιάνεις 4G δεν αποτελεί απόδειξη πως είναι ενεργή γιατί εκεί μπορεί να εκπέμπει σε άλλη συχνότητα.

 

Μόνο αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το ΜΤΚ engineering mode για snapdragon θα βεβαιωθούμε πως δουλεύει ή έστω κάποιος τρόπος να βλέπεις τις μπάντες.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Φοβερή ανακάλυψη. Εγώ ήθελα να αποφύγω παραγγελία από Κίνα και να το πάρω από Ελλάδα αλλά θα αναγκαζόμουν να καταφύγω στην αγορά της international έκδοσης από Κίνα λόγω της band 20.

 

Το ερώτημα είναι, ακόμη κι αν το δοκιμάσεις, πως θα καταλάβεις πως ενεργοποιήθηκε?

Το να έχεις wind και να πας στα βουνά και να πιάνεις 4G δεν αποτελεί απόδειξη πως είναι ενεργή γιατί εκεί μπορεί να εκπέμπει σε άλλη συχνότητα.

 

Μόνο αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο με το ΜΤΚ engineering mode για snapdragon θα βεβαιωθούμε πως δουλεύει ή έστω κάποιος τρόπος να βλέπεις τις μπάντες.

Ένας που δεν πιάνει 4g αν το κάνει και πιάσει .. έχει την απόδειξη..

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου έβγαλε απο την αρχή όταν άνοιξε για πρώτη φορά να το κανεις??

Ναι έχω αλλάξει αλλά όχι για το αποτύπωμα αλλά κυρίως για την μη σωστη ένδειξη της μπαταρίας το πέρασα.

Όχι, ούτε αν επιλέξω κλείδωμα με pin κτλ το βγάζει

Link to comment
Share on other sites

αν παραγγείλω αυτο http://www.minideal.net/xiaomi-redmi-note-3-pro-32gb-4000mah-smartphone-white.html είμαι εντάξει? δηλαδή ειναι με τον καλο επεξεργαστή? έχει αποθήκη ευρωπαϊκή οπότε θα έρθει σύντομα?

χρειάζεται κάτι για αποφυγή τελωνείο? καμιά συμβουλή στην παραγγελία?

αυτο με τηνcamera και nl?

Ευχαριστώ

Htc One X

Samsung Galaxy S 3

Samsung Galaxy S plus

redmi note 3 pro

redmi note 5 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...