Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια χαρά το κινητό από χθες που το έχω και εγώ όμορφο γρήγορο καλή οθόνη fingerprint ξεκλειδώνει αμέσως . Το μόνο που με προβληματισε είναι η μπαταρία τού, νομίζω τι ρουφάει το κινητό.. ίσως να είναι η συγκεκριμένη ρομ που φοράει.. Μια φόρτιση του έχω κάνει φυσικά.. αλλά το βλέπω να ζορίζεται να βγάλει τη μέρα. Με κανονική χρήση πάντα λίγο απ όλα.

 

Καλοδουλευτο φιλε!!!

 

 

Λεγε μας τετοια για την μπαταρια να μας καλοκαρδιζεις.........:worry::worry:

 

 

4000mah με το ζορι μερα.......WTF???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλοδουλευτο φιλε!!!

 

 

Λεγε μας τετοια για την μπαταρια να μας καλοκαρδιζεις.........:worry::worry:

 

 

4000mah με το ζορι μερα.......WTF???

 

Καλα βρε φιλε δεν διαβασες το πιο πανω ποστ που εγραψα???

Ειναι δυνατον με μια μονο φορτιση να εχεις ρεαλιστικα νουμερα???:):)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά σεβαστείτε λίγο το θέμα. 9 στα 10 ποστ είναι "τότε το παρήγγειλα" ή "από εκεί το πήρα" ή "είναι εκεί βλέπω το κινητό μου".:wacko:

Δεν προσφέρουν τίποτα και σε κανέναν. Πόσες φορές πρέπει να ειπωθεί ότι δεν ανήκουν στο παρών θέμα τέτοιου είδους σχόλια?:ninja:

Ας γράψουμε για το κινητό και τις εντυπώσεις αυτών που παρέλαβαν και τις απορίες των ενδιαφερόμενων.

 

Offtopic κι εγώ βέβαια...:X

 

 

++++++++++++++++

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλα βρε φιλε δεν διαβασες το πιο πανω ποστ που εγραψα???

Ειναι δυνατον με μια μονο φορτιση να εχεις ρεαλιστικα νουμερα???:):)

 

 

Το θεμα ειναι οτι αν διαβαζες πιο πισω και εσυ θα εβλεπες οτι ειναι και αλλος που το εχει παραλαβει καποιες μερες τωρα που ισχυρίζεται ακριβως το ιδιο για την μπαταρια bro!!!:p:p

 

 

Επομενως 2 τα κρατουμενα.........:confused::confused:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για την μπαταρία δεν βγάζεις συμπέρασμα στην αρχή. Αφενός πρέπει να στρώσει πρώτα αφετέρου τις πρώτες μέρες κανείς τα πάντα με το κιν και το δουλεύεις φουλ. Μόνο οι εφαρμογές που κατεβάζεις φτάνουν για να πέσει ή μπαταρία. Δεν είναι δείγμα ή πρώτες μέρες .
Link to comment
Share on other sites

Μεσες ακρες συμφωνω bro......αλλωστε ειναι και θεμα προσδοκιων.......με 4000mah μπαταρια οι περισσοτεροι εχουμε βαλει τον πυχη ψηλα στο συγκεκριμενο τομεα.....βεβαια και η Xiaomi στο συγκεκριμενο μοντελο το προμοταρει ως ενα απο τα main selling points!!!:cool::cool:

 

 

Ελπιζω να μην μας απογοητευσει!!!;);)

 

 

Ενας απο τους βασικους λογους αλλωστε που βγηκε στην αγορα το Xiaomi Redmi Note 3 ειναι για να πεταξει στην απεξω το LETV X500.....και το βασικο plus του που κανει την διαφορα συγκριτικα ειναι η μπαταρια (καλα και το software βεβαια αλλα γουστα ειναι αυτα!!)!!!

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

++++++++++++++++

 

----- προσθήκη μηνύματος 102 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Το θεμα ειναι οτι αν διαβαζες πιο πισω και εσυ θα εβλεπες οτι ειναι και αλλος που το εχει παραλαβει καποιες μερες τωρα που ισχυρίζεται ακριβως το ιδιο για την μπαταρια bro!!!:p:p

 

 

Επομενως 2 τα κρατουμενα.........:confused::confused:

bro.......εαν προσεξεις και ο φιλος πιο πισω με μια-δυο φορτισεις εγραψε σχολιο........μην γραφουμε οτι ναναι.

Με αστρωτη εντελως μπαταρια δεν βγαζουμε ασφαλη συμπερασματα........και ο καθενας μας κανει και διαφορετικη χρηση.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, μια ερώτηση σε αυτούς που το πήραν. Πόσα προφίλ δαχτ. αποτυπωμάτων μπορείς να βάλεις για ξεκλείδωμα? έχει κάποιον περιορισμό?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σορρυ για το οφφτοπικ αλλά μιας κ γω λέω να το παραγγείλω σήμερα και σκέφτομαι το Minideal ,έχετε ακούσει κανα αρνητικό για το site ? Έχω διαβάσει οτι είναι στην ουσία το ίδιο με vickmall και είναι λίγο πιο φθηνό
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σορρυ για το οφφτοπικ αλλά μιας κ γω λέω να το παραγγείλω σήμερα και σκέφτομαι το Minideal ,έχετε ακούσει κανα αρνητικό για το site ? Έχω διαβάσει οτι είναι στην ουσία το ίδιο με vickmall και είναι λίγο πιο φθηνό

Μια χαρά ειναι και το Minideal.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα δικα μου ηρθαν,απο αυριο θα σας κανω και μια μικρη videoπαρουσιαση,καθως ειμαι εκτος για δουλειες.:)

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Μολις εγινε processed και η δικια μου και ειναι κεντρο διαλογής Αττικής.
Apple iPhone 3GS: SOLD, Apple iPhone 4: SOLD, Samsung Galaxy S3: SOLD, SONY Xperia Z1: SOLD, LG G2: SOLD, HUAWEI HONOR 6: SOLD, LG G3: SOLD, Xiaomi RedMi Note 3: IN USE
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που το έχετε η καμερούλα του τι λέει; Θέλω να παω από το sony z1 σε ένα dual sim αλλά είναι το μόνο που με προβληματίζει..
Link to comment
Share on other sites

Προχώρησε κανενός η παραγγελία απο αεροδρόμιο;

Τι στο καλό,φύγανε όλοι με άδεια;

Ναι, λογικά αύριο παραλαμβανω.

Λεπτομέριες εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6463389

Link to comment
Share on other sites

Το ακριβυνε το Vickmall?????
Ναι, αποτι είδα πηρε πάνω 10$ .... :)

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Το ακριβυνε το Vickmall?????

 

 

Η Selina μου ειπε χθες οτι το γκρι που ειχαν στα 209 δολαρια (τα υπολοιπα χρωματα ηταν εξαρχης ακριβοτερα) σε καινουργια παραλαβη θα ειναι πιο ακριβο μιας και οι προμηθευτές ανεβασαν τις τιμες και απο οτι βλεπω και σε αλλα σιτε εχει ψιλοτσιμπισει!! :ninja:

 

 

Eπισης μου ειπε οτι (και μπορω να κρινω οτι μαλλον δεν λεει ψέματα και με βαση τα σχολια που βλεπω απο κατω) απο την Πεμπτη μεχρι σημερα εχουν δεκτει πανω απο 150 παραγγελιες απο Ελλαδα!!!:wacko:

Edited by akis44
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χρυσό που έκανα preorder απο gearbest πριν μία βδομάδα ξεκίνησε σήμερα , παρόλο που έγραφαν αποστολή μετά της 31/12.
Link to comment
Share on other sites

το χρυσό πάντως από τα +30 κατέβηκε στα +10 ... θα το τσιμπήσω σε 10 μερες να χαλαρώσουν λίγο με τα αεροδρόμια λόγο γιορτών ... και ίσως πέσει λιγάκι ακόμα ( πάντα για το χρυσό )
Link to comment
Share on other sites

το πηρα απο vikmall εχω αγορασει αλλα 3 αλλες μαρκες απο κει.ξεχασα να κανω sign in στο site και δεν μου δειχνει του ποντους μονο απο τησ παλιες παραγγελειες μου εστειλαν email με το κωδικο παραγγελειας και η pay pal θα εχω προβλημα στην αποστολη?να τους ενοχλησω η παραγγελεια εγινε εχτες το πρωι και tracking number δεν εχω παρει
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα δικα μου ηρθαν,απο αυριο θα σας κανω και μια μικρη videoπαρουσιαση,καθως ειμαι εκτος για δουλειες.:)

 

Περιμένουμε με αγωνία την videoπαρουσιαση!

xiaomi Redmi Note 3 PRO

TV BOX CS918II

Link to comment
Share on other sites

το πηρα απο vikmall εχω αγορασει αλλα 3 αλλες μαρκες απο κει.ξεχασα να κανω sign in στο site και δεν μου δειχνει του ποντους μονο απο τησ παλιες παραγγελειες μου εστειλαν email με το κωδικο παραγγελειας και η pay pal θα εχω προβλημα στην αποστολη?να τους ενοχλήσω η παραγγελεια έγινε εχτές το πρωί και tracking number δεν έχω πάρει
Μη βιάζεσαι, είναι νωρίς ακόμη. Με τέτοια κίνηση αυτές τις μέρες, καλα θα είναι να δείξεις λίγο υπομονή ....

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα. Ειμαι νεο μελος και θα ηθελα να ρωτησω, γιατι εχει τετοια διαφορα στο antutu με τα meizu metal και letv 1s εφοσον εχουν τον ιδιο επεξεργαστη.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, χρονια πολλα σε ολους, απο Πατρα!!!

Σημερα, το παρηγγειλα κι εγω, απο ελληνικο e-shop (3GB RAM/32GB ROM). Τσιμπημενη η τιμη του βεβαια, αλλα δε μπορουσα να περιμενω, καθως το χρειαζομαι αμεσα.

Χαιρομαι που βλεπω τον "Romanos" και σε αυτο το thread. Σε παρομοιο, για smartphone αλλης εταιρειας, η βοηθεια του αποδειχτηκε πολυτιμοτατη!!:D

Θα σας παρακολουθω και θα επανελθω με νεα στοιχεια, αμεσως μετα τα Χριστουγεννα, που θα το παραλαβω.

Καλες γιορτες σε ολους!!:D

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα παρακαλέσω να μείνουμε στα της συσκευής του τίτλου και μόνο. Κάποια off topic μηνύματα είναι ήδη στον κάδο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...