Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κοίτα Μάνο..το καλύτερο review ειναι δηλώνεις ερωτευμένος και τελείωσε....χαχα!!!! :p

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

 

Σωστοτατος!!!!!!!!!!!!!:)

SAMSUNG GALAXY S20 FE
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κοίτα Μάνο..το καλύτερο review ειναι δηλώνεις ερωτευμένος και τελείωσε....χαχα!!!! :p

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

----- προσθήκη μηνύματος 53 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτο δεν χρειαζοταν να το γραψω!

Πρωτα το ερωτευεσαι και μετα το αγοραζεις!!!:D

Επίσης engeeniering menu,και hi fi dac και κάποια αλλα tips οπως η σμίκρυνση της κυρίας οθονης κτλ που ήδη εχουμε αναφέρει...ερωτοχτυπημενε :p

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) και φυσικά πρέπει να νιώσεις κάτι για το V10 πριν το αποκτήσεις (ειδικά το λευκό :D) εδώ για χάρη του θυσίασα τις 6,44 ίντσες οθόνης του μέγιστου Z ultra συν την πολυτελή κατασκευή του και άλλα κορυφαία.

Είναι όμορφη συσκευή που τραβάει τα βλέμματα :):)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες :) και φυσικά πρέπει να νιώσεις κάτι για το V10 πριν το αποκτήσεις (ειδικά το λευκό :D) εδώ για χάρη του θυσίασα τις 6,44 ίντσες οθόνης του μέγιστου Z ultra συν την πολυτελή κατασκευή του και άλλα κορυφαία.

Είναι όμορφη συσκευή που τραβάει τα βλέμματα :):)

 

Καλημέρα και από εμένα σε όλους! Όντως μαγνητίζει τα βλέμματα, αλλά ως εκεί.... μόνο στο βλέμμα δηλαδή και όχι σε άλλα χέρια, γιατί έχουν συμβεί στο παρελθόν τόσα και τόσα (ευτυχώς προσωπικά δεν είμαι παθών). Μετά από έναν μήνα και κάτι χρήσης (σαραντίσαμε σήμερα :D), δηλώνω απλά υπερευχαριστημένος από την συσκευή σε όλα τα επίπεδα. Έχουν περάσει και από τα δικά μου χέρια στο παρελθόν πανάκριβες συσκευές, αλλά η συγκεκριμένη είναι μια κατηγορία μόνη της! Προσωπικά κάθε μέρα που περνάει, κολλάω όλο και περισσότερο.. Απολαύστε λοιπόν τις πολλές δυνατότητες που προσφέρει και αφήστε την μοναδική εμπειρία χρήσης του να σας παρασύρει!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην πάρεα άπο εχθές και έγω κάτοχος της συσκευής και ευχαριστημένος ως ώρας

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην πάρεα άπο εχθές και έγω κάτοχος της συσκευής και ευχαριστημένος ως ώρας

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Να το χαρεις σου ευχομαι :)

Βαριέμαι που ζω!!! :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην πάρεα άπο εχθές και έγω κάτοχος της συσκευής και ευχαριστημένος ως ώρας

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

 

Καλημέρα και καλομιλητο το θηρίο :) δώσε μας περισσότερες πληροφορίες, το αναβαθμισες;

 

Χρήστο:) τους χαιρετισμούς μου, φαντάζομαι με τα νέα ακουστικά θα το έχεις ευχαριστηθεί:D

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλομιλητο το θηρίο :) δώσε μας περισσότερες πληροφορίες, το αναβαθμισες;

 

Χρήστο:) τους χαιρετισμούς μου, φαντάζομαι με τα νέα ακουστικά θα το έχεις ευχαριστηθεί:D

 

Όσο δεν το "σκαλίζεις", τόσο περισσότερο απολαμβάνεις το κινητό. Παρεπιμπτόντως είμαι ακόμη με την 5.1 και θα παραμείνω σε αυτή έως ότου έρθει με ΟΤΑ, και το κινητό "πετάει".

Υ.Γ.: Ευάγγελε σου έστειλα πμ.

Link to comment
Share on other sites

Όσο δεν το "σκαλίζεις", τόσο περισσότερο απολαμβάνεις το κινητό. Παρεπιμπτόντως είμαι ακόμη με την 5.1 και θα παραμείνω σε αυτή έως ότου έρθει με ΟΤΑ, και το κινητό "πετάει".

Υ.Γ.: Ευάγγελε σου έστειλα πμ.

 

Έτσι ακριβώς φίλε μου:)

Το έλαβα, σε ευχαριστώ:)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Engineering menu τι εννοείτε?

 

Sent from my LG-H961N using Tapatalk

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160529/3761735a8ee2af095c81db15316c2464.jpg

*#546368#*960#

Και διάφορα άλλα

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χρήστο:) τους χαιρετισμούς μου, φαντάζομαι με τα νέα ακουστικά θα το έχεις ευχαριστηθεί:D

Τα οποία είναι...???

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έλεγα κάτι σε ψείρες

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B00LL4C48K?fp=1&keywords=VSD5&pc_redir=T1&qid=1457536653&sr=8-4. :):)

 

Samsung Galaxy Z Fold4 5G Phantom Black. 

     Samsung Galaxy Watch5 Pro Titanium 45mm. 

          Samsung Galaxy buds live white. 

 

hqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλομιλητο το θηρίο :) δώσε μας περισσότερες πληροφορίες, το αναβαθμισες;

 

Χρήστο:) τους χαιρετισμούς μου, φαντάζομαι με τα νέα ακουστικά θα το έχεις ευχαριστηθεί:D

Το πηρα μεταχειρισμένο σε εξαιρετική κατάσταση άσπρο χρυσό το παιδι πού το ειχε πρίν του ειχε περάσει μεσω bridge την 6.0 όλα καλά ως ωρας

 

Στάλθηκε από το LG-H960 μου

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Άμα πάρω απ'εξω θα είναι κάτι πιο φθηνό...λέω τώρα...

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00C30HUQ2/ref=cm_cr_arp_mb_bdcrb_top?ie=UTF8

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι το πρώτο νήμα που μετά από πολύ καιρό για συσκευή της LG διαβάζεις σχεδόν μόνο θετικά. Και αυτή τη συσκευή η φανταστική LG hellas δεν την εισήγαγε επίσημα...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι το πρώτο νήμα που μετά από πολύ καιρό για συσκευή της LG διαβάζεις σχεδόν μόνο θετικά. Και αυτή τη συσκευή η φανταστική LG hellas δεν την εισήγαγε επίσημα...

 

Δύο προτάσεις που περικλείουν 1500 σελίδες νόημα. Τα είπες όλα.

:respect::respect::respect:

Link to comment
Share on other sites

Άμα πάρω απ'εξω θα είναι κάτι πιο φθηνό...λέω τώρα...

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00C30HUQ2/ref=cm_cr_arp_mb_bdcrb_top?ie=UTF8

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

 

Με τα Συγκεκριμένα δε θα δεις καμία διαφορά με αυτά που έχει η συσκευασία.

Ένδοξο ιστορικό : Sony Ericsson W600 , Sony Ericsson K810i , Nokia N78 , LG GT505 , Samsung i5800, Alcatel OT-918D , Sony Xperia Sole , Samsung Galaxy S3 4G, iPhone 5, LG G2, Xiaomi Redmi Note 3, LG V10, Samsung Galaxy S7 Edge, iPhone X
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει κανείς περασμένο το tempered glass της spigen?

Είμαι έτοιμος για παραγγελία, ξέρω ότι η spigen είναι εγγύηση μόνο με το όνομά της, αλλά και μια γνώμη από εδώ θα εκτελέσει πιο γρήγορα την παραγγελία μου.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Με τα Συγκεκριμένα δε θα δεις καμία διαφορά με αυτά που έχει η συσκευασία.

Nα σαι καλά φίλε μου...για παράδειγμα το έφερα και μόνο...

Βασικά σκέφτομαι απ τα φθηνά

Betron YSM1000

 

 

 

Στάλθηκε από το v10...το 10 το καλό

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι είναι το πρώτο νήμα που μετά από πολύ καιρό για συσκευή της LG διαβάζεις σχεδόν μόνο θετικά. Και αυτή τη συσκευή η φανταστική LG hellas δεν την εισήγαγε επίσημα...

 

Mια μικρή πισινή για τυχόν θέματα στο μέλλον την κραταώ αλλά ναι προς όλα βαίνουν καλώς. :D

Μικρό το κακό για μένα που δεν εισήχθει στη χώρα μας, μιας και γενικά Ευρώπη εισήχθη και δεν έγινε περίπτωση note 5. Ουσιαστικά χάθηκε η ευκαιρίανα το δούμε σε μαγαζιά live & να έχουμε καλύτερη άποψη νωρίτερα, όπως και να προσελκυθεί περισσότερος κόσμος που δεν το ψάχνει τόσο.

 

Εγώ με τη σειρά ελπίζω αυτή η φανταστική LG(η παγκόσμια), να μην κάνει κανά αστείο και δεν συνεχίσει τη σειρά V.

Link to comment
Share on other sites

Ειχα πολυ καιρο να πιασω συσκευη στα χερια μου και να πω πραγματικα οτι εδω κατι διαφορετικο και καλο παιζει!

Το ολο πραγμα το εχει στησει τοσο ωραια η LG που σου αφηνει την εντυπωση οτι αυτη η συσκευη θα μεινει για καιρο στα χερια σου και δεν θα την αλλαξεις.

Νομιζω οτι πλεον η LG πρεπει να δωσει το βαρος της στη σειρα V.

Καλη και η σειρα G αλλα το V10 κοιταει τον ανταγωνισμο στα ματια, τον χτυπαει και τον ισοπεδωνει.

Τελικα τα specs δεν παιζουν τον πρωτο ρολο σε μια συσκευη, οσο η συνολικη εικονα που σου προσφερει μια συσκευη και ποσο καλυπτει τις απαιτησεις για την οποια αγορασες αυτη τη συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

Mια μικρή πισινή για τυχόν θέματα στο μέλλον την κραταώ αλλά ναι προς όλα βαίνουν καλώς. :D

Μικρό το κακό για μένα που δεν εισήχθει στη χώρα μας, μιας και γενικά Ευρώπη εισήχθη και δεν έγινε περίπτωση note 5. Ουσιαστικά χάθηκε η ευκαιρίανα το δούμε σε μαγαζιά live & να έχουμε καλύτερη άποψη νωρίτερα, όπως και να προσελκυθεί περισσότερος κόσμος που δεν το ψάχνει τόσο.

 

Εγώ με τη σειρά ελπίζω αυτή η φανταστική LG(η παγκόσμια), να μην κάνει κανά αστείο και δεν συνεχίσει τη σειρά V.

 

Πισινη εννοείται ότι κρατάω απλά πάντα κάτι έβγαινε από την αρχή και είχαμε να λέγαμε! Εγώ εστιαζω στο ποσό fail ήταν για ακόμη μια φορά και δεν είδε μια επιτυχία να έρχεται για την hellas μιλάω πάντα. Από κει και πέρα γενικά το τηλέφωνο έχει πάει καλά και ελπίζω - πιστεύω ότι θα συνεχίσει την σειρά και με δεδομένο ότι η σειρά G κατέβηκε σε ίντσες κάτι πρέπει να έχει και στην κατηγορία την μεγάλη για εμάς που γουστάρουμε "πλακάκια" τηλεφωνα με απολαυστικά μεγάλες οθόνες

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...