Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πάρε το γνήσιο της samsung αν θέλεις κάτι ποιοτικό και πολύ σταθερό. Είναι λίγο ακριβούτσικο, αλλά αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω :)

 

Δε το θελω για μένα :P Θελει κάτι "minimal" ο αλλος σαν αυτο που εχω εγω, απλά ρωτάω μηπως το εχει καποιος και αν δημιουργει προβλημα ο μαγνητης.

 

Οταν λεω minimal, να μην μπανει στο τζαμι :P

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά υπάρχει κάποιο tempered glass για το απλό s6 στην ελληνική αγορά το οποιό να πιάνει πραγματικά όλη την οθόνη και να μην έχει αυτά τα τεράστια κόψιμάδα που έχουν τα περισσοτερα;

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο tempered glass για το απλό s6 στην ελληνική αγορά το οποιό να πιάνει πραγματικά όλη την οθόνη και να μην έχει αυτά τα τεράστια κόψιμάδα που έχουν τα περισσοτερα;

 

και εγώ κάτι τέτοιο ψάχνω.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ναι κανονικά.. Εγώ βρήκα άκρη μέσω skroutz.. Μια spigen.. Με τα ίδια λεφτά και σε μια μέρα την έχεις όχι σε 20μερες

Φίλε. Μπορείς να δώσεις λινκ?

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

παιδια μου εφερε ενα φιλαρακι αυτη την θηκη δωρο, πραγματικα τα σπαει...........
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από θήκες έχω την uag που δείχνει και ο φίλος παραπάνω (την είχα σε όλα τα galaxy τα τελευταία χρόνια).

Την γνήσια sview,την neo hybrid ultra, και την Rugged Armor.

Τα ποιο πολλά καλά χαρακτηριστικά την έχει η neo hybrid ultra κατά την γνώμη μου. Εμφάνιση προστασία και σχετικά δεν προσθέτει Πολύ όγκο!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

πηρα το wireless charger και για καποιο λογο το κινητο κουνιεται μετα απο λιγο. Μετα απο 10 λεπτα το βλεπω να φευγει απο την επιφανεια και δεν γνωριζς τον λογο
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

τον πηρα και εγω και πολλές φορές δεν πιάνει καλά το κινητό. Που ακριβώς πρέπει να το ακουμπήσουμε για να είναι οκ;

 

Στο κέντρο να ειναι ίδιο πάνω και κάτω αυτό που περισσεύει

 

----- προσθήκη μηνύματος 72 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

πηρα το wireless charger και για καποιο λογο το κινητο κουνιεται μετα απο λιγο. Μετα απο 10 λεπτα το βλεπω να φευγει απο την επιφανεια και δεν γνωριζς τον λογο

 

Αυτό θα ειναι από δόνηση κάποιας εφαρμογής. Δεν βλέπω άλλο λόγο να γίνετε αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάποιος υπόψιν του κανένα tempered glass για απλό s6 πού να πιάνει όλη την οθόνη?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα αυτην, θεωρω οτι θα ειναι τιμια για τα λεφτα της

 

απο ebay βγαινει 7.50 ευρω. :)

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NTQzWDYxMQ==/z/tZoAAOSwqu9VHW4y/$_12.JPG

 

http://i.ebayimg.com/00/s/NTcyWDcyOQ==/z/1g0AAOSwstxVHW4B/$_12.JPG

 

http://www.ebay.com/itm/251902436135

Ηρθε τελικα σημερα η θηκη!!

 

Για την τιμη της αψογη!! Πολυ καλο κρατημα, προστασια καμερας και δεν μεγαλωνει πολυ το κινητο.

 

Τα αξιζει με χιλια τα λεφτα της!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε τελικα σημερα η θηκη!!

 

Για την τιμη της αψογη!! Πολυ καλο κρατημα, προστασια καμερας και δεν μεγαλωνει πολυ το κινητο.

 

Τα αξιζει με χιλια τα λεφτα της!

 

Ισχύει, την ίδια έχω πάρει και εγώ. Για τα λεφτά της είναι πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.

 

Μολις αγορασα το S6 εξαχνα απεγνωσμενα για θηκη καθως ειμαι λιγο ψειρας και δεν μπορουσα να το αφησω εκτεθιμενο στον κοσμο τουτο :lol: Βρηκα λοιπον την Sentio θηκη απτο PLAISIO.

 

Πιστευω ειναι μια αρκετα τιμια θηκουλα που παιζει σε διαφορους χρωματισμους.Μπορει να φαινεται λιγο χοντρη στις φωτογραφιες που θα δειτε πιο κατω αλλα στην πραγματικοτητα λογο και του διαφανες σκληρου πλαστικου απο πισω δεν φαινεται ετσι απο κοντα.

 

Τριγυρω ειναι μαλακο TPU το οποιο φαινεται ικανο να σωσει το κινητο και απο πισω ειναι καποιο ειδος σκληρου πλαστικου το οποιο ομως εμφανιζει μικρογρατζουνιες ευκολα που φαινονται μονο οταν το προσεξεις στο φως.2 βδομαδες που το εχω δεν εχω παρατηρησει να γρατζουναει την πλατη του κινητου ισως γιατι δεν το ακουμπαει καθως δεν παρατηρω το παραμικρο rainbow effect.

 

Στο κοψιμο για την καμερα κανει ενα μικρο χειλακι το οποιο την καλυπτει να μην ακουμπαει κατω.Τα κουμπια θελουν λιγο νυχακι για να πατηθουν οπως σε ολες τις TPU της κατηγοριας αυτης.

 

Αυτα!Ελπιζω να σας καλυψα...BTW οι φωτογραφιες που υπαρχουν στο plaisio ειναι αντιπροσωπευτικοτατες

ps.Το χερι δεν ειναι δικο μου!

 

Απορια

Εχει δοκιμασει κανεις αυτο τον ασυρματο φορτιστη ή καποιον με την ονομασια (MC-02A) γενικοτερα?Υπαρχει περιπτωση να κανουμε καμια ζημια στο κινητο?

Edited by what

Device 1: Galaxy S6 | Rom: Stock 5.1.1 | Launcher: Apex launcher

Device 2: Galaxy S | Rom: CyanogenMod 10 | Kernel: Semaphore JB | Launcher: Apex launcher

Device 3: Galaxy Tab 10.1 P7510 | Rom: Stock 4.0.4

 

Follow me

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες.

ξερουμε καποιο καλο power bank και φθηνο οσο γινεται??

ευχαριστω

ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΑΥΤΗ

http://www.mythiki.gr/%CE%BC%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%83/power-banks/romosspolymos-5-5000-detail.html

Edited by panoramix77
Link to comment
Share on other sites

Φοβερη power bank. Την εχω τρεις μηνες και ειμαι απολυτα ικανοποιημενος

Ακριβη ειναι βεβαια αλλα εφοσον ειναι καλη ολα καλα..ευτυχως

.το κυριο μελημα μου ηταν που φτιαχνεται απο samsung..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω αυτό το power bank εδώ και αρκετό καιρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος...

 

http://www.skroutz.gr/s/5403133/Xiaomi-Mi-Power-Bank-10400mAh.html

Link to comment
Share on other sites

Απορια

Εχει δοκιμασει κανεις αυτο τον ασυρματο φορτιστη ή καποιον με την ονομασια (MC-02A) γενικοτερα?Υπαρχει περιπτωση να κανουμε καμια ζημια στο κινητο?

Το εχω εγω, φορτιζει κανονικα δεν θα εχεις προβλημα, αλλα φορτιζει πολυ αργα. Επισης δεν εχει φορτιστη στη συσκευασια.

Edited by geokostas
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω αυτό το power bank εδώ και αρκετό καιρό και είμαι πολύ ευχαριστημένος...

 

http://www.skroutz.gr/s/5403133/Xiaomi-Mi-Power-Bank-10400mAh.html

Και εγω αυτό έχω αλλά το έχω πάρει απο εξωτερικό κανα 20 ευρώ. Πολύ καλο . εχω το honor 6 plus με 3600 μπαταρια και το φορτίζει 3 φορες.

Google Pixel 8 pro

Link to comment
Share on other sites

Το εχω εγω, φορτιζει κανονικα δεν θα εχεις προβλημα, αλλα φορτιζει πολυ αργα. Επισης δεν εχει φορτιστη στη συσκευασια.

 

το είχα δει στην αρχική το link,

http://www.tomtop.com/xiaomi-portable-10400mah-large-capacity-safe-mi-power-bank-aluminum-casing-for-iphone-6-6-plus-samsung-htc-smartphones-pa2159.html

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...