Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)


spaka
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

redmi note 2 και τα μυαλά στα κάγκελα

το πήρα και γω για την αδερφή μου και πετάει..δεν του κάνει και καμιά τρελή χρήση βέβαια

από minideal σε 13 μέρες ήρθε

www.koilakozanis.gr

Custom made 3d Printed Products

www.etsy.com/shop/3DPrintingExpert

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είμαι σε αναζήτηση κινητού. Το budget κυμαίνεται μέχρι τα 400 ευρώ πάνω κάτω.. Ψάχνω κινητό για καθημερινή χρήση (εφαρμογές, wifi, 4G κλπ). Απλά έχω "πελαγώσει" λίγο με τόσα που βλέπω και θέλω μια δεύτερη γνώμη. Δεν παίζει θέμα με δίκαρτα κλπ.

 

ΥΓ. Αν υπάρχει κάτι άλλο πέρα απ' αυτά τα 3, δεν υπάρχει θέμα.. Γι' αυτό γίνεται και το thread.

 

Ευχαριστώ!

Edited by miamia
Link to comment
Share on other sites

LG flex 2 έχει πέσει στα 298€ αυτή την στιγμή που μιλάμε.

Τηλεφωνάρα και σε αυτά τα λεφτά είναι το απόλυτο deal.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Μα τι υποστήριξη θα έχεις τώρα κι εσύ από letv και δη σε έναν τομέα που τώρα κάνουν τα πρώτα τους βήματα;

Για μένα η επιλογή του G4 είναι μονόδρομος, άσε που είναι και τηλεφωνάρα. Θα έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα να βρεις το q10 μεταχειρισμενο. Περιπου 140€ (κ λιγοτερα) και σιγουρα καλυπτει τις απαιτησεις σου.
Link to comment
Share on other sites

Θα σου προτεινα να βρεις το q10 μεταχειρισμενο. Περιπου 140€ (κ λιγοτερα) και σιγουρα καλυπτει τις απαιτησεις σου.

Αυτή είναι η πιο πιθανή μου επιλογή, όσον αφορά τα Blackberries! ;)

"Και να, αδερφέ μου, που μάθαμε να κουβεντιάζουμε ήσυχα, ήσυχα, ήσυχα κι απλά"
Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην τελική ευθεία να αντικαταστήσω το Mi3 μου, σκεφτόμουν για Mi4c

 

Αλλά θα ήθελα να μου πείτε αν υπάρχει κάτι σε αυτά τα λεφτά ως καλύτερη επιλογή.

 

Αρκεί να μην είναι μεγαλύτερο από το Mi3.

Link to comment
Share on other sites

Η γυναικα εχει κολλημα με blackberry και μετα το 9000 και το 9780 ηρθε και το q10.

Ισως απο τα λιγα κινητα που ειναι πιο ομορφο μαυρο απο λευκο.

Γρηγορο,κομψο με μετρια μπαταρια και συμπαθητικη καμερα.

Οτι δεν βρησκει στο blackberry world, της κατεβαζω οποιο apk θελει και παιζει ολες τις εφαρμογες android.

Αν το passport ηταν πιο προσιτο θα ηταν η επομενη μου συσκευη.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειδα με 99€ το

lenovo a536 με 5' inches

αλλα με 480x854pixels

απο επεξεργαστη ειναι οκ για τις απετησεις μ αλλα η αναλυση με ααπασχολει!!

το εχει κκανεις;; να μου πει ειναιοκ?? φενονται πολλη τα pixels?? Δεν ξερω πειτε μ!!

Link to comment
Share on other sites

οτι λεει ο τιτλος tablet κυριως για διαβασμα για μεγαλη κυρια απαραιτητα 10 ιντσες μεχρι 200 ευρω μονο απο ελλαδα αν ειναι και λιγοτερο δεν μας πειραζει.καθε προταση ευπροδεκτη,ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα με 1ghz λιγο ειναθ..ενω εκεινο με τα 1.3 δεν ειναι καλητερο.?? Αλλα αλλο ρωταω Φενονται πολυ τα πιχελ?? αυριο θα παω βολτα στον κκοτσοβολο να το τσιμπισω αλλα ρωταω φενονται πολυ τα πιξελς??
Link to comment
Share on other sites

Δώσε στοιχεία τη χρήση κάνεις για να πάρεις βοήθεια. Εάν δεν είσαι απαιτειτικος δεν χρειάζεται να δώσεις πχ 500€ για συσκευή
Link to comment
Share on other sites

Για φωτό g4 για τα υπόλοιπα p8

Samsung Omnia windows mobile 6.0, Iphone 3gs, Iphone 5, Moto X 2014, Motorola Nexus 6, NVIDIA shield tablet 16GB,Huawei Nexus 6p, Pixel C, NVIDIA SHIELD TV(2017), Google Pixel 2 XL, Google Pixel 4 XL,

και τώρα Samsung NOTE 20 ULTRA 5G.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε κανένα στοιχείο παραπάνω..... απαιτήσεις, χρήση, προτιμήσεις σε κάποιο ιδιαίτερο χαρακτηριστικό, κάποιο πιθανό όριο χρημάτων.

Γιατί αλλιώς σου προτείνει κάποιος ένα S6 και τελειώνει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Ψάχνω 5" FHD (δε θέλω 5.5"), 3GB Ram, Dual Sim, 4G και 2.5MHz επεξεργαστή, 32GB ή να δέχεται SD.

Τι επιλογές έχω;;

 

Σκέφτομαι και το παλιό G2 που βρίσκω στο ebay με 180$, αν και 2ετίας και δεν είναι δίκαρτο.

Κάποιοι λένε πως είναι παλιό πλέον, δεν ξέρω...

 

Να σας πω ότι ψάχνω για ένα τηλέφωνο που να το κρατήσω για μια 2ετία χωρίς να lag-άρει! Θέλω γρήγορο τηλέφωνο πρωτίστως!

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Θελω καλη κατασκευη οσο το δυνατον λιγοτερο πλαστικο να εχει,καλη καμερα,επεξεργαστης που οταν χρειαστει να αποδιδει τα μεγιστα χωρις να κολλαει το κινητο,καλα χρωματα να εχει η οθονη

Οσο αναφορα τα χρηματσ μπορω να διαθεσω απο 350 και πανω (δεν ειμαι προθυμος να αγορασω iphone)

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τα htc τα θεωρω καλα τηλεφωνα πρωτον απο τα υλικα κατασκευης τους

Για μενα το αλουμινιο που ξεκινησε το Μ8 και μρτα συνεχιστει και σε αλλες γενιες μαρεσε..προβληματιστικα ομως με τις αξιολογησεις του Μ9

Αλλα ως γενικη αποψη πιστευω οτι η HTC εχει πολυ καλα τηλεφωνα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα..

 

Ενδαιφέρομαι για αγορά κινητού μέχρι 300€ από Ελλάδα για την γυναίκα..

Δυστυχώς δεν θέλει κάτι από Κίνα..

 

Οι ανάγκες της είναι κατά σειρά προτεραιότητας:

- κάμερα (ελέω δουλειάς) - 40%

- μουσική (πάρα πολύ μουσική) - 35%

- ιντερνετ (viber και light σερφαρισμα) - 10%

- παιχνίδια (απλά παιχνίδια πχ puzzle, sudoku) - 5%

- γενική χρήση - 10%

 

Είμαι ανάμεσα στις εξής συσκευές:

- Sony Xperia M4 Aqua

- Huawei P8 Lite

- Samsung J5

- Motorola Moto G 3rd Gen

 

Είναι με σειρά προτίμησης.

Οποιαδήποτε βοήθεια θα ήταν πολύτιμη.

Όλα βεβαίως παίζουν στα 200+ σε γνωστά καταστήματα, σε skroutz-ομαγαζα παίζουν και κάτω από 200€

Sagem RC922 - Nokia 3330 - Siemens S25 - Nokia 6610 - Siemens SX1 - BenQ Siemens EF81 - Siemens SXG75 - Samsung Omnia I - ZTE V970 - Sony Xperia X10 - Vodafone 527 - Meizu M2 - Samsung Pocket Neo - Xiaomi Redmi Note 4 Global - Xiaomi MI Note 10 lite

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.

Εχω μπερδευτει λιγο.

 

Αυτο http://www.geekbuying.com/item/-HK-Stock--LeTV-One-LeTV-x600--s1--Le-1-Superphone-5-5-inch-FHD-4G-LTE-Android-5-0-3GB-32GB-64-Bit-MTK-helio-X10-Octa-Core-13-0MP-Miracast-OTG---Gray-359172.html??&utm_source=newsletter&utm_medium=EDM&utm_content=&utm_campaign=DMWEB_2015-11-26

 

Και αυτο http://www.coolicool.com/letv-1s-letv-x500-letv-le1s-le-1s-helio-x10-turbo-mtk6795-22ghz-octa-core-55-inch-in-cell-fhd-s-g-42268

 

Ειναι τα ιδια? δεν μπορω να καταλαβω ποια η διαφορα τους? με 5.5 οθονη σε ποιο να καταληξω? βλεπω τα υπολοιπα χαρακτηριστικα ιδια ,κανω λαθος?

Ποιο ειναι το τελευταιο που βγηκε? ελληνικα υποστηριζουν κανονικα?

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος ΙΙ)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...