Jump to content

[LG G3] Marshmallow Rom


mariosave
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι τα έχω όλα. Με ρώτησε αν θέλει να του κάνω factory reset του είπα ναι και τώρα μου κάνει πάλι το ίδιο. "Το Android Ξεκινάει..."

 

λοιπον εχει μια διαδικασια να φλασαρεις παλι απο την αρχη με το lg flash tool.ετσι την περασα κι εγω.στο τροποποιησεις και βελτιώσεις εχει εναν οδηγο για το πως να το κανεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 466
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οκ όλα καλά! Θα κοιτάξω τον οδηγό thanks για την βοήθεια παιδιά!

 

οι φωτογραφιες δεν δουλεύουνε αλλα αμα ακολουθησεις οτι λεει θα εισαι κομπλε.ειναι πολυ ευκολη διαδικασια

Link to comment
Share on other sites

Έχουν πάρει σχεδόν όλοι εκτός από γαλλικά γμτ.. Έχουμε κανα τελευταίο νέο ποτέ είναι η εκτιμώμενη ημερομηνια;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει περίπτωση να κάνω recover τις φωτογραφίες μου μετά από hard reset ?

μονο αν εισαι ρουτ εχει καποια προγραμματακια στο πλαυστορ.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Έχουν πάρει σχεδόν όλοι εκτός από γαλλικά γμτ.. Έχουμε κανα τελευταίο νέο ποτέ είναι η εκτιμώμενη ημερομηνια;

Ούτε τα Ελληνικά έχουν πάρει ακόμη την 6.0

Link to comment
Share on other sites

Μολις περασα την αναβαθμιση απο το LG PC SUITE και το τηλεφωνο ανοιξε κανονικα για 2 λεπτα και μετα αρχισε να κανει ακαταπαυστα επανακκινησεις και ο μονος τροπος που σταματαγε ηταν να βγαλω την μπαταρια! Η συσκευη ειναι D855 32GB.

Επικοινωνησα με την LG στης 20:30 και μου ειπαν να αφησω τα στοιχεια μου γιατι εχει κλεισει το τμημα του service ενω στην αρχη μου ειπε οτι εκλεινε στης 21:00 .... :(

Link to comment
Share on other sites

μην ανοιγουμε καινουργια ποστ,εχει ηδη θεματα για αυτο που ζητας.κανε μεσω ρεκοβερυ wipe data και επαννεκινησε το τηλ,αν δεν στρωσει ξανακανε εγκατασταση.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

κανε παλι εγκατασταση με pc suite.ειναι επισημη αναβαθμηση και λογικα δεν χανεις αρχεια.αν παλι δεν δουλεψει και δεν κανεις wipe περιμενεις το σερβις. edit για το μελλον εχε παντα αντιγραφα στην εξωτερικη μνημη η καλυτερα να τα αποθηκευεις παντα στην εξωτ.μνημη. Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστηκα να κανω Hard reset επειδη το κινητο δεν ανηγε καν μετα απο 2 μερες αναβαθμισης σε 6.0 και τωρα περα του οτι χαθηκαν ολα, δεν κατεβαζει καμια εφαρμογη απο το store. Ξερει κανεις τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστηκα να κανω Hard reset επειδη το κινητο δεν ανηγε καν μετα απο 2 μερες αναβαθμισης σε 6.0 και τωρα περα του οτι χαθηκαν ολα, δεν κατεβαζει καμια εφαρμογη απο το store. Ξερει κανεις τι παιζει?

εχεις δημιουργησει ξανα τον λογαριασμο σου google.?

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

εχεις δημιουργησει ξανα τον λογαριασμο σου google.?

 

Ενταξει την βρηκα τη λυση τελικα. Παντως το marshmallow εχει καποια σπαστικα updates οπως το οτι στο Knock code θελει 6 χτυπηματα τουλαχιστον, απο 3 που ηταν πριν.

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενθουσιαστεί με την 6άρα, το κινητό πάει σφαίρα σαν να είναι καινούριο, η αναβάθμιση έγινε ΟΤΑ γιατί για κάποιο λόγο μέσω PC SUITE δε μπορούσα να κάνω backup πρώτα!Εύχομαι να το πάρετε γρήγορα όλοι, δεν υπάρχει!
Vivere senza paura
Link to comment
Share on other sites

Φίλε sannad ποιας χώρας είναι το Κινητο σου;

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

All other countries will recive marshmallow till march 29. stay patient

 

το ειδα σε 2 sites

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενθουσιαστεί με την 6άρα, το κινητό πάει σφαίρα σαν να είναι καινούριο, η αναβάθμιση έγινε ΟΤΑ γιατί για κάποιο λόγο μέσω PC SUITE δε μπορούσα να κάνω backup πρώτα!Εύχομαι να το πάρετε γρήγορα όλοι, δεν υπάρχει!

 

Μα δεν ήταν υποχρεωτικό να κάνεις backup με την αναβάθμιση ήταν άλλωστε και δεύτερη επιλογή.

Τελικά πως έκανες backup;

Εγώ είχα κάνει στη κάρτα μερικές ώρες πριν και το προσπέρασα γιατί δεν μπορούσε να το κάνει όπως και σε σένα.

Μετά την εγκατάσταση έκανα ένα backup επιπλέον όμως μου έβγαλε ένδειξη ότι κάτι δεν ολοκληρώθηκε όπως έπρεπε την επανέλαβα πάλι είχε την ίδια ένδειξη αλλά την αποθήκευση στη microsd.

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν ήταν υποχρεωτικό να κάνεις backup με την αναβάθμιση ήταν άλλωστε και δεύτερη επιλογή.

Τελικά πως έκανες backup;

Εγώ είχα κάνει στη κάρτα μερικές ώρες πριν και το προσπέρασα γιατί δεν μπορούσε να το κάνει όπως και σε σένα.

Μετά την εγκατάσταση έκανα ένα backup επιπλέον όμως μου έβγαλε ένδειξη ότι κάτι δεν ολοκληρώθηκε όπως έπρεπε την επανέλαβα πάλι είχε την ίδια ένδειξη αλλά την αποθήκευση στη microsd.

 

Έκανα αφού την πέρασα! Απλά δεν έκανα ποτέ επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων αλλά παρόλα αυτά δεν έχω θέμα, τουλάχιστον για την ώρα!

Vivere senza paura
Link to comment
Share on other sites

Αναγκαστηκα να κανω Hard reset επειδη το κινητο δεν ανηγε καν μετα απο 2 μερες αναβαθμισης σε 6.0 και τωρα περα του οτι χαθηκαν ολα, δεν κατεβαζει καμια εφαρμογη απο το store. Ξερει κανεις τι παιζει?

 

Αν μπορείς να μας πεις τι λύση βρήκες γιατί αντιμετωπίζω και εγώ το ίδιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Marshmallow Rom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...