Jump to content

[LG G3] Marshmallow Rom


mariosave
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 466
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκανα το update χτες βραδυ. Η πρώτη απόπειρα κόλλησε η δευτερη όλα καλά. Οντως το κινητό πετάει ουτε lag ουτε τιποτα. εχω το ρουμανικο .
Link to comment
Share on other sites

Εκανα το update χτες βραδυ. Η πρώτη απόπειρα κόλλησε η δευτερη όλα καλά. Οντως το κινητό πετάει ουτε lag ουτε τιποτα. εχω το ρουμανικο .

 

Μπαταρία; :worry:

Link to comment
Share on other sites

με πολύ ζόρι 3 ώρες screen on time (με 4g, δεν έχω δοκιμάσει χωρίς 4g για να είμαι ειλικρινής )

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

αγόρασα το κινητό χθές όλα οκ έκανα και την τελευταία αναβάθμιση με lg suite αλλά όταν προσπαθώ να μπω στα μέιλ μου βγάζει το μήνυμα ''δυστυχώς email έχει σταματήσει'' , γιατί?
Link to comment
Share on other sites

αγόρασα το κινητό χθές όλα οκ έκανα και την τελευταία αναβάθμιση με lg suite αλλά όταν προσπαθώ να μπω στα μέιλ μου βγάζει το μήνυμα ''δυστυχώς email έχει σταματήσει'' , γιατί?

το εχουν και αλλοι οπως και εγω,μαλλον ασυμβατοτητα εφαρμογης η bug της ρομ mm

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

το εχουν και αλλοι οπως και εγω,μαλλον ασυμβατοτητα εφαρμογης η bug της ρομ mm

 

και τι κάνουμε τώρα? δεν θα βλέπουμε τα μέιλ?

Link to comment
Share on other sites

και τι κάνουμε τώρα? δεν θα βλέπουμε τα μέιλ?

απο τις ρυθμισεις-γενικα-εφαρμογες επιλεγεις διαγραφη δεδομενων της εφαρμογης και ξαναστηνεις email password και ισως στρωσει.εχω δοκιμασει (και ξαναγραψει) επισημες και μη mm αλλα ολες ειχαν το ιδιο προβλημα.μονο η unickrom 1.6 μεχρι στιγμης δεν κρασαρει. ισως ειναι εσκεμενο bug για να χρησιμοποιουμε την εφαρμογη της google που προσωπικα δεν με βολευει στην επιλογη διαγραφης και αλλα.

Edited by stauros2653
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ φίλε από την Wind flashαρα κανονικά το marshmalllow στο g3 χωρίς να χάσω τίποτα . Είναι ακριβώς σαν ota update από την lg και η διαδικασία μου πήρε μόνο 10 λεπτά .

Με το LGUP είχα ένα μικρό θεματάκι αρχικά αλλά λύθηκε με επανεγκατασταση .

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση και ενώ άνοιξε το κινητό και όλα μια χαρά, ξαφνικά έκλεισε και έγραφε "Το Android ξεκινάει. Βελτιστοποίηση εφαρμογής 1 από ..". Μόλις ολοκληρώνεται η διαδικασία, αρχίζει πάλι. Έχει κανείς ιδέα τι πρέπει να κάνω;
Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση και ενώ άνοιξε το κινητό και όλα μια χαρά, ξαφνικά έκλεισε και έγραφε "Το Android ξεκινάει. Βελτιστοποίηση εφαρμογής 1 από ..". Μόλις ολοκληρώνεται η διαδικασία, αρχίζει πάλι. Έχει κανείς ιδέα τι πρέπει να κάνω;

ειναι παραξενο προβλημα,ισως αν κανεις faktory reset απο recovery και επαννεκινηση να στρωσει.αλιως προτεινω επανεγκατασταση

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει την αναβαθμιση εγω πριν λιγη ωρα και ολα καλα μεχρι στιγμης..σε ενος φιλου ομως εγινε η αναβαθμιση προχωρισε στην εγκατασταση και αφου ολοκληρωθηκε ανοιγει το κινητο και μολις φτανει στην επιφανεια εργασιας κανει επανεκκινηση συνεχως..γνωριζει καποιος κατι σχετικα;
Link to comment
Share on other sites

Εχω κανει την αναβαθμιση εγω πριν λιγη ωρα και ολα καλα μεχρι στιγμης..σε ενος φιλου ομως εγινε η αναβαθμιση προχωρισε στην εγκατασταση και αφου ολοκληρωθηκε ανοιγει το κινητο και μολις φτανει στην επιφανεια εργασιας κανει επανεκκινηση συνεχως..γνωριζει καποιος κατι σχετικα;

να κανει αυτο που γραφω ποιο πανω.βοηθαει σχεδον παντα.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, για Γαλλικο 32αρι κανενα νεότερο;;

 

τελευταιοι θα μεινουμε με τα γαλλικα μας

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Με περασμένη την MM από χθες το απόγευμα έχω μπαταρία στο 36%.

Το κινητό βγήκε από φόρτιση το πρωί στις 7 και είναι μέχρι τώρα συνέχεια σε wifi κι κατά διαστήματα σε 4g.

Αρκετο σερφαρισμα σχεδόν καθόλου κλήσεις.

Έχω οθόνη 2 ώρες 45 λεπτά και σχεδόν υπόλοιπο αναμονή 3 ώρες.

Πρέπει να είναι λίγο καλύτερη από την 30b πολωνική που φορούσε πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ φίλε από την Wind flashαρα κανονικά το marshmalllow στο g3 χωρίς να χάσω τίποτα . Είναι ακριβώς σαν ota update από την lg και η διαδικασία μου πήρε μόνο 10 λεπτά .

Με το LGUP είχα ένα μικρό θεματάκι αρχικά αλλά λύθηκε με επανεγκατασταση .

Μια χαρά φίλε μου!! Χαίρομαι που σε βοήθησα, από δω και πέρα Ότι θες εδώ Ρωτάς...

Link to comment
Share on other sites

ειναι παραξενο προβλημα,ισως αν κανεις faktory reset απο recovery και επαννεκινηση να στρωσει.αλιως προτεινω επανεγκατασταση

 

συγνωμη εχω ακριβως το ιδιο θεμα παταω ταυτοχρονα το κουμπι εναρξης και το κουμπι μειωσης ηχου αλλα δν δουλευει ανοιγει κανονικα σε παρακαλω βοηθησε με λιγο γιατι εχω φρικαρει τελειοςς....

Link to comment
Share on other sites

συγνωμη εχω ακριβως το ιδιο θεμα παταω ταυτοχρονα το κουμπι εναρξης και το κουμπι μειωσης ηχου αλλα δν δουλευει ανοιγει κανονικα σε παρακαλω βοηθησε με λιγο γιατι εχω φρικαρει τελειοςς....

 

τα κρατας πατημενα μολις βγει το λογοτυπο τα αφηνεις και τα ξαναπατας.

Link to comment
Share on other sites

τα κρατας πατημενα μολις βγει το λογοτυπο τα αφηνεις και τα ξαναπατας.

 

Μια από τα ίδια και εδώ. Τι εννοείς το κρατάω πατημένο μέχρι να βγει το λογότυπο; Το λογότυπο είμαι μόνιμα και απλά αλλάζει η φωτεινότητα της οθόνης και κάθε 20λεπτο περίπου λέει ότι το Android ξεκινάει.

Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια και εδώ. Τι εννοείς το κρατάω πατημένο μέχρι να βγει το λογότυπο; Το λογότυπο είμαι μόνιμα και απλά αλλάζει η φωτεινότητα της οθόνης και κάθε 20λεπτο περίπου λέει ότι το Android ξεκινάει.

 

για να γινει hard reset.με κλειστο κινητο κρατας πατημενο volume down και το power button μεχρι να βγει το λογοτυπο της lg τα αφηνεις και τα ξαναπατας.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βγάζω μπαταρία γιατί άλλος τρόπος για να κλείσει το κινητό δεν υπάρχει

 

ναι.απλα το κακο ειναι με τα δεδομενα.εχεις back up γιατι δεν θα μεινει τιποτα

 

αλλα ετσι κι αλλιως χαμενα τα εχεις

Edited by nikos1125
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα έχω όλα. Με ρώτησε αν θέλει να του κάνω factory reset του είπα ναι και τώρα μου κάνει πάλι το ίδιο. "Το Android Ξεκινάει..."
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή βγάζω μπαταρία γιατί άλλος τρόπος για να κλείσει το κινητό δεν υπάρχει

 

Ναι δεν υπάρχει άλλος τρόπος να φύγεις από αυτό το loop μην αγχώνεσαι.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Marshmallow Rom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...