Jump to content

[Επίσημο] LG G4


giglle
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
Επίσης υπαρχει καποια λυση για το προβλημα οταν το κινητο ειναι αδρανές? το βραδυ μπορει να χασει και 25%

 

Σου το κάνει και μετά από επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων; Μόνο έτσι θα καταλάβεις αν έχει πρόβλημα η μπαταρία (ή αν πρόκειται για άλλο hardware πρόβλημα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχει 2 μερες οταν συνδεω το τηλ για φορτιση δεν κανει το ηχο απενεργ καμια επιλογη?

 

Καιρο μου το κάνει τώρα. Μια ακούγεται ο ήχος , μολις συνδέσω φορτιστή, μια οχι.

Αυτο που παρατήρησα είναι οτι όταν ΔΕΝ ακούγεται ο ήχος σύνδεσης φορτιστή, τότε ΔΕΝ φορτίζει γρήγορα (μιλάμε για πολλές ώρες).

Αντίθετα όταν ακουστεί ο ήχος σύνδεσης φορτιστή, τότε φορτίζει κανονικά σε 1 ώρα και κάτι !!!

 

Υ.Γ. το βγάζω και το ξαναβάζω το βύσμα μέχρι να ακουστεί.

Link to comment
Share on other sites

Καιρο μου το κάνει τώρα. Μια ακούγεται ο ήχος , μολις συνδέσω φορτιστή, μια οχι.

Αυτο που παρατήρησα είναι οτι όταν ΔΕΝ ακούγεται ο ήχος σύνδεσης φορτιστή, τότε ΔΕΝ φορτίζει γρήγορα (μιλάμε για πολλές ώρες).

Αντίθετα όταν ακουστεί ο ήχος σύνδεσης φορτιστή, τότε φορτίζει κανονικά σε 1 ώρα και κάτι !!!

 

Υ.Γ. το βγάζω και το ξαναβάζω το βύσμα μέχρι να ακουστεί.

 

Εμενα δεν μου κανει καθολου ηχο θα δοκιμασω εναν αλλο φορτιστη που εχω να δω τι παιζει σε περιπτωση που ειναι δικο του θεμα....μετα θα κανω αποκατασατση με το προγραμμα μπας και στρωσει

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

κριμα, πολυ κριμα που αυτη η συσκευη χαντακωθηκε ετσι απο την lg

 

το εχω εναμιση χρονο, ουτε bootloop ουτε τιποτα (505), καμερα που τα σπαει και κατα προσωπικη αποψη, η πιο ομορφη συσκευη που εχει βγαλει, με μοναδικο σχεδιο. ειδικα τα πληκτρα πισω, τι τους επιασε και τα καταργησαν..

 

αν το εβγαζε ξανα ακριβως με το ιδιο σχεδιο και αναβαθμισμενα (σημερινα) χαρακτηριστικα και μπαταρια, θα το αγοραζα χωρις σκεψη

Edited by duende

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s -S24 Ultra - Xperia 1 VI

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με 3 οθονες,3 μητρικες και μια καμερα που εχω αλλαξει,πλεον το κινητο εχει βρει το δρομο του και με δυο χρονια εγγυηση στα ανταλλακτικα μεχρι το 2019 ειμαι ανετος ;)
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με 3 οθονες,3 μητρικες και μια καμερα που εχω αλλαξει,πλεον το κινητο εχει βρει το δρομο του και με δυο χρονια εγγυηση στα ανταλλακτικα μεχρι το 2019 ειμαι ανετος ;)
... είναι όμως για πολύ γέλιο...απο μπαταρία έχει αλλάξει κάτι ή ακόμα θέλει φόρτιση μέσα στη μέρα;

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα το bootloop,το image retention τωρα εμφανιστηκε κ νεο προβλημα το κινητο κολλαει με το που ανοιγω το Bluetooth κ πρεπει να βγαλω την μπαταρια.οτι να ναι περιμενω ποτε θα μας αφησει χρόνους να ησυχάσω!!
Link to comment
Share on other sites

Μετα το bootloop,το image retention τωρα εμφανιστηκε κ νεο προβλημα το κινητο κολλαει με το που ανοιγω το Bluetooth κ πρεπει να βγαλω την μπαταρια.οτι να ναι περιμενω ποτε θα μας αφησει χρόνους να ησυχάσω!!

 

Φιλαρακι,τσεκαρε μηπως το προβλημα το δημιουργει η μπαταρια.Ειναι η εργοστασιακη Η καποια αλλη που αγορασες;

Link to comment
Share on other sites

Τα σπαει ειναι η αληθεια. :)

Τα σπάει και τα τσαλακώνει! :cool:

 

Πρίν ένα 2μηνο πήρα ένα G4 για την γυναίκα μου. Λέω...εκεί που θα δώσω ένα Α ποσό για Κινέζο που ναι μέν είναι καλός αλλά έναν βήχα τον έχει σε όλα τα επίπεδα, ας δώσω τα ίδια για ένα μεταχειρισμένο κινητάκι της σειράς :X , απλό :X , ταπεινό :X , μέτριων δυνατοτήτων :X , ίσα ίσα να κάνει την δουλειά της :X , κλπ...κλπ...κλπ... :X

Εγώ έπαιζα σε μεγαλύτερα κυβικά...άνω των 300-400 ευρώ...οπότε δεν του έδινα κάν σημασία. :ρ

 

Στο 2μηνο αυτό λοιπόν, κατάπια 100 φορές την γλώσσα μου!!!:!:

 

Το G4 στην τιμή που πωλείται σαν μεταχειρισμένο, είναι 100 κλάσεις πάνω από οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί. Είναι (για μένα) το Νο1...με το Νο2 να βρίσκεται πολλά χιλιόμετρα πίσω. Είναι η απόλυτη συσκευή για τιμή κάτω από 200 ευρώ. Εφόσον κάνεις φυσιολογική χρήση του κινητού, η μπαταρία του με όλα ανοιχτά βγάζει άνετα την ημέρα (3,5-4 ώρες SOT τις έχει άνετα).

 

Εχθές - "έριξα να μούτρα μου" - "είπα να ξεπέσω" - και πήρα και ένα ακόμη για μένα. Άρα 2 x LG G4 στην οικογένεια. Θα πάρω τώρα και ένα μαντρόσκυλο για να μας φυλάει απο το bootloop...φτού φτου φτου σκόρδα!!! :p

 

Την συσκευή την προτείνω ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. Ότι άλλο και άν κοιτάξετε σε αυτά τα χρήματα (για μεταχειρισμένο μιλάω πάντα) θα είστε 10 κλάσεις κάτω σε όλα. Μην ξεχνάμε ότι το G4 υπήρξε ναυαρχίδα...δεν ήταν ποτέ midrange συσκευή...και συνεπώς έχει πάνω του κορυφαία χαρακτηριστικά τα οποία ακόμα και σήμερα δεν τα βρίσκεις σε midrange κατηγορία ούτε με κιάλια.

Το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι να έχει υπόλοιπο εγγύησης γιατί το παρελθόν της συσκευής είναι επιβεβαρυμένο. :cool:

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα και συγνωμη αν ειμαι off topic

ζω πολωνια και ψαχνω g4 μεταχειρισμενο,

τι πρεπει να προσεξω?

επισης πως καταλαβαινουμε αν η συσκευη ειναι refurbished (βαζουν χαμηλης ποιοτητας υλικα συνηθως....)

να στε καλα

 

σημειωση,

πουλανε refurbished με 6 μηνες εγγυηση για 170 ευρω

ρισκο?

Edited by loumos123
"το 'να χέρι νίβει τ' άλλο και τα δυο το πρόσωπο"
Link to comment
Share on other sites

Τα σπάει και τα τσαλακώνει! :cool:

 

Πρίν ένα 2μηνο πήρα ένα G4 για την γυναίκα μου. Λέω...εκεί που θα δώσω ένα Α ποσό για Κινέζο που ναι μέν είναι καλός αλλά έναν βήχα τον έχει σε όλα τα επίπεδα, ας δώσω τα ίδια για ένα μεταχειρισμένο κινητάκι της σειράς :X , απλό :X , ταπεινό :X , μέτριων δυνατοτήτων :X , ίσα ίσα να κάνει την δουλειά της :X , κλπ...κλπ...κλπ... :X

Εγώ έπαιζα σε μεγαλύτερα κυβικά...άνω των 300-400 ευρώ...οπότε δεν του έδινα κάν σημασία. :ρ

 

Στο 2μηνο αυτό λοιπόν, κατάπια 100 φορές την γλώσσα μου!!!:!:

 

Το G4 στην τιμή που πωλείται σαν μεταχειρισμένο, είναι 100 κλάσεις πάνω από οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί. Είναι (για μένα) το Νο1...με το Νο2 να βρίσκεται πολλά χιλιόμετρα πίσω. Είναι η απόλυτη συσκευή για τιμή κάτω από 200 ευρώ. Εφόσον κάνεις φυσιολογική χρήση του κινητού, η μπαταρία του με όλα ανοιχτά βγάζει άνετα την ημέρα (3,5-4 ώρες SOT τις έχει άνετα).

 

Εχθές - "έριξα να μούτρα μου" - "είπα να ξεπέσω" - και πήρα και ένα ακόμη για μένα. Άρα 2 x LG G4 στην οικογένεια. Θα πάρω τώρα και ένα μαντρόσκυλο για να μας φυλάει απο το bootloop...φτού φτου φτου σκόρδα!!! :p

 

Την συσκευή την προτείνω ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ. Ότι άλλο και άν κοιτάξετε σε αυτά τα χρήματα (για μεταχειρισμένο μιλάω πάντα) θα είστε 10 κλάσεις κάτω σε όλα. Μην ξεχνάμε ότι το G4 υπήρξε ναυαρχίδα...δεν ήταν ποτέ midrange συσκευή...και συνεπώς έχει πάνω του κορυφαία χαρακτηριστικά τα οποία ακόμα και σήμερα δεν τα βρίσκεις σε midrange κατηγορία ούτε με κιάλια.

Το μόνο που πρέπει να προσέξετε είναι να έχει υπόλοιπο εγγύησης γιατί το παρελθόν της συσκευής είναι επιβεβαρυμένο. :cool:

 

Χρηστο θα σε τρελανω τωρα!!Πριν 3-4 ωρες εκανα ανταλλαγη το Xiaomi σου με Lg g4!!Πηρα και διαφορα και εχει 10 μηνες εγγυηση ακομα!!Ειναι αψογο,610 παρτιδα νομιζω,χωρις προβληματα με bootloop ποτε! ;) Μονο η μπαταρια φευγει νερακι,αλλα το ξεραμε κι απο πριν αυτο!!Μπαταρια σα τα xiaomi κανενα σχεδον δεν εχει,αλλα απο την αλλη σε φωτο,βιντεο,μουσικη,ενταση κλπ.δε συγκρινονται με το lg...!!Αυτα,για να μη βγουμε και εντελως off topic!!:p

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο θα σε τρελανω τωρα!!Πριν 3-4 ωρες εκανα ανταλλαγη το Xiaomi σου με Lg g4!!Πηρα και διαφορα και εχει 10 μηνες εγγυηση ακομα!!Ειναι αψογο,610 παρτιδα νομιζω,χωρις προβληματα με bootloop ποτε! ;) Μονο η μπαταρια φευγει νερακι,αλλα το ξεραμε κι απο πριν αυτο!!Μπαταρια σα τα xiaomi κανενα σχεδον δεν εχει,αλλα απο την αλλη σε φωτο,βιντεο,μουσικη,ενταση κλπ.δε συγκρινονται με το lg...!!Αυτα,για να μη βγουμε και εντελως off topic!!:p

 

Μάλλον τα έχεις μπερδέψει λίγο .. Αφού είναι σειρά 610 θα πρέπει να εχει τουλάχιστον 16 μήνες εγγύηση το κινητό.. Άρα αφού έχει 10 το πιθανότερο να έχει αλλαγμένη πλακέτα από bootloop... Το κουτί του τι σειρά γράφει ότι είναι;;

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον τα έχεις μπερδέψει λίγο .. Αφού είναι σειρά 610 θα πρέπει να εχει τουλάχιστον 16 μήνες εγγύηση το κινητό.. Άρα αφού έχει 10 το πιθανότερο να έχει αλλαγμένη πλακέτα από bootloop... Το κουτί του τι σειρά γράφει ότι είναι;;

Εκεί που λέει s/n? Αν ναι,ξεκινάει απο 602.Μάλλον αυτή είναι ε?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Εκεί που λέει s/n? Αν ναι,ξεκινάει απο 602.Μάλλον αυτή είναι ε?

 

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ναι αυτη ειναι . Δεν ειναι και η πιο κακοφημη παρτιδα ουτε και η πιο αξιοπιστη.Καλυτερα δλδ να σου σκασει ενα μπουτλουπ στα κοντα να παρεις καμια 706 ,δυο χρονια εγγυηση και να εχεις το κεφαλι σου ησυχο ;) Βεβαια απ την αλλη μπορει ακομα και τωρα ολες οι πλακετες να ειναι το ιδιο χαλι ,τιποτα δεν ειναι σιγουρο .

Link to comment
Share on other sites

petran66... αυτοανερηθηκες αλλά δεν φταις εσύ, η LG φταει που τα έχει κάνει σκ@τ@, που να τους πάρει και να τους σηκώσει. Και καλά το bootloop αλλά η διάρκεια της μπαταρίας είναι μεγάλο χάλι.

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

petran66... αυτοανερηθηκες αλλά δεν φταις εσύ, η LG φταει που τα έχει κάνει σκ@τ@, που να τους πάρει και να τους σηκώσει. Και καλά το bootloop αλλά η διάρκεια της μπαταρίας είναι μεγάλο χάλι.

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατι φιλε μου?Απλως δεν ηξερα που να δω πανω στο κουτι!!Μεταχειρισμενο το πηρα οπως εγραψα!!Ηξερα για τα bootloop και ρωτησα τον φιλο που καναμε ανταλλαγη με το δικο μου και μου ειπε πως απο την 601 παρτιδα και μετα,δεν εχουν προβλημα.Τωρα βεβαια,δε μπορουσε να ξερει για ολες τις συσκευες!!Σ'αυτη παντως που μου εδωσε,δε του ειχε παρουσιασει ποτε bootloop.Εξ'αλλου φαινεται αυτο απο το οτι,η αποδειξη εχει πανω το imei που γραφει και στο κουτι.Επισης στο κουτι γραφει Η-815...Τελος παντων,για να πω την αληθεια,δε κραταω πολυ καιρο τις συσκευες που παιρνω!Μ'αρεσει να τις αλλαζω κι ετσι δε τρελαινομαι κι ολας,αν θα το παρουσιασει καποια στιγγμη.Ελπιζω πως οχι...:)

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

petran66 μην τα πέρνεις όλα τις μετρητοίς, λες ότι "δεν είναι η πιο κακόφημη" ΑΛΛΑ "ούτε και η πιο αξιόπιστη" και μετά λες και για το bootloop. Αστιευομενος εγώ λέω ότι "αυτοανερηθηκες", πλάκα κάνω βρε.

Εύχομαι να το χαρείς και να νομίζεις ότι έχεις ΑΛΛΟ κινητό και όχι το G4 που οι περισσότεροι έχουν πάθει τα πάντα...

Αλλά η LG μας τα έχει κάνει σκ@τ@, ότι και να λέμε. Ότι και να πει κανείς, σαν εταιρία μας άφησε ξεκρεμαστους, αυτό δεν το συγχωρώ σε εταιρεία.

Καλή σας μέρα σε όλους

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους και απο μένα :)

 

Πετράν...ούτε μία μέρα δεν άντεξες με το Rn4 ρε φίλε! Έσπασες ρεκόρ! :lol:

Εντάξει, έχει την μπαταρία...αλλά μόνο αυτό. Το έχω ξαναγράψει βέβαια...και το ξαναγράφω...δεν έχει ΚΑΜΙΑ σχέση με το G4.

Εκτός της κάμερας που είναι αλλού (το βίντεο δεν το αναφέρω κάν γιατί όποιος δεν έχει δει βίντεο από σειρά redmi δεν μπορεί να καταλάβει τί εννοώ!!! :X ), το G4 έχει και πολύ δυνατή ένταση στον ήχο κλίσης - ειδοποιήσεις κλπ, όπως επίσης και πολύ πολύ δυνατό ήχο κατά την συνομιλία. Σε έντονα θορυβώδες περιβάλλον ακούς τον συνομιλητή πεντακάθαρα πράγμα που στο Rn4 ήταν αδύνατο.

 

Εγώ παιδιά έχω 2 συσκευές που έχουν κλείσει χρόνο χωρίς bootloop. Μία 603 και μία 602.

Στην εταιρία που εργάζομαι έχουμε άλλες 2 συσκευές μία 500κάτι και μία 603 επίσης. Και αυτές πάνω απο χρόνο.

Καμία δεν είχε ποτέ πρόβλημα. Να πώ όμως (χωρίς να ξέρω εάν αυτό παίζει ρόλο) οτι καμία απο τις 4 συσκευές δεν παίζει παιχνίδια. Και η χρήση τους είναι φυσιολογική (1-1,5 ημέρα αναμονή εάν αυτό λέει κάτι). Φωτό και βίντεο βαράνε φούλ, εφαρμογές social, τηλέφωνα, email, καμιά 30αριά εφαρμογές. Σε αυτό το στύλ δουλεύουν όλες.

 

Όσο για την στάση της LG : για μένα εφόσον αναγνώρισε το πρόβλημα, θα έπρεπε να αλλάζει πλακέτες μέχρι να πεθάνει η συσκευή. Ούτε εγγύηση να βλέπει ούτε τίποτα. Βάρεσε bootloop; Αλλαγή πλακέτας και ας είναι και 5 χρονών η συσκευή.

 

Υ.Γ Όταν έδωσα το Rn4 με πήρε ένας τηλέφωνο και με ρωτάει πόση ώρα παίζει Pockemon χωρίς φόρτιση! :lol:

Θέλω να πώ...τελείως διαφορετικές οι ανάγκες του καθενός. Εγώ το κρίνω με τις δικές μου ανάγκες που πιστεύω οτι καλύπτουν πολλούς χρήστες. Για μένα, η κινητή συσκευή, δεν ήταν ποτέ παιχνιδομηχανή. Τόσα χρόνια smartphpone (απο Qtec S100) ποτέ μα ποτέ δεν έχω παίξει παιχνίδια.

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

petran66 μην τα πέρνεις όλα τις μετρητοίς, λες ότι "δεν είναι η πιο κακόφημη" ΑΛΛΑ "ούτε και η πιο αξιόπιστη" και μετά λες και για το bootloop. Αστιευομενος εγώ λέω ότι "αυτοανερηθηκες", πλάκα κάνω βρε.

Εύχομαι να το χαρείς και να νομίζεις ότι έχεις ΑΛΛΟ κινητό και όχι το G4 που οι περισσότεροι έχουν πάθει τα πάντα...

Αλλά η LG μας τα έχει κάνει σκ@τ@, ότι και να λέμε. Ότι και να πει κανείς, σαν εταιρία μας άφησε ξεκρεμαστους, αυτό δεν το συγχωρώ σε εταιρεία.

Καλή σας μέρα σε όλους

 

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλά, κι εσύ το τερμάτισες... "οι περισσότεροι έχουν πάθει τα πάντα" :)

Δεν θα επικαλεστώ το δικό μου δείγμα, που είναι εντελώς όμοιο με του pavlidisc (μισή ντουζίνα κινητά, όλα χωρίς πρόβλημα). Και μόνο εδώ μέσα να δει κάποιος τις τελευταίες 10-20 σελίδες, πιο πολλή κουβέντα γίνεται για τον κίνδυνο του bootloop, παρά για υπαρκτό πρόβλημα.

Και σκέψου ότι είμαι από αυτούς που εξαρχής δεν πολυπίστευαν ότι θα δώσει Nougat (και ακόμη δεν έχω πειστεί).

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο εδώ μέσα να δει κάποιος τις τελευταίες 10-20 σελίδες, πιο πολλή κουβέντα γίνεται για τον κίνδυνο του bootloop, παρά για υπαρκτό πρόβλημα.

- Ας πάρω ένα παυσίπονο

- Πονάει το κεφάλι σου;

- Όχι;

- Ε τότε γιατί να το πάρεις;

- Ε μήπως και πάει να πονέσει...

:p

 

Υ.Γ για την Nougat...και εγώ μικρό καλάθι κρατάω.

 

edit:

Και είπα και ένα "ψεματάκι". Όταν αναφέρθηκα στην χρήση των συσκευών (οτι δεν παίζουν παιχνίδια) αναφέρομαι στις 2 συσκευές που έχουμε στην δουλειά και τις πήραμε καινούριες...και ξέρω ότι αυτοί που τις έχουν δεν παίζουν παιχνίδια.

Τις 2 δικές μου τις πήρα μεταχειρισμένες.

Η 603 δεν ξέρω τί παρελθόν είχε.

Η 602 μου είχε πεί το παιδί που την πήρα οτι έπαιζε πολλά παιχνίδια...φόρτιζε 2 φορές την ημέρα τις περισσότερες φορές λόγω παιχνιδιών. Άρα...η 602 συσκευή τις έχει βαρέσει τις υπερωρίες τις αλλά ο Mr Bootloop δεν της χτύπησε την πόρτα...ακόμα.... ;)

Edited by pavlidisc

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1 - Airpods Pro 2

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι,τσεκαρε μηπως το προβλημα το δημιουργει η μπαταρια.Ειναι η εργοστασιακη Η καποια αλλη που αγορασες;

 

η εργοστασιακή είναι!!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Επίσημο] LG G4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...