Jump to content

Goodys vs. McDonalds


DENIOR
 Κοινοποίηση

Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;  

1.119 members have voted

  1. 1. Ποια από τις δύο αλυσίδες Fast Food προτιμάτε;

    • Goodys
      933
    • McDonalds
      187


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Fender (21 Δεκ. 2004 , 14:59)

 

Wendy's ... Τα θυμάται κανεις απο εσάς? Το καλύτερο by far...

 

 

Aν το θυμάται; Μια φορά τη βδομάδα τουλάχιστον,στο Σύνταγμα,η ίδια πάντα παραγγελία,μη σου πω και τραπέζι :p

 

Αν ήξερε κανείς σε ποια χώρα και αν,υπάρχουν Wendy's ακόμα,θα έκανε μεγάλο καλό :D

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

mc donalds

giati einai pio timioi stin timologiakh tous politikh :)

 

 

AX TA WENDYS AXEHASTA!

as thymithoume ta endoxa:

 

- PATATA PSHTH me mpeikon kai liomeno tyri mmmmmm

- FROSTY kypellara gemath drosero "pagoto" pwpw APOLAYSH

- TETRAGONO MPIFTEKI zoumero, apolaystiko sto dagkoma

 

W E N D Y 'SSSSS come back ! ;(

Link to comment
Share on other sites

Φαγατε το νεο κλαμπ σαντουιτς των Μακ? :o Ειναι αρκετα καλο,αν & τα μαρουλια μου φανηκαν πολυ πλαστικα(οπως και η συσκευασια :( ).Παντως εχουν & 2 γευσεις,ζαμπον & γαλοπουλα :happy:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dimitris79 (22 Δεκ. 2004 , 21:32)

 

Φαγατε το νεο κλαμπ σαντουιτς των Μακ? :o Ειναι αρκετα καλο,αν & τα μαρουλια μου φανηκαν πολυ πλαστικα(οπως και η συσκευασια :( ).Παντως εχουν & 2 γευσεις,ζαμπον & γαλοπουλα :happy:

 

 

Καλύτερο από των Goody's σίγουρα θα ήταν. Το έχουν παραχέσει στα goody's. Ψωμί, μαρούλι και πατάτες είναι μόνο. Σαφώς λιγότερες πατάτες σε σχέση με παλιότερα. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (22 Δεκ. 2004 , 23:23)

 

Emena pantos akoma mou aresei to CLUB ton Goodys...Den einai plastiko kai einai panta pentanostimo.

 

Ισως επειδη δεν το θυμασαι πολλα χρονια...προσωπικα πρωτη φορα εφαγα κλαμπ στα Γκουντις πριν 12 χρονια & δεν ειχε καμια σχεση με το σημερινο...ηταν καλοψημενο,περιποιημενο,με παρα πολλες πατατες... :o Οσο γι'αυτο των Μακ,μου φανηκε λιγο πιο μεγαλο,με μικρη διαφορα στη γευση απ'το αλλο...βεβαια οι τραγανες πατατες ειναι ενας λογος για να το προτιμησω... ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dimitris79 (23 Δεκ. 2004 , 01:05)

 

Ισως επειδη δεν το θυμασαι πολλα χρονια...προσωπικα πρωτη φορα εφαγα κλαμπ στα Γκουντις πριν 12 χρονια & δεν ειχε καμια σχεση με το σημερινο...ηταν καλοψημενο,περιποιημενο,με παρα πολλες πατατες... :o Οσο γι'αυτο των Μακ,μου φανηκε λιγο πιο μεγαλο,με μικρη διαφορα στη γευση απ'το αλλο...βεβαια οι τραγανες πατατες ειναι ενας λογος για να το προτιμησω... ;)

 

delete :o
Link to comment
Share on other sites

Και τα Hambo ήταν πολύ καλά, και ιδιαίτερα της Γλυφάδας. Εκεί που είναι τώρα τα applepies. Και πιο παλιά τα LABEL.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

E oxi kai ta HAMBO kala.Min trelathoume....Oi patates ton HAMBO tis Mhlou einai oi xeiroteres pou exo faei pote sth zoh mou.Ta HAMBURGERS ton HAMBO einai apaisia.Genika kalitera na meino nistikos para na fao sta HAMBO(tis Mhlou toulaxiston).

 

Pantos to RICHIE ton Goodys einai theiko...Me diafora to kalitero piato ton Goodys.Pou na ftiaksoun tora tetoia piata ta MC Donalds;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος araxtos (23 Δεκ. 2004 , 18:10)

 

to kotopoulo goudys einai theiko! ta macdonalds einai sketi amerikanila , sxedon pote den troo.

 

 

:D :up: :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DENIOR (24 Δεκ. 2004 , 19:48)

 

E oxi kai ta HAMBO kala.Min trelathoume....Oi patates ton HAMBO tis Mhlou einai oi xeiroteres pou exo faei pote sth zoh mou.Ta HAMBURGERS ton HAMBO einai apaisia.Genika kalitera na meino nistikos para na fao sta HAMBO(tis Mhlou toulaxiston).

 

Pantos to RICHIE ton Goodys einai theiko...Me diafora to kalitero piato ton Goodys.Pou na ftiaksoun tora tetoia piata ta MC Donalds;

 

 

Γλυφάδα μια χαρά ήταν. Και είχε πολύ ωραία σάντουιτς και άψογο περιβάλλον. Ίσως το καλύτερο απ' όσα έχω δει σε fast food. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nelly (21 Δεκ. 2004 , 15:52)

 

Aν το θυμάται; Μια φορά τη βδομάδα τουλάχιστον,στο Σύνταγμα,η ίδια πάντα παραγγελία,μη σου πω και τραπέζι :p

 

Αν ήξερε κανείς σε ποια χώρα και αν,υπάρχουν Wendy's ακόμα,θα έκανε μεγάλο καλό :D

 

 

Λονδινο εχει. ή μαλλον ειχε πριν απο καποια χρονια που ημουν εκει ! :D

Wendys for ever ! :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος geovass (25 Δεκ. 2004 , 12:11)

 

Λονδινο εχει. ή μαλλον ειχε πριν απο καποια χρονια που ημουν εκει ! :D

Wendys for ever ! :D

 

 

Και γω όταν είχα πάει κάποια χρόνια πριν τα τίμησα, αλλά πρόσφατα μου είπαν πως δεν έχει πια :confused:

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω Goody's ψηφιζω, αλλα ολα αυτα περι χρηματων που μενουν στην Ελλαδα............., τα Goody's τα εχει εβραιος και τα χρηματα μενουν οπως και με τα mCdonalds, ενα μερος εδω Eλλαδα, λογω ΔΕΛΤΑ, ενω τα υπολοιπα φευγουν εξω, και αυτο το ξερω απο πολυ καλη μου φιλη που δουλευει στα κεντρικα των Goody's στη Θεσσαλονικη.

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

PLANET HOLLYWOOD 4EVER ! ! ! :lol:

 

ok,δεν ειναι fast-food,αλλα απλα,το καλυτερο burger που εχω φαει ποτε !

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Dimitris79 ( 1 Δεκ. 2004 , 12:28)

 

To κριτηριο "απο Ελληνες για Ελληνες" δε μου λεει τιποτα...οσα για την ποιοτητα & καθαριοτητα,μην εισαι απολυτος,junk food ειναι...

Φιλε μου γιατι φανατιζεσαι ετσι? :whistle: Μηπως πιστευεις πως τα υλικα των Μακ τα φερνουν κατευθειαν απ'το Αμερικα?Ελληνες δουλευουν κι εκει...δηλαδη ο,τι προιον εχει αμερικανικη "καταγωγη" να το απορριπτουμε κατευθειαν? :whistle:

 

 

παρ'ολο που και εγω goodys ψηφισα,δεν ειναιολα τα αμερικανικα κακα.

τι cpu εχεις και τι εθνικοτητασ ειναι εταιρια?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιρνουσα τις προαλες μπροστα απο τα Μακ και ειδα οτι εκλεισαν!!!

Δεν ειχαν καθολου πελατεια ετσι και αλλιως!

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης ( 1 Δεκ. 2004 , 22:50)

 

Goodys για ολους τους λογους που προαναφερθηκαν! ;)

Αποφευγω τα Mc γιατι εχουν μια χαρακτηριστικη απαισια μυρωδια,γιατι το burger τους ειναι για κλαματα,και γιατι πετανε τις πατατες πανω στη χαρτοπετσετα και σου δινουν να τις φας ετσι :mad: Ο μοναδικος λογος που πηγαινω εκει ειναι εξαιτιας του mc drive.

 

Υ.Γ. Ποιος μπορει να μου πει γιατι ακομα δεν εχουν εφαρμοσει συστημα delivery αυτα τα μαγαζια; :confused:

 

 

Το McDonald's της Καλαμαριάς έχει εδώ και 10 χρόνια delivery... To ίδιο και του Ευόσμου αλλά έκλεισε... :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/gspyrou/20910/245274/0/a4.jpg Audi A4 Power. Vorsprung durch Technik.
Link to comment
Share on other sites

Ta MC Donalds pou anoigoun dipla apo ena Goodys arga h grigora panta kleinoun...Afou den mporoun na antagonistoun ta Goodys ti pane kai anoigoune dipla apo auta;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...