Jump to content

Redmi Note 3


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα σε όλους...μια βοήθεια ρε παιδιά γιατί θα σκάσω (που λέει ο λόγος)...θέλω να αλλάξω ringtone, κατέβασα και το αποθήκευσα αλλά όταν πάω settings-phone ringtone, δεν μου βγάζει το offline να διαλέξω αλλά με πετάει στα κινέζικα...έκανα και reboot τίποτα....τι λάθος κάνω? ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απλά έχω την εντύπωση (αν δεν κάνω λάθος) ότι αν είναι rooted η συσκευή, το αναγνωρίζει και δεν τρέχει. (Απλά για ενημέρωση το γράφω) :)

Με την τελευταία ενημέρωση παίζει και σε συσκευές με root!

Τσεκαρισμενο από μενα,πριν δεν άνοιγε και έκανε force close η εφαρμογή!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν έχουν εμφανιστεί το paypal τότε δεν έγιναν ουσιαστικά οι αγορές. Στο paypal εμφανίζεται αμέσως αν σταλούν χρήματα κλπ. Οπότε προχώρα με την 1 αγορά σου κανονικά και τσέκαρε ταυτόχρονα στο paypal ότι εμφανίστηκε! :)

 

Οκ φίλος. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια αν και offtopic. Πάντως το paypal είναι ότι να' ναι.Αγόρασα κινητό με debit Πειραιώς και με την ίδια κάρτα δε μπορώ να κάνω αγορές από ebay ή άλλα κινεζομάγαζα. Kai verification της κάρτας έγινε από την paypal. Απίστευτοι

Link to comment
Share on other sites

Μολις ανακαλυψα οτι screenshot , εκτος απο το κουμπι της κουρτινας, κανει και αν πατησουμε ταυτοχρονα τα κουμπια Volume Down + Power.
Link to comment
Share on other sites

κουμπι κουρτινας φιλε μου πιο εννοεις

οταν τραβηξεις απο πανω, την οθονη, και εμφανιστουνε τα κουμπια(οι συντομευσεις)

εχει μεσα και κουμπι με screenshot

Edited by pakis7361
Link to comment
Share on other sites

Πως βάζουμε rigtone από τη συλογη??

Edit: Τελικά την πρώτη φορά που μπήκα απο τις ρυθμίσεις ηχοι και τα σχετικα είχα ανοιχτό wifi και μόλις πήγα να διαλεξω με έβαλε σε ενα site με κινέζικα έκανα cache clean και μόλις ξανά πήγα στους ηχους με έβαλε να διαλεξω απο που θέλω να είναι το rigtone και πατησα offline και με πήγε στη συλογη

Edited by Sokk
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς το app του OTE TV Go αν παίζει με τη συσκευή;

Ναι, με την τελευταια αναβαθμιση του οτε go, παιζει κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά, χρειάζομαι τη βοήθειά σας. Έχω παραγγείλει το redmi 3 note από vickamall όπως έχω κάνει και σε άλλες 3 συσκευές, όμως αυτή τη φορά έγινε κάποια βλακεία από το ταχυδρομείο της Σιγκαπούρης και ενώ στο αυτοκόλλητο αποστολής είναι όλα σωστά για GR οι άλλοι το στείλανε στην Αγγλία GB. Από track17 το βλέπω ότι πήγε Αγγλία και μετά από επικοινωνία μου με το κατάστημα, μου είπαν ότι συννενοήθηκαν και θα μου το στείλουν Ελλάδα, όμως ακόμα να έρθει και είδα πάλι στο track17 πως από Αγγλία πήγε Ελλάδα και μετά ξανά Αγγλία και πάλι λέει ότι έρχεται Ελλάδα. Γνωρίζει κανείς τι μπορώ να κάνω και που να απευθυνθώ ώστε να το παραλάβω από το αεροδρόμιο κάπου γιατί μάλλον εκεί γίνεται το μπέρδεμα...
Link to comment
Share on other sites

Οκ φίλος. Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια αν και offtopic. Πάντως το paypal είναι ότι να' ναι.Αγόρασα κινητό με debit Πειραιώς και με την ίδια κάρτα δε μπορώ να κάνω αγορές από ebay ή άλλα κινεζομάγαζα. Kai verification της κάρτας έγινε από την paypal. Απίστευτοι

 

Το ίδιο κάνει και σε μένα. Διάβασα στη σελίδα της Πειραιώς ότι μπορείς να κάνεις συναλλαγές με επιχειρήσεις από το εξωτερικό που διατηρούν τραπεζικό λογαριασμό σε Ελληνική τράπεζα. Δεν ξέρω βέβαια κατά πόσο ισχύει αυτό, αλλά δεν μπορεί να είναι τυχαίο ότι σε κάποια καταστήματα αγοράζεις χωρίς πρόβλημα και σε άλλα τρως πόρτα.

 

Καλησπέρα εμένα μου ήρθε με stable από το vickmall 7.0.19.0.0.

Μέχρι τώρα δουλεύει άψογα το κινητό. Έχει αντιμετωπίσει κανείς προβλήματα με αυτή? Και αν ναι τι με συμβουλεύεται να κάνω?

 

Εγώ κανένα πρόβλημα. Να ευχαριστηθείς το κινητό γιατί είναι από τα καλύτερα vfm που κυκλοφορούν!

 

Καλησπέρα παιδιά . Άσχετος εντελώς με προγραμματισμους και τέτοια . Απλά ήθελα να πω ότι και γω προσπάθησα 10 φορές με τον παραπάνω οδηγό σε 7 άρια ,αλλά δεν μπόρεσα . Επίσης να ρωτησω εάν παίζει ρόλο αν είναι κλειδωμένο ή από που έχει αγοραστεί . Είναι με 77 0 19 stable . Εάν μπορεί κάποιος να μου πει τι ... αλλο πρεπει να κανω . Ευχαριστω .

 

Γράψε ακριβώς σε ποιο βήμα φτάνεις και δεν προχωράει. Έλεγξε πρώτα το θέμα με τους drivers γιατί είναι κλασσική περίπτωση προβλήματος. Αν πιστεύεις ότι τους έχεις εγκαταστήσει σωστά δες στη Διαχείριση Συσκευών όταν συνδέεις το κινητό εάν σου εμφανίζει κάποια συσκευή με θαυμαστικό.

Edited by emsyr
Xiaomi Mi Mix 6/256
Link to comment
Share on other sites

ναι κανονικα έχω κανει...

 

δες στην διαχειριση συσκευων σου βγαζει κανονικα ή εχει καποιο θαυμαστικο?

παντως οποιος ειναι λαρισα μπορω να του το φλασαρω σε μισο λεπτο με ανταλαγμα ενα κιντερ μπουενο :lol:

Link to comment
Share on other sites

δες στην διαχειριση συσκευων σου βγαζει κανονικα ή εχει καποιο θαυμαστικο?

παντως οποιος ειναι λαρισα μπορω να του το φλασαρω σε μισο λεπτο με ανταλαγμα ενα κιντερ μπουενο :lol:

 

ένα εννοείς ολόκληρη την συσκευασία ή το ένα από τα 2 που έχει μέσα ;;; :)))

Link to comment
Share on other sites

ένα εννοείς ολόκληρη την συσκευασία ή το ένα από τα 2 που έχει μέσα ;;; :)))

μπουενο ειπαμε να φαμε να το απολαυσουμε οχι τσιγαρο να γυριζει :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

δες στην διαχειριση συσκευων σου βγαζει κανονικα ή εχει καποιο θαυμαστικο?

παντως οποιος ειναι λαρισα μπορω να του το φλασαρω σε μισο λεπτο με ανταλαγμα ενα κιντερ μπουενο :lol:

 

με θαυμαστικό

Link to comment
Share on other sites

με θαυμαστικό

 

αρα δεν πατησαν οι drivers. κανε ξανα απενεργοποιηση drivers κανε εγκατασταση και καπου σε ρωταει αν αποδεχεσαι να εγκατασταθουν απο μη υπογεγραμενες πηγες. εκει πατα το κατω. οτι αποδεχεσαι

Link to comment
Share on other sites

αρα δεν πατησαν οι drivers. κανε ξανα απενεργοποιηση drivers κανε εγκατασταση και καπου σε ρωταει αν αποδεχεσαι να εγκατασταθουν απο μη υπογεγραμενες πηγες. εκει πατα το κατω. οτι αποδεχεσαι

 

το εχω κανει ηδη 4 φορες αλλα τπτ!!!

Link to comment
Share on other sites

με θαυμαστικό

 

Δεν έχει γίνει σωστά η εγκατάσταση των drivers και δεν μπορούν τα windows να επικοινωνήσουν σωστά με το τηλέφωνο. Προσπάθησε πάλι να κάνεις την εγκατάσταση.

Xiaomi Mi Mix 6/256
Link to comment
Share on other sites

το εχω κανει ηδη 4 φορες αλλα τπτ!!!

 

απενεργοποιηση υπογραφεις κανεις κανονικα? με επανεκινηση και μπαινοντας στο μενου?

δοκιμασε να τρεχεις το exe σαν administrator

 

αλλιως κανε μανιουαλ εγκατασταση. κανοντας αναζητηση drivers και βρισκοντας τα αρχεια απο τον φακελο των drivers που ξεζιπαρες

Edited by ninjamoz
Link to comment
Share on other sites

απενεργοποιηση υπογραφεις κανεις κανονικα? με επανεκινηση και μπαινοντας στο μενου?

δοκιμασε να τρεχεις το exe σαν administrator

 

ναι κανονικα... οταν κανω προσθηκη μου βγαζει αυτό http://prntscr.com/a3y2oi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...