Jump to content

LG V10


fanatikos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το Γερμανικό Amazon παντως εχει σε preorder το h961. Μπέρδεμα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το Γερμανικό Amazon παντως εχει σε preorder το h961. Μπέρδεμα.

 

Οχι βρε το Η960 εχει .... Απο το λινκ που εδωσα πιο πανω... Να διαβαζουμε καλα αυτα που γραφουμε... Το παρακολουθω πολύ στενά το θέμα γιατι με ενδιαφέρει.....;););)

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο. Μπερδεύτηκα γιατι παρακάτω λέει για τα 64 άρια που τα λέει ομως 961 και οχι 960. Τι διαφορα έχουν ξέρεις?

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο. Μπερδεύτηκα γιατι παρακάτω λέει για τα 64 άρια που τα λέει ομως 961 και οχι 960. Τι διαφορα έχουν ξέρεις?

 

To 961 ή αλλιως 961Ν ειναι για την αγορα της Κορέας με DUAL SIM μαι 64GB αλλά δεν υποστηρίζει την 800αρα μπάντα... Το 960 οπως ειπα εχει πληρη υποστηρίξη LTE για Ευρώπη, 32GB ROM και δεν ειναι dual sim...

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

 

Αν είναι αυτή η τιμούλα που θα το δούμε να έρχεται στην Ελλάδα, άστο καλύτερα, άκυρο.

Σε αυτά τα χρήματα (θα) υπάρχουν και άλλα με ίδιες ή και καλύτερες προδιαγραφές.

Link to comment
Share on other sites

Το καλό με τα lg είναι οτι οι τιμές πέφτουν πολυ γρήγορα.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ναι δίκιο έχεις, στα Lg πέφτουν οι τιμές γρήγορα.

Αλλά όχι να μου ζητάει premium τιμή, για hardware που κυκλοφορεί κάμποσο καιρό..

Εγώ το περιμένω να έρθει πώς και πώς, αλλά αν έχει τέτοια τιμή μάλλον θα περιμένω λίγο ακόμα για το G5..

Link to comment
Share on other sites

Οι αρχικες τιμες ειναι παντα για τους ανυπομονους και σε αυτους πονταρουν οι εταιριες...Το ευρυ καταναλωτικο κοινο θα αγορασει μετα απο 3-6 μηνες οπως γινεται συνηθως
Link to comment
Share on other sites

Ναι μονον που ο φιλος λεει (και εχει δίκιο) οτι δεν ειναι καθόλου καινούργιο το τηλέφωνο. Το οτι ήρθε τώρα στην Ευρώπη ειναι αλλο καπέλο.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα αυτη τη σελιδα willmyphonework.net στην οποια βαζοντας ολους τους τυπους του v10 που έχει κυκλοφορησει το αποτελεσμα ειναι οτι μονο το 4g της wind δεν παιζει. Ολες οι αλλες μπάντες λειτουργουν κανονικα σε ολους τους παροχους. Ξερει κανεις ποσο αξιοπιστο ειναι αυτο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα αυτη τη σελιδα willmyphonework.net στην οποια βαζοντας ολους τους τυπους του v10 που έχει κυκλοφορησει το αποτελεσμα ειναι οτι μονο το 4g της wind δεν παιζει. Ολες οι αλλες μπάντες λειτουργουν κανονικα σε ολους τους παροχους. Ξερει κανεις ποσο αξιοπιστο ειναι αυτο;

 

Δε νομίζω ότι τα λέει και πολυ σωστά το συγκεκριμένο site. Το LG V10 Η960 υποστηρίζει ολες τις LTE μπάντες μαζι και την 800αρα που παίζει η WIND...

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Οπως και να εχει εγω εχω κοσμοτε οποτε προς το παρον δεν.φαινεται να υπαρχει προβλημα. Αυτο.που θελω να ρωτησω αν ξέρει καποιος να βοηθήσει ειναι το εξης: αν μου φερουν απο αμερικη ενα v10 και συγκεκριμενα αυτο της t-mobile που ειναι και το πιο φτηνο υπαρχει περπτωση για κάποιο αλλο λογο να μην δουλεψει εδω; Δηλαδη οταν αγορασεις μονο την συσκευη απο εκει μπορει να εινια κλειδωμενο μονο για καρτες της t-mobile ;
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Με έφτιαξες....

Έτοιμος είμαι να το τσιμπήσω

EDIT: Το πήρα ...... Μου βγήκε 557€ (έχω ενδοκοινωτικό ΑΦΜ και γλίτωσα το ΦΠΑ). Μαζί με 200GB καρτούλα νομίζω ότι η αγορά είναι super συμφέρουσα. Το περιμένω τέλος με αρχές Φεβρουαρίου ..... Θα έχετε ενημέρωση όσοι ενδιαφέρεστε....

Edited by johmic
Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Με έφτιαξες....

Έτοιμος είμαι να το τσιμπήσω

EDIT: Το πήρα ...... Μου βγήκε 557€ (έχω ενδοκοινωτικό ΑΦΜ και γλίτωσα το ΦΠΑ). Μαζί με 200GB καρτούλα νομίζω ότι η αγορά είναι super συμφέρουσα. Το περιμένω τέλος με αρχές Φεβρουαρίου ..... Θα έχετε ενημέρωση όσοι ενδιαφέρεστε....

 

Εγω περιμενω να βγει αν βγει η dual sim εκδοση με οπωσδηποτε την 20 μπαντα (800)....αν ποτε βγει το πηρα....μιας και τωρα εχω το LG G4 dual sim και είναι το καλυτερο τηλεφωνο dual sim που ειχα ποτε....αλλα θα ηθελα μεγαλυτερη οθονη......αν καποιος γνωριζει κατι ας ενημερωσει.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχουμε κανένα νεότερο? Δεν βλέπω κίνηση.. :(

 

Είμαι σε αναμονή... Μέχρι τέλος Γενάρη παραλαμβανω απο amazon.de... Ελαβα και ενημερωτικό email για γρηγοροτερη παραλαβή απ'οτι αρχικά οριζόταν.... Waiting......:):):)

Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω παιδια σε δικαρτο 64gb και το 4g της wind παιζει κανονικα.

 

Εγω περιμένω το ευρωπαικο μεθαυριο....

Edited by athanaso77
Αγγελία
Γιαννης. Μ.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

εγω το εχω παιδια σε δικαρτο 64gb και το 4g της wind παιζει κανονικα.

 

Ναι Αλλά τώρα εγώ έχω το δικό σου LG V10 961 dual SIM....

Λοιπόν παιδιά το κινητό είναι ένα μεγάλο LG G4 με φανταστική ποιότητα κατασκευής (καμία σχέση με το G4) δεν έχει την 20(800) μπάντα αλλά πιάνει 4g με Wind(αυτός ήταν ο φόβος μου και μόνο για την wind) παντού στην Αθήνα που κινήθηκα....τι να σας λέω τα πάντα δείχνουν όσο καλά ήταν στο G4....και η δεύτερη οθόνη οκ καλη είναι....δακτυλικό τέλειο...Βίντεο - φωτο απιστευτα, GPS ακαριαίο, ηχείο εδώ μας τα χάλασε λίγο γιατί αν και το έβαλαν δίπλα στην usb και όχι στην πλάτη θεωρώ του G4 αρκετά πιο ποιοτικό και δυνατό σε ένταση παρόλο που βρίσκεται πίσω...Αλλά anyway μια χαρά την κάνει την δουλειά του...μπαταρία χθες που το εστεινα σε 11 ώρες με 4ώρες και 45 λεπτά οθόνη με όλα ανοιχτά....αλλά θα το δω καλύτερα τις επόμενες μέρες....

Ότι θέλετε ρωτάτε.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι Αλλά τώρα εγώ έχω το δικό σου LG V10 961 dual SIM....

Λοιπόν παιδιά το κινητό είναι ένα μεγάλο LG G4 με φανταστική ποιότητα κατασκευής (καμία σχέση με το G4) δεν έχει την 20(800) μπάντα αλλά πιάνει 4g με Wind(αυτός ήταν ο φόβος μου και μόνο για την wind) παντού στην Αθήνα που κινήθηκα....τι να σας λέω τα πάντα δείχνουν όσο καλά ήταν στο G4....και η δεύτερη οθόνη οκ καλη είναι....δακτυλικό τέλειο...Βίντεο - φωτο απιστευτα, GPS ακαριαίο, ηχείο εδώ μας τα χάλασε λίγο γιατί αν και το έβαλαν δίπλα στην usb και όχι στην πλάτη θεωρώ του G4 αρκετά πιο ποιοτικό και δυνατό σε ένταση παρόλο που βρίσκεται πίσω...Αλλά anyway μια χαρά την κάνει την δουλειά του...μπαταρία χθες που το εστεινα σε 11 ώρες με 4ώρες και 45 λεπτά οθόνη με όλα ανοιχτά....αλλά θα το δω καλύτερα τις επόμενες μέρες....

Ότι θέλετε ρωτάτε.....

Σε σχέση με το g4 λοιπόν δεν φαίνεται και τρελή αναβάθμιση από ότι καταλαβαίνω σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...