Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις ειδα και το meizu m2 note .. κατι τετοιο συμπληρωνει καλυτερα και το budget και ειναι πραγματικα τερας! 8πυρινο με full hd

δεν ξερω και παλι αν υπαρχουν θεματα με θερμοκρασιες γιατι τα συνηθιζουν κατι τετοια αυτα.. παντως ακομα καλυτερα αν εχετε να προτεινετε κατι σαν κι αυτο, σε full hd οθονη.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

asus zenfone 2 350-360 στο bestprice
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Γεια σε όλους είμαι ευτυχής κάτοχος του note 3 neo.Μιας και βρήκα το z2 καινούργιο σε πολύ καλή τιμή 300 καινούργιο πιστεύετε αξίζει ή μετάβαση σε αυτό;Ο κύριος λόγος που το σκέφτομαι είναι ότι θα πάω σε 3 gb ram με προβληματίζει όμως ή αξιοπιστια.Παρακαλώ την γνώμη σας
Link to comment
Share on other sites

asus zenfone 2 350-360 στο bestprice

 

ομολογω οτι εχω ενθουσιαστει ! η μπαταρια κραταει? γιατι διαβαζω οτι δεν.να προτιμησω το ζενφονε 2 στα 360 η να κανω την υπερβαση και να παω σε oneplus two για 480 ευρω? φοβαμαι οτι με το oneplustwo θα μπλεξω αν μου χαλασει η αν παθει κατι..

Link to comment
Share on other sites

ομολογω οτι εχω ενθουσιαστει ! η μπαταρια κραταει? γιατι διαβαζω οτι δεν.να προτιμησω το ζενφονε 2 στα 360 η να κανω την υπερβαση και να παω σε oneplus two για 480 ευρω? φοβαμαι οτι με το oneplustwo θα μπλεξω αν μου χαλασει η αν παθει κατι..

 

oneplus two με τιποτα σε αυτα τα λεφτα 1000 φορες να βρεις τροπο να το παρεις απο το official site μια χαρα service εχει απλα ειναι στο εξωτερικο οσω για το asus zenfone 2 η μπαταρια με το ζορι κραταει μια μερα αλλα συντομα θα βγαλει android 5.1 η asus και θα λυθει το προβλημα ελπιζω

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά!!

Ψάχνω κινητό με τα παραπάνω χαρακτηριστικά συν ικανοποιητική μπαταρία και απαραίτητα να υπάρχει σέρβις στην ελλάδα.Με αλλα λόγια δν έχω θέμα με κινέζικα αρκεί να έχουν εγγύηση κανονικά στην ελλάδα εαν προκύψει καποιο προβλημα.Επίσης θα μάρεσε FULL HD οθόνη.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Μην γράφεις με greeklish, απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ. Το lenovo που κοιτάς πολύ δυνατό, αλλά θα πρέπει να ψάχνεται για custom Rom συνεχώς γιατί οι official roms είναι γεμάτες κινεζιες. Ψάξε μήπως προλάβεις να βρεις διαθέσιμο σε κανένα κατάστημα wind ή public το huawei p8 lite στα 169€, είναι ευκαιρία σε αυτή τη τιμή τέτοιο κινητο. Κοίτα και το huawei 4x την Ευρωπαϊκή έκδοση από Ελλάδα.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Για μένα πάρε το LG G2 http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html το οποίο έχει μικρά bezels και φαίνεται για μικρότερο. Από μπαταρία τα πάει περίφημα και έχει πάρει Lollipop 5.0.2 και ετοιμάζεται για 5.1.1
:chair:
Link to comment
Share on other sites

Για μένα πάρε το LG G2 http://www.skroutz.gr/s/3690169/LG-G2-16GB.html το οποίο έχει μικρά bezels και φαίνεται για μικρότερο. Από μπαταρία τα πάει περίφημα και έχει πάρει Lollipop 5.0.2 και ετοιμάζεται για 5.1.1

 

Πραγματικά φαίνεται πολύ καλό! Θα περιμένω μπας και υπάρξει κάποια καλύτερη πρόταση αλλιώς παραγγέλνω αυτό :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ψάχνουμε για την καλύτερη δυνατή επιλογή στα χρήματα αυτά από εσωτερικό όμως για να.μη μπλέξουμε. Επίσης, σε μεταχειρισμενο αξίζει το oneplus one σε αυτά τα λεφτά; Edited by manolo20
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά φαίνεται πολύ καλό! Θα περιμένω μπας και υπάρξει κάποια καλύτερη πρόταση αλλιώς παραγγέλνω αυτό :D

 

Αν πάρεις το G2 θα το καταυχαριστηθείς το' χει ο αδερφός μου από πέρσι το μαη και αν δεν το χε θα το είχα τσιμπήσει και εγώ.

:chair:
Link to comment
Share on other sites

Φιλε με 2500 παιρνεις κινητο που σου μαγειρευει και σε βάζει και για υπνο και το περνας κ απο κτεο :p

Εγω θα ελεγα να παρεις brand new phone. Δες αν βρεις το G2 σε αυτα τα λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Πού το βρήκες 300 ευρώ; Αν εννοείς στον Γερμανό, μάλλον δεν έχουν στοκ. Το είχα παραγγείλει προ 20 ημερών, κανείς δεν με πήρε ποτέ τηλ., τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

p6000 pro 2gb $120/€109

p6000 pro 3gb $140/€127

geekbuying.com ή αλλου

 

το a806 δεν εχει notification led

και νομιζω ερχεται με παλαιοτερο android.

επισης το p6000 pro εχει πιο εξελληνισμενο μενου

(το pro ειναι απογονος-αναβαθμιση του απλου p6000)

και εχει ελληνικα κατευθειαν απο το εργοστασιο

κανοντας updates over the air.

επισης εχει καλυτερη μπαταρια κτλ.

 

το m2 που αναφερθηκε πιο πανω

δεν ειναι "καθαροαιμο" δικαρτο.

για να εχεις μεσα τις 2 σιμ

πρεπει να μην εχεις την sd card.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Το μενου είναι αρκετά γρήγορο, εκτός και εαν το φορτώσεις με πολλές εφαρμογές ίσως δεις μια μικρή καθυστέρηση σε σχ'εση με την αρχή. Στις κλήσεις δυνατός και καθαρός ήχος, στο ιντερνετ εγώ είμαι ικανοποιημένος διότι για απλή περιήγηση και σκάιπ που κάνω μια χαρά είναι, τα βιντεακια από το youtube μια χαρά τα παίζει, το 1γ ραμ που έχει είναι αρκετό για τον μεσο χρήστη, δεν το δοκίμασε σε παιχν'ιδια διότι δεν ασχολούμαι. Το μοναδικό που καμμιά φορά μπορεί να συμβει έιναι όταν θελήσεις να τερματίσεις μια κλήση τραβώντας το τηλέγωνο από το αφτί η οθόνη τυχαίνει να μην ενεργοποιηθεί ή να ενεργοποιηθεί και να σβήσει και να πρέπει να πατήσεις το κουμπί power και είσαι εντάξει. Σπάνια συμβαίνει αλλά το παρατήρησα.

Αν θελεις κάτι ποιο συγκεκριμένο ρώτα με.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...