Jump to content

Microsoft Lumia 950 XL


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα και χρόνια πολλά παιδιά, νομίζω ότι ανακάλυψα τον λόγο που μου μαυρίζει η οθόνη την ώρα που πάω να το ξεκλειδώσω. Όποιος μπορεί ας τσεκάρει.... Αν βάλετε στην οθόνη κλειδώματος φωτογραφία και όχι το Μαύρο φόντο μπορείτε να δείτε Αν την ώρα που πηγαίνετε να το ξεκλειδώσετε το τηλέφωνο μαυρίζει την οθόνη; Εγώ δυο μέρες τώρα που το έχω έτσι μου δουλεύει κανονικά....

 

Μάλλον έχει θέμα η οθόνη.. Δυο Lumia έχω και δεν το κάνει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Duc, μήπως έχεις προστασία οθόνης και έχει δημιουργηθεί κάποια φυσαλίδα? Το είχε πάθει φίλος μου.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Duc, μήπως έχεις προστασία οθόνης και έχει δημιουργηθεί κάποια φυσαλίδα? Το είχε πάθει φίλος μου.

 

Ναι έχω Κώστα, το σκέφτηκα κι εγώ γιατί τώρα τελευταία βλέπω πως δεν κάθεται καλά το tempered glass.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες σκέφτομαι να το πάρω με την τιμή που έχει.. Το Facebook Messenger έχει βίντεοκληση ?

 

Όχι ακόμη, στο μέλλον θα έχει.....

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μπει σε browser adblok; δεν μου αρέσει το σερφάρισμα με διαφημίσεις

Αυτό στην επόμενη καλή αναβάθμιση redstone2.

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω Κώστα, το σκέφτηκα κι εγώ γιατί τώρα τελευταία βλέπω πως δεν κάθεται καλά το tempered glass.

 

Το τσέκαρες?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο καμερα οκ? απο τηλεφωνικες κλησεις οκ?απο ενταση ηχειου?το βα ιμπερ κανει βιντεοκληση?το φατσομπουκι δουλευει ικανοποιητικα?και τελος στο σερφαρισμα με δικτυο και wifi ειναι γρηγορο?συγγνωμη για τα πολλα ερωτηματα μου αλλα αυτα με ενδιαφερουν και με καλυπτουν.Δεν παιζω παιχνιδια ,δεν με ενδιαφερει η ιριδα,και αλλες κατασκοπευτικες καγκουριες :lol::lol:οποιος μπορει ας με διαφωτισει ευχαριστω πολυ.
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Απο καμερα οκ? απο τηλεφωνικες κλησεις οκ?απο ενταση ηχειου?το βα ιμπερ κανει βιντεοκληση?το φατσομπουκι δουλευει ικανοποιητικα?και τελος στο σερφαρισμα με δικτυο και wifi ειναι γρηγορο?συγγνωμη για τα πολλα ερωτηματα μου αλλα αυτα με ενδιαφερουν και με καλυπτουν.Δεν παιζω παιχνιδια ,δεν με ενδιαφερει η ιριδα,και αλλες κατασκοπευτικες καγκουριες :lol::lol:οποιος μπορει ας με διαφωτισει ευχαριστω πολυ.

Όλα τα παραπάνω λειτουργούν μια χαρά... σε μένα τουλάχιστον! Ναι το Viber έχει βιντεοκλήση!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Απο καμερα οκ? απο τηλεφωνικες κλησεις οκ?απο ενταση ηχειου?το βα ιμπερ κανει βιντεοκληση?το φατσομπουκι δουλευει ικανοποιητικα?και τελος στο σερφαρισμα με δικτυο και wifi ειναι γρηγορο?συγγνωμη για τα πολλα ερωτηματα μου αλλα αυτα με ενδιαφερουν και με καλυπτουν.Δεν παιζω παιχνιδια ,δεν με ενδιαφερει η ιριδα,και αλλες κατασκοπευτικες καγκουριες :lol::lol:οποιος μπορει ας με διαφωτισει ευχαριστω πολυ.

 

Για ....κατασκοπευτικά στην google παρακαλώ! Εδώ δεν έχει!

:p
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανένας που εχει παρει στην Microsoft τηλεφωνο για να του στείλουν dock ειναι εύκολο να μου πει που πήρε ακριβώς και τι είπε εδώ η με πμ

 

Sent from mTalk

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να ξέρω αν γνωρίζει κανείς τι θα γίνει σχετικά με την υποστήριξη του τηλεφώνου τώρα που η Microsoft άδειασε το λειτουργικο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήθελα να ξέρω αν γνωρίζει κανείς τι θα γίνει σχετικά με την υποστήριξη του τηλεφώνου τώρα που η Microsoft άδειασε το λειτουργικο.

 

Τι εννοείς"άδειασε" το λειτουργικό; Η υποστήριξη δεν σταμάτησε ποτέ.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας.Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω διότι ψήνομαι κ πάλι να γυρίσω στα windows με το συγκεκριμένο τηλέφωνο . Από εφαρμογές είμαι καλυμμένος εκτός από 1-2.Υπαρχει κάποιος τρόπος να έχεις το Kodi, γιατί απ ότι ξέρω δεν υπάρχει εφαρμογή. Edited by StathisTs
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω ως μεταχειρισμένο θα ήθελα οποίος μπορεί να μου πει εάν σαν τηλέφωνο είναι ανώτερο σε εμπειρία χρήσης απο το 640 xl .

Επίσης εάν σε επίπεδο multitasking είναι σωστό και δεν κλείνει τις εφαρμογές από πίσω.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by niotheros
Απαγορεύεται η γραφή SMS
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,επειδή ενδιαφέρομαι να το πάρω ως μεταχειρισμένο θα ήθελα οποίος μπορεί να μου πει εάν σαν τηλέφωνο είναι ανώτερο σε εμπειρία χρήσης απο το 640 xl .

Επίσης εάν σε επίπεδο multitasking είναι σωστό και δεν κλείνει τις εφαρμογές από πίσω.

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν συγκρίνεται με κανένα άλλο Microsoft το συγκεκριμένο κινητό, αυτό και μόνο τα λέει όλα. Είχα το 640XL και απλά δεν συγκρίνεται. Το συγκεκριμένο κινητό αφήνει να δουλεύουν στο παρασκήνιο 16 εφαρμογές.....

Edited by niotheros

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν συγκρίνεται με κανένα άλλο Microsoft το συγκεκριμένο κινητό, αυτό και μόνο τα λέει όλα. Είχα το 640XL και απλά δεν συγκρίνεται. Το συγκεκριμένο κινητό αφήνει να δουλεύουν στο παρασκήνιο 16 εφαρμογές.....

Τέλεια. Η οθόνη του είναι καλή για αμολεντ; Και η ποιότητα κλησεων είναι αυτή που θα έπρεπε;; Εσύ είσαι ευχαριστημένος σε αυτό το θέμα; Σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια. Η οθόνη του είναι καλή για αμολεντ; Και η ποιότητα κλησεων είναι αυτή που θα έπρεπε;; Εσύ είσαι ευχαριστημένος σε αυτό το θέμα; Σε ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Lenovo A5500-H μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλά για την οθόνη τι να πω τώρα, με 518ppi.... Ίσως η καλύτερη οθόνη που είχα ποτέ σε κινητό, ευκρινέστατη ακόμα και με ήλιο. Πολύ καλό και το ηχείο για τις κλήσεις όπως επίσης και η ανοιχτή ακρόαση......

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους σας.Μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω διότι ψήνομαι κ πάλι να γυρίσω στα windows με το συγκεκριμένο τηλέφωνο . Από εφαρμογές είμαι καλυμμένος εκτός από 1-2.Υπαρχει κάποιος τρόπος να έχεις το Kodi, γιατί απ ότι ξέρω δεν υπάρχει εφαρμογή.

 

Αν ψάχνεις media player/iptv, δεν ξέρω αν σε βολέψει η εφαρμογή μου Best Player

Αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις δοκίμασέ τη σε pc. Είναι trial, αλλά κάτι θα καταλάβεις.

 

Καμία σχέση εννοείται με το Kodi το οποίο έχει τρομερές λειτουργίες. To kodi υπάρχει μόνο σε pc.

 

Σημ. Είναι επί πληρωμή, αλλά αν σε βολέψει μην ανησυχείς, αν βρεθείς με το 950 θα τη βρούμε την άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Αν ψάχνεις media player/iptv, δεν ξέρω αν σε βολέψει η εφαρμογή μου Best Player

Αν δεν έχεις ιδιαίτερες απαιτήσεις δοκίμασέ τη σε pc. Είναι trial, αλλά κάτι θα καταλάβεις.

 

Καμία σχέση εννοείται με το Kodi το οποίο έχει τρομερές λειτουργίες. To kodi υπάρχει μόνο σε pc.

 

Σημ. Είναι επί πληρωμή, αλλά αν σε βολέψει μην ανησυχείς, αν βρεθείς με το 950 θα τη βρούμε την άκρη.

 

Τελικά καταστράφηκες με το φόρουμ.......:lol:

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν λείπει μόνο μια εφαρμογή από αυτούς που σκέφτονται να ρίξουν μια ματιά προς τα εδώ ας καταστραφώ:) Μακάρι να γινόταν και για το fb. Αν και αυτό τρέχει καλά στο 950 από ότι έχω διαβάσει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 950 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...