Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπες στο skroutz και βαλε galaxy s6 edge ή αμα εχεις το κανονικο galaxy s6 tempered!!!

Στο skroutz δεν υπάρχει τίποτα για edge από tempered glass παρά μόνο μια μεμβράνη της spigen που πιάνει όλη την οθόνη.

Γι αυτό ρωταω μπας και κάποιος έχει βρει κατι άλλο από tempered glass που να καλυβει και τις καμπυλες εντoς Ελλάδος αλλιώς αναγκαστηκα πάω στην curved μεμβράνη της spigen ώσπου να ανοίξουν οι αγορές στο εξωτερικό για να παράγγειλω tempered glass curved.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εχει βγαλει η inos νομίζω που ειναι σαν τζάμι και πιάνει ολοι την οθόνη.

 

Οχι οχι αυτο που λεει full face εννοει οτι πανω και κατω αλλαζει χρωμα στο κινητο. Ειναι δηλαδη χρωματιστο. Το ρωτησα γι αυτο λεω.

Προσοχη μην γελαστει κανεις διοτι απο τι ειδα η τιμη του ξεκιναει απο 30αρι και πανω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και τοποθέτησα αυτό: http://www.ebay.com/itm/311379987757?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=610466637426&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Απλά τέλειο (επιτέλους)!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα και τοποθέτησα αυτό: http://www.ebay.com/itm/311379987757?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=610466637426&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Απλά τέλειο (επιτέλους)!!!

 

ΜΕ χρώμα η διαφανές?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

ΜΕ χρώμα η διαφανές?

 

Το χρυσό. Ταιριάζει απόλυτα και όχι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και ίσως ανησυχήσει κάποιους.

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Το χρυσό. Ταιριάζει απόλυτα και όχι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες και ίσως ανησυχήσει κάποιους.

 

δηλαδή το χρυσό χρώμα είναι ίδιο με το χρώμα του κινητού? μπορείς να βγάλεις μερικές φωτο να το δουμε πως είναι περασμένο?

γενικώς στο xda πολλοί έχουν και παράπονα άλλος με φουσκάλες, άλλος με το ότι δεν δουλεύει η αφή στην οθόνη....

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες δε θα δείξουν αυτό που θέλεις. Κάθεται τέλεια χωρίς φουσκαλες και κανένα πρόβλημα στην αφή. Πίστεψέ με, είμαι ψειρας και δε θα τα έγραφα αυτά αν δεν ήμουν πλήρως ικανοποιημενος.
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Οι φωτογραφίες δε θα δείξουν αυτό που θέλεις. Κάθεται τέλεια χωρίς φουσκαλες και κανένα πρόβλημα στην αφή. Πίστεψέ με, είμαι ψειρας και δε θα τα έγραφα αυτά αν δεν ήμουν πλήρως ικανοποιημενος.

 

θα με πάρεις στο λαιμό σου! μαλλον θα το τιμήσω....

κάτι τελευταίο να ρωτήσω: κοιτούσα αυτό το βίντεο

παρατήρησες μεγάλη διαφορά στην ποιότητα των χρωμάτων?

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

θα με πάρεις στο λαιμό σου! μαλλον θα το τιμήσω....

κάτι τελευταίο να ρωτήσω: κοιτούσα αυτό το βίντεο

παρατήρησες μεγάλη διαφορά στην ποιότητα των χρωμάτων?

 

Όχι, δεν παρατήρησα κάτι τέτοιο, αλλά μη τα θελουμε και όλα δικά μας! Επίσης, αυτό που πήρα πρέπει να είναι διαφορετικό, καθώς εμένα καλύπτει ολόκληρη τη κοίλη πλευρά της οθόνης. Όμως ας μη σε πάρω στο λαιμό μου, αν έχεις τόσες αμφιβολίες μη το πάρεις καλύτερα!

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Καταπληκτική αυτή η οθόνη ρε παιδιά!!Only concern η μπαταρία...

 

Έχει κάποιος να προτείνει καμιά θήκη για παραλία, άμμο, αίμα δάκρυα και ιδρώτα??:lol:

May the force be with us :ninja:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα αφήνω αυτοκίνητο για να μην τα κλαίω ;) άλλωστε κάθε μέρα μπάνιο, είναι αυξημένες πιθανότητες ατυχήματος
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα αφήνω αυτοκίνητο για να μην τα κλαίω ;) άλλωστε κάθε μέρα μπάνιο, είναι αυξημένες πιθανότητες ατυχήματος

κι εγώ το ίδιο κάνω με προώθηση κλήσεων σε άλλο "θαλασσοκινητο " που έχω μαζί μου. πάντως και μέσα στο αμάξι με 80 βαθμούς Κελσίου δε ξέρω αν είναι σωστό...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε αυτό ξανά ύστερα απο επικοινωνία με τον πωλητή (γιατί μου είχαν έρθει μισα) http://www.ebay.ie/itm/371311661387?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

πολύ καλό, αλλά είναι δύσκολο να το πετύχεις χωρίς φουσκάλες απο κάτω. έκανα 3 απόπειρες να πετύχω το τέλειο (γιατί η θα έμπαινε στραβά, ή θα είχα φουσκάλες). δηλαδή από τα 10 χάλασα τα 2 για να το περάσω. θέλει αρκετή ώρα και υπομονή..... αλλα στο τέλος φεύγουν όλες οι φουσκάλες. το αποτέλεσμα αριστο! επίσης έχεις την αίσθηση ότι δεν θα χρειαστεί ποτέ να το αλλάξεις, καθώς το υλικό ειναι αρκετά καλό. δεν έχει την αίσθητη του ψεύτικου φιλμ, δεν ξεκολλάει στις άκρες όπως άλλα που δοκιμασα, ειναι ελαστικό κάπως σαν να εχεις την αισθηση σιλικόνης και όχι απλό film.

αλλά θέλει υπομονή.... μου πήρε μισή ώρα να σβίσω όλες τις φουσκάλες και να προσέξω μην βάλω νύχι και γρατσουνίσω την μεμβράνη. (στην δεύτερη προσπάθεια μου την ειχα πατήσει έτσι και είχε όλο γραμμες)

 

 

 

 

---Από Ομάδα Διαχείρισης---

Απαγορεύονται οι αγγελίες εκτός buy&sell

Edited by impreza_sti
technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , ακόμα μπλοκαρισμένοι είμαστε στο paypal ? προσπαθώ να αγοράσω μια θήκη και δεν με αφήνει .
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα , ακόμα μπλοκαρισμένοι είμαστε στο paypal ?

 

Εννοείται! Μας έχουν μπλοκάρει κανονικά...

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται! Μας έχουν μπλοκάρει κανονικά...

Ναι κανονικά.. Εγώ βρήκα άκρη μέσω skroutz.. Μια spigen.. Με τα ίδια λεφτά και σε μια μέρα την έχεις όχι σε 20μερες

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το PayPal πιθανότατα θα "ανοιξει" σε κανένα 6μηνο το καλύτερο πιστεύω, κάτω από τα capital controls...
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς το protective cover της samsung σε μαύρο για το s6,έχει καλό grip;είναι σαν δέρμα η υφή του στο πίσω μέρος;
Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κανείς το protective cover της samsung σε μαύρο για το s6,έχει καλό grip;είναι σαν δέρμα η υφή του στο πίσω μέρος;

Ναι σαν δέρμα είναι η υφή.. Απλά αυτο που δεν φαίνεται αν δεν την αγοράσεις καλύπτει και τις 4 γωνίες από την μπροστά μεριά.. Και αυτό εμένα με χάλασε

Link to comment
Share on other sites

Ναι σαν δέρμα είναι η υφή.. Απλά αυτο που δεν φαίνεται αν δεν την αγοράσεις καλύπτει και τις 4 γωνίες από την μπροστά μεριά.. Και αυτό εμένα με χάλασε

Λέω να την αγοράσω λογικά θα δίνει καλύτερο grip.

Link to comment
Share on other sites

Κανενα καλο car mount εχετε να προτεινετε, γιατί ψάχνει φίλος που έχει το κινητό. Σε iPhone είχα αυτο http://www.scosche.com/magic-mount-cell-phone-holder-tablet-mount αλλα δε ξερω για το s6 τι παιζει. Επισης σκεφτομαι μηπως ο μαγνητης επηρεαζει την ασυρματη φορτιση.
Link to comment
Share on other sites

Κανενα καλο car mount εχετε να προτεινετε, γιατί ψάχνει φίλος που έχει το κινητό. Σε iPhone είχα αυτο http://www.scosche.com/magic-mount-cell-phone-holder-tablet-mount αλλα δε ξερω για το s6 τι παιζει. Επισης σκεφτομαι μηπως ο μαγνητης επηρεαζει την ασυρματη φορτιση.

Πάρε το γνήσιο της samsung αν θέλεις κάτι ποιοτικό και πολύ σταθερό. Είναι λίγο ακριβούτσικο, αλλά αξίζει τα λεφτά του με το παραπάνω :)

Link to comment
Share on other sites

Για μένα οι θήκες protective cover είναι απλά πεταμένα χρήματά.

Δεν προσφέρουν καμία προστασία.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...