Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξεκινάει αυτον τον μήνα εκεί στα ανατολικά!

 

http://techblog.gr/mobile/lg-v10-official-dual-display-dual-camera-6672/

 

Είναι απίστευτο, πανέμορφο! Και εχει ολα οσα ξήλωσαν άρον - άρον κάποιοι!

 

Προς τα εδω θα το δούμε άραγε και πότε?

 

 

EDIT: Και τα πρώτα hands on σιγά - σιγά.

 

 

EDIT 2: Προσωπικά, τ' αριστερά μ' ενδιαφέρουν περισσότερο.

 

 

Παιδια, ερωτεύτηκα!!! :p

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ειναι ισως το πρώτο κινητό που μου αρέσει περισσότερο το λευκό απο το μαύρο. Ειναι κουκλί!

Δεν ξέρω ισως είναι και λογω έρωτα αλλά το βλεπω πολύ πιο όμορφο απο το μήλο που τα τεράστια bezels χτυπάνε άσχημα στο μάτι.

Πολυ elegant συσκευή!

 

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει ευρωπη θα ειναι ο λογος που θα αφησω το G3
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και να μην έρθει σε καλή τιμή αρχικά δεν πειράζει σε 4 μήνες θα έχει 400 ευρώ . Πάντως μεγάλο είναι , ελπίζω σε κάτι αντίστοιχο με μικρότερη οθόνη
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Και να μην έρθει σε καλή τιμή αρχικά δεν πειράζει σε 4 μήνες θα έχει 400 ευρώ . Πάντως μεγάλο είναι , ελπίζω σε κάτι αντίστοιχο με μικρότερη οθόνη

 

Ναι δυστυχως αυτο νομιζω κι εγω...Τελικα οτιδηποτε πανω απο 5,5 θεωρειται "too big",δυστυχως...Αν και νομιζω πολλα απο τα στοιχεια του v10 θα τα δουμε στο g5,αρκει να μην το μεγαλωσουν κι αυτο και το πανε στις 5,7

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθει παιδιά. Δεν ειναι ξεκάθαρο ακόμη. Κυκλοφορεί στα μερη του ηδη και αργότερα θα παει προς την Αμερικανική ήπειρο.

Για τα δικά μας μέρη, ακόμη άγνωστο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχως αυτο νομιζω κι εγω...Τελικα οτιδηποτε πανω απο 5,5 θεωρειται "too big",δυστυχως...Αν και νομιζω πολλα απο τα στοιχεια του v10 θα τα δουμε στο g5,αρκει να μην το μεγαλωσουν κι αυτο και το πανε στις 5,7

 

εγω πιστευω στο G5 θα δουμε 5.5 με δευτερουσα οθονη.

 

Αλλα ελπιζω να δουμε και μεγαλυτερη μπαταρια, απορω μετα το G2 και την μπαταρια των 3000mah εχουν απολυσει το κοσμο που την εφτιαξε και εχουν κολλησει στις 3000?

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

H συσκευή σε μέγεθος είναι phablet με όλη τη σημασία της λέξης, είναι για τους λάτρεις των ρακετών :lol:

Δείτε εδώ σε σχέση με note 5(που είναι μια ιδέα μικρότερο από το 4),

.

 

Θα είναι κρίμα αυτή η συσκευή να μην έρθει ευρώπη, από τις λίγες που μου έχουν κινήσει το ενδιαφέρον

 

Όσο για την τιμή αφότου ξεφουσκώσει πιστεύω θα παίζει ένα 100άρι πάνω από g4, περίπου δηλαδή τα 450€

Link to comment
Share on other sites

Και απο τα μεγάλα phablet! Ειναι ομως πανέμορφο και απλα τα έχει όλα. Νομιζω ειναι απο τις συσκευές που τις κρατας για καιρό.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και απο τα μεγάλα phablet! Ειναι ομως πανέμορφο και απλα τα έχει όλα. Νομιζω ειναι απο τις συσκευές που τις κρατας για καιρό.

 

Να χε και το s-pen :lol:

Είναι phabletara αλλά για μένα είναι πλεονέκτημα & λίγο ακόμα να ήταν δεν θα με πείραζε :lol:

 

Ελπίζω να μην έχει κάνει καμιά πατάτα η lg, αλλά να είναι σε όλα εφάμιλλο ή καλύτερο του G4 & να το δούμε ευρώπη

Link to comment
Share on other sites

Το s-pen προσωπικά δεν μου ειναι απαραίτητο.

Και βρίσκω πολυ πιο βολική την δεύτερη οθόνη απο την κυρτή του edge, την οποια την δοκίμασα και απόρησα πραγματικά τι της βρίσκουν και ξετρελενονται. Δεν με βόλεψε καθόλου.

 

Τώρα για το v10, ελπιζω να εχουν βάλει την κάμερα του g4. Χρειάζομαι καλή κάμερα. Στα υπόλοιπα πιστεύω θα ειναι ενα κλικ καλύτερο. Συνήθως ετσι γινεται.

 

Θελω να πιστεύω οτι θα έρθει. Θα κάνει μέγιστη λαλακία η LG να το κυκλοφορήσει σε ολο τον κόσμο, πλην Ευρώπης. Το θεωρώ δηλαδή αδιανόητο, εφόσον θα πάει και προς Αμερική πλευρά.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Το s-pen προσωπικά δεν μου ειναι απαραίτητο.

Και βρίσκω πολυ πιο βολική την δεύτερη οθόνη απο την κυρτή του edge, την οποια την δοκίμασα και απόρησα πραγματικά τι της βρίσκουν και ξετρελενονται. Δεν με βόλεψε καθόλου.

 

Γούστα είναι αυτά, καθώς εμένα τόσο το πενάκι, όσο και η edge οθόνη με έχουν βολέψει απίστευτα.

Δοκίμασα port της rom του 5 που δεν είχε την πλαινή οθόνη & γύρισα πίσω άρων άρων. Για μένα μεγάλο λάθος που δεν την συνέχισε.

Απλά αφού δεν σε νοιάζει το πενάκι το v10 είναι υπερπλήρες για σένα.

 

On topic τώρα η επίπλεον οθόνη στο πάνω μέρος έναντι της πλαινής οθόνης του edge πλεονεκτεί στην εμφάνιση των ειδοποιήσεων αλλά χάνει στην πρόσβαση των εφαρμογών καθώς το χέρι πρέπει να ανεβαίνει ψηλά(πολύ ψηλά), κάτι χάνεις κάτι κερδίζεις.

Σίγουρα πάντως θέλω να τη δοκίμασω.

 

Θελω να πιστεύω οτι θα έρθει. Θα κάνει μέγιστη λαλακία η LG να το κυκλοφορήσει σε ολο τον κόσμο, πλην Ευρώπης. Το θεωρώ δηλαδή αδιανόητο, εφόσον θα πάει και προς Αμερική πλευρά.

 

Εφόσον το πράττει η samsung με το note 5, διόλου απίθανο να το πράξει και η lg.(Ελπίζω πως όχι:rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

Και η Σαμμυ πιστεύω οτι τελικα θα το φέρει και Ευρώπη. Ισως αργοτερα αλλα θα το φέρει. Δεν εχει λογική το αντίθετο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γνωρίζετε κανένα site για παραγγελία για το V10?Προφανώς έχει κυκλοφορήσει στο εξωτερικό γιατί έχω δεί πολλά hands on.
Link to comment
Share on other sites

Το ebay εχει γεμίσει.

Υπόψιν ομως κυκλοφορεί επίσημα μόνον Απω Ανατολή και λιγο αργότερα θα πάει προς Αμερική πλευρά. Για Ευρώπη είναι άγνωστο το ποτε. Σε περίπτωση προβλήματος θα μπερδευτούν τα πράγματα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό το κόβω. Αν έχει βγει μόνον για Ταιβάν, Κίνα κλπ δύσκολο. Είναι πολύ νωρίς ακόμη!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο.

Φίλε εχω πάθει πλάκα με την κάμερα. Πρέπει να είναι καλύτερη και απο του G4. Καποια στιγμή το λέει και ο ιδιος, ότι σαν κάμερα είναι οτι καλύτερο έχει δει.

 

Τι να λεμε ειναι εξαιρετικό τηλέφωνο. Μακάρι να έρθει γρήγορα και απο τα λημέρια μας!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

http://www.head-fi.org/t/782706/lg-v10-new-ess-chipped-flagship-android-phone-from-lg

Και τους πιο ψαγμένους στον ήχο.....

Τι να λεμε τώρα τα σπάει σε καθε τομέα....

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια διαβάζω και μου τρέχουν τα σάλια!

Είναι το πρώτο τηλέφωνο που το θεωρώ πραγματικά ολοκληρωμένο για τα γούστα μου. Δεν συζητώ, στάνταρ το έχω πάρει εφόσον έρθει προς τα δώθε.

Πολύ δυνατή κίνηση απο την LG που έχει βάλει πλεον τα στάνταρ πολύ-πολύ ψιλά! Almost too good to be true!

Είμαι περίεργος να δω απαντήσεις απο τον ανταγωνισμό και ειδικότερα την Σαμμυ.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοια διαβάζω και μου τρέχουν τα σάλια!

Είναι το πρώτο τηλέφωνο που το θεωρώ πραγματικά ολοκληρωμένο για τα γούστα μου. Δεν συζητώ, στάνταρ το έχω πάρει εφόσον έρθει προς τα δώθε.

Πολύ δυνατή κίνηση απο την LG που έχει βάλει πλεον τα στάνταρ πολύ-πολύ ψιλά! Almost too good to be true!

Είμαι περίεργος να δω απαντήσεις απο τον ανταγωνισμό και ειδικότερα την Σαμμυ.

 

Ειδικά στο θέμα του hi fi dac παίζει πλέον μόνο του ..... Τα παλικάρια στο head-fi.org που είναι καμμένα με τον ήχο έχουν πάθει πλάκα με τα specs του LG V10....

Και έλεγα ότι δεν θα σκάσω ποτέ πια χοντρά λεφτά για κινητό....!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...