Jump to content

[Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών


alex_gate_7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι core εφαρμογές της MS είναι εξαιρετικές. Και με συχνά updates. Επίσης εξαιρετικό feature για εμένα η ηχογράφηση κλήσης και με τέλειο αποτέλεσμα, χωρίς 3rd party app. Τα viber/WhatsApp/Skype/Instagram/twitter πηγαίνουν περίφημα μέχρι τώρα. Επαναλαμβάνω ότι το μοναδικό μου θέμα είναι το Spotify, το οποίο προφανώς δεν σκέφτεται να βγάλει μια universal app να σωθούμε...

 

Sent from mTalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επίσης εξαιρετικό feature για εμένα η ηχογράφηση κλήσης και με τέλειο αποτέλεσμα

 

Ηχογράφηση κλήσης σε ποια συσκευή έχεις;

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Επίσης εξαιρετικό feature για εμένα η ηχογράφηση κλήσης και με τέλειο αποτέλεσμα

 

Ηχογράφηση κλήσης σε ποια συσκευή έχεις;

 

Στην δική μου.:p

Είναι άλλες συσκευές πέραν της ms που την υποστηρίζουν κανονικά αυτή την λειτουργία.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμεις που εχουμε συσκευες που ηρθαν με τα 8.1 δεν ειδαμε ηχογραφιση κλησεων ουτε θα δουμε.

Το μονο παραπονο μου από την Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

Στην δική μου.:p

Είναι άλλες συσκευές πέραν της ms που την υποστηρίζουν κανονικά αυτή την λειτουργία.

 

Μια χαρά την υποστηρίζουν οι τελευταίες συσκευές της Microsoft. Και δεν την υποστηρίζουν όλες οι άλλες συσκευές σαν τη δικιά σου, γιατί σε μερικές χώρες απαγορεύεται από την νομοθεσία. Αν πχ ηχογραφήσεις στη Γερμανία και σε καταγγείλουν θα αντιμετωπίσεις βαριά ποινή αφού θεωρείται πλημμέλημα η ηχογράφηση κλήσης.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά την υποστηρίζουν οι τελευταίες συσκευές της Microsoft. Και δεν την υποστηρίζουν όλες οι άλλες συσκευές σαν τη δικιά σου, γιατί σε μερικές χώρες απαγορεύεται από την νομοθεσία. Αν πχ ηχογραφήσεις στη Γερμανία και σε καταγγείλουν θα αντιμετωπίσεις βαριά ποινή αφού θεωρείται πλημμέλημα η ηχογράφηση κλήσης.

Σωστά,αλλά τι σχέση έχει αυτό με το γεγονός ότι το υποστηρίζουν και τα wp αλλά και άλλες συσκευές επίσης;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνιση για να μην τσακωθείτε άδικα. Ο φίλος έγραψε τι του αρέσει. Δεν είπε ότι δεν το έχουν άλλα λειτουργικά.

Επίσης είπε ότι η δυνατότητα εγγραφής συνομιλίας υπάρχει χωρίς 3rd party app.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Διευκρίνιση για να μην τσακωθείτε άδικα. Ο φίλος έγραψε τι του αρέσει. Δεν είπε ότι δεν το έχουν άλλα λειτουργικά.

Επίσης είπε ότι η δυνατότητα εγγραφής συνομιλίας υπάρχει χωρίς 3rd party app.

 

δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης από μεριάς μου.

Απλά έγραψα ότι το ίδιο ακριβώς γίνεται και σε άλλη συσκευή,χωρίς πρόσθετη εφαρμογή.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει λόγος αντιπαράθεσης από μεριάς μου.

Απλά έγραψα ότι το ίδιο ακριβώς γίνεται και σε άλλη συσκευή,χωρίς πρόσθετη εφαρμογή.

 

Ναι βρε, εννοείται. Απλά ο φίλος ανέφερε τι του αρέσει. Όχι ότι είναι κάτι που δεν θα το βρεις αλλού. Έτσι το κατάλαβα εγώ τουλάχιστον.

Είναι σαν να λέω ότι μου αρέσει πολύ η γρήγορη φόρτιση γιατί σε dt φορτίζω και φεύγω βιαστικά για την δουλειά μου. Όχι πως αυτό δεν το έχει άλλος κατασκευαστής.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στην δική μου.:p

Είναι άλλες συσκευές πέραν της ms που την υποστηρίζουν κανονικά αυτή την λειτουργία.

 

Στην δικη σου,ωραια,αλλα δεν λες ποια.

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Στην δικη σου,ωραια,αλλα δεν λες ποια.

 

Ένα θα σου πω. Στο Survivor υποστηρίζει τον Τσανγκ... :lol: :lol: :lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Στην δικη σου,ωραια,αλλα δεν λες ποια.

 

το λέει η υπογραφή μου,αλλά είναι το xioami redmi note 4.

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ένα θα σου πω. Στο Survivor υποστηρίζει τον Τσανγκ... :lol: :lol: :lol:

 

Bαλαβάνη μόνο.:lol::p

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω τον τσανγκ (κινεζος απο τα λιντλ) να κερδιζει αλλες τρεις συνεχομενες φορες την ατομικη ασυλια η μουσιτσα. Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προβλεπω τον τσανγκ (κινεζος απο τα λιντλ) να κερδιζει αλλες τρεις συνεχομενες φορες την ατομικη ασυλια η μουσιτσα.

 

Και το καλοκαίρι θα πουλάει τα κολιέ ασυλίας στις παραλίες...... :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 54 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Pro Tube

Δωρεάν για λίγες ώρες.

 

Ωραίος...

Καλό είναι βέβαια να βάζουμε κι ένα link.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ένα θα σου πω. Στο Survivor υποστηρίζει τον Τσανγκ... :lol: :lol: :lol:

 

Χαχαχαχα,ωραιοοοοοος

Htc wilfire,samsung galaxy ace s5839i,galaxy core i8260, lumia 640 ds 8gb,samsung galaxy j5(2016)
Link to comment
Share on other sites

Παρακαλώ να αποφεύγονται οι άκομψες εκφράσεις και χαρακτηρισμοί.
Link to comment
Share on other sites

Κάποια εφαρμογή που να μετράει βήματα/θερμίδες κλπ εκτός από το Fitbit υπάρχει ;;;

Από όσο κατάλαβα το Fitbit θέλει και το αντίστοιχο βραχιόλι/ρολόι για να παίξει σωστά οπότε ψάχνω εναλλακτική.

Κάνω λάθος ;;;

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια εφαρμογή που να μετράει βήματα/θερμίδες κλπ εκτός από το Fitbit υπάρχει ;;;

Από όσο κατάλαβα το Fitbit θέλει και το αντίστοιχο βραχιόλι/ρολόι για να παίξει σωστά οπότε ψάχνω εναλλακτική.

Κάνω λάθος ;;;

 

Αν ενεργοποιήσεις τα δεδομένα κίνησης, τραβάει από τον αισθητήρα της συσκευής, αν διαθέτει η συσκευή σου.

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσεις τα δεδομένα κίνησης, τραβάει από τον αισθητήρα της συσκευής, αν διαθέτει η συσκευή σου.

 

640ΧL, δεδομένα κίνησης υποθέτω ότι εννοείς το GPS.

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

640ΧL, δεδομένα κίνησης υποθέτω ότι εννοείς το GPS.

 

Όχι το GPS. Δεν ξέρω αν το 640 έχει τέτοιο αισθητήρα (σαν αυτό που έχουν τα smart bands). Μπες στις ρυθμίσεις, προστασία προσωπικών δεδομένων και δες αν έχει κάπου "κίνηση"

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

640ΧL, δεδομένα κίνησης υποθέτω ότι εννοείς το GPS.

 

Όχι εννοεί έναν άλλο αισθητήρα που δε τον έχουν όλα τα Lumia. Εγώ πάντως το χρησιμοποιώ το Fitbit χωρίς κάποιο άλλο εξάρτημα και είναι μια χαρά.

 

Sent from mTalk

Link to comment
Share on other sites

Βασικά απ' όσο γνωρίζω το IOS δεν υποστηρίζει ηχογράφηση κλήσης καθόλου, ενώ και στο android ελάχιστες εταιρείες το δίνουν default (π.χ. Xiaomi). Στο 950xl μου το δουλεύω.

 

Sent from mTalk

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Όχι το GPS. Δεν ξέρω αν το 640 έχει τέτοιο αισθητήρα (σαν αυτό που έχουν τα smart bands). Μπες στις ρυθμίσεις, προστασία προσωπικών δεδομένων και δες αν έχει κάπου "κίνηση"

 

To βρήκα, θα δοκιμάσω το fitbit και βλέπουμε.

Ευχαριστώ.

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Windows 10 Mobile] Προτάσεις και Απορίες Εφαρμογών

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...