Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα :) Μήπως ξέρετε γιατί οταν μου στέλνουν video στο fb πχ μου έχει μαυρισμένη οθόνη και δεν τα παίζει ? Το ίδιο γίνεται και με τις φωτογραφίες που μου στέλνουν ,πρέπει να τις κατεβάσω για να τις δω. Μου το χουν στείλει με την ελληνική rom ,παίζει να φταίει αυτό ?

 

Κανείς ? :((

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια ερωτηση μπορει να ειναι κ βλακεια αλλα θα την κανω...μεσω ρικοβερυ δεν μπορει ννα φλασαρει καποιοσ που ειναι με την μουλτι στην σταμπλ και το αντιστροφο?
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ξεκλειδώσει bootloader όλα γίνονται, απλά αν βάλεις official θέλει πάλι ξεκλείδωμα μέσω του tool. Ο άλλος τρόπο είναι μέσω flash. Edited by PeterPanious
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ξεκλειδώσει bootloader όλα γίνονται, απλά αν βάλεις official θέλει πάλι ξεκλείδωμα μέσω του tool. Ο άλλος τρόπο είναι μέσω flash.

 

ευχαριστω φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν χρειάζεσαι τα ελληνικά τότε πανε στην official developer αν θες ελληνικά τότε στην έκδοση την en που αναφέρεται λίγο πιο πριν.
Link to comment
Share on other sites

εγω που εχω φλασαρει την 7,1,6,0 μπορω να κανω unlock με το τοολακι?

η πρεπει να βαλω την developer?

επισης κινητο δεν εχω δηλωσει καπου...το γραφω στα στοιχεια μου αλλα δεν το δεχεται...βαζω και το +30 μπροστα, και το 00...αλλα τπτ

Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φόρτιση του προ(οπως ήρθε απο Κίνα)

 

http://i.imgur.com/uN4Tv8a.png

To pro εχει αλλο thread. Εδω εισαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=429540 :happy:

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λίγο πιο μεγάλες φωτό γιατί δεν βλέπουμε...
Καλα ρε το φάγατε το παλουκαρι :p

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Καλα ρε το φάγατε το παλουκαρι :p

Ετσι για να μαθει που ποσταρει...χαχαχαχα

 

Περα απο την πλακα τωρα...

Εχω δει την ρομ sphinx,την εχει φλασαρει κανεις???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας,

Έχω παραγγείλει και εγώ το 2/16 από το vickmall.com με την Official rom. Ο αδερφός μου έχει ένα LeTV S1, και έχει το εξής θέμα με τις επαφές: Δεν εμφανίζει το όνομα της επαφής (πχ όταν δέχεται μια κλήση) εάν η αποθηκευμένη επαφή δεν έχει μπροστά το 0030. Το Redmi Note 3, έχει το ίδιο θέμα; Και εάν υπάρχει, πέρα από τον πατροπαράδοτο τρόπο να περνάω 0030 σε κάθε επαφή, υπάρχει άλλη λύση πιο γρήγορη, πχ με κάποιο app ?

Σας ευχαριστώ παιδιά για τον χρόνο σας :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα σας,

Έχω παραγγείλει και εγώ το 2/16 από το vickmall.com με την Official rom. Ο αδερφός μου έχει ένα LeTV S1, και έχει το εξής θέμα με τις επαφές: Δεν εμφανίζει το όνομα της επαφής (πχ όταν δέχεται μια κλήση) εάν η αποθηκευμένη επαφή δεν έχει μπροστά το 0030. Το Redmi Note 3, έχει το ίδιο θέμα; Και εάν υπάρχει, πέρα από τον πατροπαράδοτο τρόπο να περνάω 0030 σε κάθε επαφή, υπάρχει άλλη λύση πιο γρήγορη, πχ με κάποιο app ?

Σας ευχαριστώ παιδιά για τον χρόνο σας :)

Εγω εχω redmi note 3 και letv x600 και δεν εχω θεμα με τις επαφες.

Link to comment
Share on other sites

To pro εχει αλλο thread. Εδω εισαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=429540 :happy:

Εμένα φτάνει στο 70% to screen ειναι φυσιολογικο?αν κ μου εκανε στην πρωτη φωρτιση μια βουτια η μπαταρια απο 80% το αφησα αναμονη(7ωρες) κ το βρεικα 50% !!

Link to comment
Share on other sites

Δεν έκλεισα εβδομάδα που παρελαβα το note 3 και σκέφτομαι για το pro. Σε ησυχία δε μας αφήνει αυτην η xiaomi.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φόρτιση του προ(οπως ήρθε απο Κίνα)

 

http://i.imgur.com/uN4Tv8a.png

RΝ3 εγω!Εμένα φτάνει στο 70% to screen ειναι φυσιολογικο?αν κ μου εκανε στην πρωτη φωρτιση μια βουτια η μπαταρια απο 80% το αφησα αναμονη(7ωρες) κ το βρεικα 50% !!

Edited by tsirospred
Link to comment
Share on other sites

Ξανακαντο παραθεση αλλες 3 φορες και γραψτο αλλες 15 να γεμισει ολη η σελιδα ντε.
Link to comment
Share on other sites

Ξανακαντο παραθεση αλλες 3 φορες και γραψτο αλλες 15 να γεμισει ολη η σελιδα ντε.

 

Πες τα!

Μηπως συμμετέχεις σε φορουμ μοτοσυκλετας;

Link to comment
Share on other sites

Πες τα!

Μηπως συμμετέχεις σε φορουμ μοτοσυκλετας;

 

Ουι.

 

 

Λιγο common sense ρε παιδια,σκρολλαρουμε 10 δευρολεπτα για να διαβασουμε κατι με τοσα quotes.

Link to comment
Share on other sites

Οι εικόνες είναι απευθείας απο το κινητό,αν κάποιοι ζορίζονται,να φάνε κάνα δαμάσκηνο.

 

Μπορεις να τις μικρινεις η να τις ανεβασεις καπου αλλου και να δωσεις το λινκ. Εμεις θα τις δουμε... :)

Επισης, το ξαναειπαμε αυτο, αν εχεις το pro, εισαι στο λαθος νημα :worry:

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οι εικόνες είναι απευθείας απο το κινητό,αν κάποιοι ζορίζονται,να φάνε κάνα δαμάσκηνο.

Και εγώ νόμιζα ότι είναι λόγω..."aplostra"

Μερικοί διαβάζουν το νήμα από κινητό.

Λίγος σεβασμός σε όλους.:mad:

(Για να καταλάβω, στα νήματα που αφορούν κινητά με μεγαλύτερη ανάλυση πως ποστάρουν;;)

Edited by gkal
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...