Jump to content

Redmi Note 3 Pro


akis44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κανεις; θα σας πριζω αυριο :p

 

δεν ξέρω, θα έπλενες τα χέρια σου λίγο πριν πιάσεις χώμα-άμμο-σκόνη (ε βάλε ό.τι θες στην λίστα) ; :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 20,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

έχουν πει αν με το miui 8 θα έχουμε android marshmallow η αν θα μείνει με lollipop?? :ninja:

HTC Touch Diamond 2 ----> LG Optimus G ----> Redmi Note 3 PRO ----> Xiaomi Mi Mix 2  ----> Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

μια πληρης φορτιση ποσο διαρκει;

ειναι προτιμοτερο να χρησιμοποιησω τον ευρωπαικο φορτιστη που εχω για το samsung note 2 ο οποιος εχει τα ιδια χαρακτηριστικα με τον αυθεντικο ,ωστε να αποφυγω την χρηση του μετατροπεα;

 

με τον δικο του φορτιστη περιπου 2:20 λεπτα.

ναι μπορεις να χρησιμοποιησεις αυτον του note 2.

 

iphone 14 pro

 

Link to comment
Share on other sites

κανεις; θα σας πριζω αυριο :p

 

Ήρθα..:lol::lol:

1Ξεκλειδώνεις...bootloader με dev όπως ειπαμε.

2Κατέβασε την 7,2,2,0 Ελληνική την βάζεις , παίρνεις backup απο TWRP (την ρομ εννοώ). Την δοκιμάζεις ...

Ρίχνεις την 7,3,2,0 την φλασαρεις με wipe cache,dalvik (δεν χάνεις τίποτα) την δοκιμάζεις, Δεν σ αρέσει; restore από TWRP Κ έχεις καθαρή 7,2,2,0. ( Αν περάσεις πρώτα την 7,3,2,0 και κάνεις επιστροφή σε 7,2 θα χάσεις τα πάντα λόγο factory reset (δεν σε συμφέρει)

3 Ακολουθείς τους οδηγούς από miui.gr

Αν-Όταν αποτύχεις.. πολύ πιθανό :p γυρίζεις στον δικό μου.

Στην περίπτωση που βάλεις από τον δικό μου (οδηγό) το recovery και μείνεις με 7,2,2,0 καντο μια αναβάθμιση σε 3,0,2-2.

 

 

 

knock on υποστηριζει παιδια?

 

Νομίζω πως όχι αλλά δεν το έχω ψάξει κιόλας..

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση κλασική αλλά όχι τόσο συνηθισμενη. Η ελληνική ως debloated rom έχει καλυτερες επιδοσεις (σε performance ή μπαταρία για παράδειγμα) από την κινεζική dev?

 

Ή αλήθεια ει αι πως εγώ με την κινεζική official είχε τρομερή αυτονομία με την ελληνική πέφτει αισθητά...από τις 9:30 ώρες οθόνης ΒΑΡΙΑ χρήση,μ ου βγάζει και εμένα εκεί 6:30 7 ώρες..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ήρθα..:lol::lol:

1Ξεκλειδώνεις...bootloader με dev όπως ειπαμε.

2Κατέβασε την 7,2,2,0 Ελληνική την βάζεις , παίρνεις backup απο TWRP (την ρομ εννοώ). Την δοκιμάζεις ...

Ρίχνεις την 7,3,2,0 την φλασαρεις με wipe cache,dalvik (δεν χάνεις τίποτα) την δοκιμάζεις, Δεν σ αρέσει; restore από TWRP Κ έχεις καθαρή 7,2,2,0. ( Αν περάσεις πρώτα την 7,3,2,0 και κάνεις επιστροφή σε 7,2 θα χάσεις τα πάντα λόγο factory reset (δεν σε συμφέρει)

3 Ακολουθείς τους οδηγούς από miui.gr

Αν-Όταν αποτύχεις.. πολύ πιθανό :p γυρίζεις στον δικό μου.

Στην περίπτωση που βάλεις από τον δικό μου (οδηγό) το recovery και μείνεις με 7,2,2,0 καντο μια αναβάθμιση σε 3,0,2-2.

 

 

 

 

Νομίζω πως όχι αλλά δεν το έχω ψάξει κιόλας..

 

Ρε φίλε ή αλήθεια είναι ότι έχω σεταρει το κινητό μου τελεια τα προγράμματα μου στην θέση τους και αυτό με την 7.2.2.0 που έγινε δεν θέλω να το αφήσω τι σκατά να κάνω να την ξαναβαλω ?? :( Είναι τεράστιο το διλλημα έχω σεταρει το κινητό 5 φορές :'(

Link to comment
Share on other sites

έχουν πει αν με το miui 8 θα έχουμε android marshmallow η αν θα μείνει με lollipop?? :ninja:

 

Διάβασα ότι η 8 βασίζεται στην marshmallow

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε ή αλήθεια είναι ότι έχω σεταρει το κινητό μου τελεια τα προγράμματα μου στην θέση τους και αυτό με την 7.2.2.0 που έγινε δεν θέλω να το αφήσω τι σκατά να κάνω να την ξαναβαλω ?? :( Είναι τεράστιο το διλλημα έχω σεταρει το κινητό 5 φορές :'(

 

Δεν κατάλαβα.. σε ποια είσαι τώρα;

Εγώ σήμερα ξανα-έβαλα 7.3.2.0 για δοκιμή και ξανά 7.2.2.0.:lol::lol::lol:

 

demakhs εσύ δεν μας είπες τι έκανες;

Edited by geoanto555
Link to comment
Share on other sites

Εχω διαβάσει τα χειρότεραα

 

Το μαγαζί το ξέρουμε??

https://www.fastcardtech.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-650.html

Και εγώ τα χειρότερα.

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 Pro μου

Link to comment
Share on other sites

Bernie επικίνδυνα πράγματα ζητάς :) δεν κάνει να παίζουμε με τέτοια πράγματα. 30 σελίδες λέμε τα ίδια για βικ μινι κλπ και θες να χωσεις μέσα αλι κι άλλα;;;;;

 

Στάλθηκε από το Redmi 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικά βάζω μέσα κι άλλα, για την ακρίβεια βάζω μέσα μιά ευρύτατη γκάμα μαγαζιών για να υπάρχει πεδίο σύγκρισης. Αν είναι να αγνοούμε μονίμως την τιμή για χάρη της υποτιθέμενης "ασφάλειας", τότε να προτείνουμε στον κόσμο να ψωνίζουν μόνο από ελληνικά μαγαζιά, και να σκάνε 260 ευρώ για το Note 3 το απλό πχ. Πρέπει λοιπόν να υπάρχει μιά ισορροπία, μόνο που αυτή είναι διαφορετική για τον καθένα μας, οπότε ας φαίνονται όλες οι επιλογές κι ας ζυγίζει ο καθένας με τις δικές του ανάγκες.

Αξιόπιστο μαγαζί, δεν υπάρχει πολυ σωστά τα λες απλα αυτα τα 2 μαγαζιά δεχονται απευθείας της καρτες μας και με την ασφάλεια του Paypal και έχουν την καλυτερη σε εξυπηρέτηση μετα την αγορα σου,τωρα αν θες εσυ τα επιλεγείς στο εγραψα και νωρίτερα,δεν βγάζω εγω τίποτα απο αυτα τα 2 μαγαζιά ουτε μου δίνουν ποσοστά, απλά εχω αγοράσει κ απο αλλα κινεζικά μαγαζάκια,απλα ειναι τα 2 καλύτερα σε εξυπηρέτηση και με το ποιο κάλο ονομα για εμας στην Ελλαδα κ αυτο μετα την αγορά δεκάδων πελατών και την αντικείμενη τους γνώμη σε μελλοντικούς αγοραστές.:wacko::wacko::cool:

Χωρίς να αμφισβητώ την ασφάλεια του paypal ή την ευκολία να βάζεις την κάρτα σου και να δουλεύει, υπάρχει και η ασφάλεια του alipay όπως και η revolut που λύνει χέρια. Και πάλι όμως, ανάλογα την περίπτωση. Πέρισυ αγόρασε πάρα πολύς κόσμος κι εδώ στο φόρουμ τα τάμπλετ της Teclast από μαγαζί του aliexpress, πολύ απλά γιατί ο seller ήταν συννενοήσιμος, είχε διαθεσιμότητα και καλή τιμή, αξιοπρεπές after sale και ταχύτητα διεκπεραίωσης εξαιρετική. Τί να έλεγα, μην αγοράζετε παιδιά από το ali, χώστε 20 ευρώ παραπάνω στο geek να γουστάρετε και καθήστε να περιμένετε να το στείλει;

Φέτος, αγόρασα από μαγαζί του ali και το Redmi 3 και το Redmi 3 Pro, σε τιμή χαμηλότατη και στο χρώμα που ήθελα. Ήρθαν και τα δύο ταχύτατα και όπως τα ζήτησα. Αντίθετα από το GearBest έφαγα ψιλοεξαπάτηση ως προς το τί θα έστελναν ακριβώς.

 

Τί θέλω να πω: μή θεοποιούμε και "φτιάχνουμε" τα διάφορα μαγαζάκια (γιατί μαγαζάκια είναι), ιδίως αφού όπως λες δε μας δίνουν και ποσοστά. Ας παρουσιάζουμε τις εναλλακτικές κι ας διαλέγει ο καθένας το μίγμα τιμής και ρίσκου με το οποίο αισθάνεται άνετα. Δεν έχουμε όλοι τις ίδιες ανάγκες, πορτοφόλι ή κριτήρια.

 

Τέλος το offtopic από εμένα και συγνώμη αν κούρασα.

Edited by Bernie
Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβα.. σε ποια είσαι τώρα;

Εγώ σήμερα ξανα-έβαλα 7.3.2.0 για δοκιμή και ξανά 7.2.2.0.:lol::lol::lol:

 

demakhs εσύ δεν μας είπες τι έκανες;

 

Τώρα έχω την 7.3.2.0 δεν θυμάσαι που είχα βάλει την 7.2.2.0 και σου είχα πει ότι είχε χάλια άθλια ποιότητα και ότι κάτι ειχε γίνει ?? Και τώρα είμαι σε διλλημα εσύ χεις βγάλει κανένα συμπέρασμα για το ποια είναι καλή τελικά ?? Σε κάμερα

Link to comment
Share on other sites

Φέτος, αγόρασα από μαγαζί του ali και το Redmi 3 και το Redmi 3 Pro, σε τιμή χαμηλότατη και στο χρώμα που ήθελα. Ήρθαν και τα δύο ταχύτατα και όπως τα ζήτησα. Αντίθετα από το GearBest έφαγα ψιλοεξαπάτηση ως προς το τί θα έστελναν ακριβώς.

Συμφωνώ. Αν είναι να την φας ... θα την φας

Απλά προτιμώ να ψωνίζω από καταστήματα τύπου vickmall για το "μετά παραγγελία" .

Πήρες το προ από αλι.. και χάλασε(χτύπα ξύλο) άντε βρες τον πωλητή, αν υπάρχει κ αν δεχτεί.

Sorry :offtopic:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τώρα έχω την 7.3.2.0 δεν θυμάσαι που είχα βάλει την 7.2.2.0 και σου είχα πει ότι είχε χάλια άθλια ποιότητα και ότι κάτι ειχε γίνει ?? Και τώρα είμαι σε διλλημα εσύ χεις βγάλει κανένα συμπέρασμα για το ποια είναι καλή τελικά ?? Σε κάμερα

 

Να σου πω την αλήθεια χθες πρέπει να είχε παιχτεί κάτι με την εφαρμογή στην 7.3.2.0.

Σήμερα που έκανα δοκιμές είναι πολύ κοντά. Πάλι βέβαια νομίζω η 7,2,2,0 είναι καλύτερη.

Στο μέλλον θα κάνω κ άλλη δοκιμή..:wacko:

Εσύ κάνε κάνα backup για να μην στήνεις συνέχεια από την αρχή..

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά βάζω μέσα κι άλλα, για την ακρίβεια βάζω μέσα μιά ευρύτατη γκάμα μαγαζιών για να υπάρχει πεδίο σύγκρισης. Αν είναι να αγνοούμε μονίμως την τιμή για χάρη της υποτιθέμενης "ασφάλειας", τότε να προτείνουμε στον κόσμο να ψωνίζουν μόνο από ελληνικά μαγαζιά, και να σκάνε 260 ευρώ για το Note 3 το απλό πχ.

 

εδώ μπερδευόμαστε επειδή υπάρχουν 3 ρομ και ανταλλάσουμε 21412 μηνύματα με τα ίδια πράγματα θες να βάλεις στην εξίσωση το skroutz της Κίνας ;

 

αν θες να διευρυνθεί η γκάμα των μαγαζιών λες "παιδιά το ΤΑΔΕ μαγαζί είναι καλό" δεν λες παιδιά εδώ έχει μαγαζιά που (υποτίθεται) έχουν χαμηλές τιμές, για δείτε τα .....

γιατί θα καταλήξουμε να λέει ο καθένας (και με το δίκιο του) "τι παίζει παιδιά με το μαγαζί geekvida.es και μου τα βγάζει στα ισπανικά";

 

όπως επίσης δεν βάζεις στην εξίσωση το ALI , όπως δεν βάζω εγώ στην εξίσωση "πήρα 2 κιλά ραδίκια από την λαική της γειτονιάς μου" έτσι και το "πάρε από το ali" δε λέει κάτι , ξες κάποιον αξιόπιστο (πωλητή/μαγαζί) ναι το λες "ο τάδε είναι αξιόπιστος"

 

και τέλος δεν λέμε ότι θα σου φάνε τα λεφτά από το αλι , λέμε ότι ψωνίζοντας από τον κάθε "άσχετο" υπάρχει το ενδεχόμενο να χάσεις 1-2 μήνες μέχρι να πάρεις τα λεφτά σου πίσω

 

υ.γ. για το gearbest μάλλον ήταν δικό σου λάθος γιατί δεν ρώτησες :))))))

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το minideal.net στην ευρωπαική αποθήκη δέχεται κανονικά paypall σαν το vickmall η πρέπει να φορτώσω χρήματα στο balance με ότι αυτό συνεπάγεται (προμήθεια) στην αύξηση τιμής
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω το minideal.net στην ευρωπαική αποθήκη δέχεται κανονικά paypall σαν το vickmall η πρέπει να φορτώσω χρήματα στο balance με ότι αυτό συνεπάγεται (προμήθεια) στην αύξηση τιμής

Paypal και δέχεται και την κάρτα σου όπως Vickmall. Δεν χρειάζεται να βάλεις χρήματα στο balance.

 

Στάλθηκε από το Nexus 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελνω αύριο και εγώ! Κάπου εδώ διάβασα σήμερα θέμα με sg post. Ισχύει;

Μιας και πάω για μπάτζετ θα πάρω το χρυσό για φθηνότερο.. (δεν θέλω με τίποτα άσπρο κινητό πάλι)

Σίγουρα δεν είναι γυναικείο; :p

Link to comment
Share on other sites

εδώ μπερδευόμαστε επειδή υπάρχουν 3 ρομ και ανταλλάσουμε 21412 μηνύματα με τα ίδια πράγματα θες να βάλεις στην εξίσωση το skroutz της Κίνας ;

 

αν θες να διευρυνθεί η γκάμα των μαγαζιών λες "παιδιά το ΤΑΔΕ μαγαζί είναι καλό" δεν λες παιδιά εδώ έχει μαγαζιά που (υποτίθεται) έχουν χαμηλές τιμές, για δείτε τα .....

γιατί θα καταλήξουμε να λέει ο καθένας (και με το δίκιο του) "τι παίζει παιδιά με το μαγαζί geekvida.es και μου τα βγάζει στα ισπανικά";

 

όπως επίσης δεν βάζεις στην εξίσωση το ALI , όπως δεν βάζω εγώ στην εξίσωση "πήρα 2 κιλά ραδίκια από την λαική της γειτονιάς μου" έτσι και το "πάρε από το ali" δε λέει κάτι , ξες κάποιον αξιόπιστο (πωλητή/μαγαζί) ναι το λες "ο τάδε είναι αξιόπιστος"

 

και τέλος δεν λέμε ότι θα σου φάνε τα λεφτά από το αλι , λέμε ότι ψωνίζοντας από τον κάθε "άσχετο" υπάρχει το ενδεχόμενο να χάσεις 1-2 μήνες μέχρι να πάρεις τα λεφτά σου πίσω

 

υ.γ. για το gearbest μάλλον ήταν δικό σου λάθος γιατί δεν ρώτησες :))))))

 

Συγνώμη αλλά διαφωνώ πλήρως με το σκεπτικό σου. Ο "τάδε" μπορεί να φανεί αξιόπιστος σε μιά περίπτωση και αναξιόπιστος σε άλλη. Μην αρχίσω περιπτωσιολογία τώρα και μάλιστα με τα μαγαζιά που προτείνετε, δεν είναι το topic κατάλληλο. Υπάρχουν sellers στο ali που είναι εκεί περισσότερα χρόνια απ'όσα υπάρχει το vickmall, αυτοί ας πούμε είναι νούλες; Ας βλέπουμε τί υπάρχει κι ας κρίνουμε, αυτό λέω. Ενημέρωση υπάρχει άφθονη και κανείς δεν υποχρεώνεται να απαντάει σε χαζές ερωτήσεις.

 

Και φυσικά, ψωνίζοντας από όποιοδήποτε μαγαζί στην Κίνα οι διαδικασίες καθυστερούν και μήνα και δύο και τρεις άμα σου κάτσει, δεν είναι προνόμιο των ''άσχετων'' αυτό. Όσο για το GearBest, πουθενά δεν φαινόταν πως θα έκαναν κάτι στο τηλέφωνο, μούγκα. Αντίθετα με άλλους όπως το Vickmall πχ που σου κάνουν ξεκάθαρο το τί θα πάρεις κι έχεις επιλογές και με radio buttons...

Edited by Bernie
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελνω αύριο και εγώ! Κάπου εδώ διάβασα σήμερα θέμα με sg post. Ισχύει;

Μιας και πάω για μπάτζετ θα πάρω το χρυσό για φθηνότερο.. (δεν θέλω με τίποτα άσπρο κινητό πάλι)

Σίγουρα δεν είναι γυναικείο; :p

 

εγω παρηγγειλα με sg αρχες μαιου και μου ηρθε σε 14 μερες !! Πηρα το χρυσο και μου φαινεται πανεμορφο (ειχα κ γω αρχικα αμφιβολιες). Συνηθως το χρυσο ακριβοτερο το εβρισκα εγω :p

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελνω αύριο και εγώ! Κάπου εδώ διάβασα σήμερα θέμα με sg post. Ισχύει;

Μιας και πάω για μπάτζετ θα πάρω το χρυσό για φθηνότερο.. (δεν θέλω με τίποτα άσπρο κινητό πάλι)

Σίγουρα δεν είναι γυναικείο; :p

To SG post μάλλον ξεμπλόκαρε, πήρα δεματάκια μέσα σε 11-16 μέρες.

Το "χρυσό" είναι όμορφο χρώμα, καμία σχέση με χρυσό.

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη αλλά διαφωνώ πλήρως με το σκεπτικό σου. Ο "τάδε" μπορεί να φανεί αξιόπιστος σε μιά περίπτωση και αναξιόπιστος σε άλλη. Μην αρχίσω περιπτωσιολογία τώρα και μάλιστα με τα μαγαζιά που προτείνετε, δεν είναι το topic κατάλληλο. Υπάρχουν sellers στο ali που είναι εκεί περισσότερα χρόνια απ'όσα υπάρχει το vickmall, αυτοί ας πούμε είναι νούλες; Ας βλέπουμε τί υπάρχει κι ας κρίνουμε, αυτό λέω. Ενημέρωση υπάρχει άφθονη και κανείς δεν υποχρεώνεται να απαντάει σε χαζές ερωτήσεις.

 

προφανώς και όλα τα μαγαζιά μπορούν να φανούν αναξιόπιστα ανά περιπτώσεις (και οι πελάτες να δεις :) )

ξαναλέω , είναι άλλο το να σου πω ο seller tade είναι αξιόπιστος και ΤΕΛΕΙΩΣ διαφορετικό το "πάρτο από το ali μωρέ" , δεν βοηθάς έτσι τον άλλο που θα ρωτήσει

 

ενημέρωση υπάρχει άφθονη αλλά τι σε κάνει να πιστεύεις ότι ενημερώνονται όλοι ; ;

ενημερώνονται 5-10 και απαντάνε (δυστυχώς σε χαζές ερωτήσεις κυρίως) στους άλλους 200

έτσι είναι, forum είναι , δεν γίνεται αλλιώς

 

υ.γ. δεν μίλησα για τον καιρό που κάνει να σου έρθει κάτι από κίνα , αναφέρομαι στο όταν σου έρθει από κίνα και διαπιστώσεις ότι ο πωλητής έκανε την λαδιά του

υ.γ.2 δεν ξέρω τι έπαθες από το gb , αλλά σίγουρα κάποιοι την πάτησαν επειδή το είδαν φθηνότερο από άλλα (και παρέλαβαν ...... ανήμερα)

Edited by kodorevi8ulis
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Αν είναι να την φας ... θα την φας

Απλά προτιμώ να ψωνίζω από καταστήματα τύπου vickmall για το "μετά παραγγελία" .

Πήρες το προ από αλι.. και χάλασε(χτύπα ξύλο) άντε βρες τον πωλητή, αν υπάρχει κ αν δεχτεί.

Sorry :offtopic:

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Να σου πω την αλήθεια χθες πρέπει να είχε παιχτεί κάτι με την εφαρμογή στην 7.3.2.0.

Σήμερα που έκανα δοκιμές είναι πολύ κοντά. Πάλι βέβαια νομίζω η 7,2,2,0 είναι καλύτερη.

Στο μέλλον θα κάνω κ άλλη δοκιμή..:wacko:

Εσύ κάνε κάνα backup για να μην στήνεις συνέχεια από την αρχή..

 

Δεν το έχω καθόλου με το back up ,μία φορά προσπάθησα να κάνω με titanium back up και δεν έγινε αν είναι να το κάνω θα σου ζητάω βοήθεια ή όποιος άλλος θα μπορέσει να με βοηθήσει αν είναι

Link to comment
Share on other sites

Τώρα έχω την 7.3.2.0 δεν θυμάσαι που είχα βάλει την 7.2.2.0 και σου είχα πει ότι είχε χάλια άθλια ποιότητα και ότι κάτι ειχε γίνει ?? Και τώρα είμαι σε διλλημα εσύ χεις βγάλει κανένα συμπέρασμα για το ποια είναι καλή τελικά ?? Σε κάμερα

Η 7.2.2.0 ηταν καλύτερη στην πλευρά της καμερας στο έγραψα κ εχθές ,μπορεί να μην σου κάθισε καλά η rom η ήσουν σε σκύτινο σημείο και έβγαλες αυτό το συμπέρασμα,και τις 2 τις έχω δοκιμασει σε περίπου ιδια φωτισμένα επίπεδα και την ιδια ωρα περίπου εξω απο το σπίτι η φωτογραφίες και η 7.2.2.0 καλύτερη,τις είδα και στον υπολογιστή μου τις φωτογραφίες ποιο ευκρινείς και ποιο καθαρές με την 7.2.2.0 .

Ε συ την δοκίμασες σε σκοτεινό μέρος με χαμηλό φωτισμό προφανώς και έβγαλες αμέσως συμπεράσματα.:wacko::wacko::wacko::ninja::ninja::X

Xiaomi Redmi Note 3 Pro,:I am man :rocket:Rom by Gkalen
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Επιλέγω και το nillkin tempered glass επιτόπου οπως το έχει το vickmall..

Πρόσεξα πως όλοι στα σχόλια λένε κάτι χαζομαρες. χρειάζεται να το γράψω και εγώ; υπάρχει όφελος; μήπως κερδίσω κανα έξτρα δώρο ξέρω γω :p όλο παρακαλια βλέπω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...