Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχουν στείλει; tracking number εδωσαν; την παραγγελια την έκανες απο .com ή .net;

Από το .ΝΕΤ όχι ακόμα μέχρι Δευτέρα πιστευω

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εχεις μελλον εσυ....

η μπαταρια του τελικα σε τι επιπεδα κυμαινεται?

 

Aπό χθες που έβγαλα τη πρώτη φώτο για να την ανεβάσω εδώ(με το κινητό στο 90κάτι %) μέχρι και τώρα (11%) το κινητό είναι με μία φόρτιση.

Βέβαια δεν έχω χρησιμοποίησει ακόμα το κινητό σε 3g, αποκλειστικά σε wifi και σχεδόν όλη την ώρα που το χω στο χέρι να κάνω κάτι με αυτό.

Κανα σερί τρίωρο το είχα και έβαζα google play store και τα σχετικά, και όλα τα απς που χρησιμοποίω στην καθημερινότητα μου (twitter, whatsapp,viber,instagram,spotify) τα δουλευώ από σήμερα που το έβαλα.

 

Λογικά το σουκου θα έχω περισσότερα να πω.

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασε κανείς από everbuying?

 

Εγώ και το περιμένω :lol:

 

Και εγώ το αγόρασα και μετά από ερώτησή μου για το πότε θα το στείλουν, μου έστειλαν αυτό το μήνυμα:

 

"We are so sorry to tell you that your order is not ready yet.The item you ordered is a hot sale and there have been significant supply issues with the manufacturer.We are as disappointed as you and feel let down by the manufacturer. We wish to apologize unreservedly for this situation.

 

Regarding item(s):

 

We expect to receive the goods in 7 to 15 business days . We can offer you 2 options:

Option 1 Wait a little more

Once we ship it you will receive an email from us.

 

Option 2 Choose a replacement

In that case please kindly give us the product link.

If there is any price difference, we will either refund it to you on your EB wallet or ask you to cover it (if you choose an item more expensive). "

Link to comment
Share on other sites

το χτύπησα και εγω απο gearbest, λετε να με ταλαιπωρησουν? απο της 15 ειναι processing..
και εγω το παραγγειλα στις 15 απο το gearbest me dhl .θα μου στειλουν traking number και με την dhl ?
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα θαχεις track. Number. Με οποιαδηποτε express και αν παραγγειλεις θα παρεις tr. number.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

και εγω το παραγγειλα στις 15 απο το gearbest me dhl .θα μου στειλουν traking number και με την dhl ?

 

Γνωριζεις τα επακολουθα για τους φορους με DHL?

Link to comment
Share on other sites

Για την Ελλάδα κάνα 80€.

Αυτο το ποσό ισχύει για πράματα αξίας εως 250€

τωρα αρχιζω και τα μαθαινω..ακομα δεν μου εστειλαν tragking number ,,γιατι αργουνε τοσο?
Link to comment
Share on other sites

τωρα αρχιζω και τα μαθαινω..ακομα δεν μου εστειλαν tragking number ,,γιατι αργουνε τοσο?

 

Μηπως αν προλαβαινες να αλλαξης τροπο αποστολης ?

Link to comment
Share on other sites

Για την Ελλάδα κάνα 80€.

Αυτο το ποσό ισχύει για πράματα αξίας εως 250€

 

80 είναι μόνο για να ξεκινήσει την διαδικασία η DHL. Αυτό για 250 δεν το σχολιάζω καν, το παίρνω σαν αστείο.

 

Μόνος σου να πας να την κάνεις στο Ελ. Βενιζέλος 80 δεν σου βγαίνει. Διασαφεια ή όπως λέγεται. ΦΠΑ. Φόρος εδώ, φόρος εκεί και 5 ώρες μετά (τουλάχιστον), 80 ευρώ δεν βγαίνει με τίποτα.

 

Εκτός άμα αλλάξανε τα πράγματα από την τελευταία φορά που έκανα εισαγωγή με DHL.

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

80 είναι μόνο για να ξεκινήσει την διαδικασία η DHL. Αυτό για 250 δεν το σχολιάζω καν, το παίρνω σαν αστείο.

 

Μόνος σου να πας να την κάνεις στο Ελ. Βενιζέλος 80 δεν σου βγαίνει. Διασαφεια ή όπως λέγεται. ΦΠΑ. Φόρος εδώ, φόρος εκεί και 5 ώρες μετά (τουλάχιστον), 80 ευρώ δεν βγαίνει με τίποτα.

 

Εκτός άμα αλλάξανε τα πράγματα από την τελευταία φορά που έκανα εισαγωγή με DHL.

 

δεν νομίζω να άλλαξε κατι,http://www.insomnia.gr/topic/592315-%CE%B5%CE%BA%CF%84%CE%B5%CE%BB%CF%89%CE%BD%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%BF%CF%8D-%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CE%BA%CE%AF%CE%BD%CE%B1/ 66 ευρώ για κινητό αξίας 64 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρειγγειλα και εγω απο spemall.com το μαυρο με τα 3gb - 32gb στα 195 ευρω με δωρο τα μεταφορικα συν ενα τζαμακι προστασιας και θηκη συλικονης.
Link to comment
Share on other sites

80 είναι μόνο για να ξεκινήσει την διαδικασία η DHL. Αυτό για 250 δεν το σχολιάζω καν, το παίρνω σαν αστείο.

 

Μόνος σου να πας να την κάνεις στο Ελ. Βενιζέλος 80 δεν σου βγαίνει. Διασαφεια ή όπως λέγεται. ΦΠΑ. Φόρος εδώ, φόρος εκεί και 5 ώρες μετά (τουλάχιστον), 80 ευρώ δεν βγαίνει με τίποτα.

 

Εκτός άμα αλλάξανε τα πράγματα από την τελευταία φορά που έκανα εισαγωγή με DHL.

 

Είχα παραγγείλει κάτι μπαταρίες απο Κίνα πριν λίγο καιρό και μου έστειλαν με dhl,αυτά μου είπαν,αυτά πλήρωσα.80€, αμοιβή συν φπα

Link to comment
Share on other sites

αν στο εκτελωνισει η DHL οντως σου λενε κατι γυρω στα 80 ευρω. Αν πας να το εκτελωνισεις μονος σου - και πιστεψτε με το εχω μαθει απο πρωτο χερι δεν αξιζει - γλιτωνεις κανα 15αρι.
Link to comment
Share on other sites

Έχει καιρό που έκανα τον εκτελωνισμο. Μπορεί να άλλαξαν οι χρεώσεις και μακάρι.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο παραγγελια στις 10 Δεκ 2015 απο TO2C

2015-12-19 09:42 Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-12-17 09:42 Received from Customer

Παμε καλα, πιστευω. Μαλλον αρχες Ιανουαριου θα φτασει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από vickmall παραγγελία στις 11/12 και στο tracking: 2015-12-17 03:07 Despatched to overseas (Country code: GR)

Mετά τισ 10 Ιανουαριου στην καλυτερη περιπτωση...

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ακριβως τα ιδια ειμαι και εγω

 

Μετα απο παραγγελια στις 10 Δεκ 2015 απο TO2C

2015-12-19 09:42

Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-12-17 09:42

Received from Customer

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εσείς που το παραγγειλατε, δώσατε κάποια διευκρίνηση στο μαγαζί να γράψουν πχ gift/ επιστροφή επισκευασμενου στο δέμα; ή ξέρουν και από μόνοι τους ;; χρειάζεται να μιλήσω μαζι τους ή όχι ; εννοώ φυσικά απλό ταχυδρομείο. tracking number από τι ποσό και πάνω δίνουν ;; από eu warehouse τελωνείο δεν υπάρχει ακόμα και με dhl? Edited by kostask89
Link to comment
Share on other sites

Posting Date Status Date Latest Status

10-12-2015-> 16-12-2015-->Arrival at Destination Post (Country: GR)

 

Μην γραφεται οτι ναναι πια...........απο 16-12-2015 ειναι Ελλαδα τα δικα μου,και καθονται στο αεροδρομιο........:lol:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

19-12-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)

16-12-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

14-12-2015 Received from Customer

 

Δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια η singpost!!! Σε αναμμένα κάρβουνα είμαστε όλοι πάντως!! Εν αναμονή! :D (Η παραγγελία έγινε από to2c στις 9/12)

Στον ΕΛΤΑ είναι ακόμα Σιγκαπούρη βέβαια(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 16-12-2015 03:31 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ)

Edited by parpapoulias
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω δει πολλα κινεζικα τηλέφωνα που η αφη τους δεν δουλευει σωστα στα παιχνηδια στα xiaomi δουλευει σωστα?οπως δουλευει σε lg htc samsung.αν ναι να προχωρησω στην αγορα του
Link to comment
Share on other sites

19-12-2015 Arrival at Destination Post (Country: GR)

16-12-2015 Despatched to overseas (Country code: GR)

14-12-2015 Received from Customer

 

Δεν μας έχει συνηθίσει σε τέτοια η singpost!!! Σε αναμμένα κάρβουνα είμαστε όλοι πάντως!! Εν αναμονή! :D (Η παραγγελία έγινε από to2c στις 9/12)

Στον ΕΛΤΑ είναι ακόμα Σιγκαπούρη βέβαια(ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΑ ΣΕ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ 16-12-2015 03:31 ΣΙΓΚΑΠΟΥΡΗ)

 

δεν παμε καλα

 

2015-12-11 21:23 Despatched to overseas (Country code: GR)

2015-12-09 21:23 Received from Customer

 

εσενα εφυγε πιο μετα και ηρθε πιο νωρις? :X:wacko: :dash:

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...