Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to κανει και σε μενα αλλα μονο οταν δεν εχει εντονους θορυβους το παρατηρεις πχ αν παιζει μουσικη οπως λες για να το ακουσεις θα δυσκολευτεις

 

Αυτο το περιεργο φαινομενο που γινεται οταν ζουμαρεις ενω τραβας video και το μικροφωνο τραβαει λιγοτερο ηχο συμβαινει και σε σας;

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το περιεργο φαινομενο που γινεται οταν ζουμαρεις ενω τραβας video και το μικροφωνο τραβαει λιγοτερο ηχο συμβαινει και σε σας;

 

LOL αυτο δε το εχω παρατηρησει ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινει με ολους και προφανως θα εχει να κανει με το διπλο μικροφωνο, ισως καποια επεξεργασια ωστε να δινει εμφαση στον μακρινο περιβαλλοντολογικο ηχο και οχι εστιασμενα στον κοντινο που βρισκεται διπλα στο τηλεφωνο.
Link to comment
Share on other sites

Και audio zoom το G4;;;;;;;;;!!!!!!

Με έχετε καταφτιάξει μιλάμε...

:-)

 

Αυτό με το τσικ-τσικ το κάνει και το δικό μου.

 

from my Mi4c

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

To τσικ τσικ το κανουν ολα τα g4 οταν ειναι το wifi ανοιχτο. Δεν με πειραζει ομως καθως δεν τραβαω βιντεο ποτε μες στο σπιτι ουτε εχω το wifi ανοιχτο 24ωρες την ημερα παρα μονο οταν το χρειαζομαι.
Link to comment
Share on other sites

Αυτο βεβαια με το τσικ τσικ ειναι ενα θεμα το οποιο ειναι προβλημα της LG (κατι σχετικα με το βιντεο και το WiFi , καποιο conflict? Who knows), αλλα δεν ειναι σημαντικο. Απλα ηθελα να δω αν οντως παρατηρειται σε ολους :)
Link to comment
Share on other sites

Αυτο βεβαια με το τσικ τσικ ειναι ενα θεμα το οποιο ειναι προβλημα της LG (κατι σχετικα με το βιντεο και το WiFi , καποιο conflict? Who knows), αλλα δεν ειναι σημαντικο. Απλα ηθελα να δω αν οντως παρατηρειται σε ολους :)

Θα λυθεί μόλις πάρουμε 7άρι...:p:lol:

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Αυτο βεβαια με το τσικ τσικ ειναι ενα θεμα το οποιο ειναι προβλημα της LG (κατι σχετικα με το βιντεο και το WiFi , καποιο conflict? Who knows), αλλα δεν ειναι σημαντικο. Απλα ηθελα να δω αν οντως παρατηρειται σε ολους :)

 

Το εχουμε ξανα συζητησει πριν κανενα χρονο παλι. :p

Link to comment
Share on other sites

Αυτο δειχνει ποσο πολυ νοιαζεται η LG για το τηλεφωνο της :lol: :p

Νομιζω οντως, στο θεμα των φωτογραφιων ειχε συζητηθει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Ερωτήσεις για το κινητό γιατί ψάχνομαι να πάρω καινούριο.

1) Αξίζει σαν κινητο.?

2) Διάβασα ότι έχει θέμα με την μπαταρία. Το έχει το θέμα με Android 5 ή το έχει και με 6.0.1?

3) Αξίζει σαν μεταχειρισμένο εν έτει 2017?

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν αξιζει σε καμια περιπτωση.Σ αυτο το κινητο πηγαινες μονο σε μια περιπτωση.ΑΝ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕς για το boot loop , αλλιως μακρια.
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω για το BL αλλά επίσης ξέρω ότι οι παλιές παρτίδες είχαν θέμα. Μπορείς να μου πεις γιατί δεν αξίζει? Έχει καλή κάμερα,καλή οθόνη κλπ.
Link to comment
Share on other sites

Γιατι ακομα δεν ειναι σιγουρο οτι εχει λυθει το προβλημα.Και αυτο θ φανει τωρα στις ζεστες.Απλα αν ειναι ν παρεις να ειναι τουλάχιστον 611 παρτιδα και να έχεις εγγυηση!!! Αλλα μετα απο τόσα ου έχουν ακουστει δεν πιστευω οτι αξιζεις ν παρεις το ρισκο.Απο το G4 στελνω ,αλλα καλυτερα αν ειναι να παρεις lg παρε το G5 . Σε αλλη περιπτωση τα Huawei ειναι εξαιρετικα που εχουν και για service τη procordia.Ρωτα οποιαδηποτε απορια πάντως!!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω για το BL αλλά επίσης ξέρω ότι οι παλιές παρτίδες είχαν θέμα. Μπορείς να μου πεις γιατί δεν αξίζει? Έχει καλή κάμερα,καλή οθόνη κλπ.

Θα σου προτεινα ν το παρεις..εξαιρετικο κινητο ωραια οθονη φοβερη καμερα κ πολυ γρηγορο

Θα παρει και την N το τριτο τριμηνο του 17

φροντισε να παρεις το κινητο με σειριακο αριθμο 605 κ πανω...99% δεν θα σου δημιουργησει προβλημα με το Bootloop αλλα ακομα κ αν συμβει η procordia θα σου αντικαταστησει την πλκετα με 2 χρονια εγγυηση..το χω 14 μηνες πολυ ευχαριστημενος με μονδικο θεμα την μπαταρια που δεν ειναι το δυνατο της σημειο

με 15 ε ομως παιρνεις κ μια δευτερη κ ησυχαζεις

Αυτα

Edited by daug25
Link to comment
Share on other sites

Απλα φιλαρακι μην πιστευεις σ οτι πουν.Καμια Lg σε ειπε οτι " οκ,απ τη σειρα xxx λυσαμε το προβλημα"..Επομενως να ξερεις πως να πορευτεις!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Ερωτήσεις για το κινητό γιατί ψάχνομαι να πάρω καινούριο.

1) Αξίζει σαν κινητο.?

2) Διάβασα ότι έχει θέμα με την μπαταρία. Το έχει το θέμα με Android 5 ή το έχει και με 6.0.1?

3) Αξίζει σαν μεταχειρισμένο εν έτει 2017?

 

Θα σου προτεινα ν το παρεις..εξαιρετικο κινητο ωραια οθονη φοβερη καμερα κ πολυ γρηγορο

Θα παρει και την N το τριτο τριμηνο του 17

φροντισε να παρεις το κινητο με σειριακο αριθμο 605 κ πανω...99% δεν θα σου δημιουργησει προβλημα με το Bootloop αλλα ακομα κ αν συμβει η procordia θα σου αντικαταστησει την πλκετα με 2 χρονια εγγυηση..το χω 14 μηνες πολυ ευχαριστημενος με μονδικο θεμα την μπαταρια που δεν ειναι το δυνατο της σημειο

με 15 ε ομως παιρνεις κ μια δευτερη κ ησυχαζεις

Αυτα

 

Συμφωνώ.

Ειδικά για την κάμερα, θεωρώ οτι είναι η καλύτερη που υπάρχει σε κινητό.

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω ιδιαίτερους ενδοιασμούς να το προτείνω σε κάποιον - αρκετοί γνωστοί το έχουν πάρει μετά που είδαν το δικό μου και κανένας δεν έχει παραπονεθεί μετά από 1-1.5 χρόνο.

Δεν θα φτάσω τόσο μακριά να πω ότι έχει "το καλύτερο" οτιδήποτε, αλλά όλα τα χαρακτηριστικά του είναι πολύ καλά, εκτός τη μπαταρία - που ευτυχώς είναι αποσπώμενη για τους πολύ απαιτητικούς.

 

Για το bootloop δεν ανησυχώ περισσότερο από το να πέσει, να χαθεί, να κλαπεί, κλπ. Το backup χρειάζεται για όλα τα παραπάνω, επομένως δεν με επιβαρύνει με κάτι που δεν θα έκανα ούτως ή άλλως.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

ενω εχω αγορασει το g5,τι να πω μου λειπει το g4(το ειχα παλιοτερα απο εταιρεια)

και σκεφτομαι να το αγορασω.

αν παρω το g4 να παρω το μονοκαρτο η το δικαρτο?

επισης ποιο απο τα 2 εχει λιγοτερες πιθανοτητες bootloop?

ευχαριστω

"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

ενω εχω αγορασει το g5,τι να πω μου λειπει το g4(το ειχα παλιοτερα απο εταιρεια)

και σκεφτομαι να το αγορασω.

αν παρω το g4 να παρω το μονοκαρτο η το δικαρτο?

επισης ποιο απο τα 2 εχει λιγοτερες πιθανοτητες bootloop?

ευχαριστω

 

Τι σου λείπει από το g4 σε σχέση με το g5; το bootloop δεν έχει να κάνει με το αν είναι δίκαρτο ή μονόκαρτο αλλά με την σειρά της πλακέτας. Για λιγότερες εως μηδενικές πιθανότητες bootloop πάρε από 604 και μετά.

Link to comment
Share on other sites

Μην το πάρεις για κανενα λογο ειναι σαβουρα....εφοσον μενεις χωρις τηλ καποια στιγμη.....!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

 

ενω εχω αγορασει το g5,τι να πω μου λειπει το g4(το ειχα παλιοτερα απο εταιρεια)

και σκεφτομαι να το αγορασω.

αν παρω το g4 να παρω το μονοκαρτο η το δικαρτο?

επισης ποιο απο τα 2 εχει λιγοτερες πιθανοτητες bootloop?

ευχαριστω

 

Παρε αν δεν παιζεις παιχνιδια ή δεν βαζεις την οθονη του στο 100%.

Μονοκαρτο παρε.

Και αν ειναι μεταχειρισμενο να εχει εγγυηση και να μην εχει γινει ρουτ.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον λόγω αυξημένης εξωτερικής θερμοκρασίας δεν σηκώνει Pokemon go μάχη (άρα εντατική χρήση πόρων ) πάνω από 1 με 2 λεπτά. Κάνει αμέσως restart ευτυχώς χωρίς bootloop μέχρι στιγμής. Αλλά δεν είναι αισιόδοξα τα πράγματα για το καλοκαίρι. Το ίδιο κάνει και σε συνεχόμενες φωτογραφίες τη μέρα.

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...