Jump to content

[S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνώ κι επαυξάνω.όντως η καλύτερή,αλλά από ebay.

 

Υπάρχει κάποιο link από ebay για την συγκεκριμένη? Βασικά βρήκα αυτή αλλά δεν βλέπω να έχει την διάφανη εκτός αν εννοεί την άσπρη σαν διάφανη http://www.ebay.com/itm/S1-NILLKIN-Nature-TPU-Transparent-Clear-Cover-Case-For-Samsung-Galaxy-S6-G920F-/271817309448?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3f4992fd08 Πήρε κανένας την διάφανη από ebay?

:respect:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ήρθε το nillkin tempered glass για το πίσω μέρος. Το πέρασα αλλά γύρω γύρω κάνει την λωρίδα που μοιάζει με κόλλα

Επίσης δεν κάθεται τώρα καλά η ringke. Μπαίνει μεν αλλά είναι λίγο <<συκωμενη>>.

μου έκανε και σημάδι περιμετρικα στην ringke..... την πέταξα κατευθείαν. μακριά από την συγκεκριμένη! ειναι άθλια

 

Η προστασία ή η θήκη ? Τι πέταξες?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link από ebay για την συγκεκριμένη? Βασικά βρήκα αυτή αλλά δεν βλέπω να έχει την διάφανη εκτός αν εννοεί την άσπρη σαν διάφανη http://www.ebay.com/itm/S1-NILLKIN-Nature-TPU-Transparent-Clear-Cover-Case-For-Samsung-Galaxy-S6-G920F-/271817309448?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item3f4992fd08 Πήρε κανένας την διάφανη από ebay?

Την έχω σε γκρι και την αγόρασα από αυτόν ακριβώς.Παραδίδεται χωρίς κουτί (άρα δεν μπορείς να ελέγξεις στο site της nillkin γνησιότητα) αλλά κοστίζει το αστείο ποσό των 5-6€.Σαν άσπρη εννοεί τη διάφανη (δεν υπάρχει άσπρη) όπως βλέπεις και στις εικόνες στο site του τύπου.

Edited by arisk
Link to comment
Share on other sites

Την έχω σε γκρι και την αγόρασα από αυτόν ακριβώς.Παραδίδεται χωρίς κουτί (άρα δεν μπορείς να ελέγξεις στο site της nillkin γνησιότητα) αλλά κοστίζει το αστείο ποσό των 5-6€.Σαν άσπρη εννοεί τη διάφανη (δεν υπάρχει άσπρη) όπως βλέπεις και στις εικόνες στο site του τύπου.

 

Τελικά άξιζε η αγορά της σου άρεσε η είχες κάνα θέμα? Το προστατεύει καθόλου το κινητό? Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι την βλέπω flexible και δεν ξέρω αν είναι καλό.

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Τελικά άξιζε η αγορά της σου άρεσε η είχες κάνα θέμα? Το προστατεύει καθόλου το κινητό? Το μόνο που με ανησυχεί είναι ότι την βλέπω flexible και δεν ξέρω αν είναι καλό.

Η θήκη δεν ενδεικνύεται για πτώσεις καθώς είναι λεπτή.Είναι 0,6 mm (ενώ η puro για το iphone 6 ας πούμε είναι 0,3mm.)

Έχει το πλεονέκτημα οτι στα πλάγια είναι πιο "άγρια " και δεν σου γλυστράει έτσι η συσκευή.

Η προστασία που παρέχει είναι απο ψιλογρατζουνιές και ίσως...χαμηλές πτώσεις.To πίσω μέρος προστατεύει την κάμερα και αυτή η διαφάνεια που έχει αφήνει να φαίνεται το πίσω μέρος της συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Η αυθεντικη θηκη clear view για το edge δινει προσβαση σε ολες τις λειτουργιες του;Δηλαδη αν ειναι αναποδα το κινητο φωτιζετε οταν εχεις κληση;Ευχαριστω πολυ .
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια.Θα ηθελα να ρωτησω κατι.Η αυθεντικη θηκη clear view για το edge δινει προσβαση σε ολες τις λειτουργιες του;Δηλαδη αν ειναι αναποδα το κινητο φωτιζετε οταν εχεις κληση;Ευχαριστω πολυ .

 

Αν αγοράσεις την αυθεντική clear view για το S6 Edge, προετοιμάσου για σημάδια και μικρογρατσουνιές στην οθόνη. Το υλικό από το οποίο είναι κατασκευασμένη η συγκεκριμένη θήκη, είναι σκληρότερο από αυτό της οθόνης, με τραγικές επιπτώσεις επάνω της. Ψάξε μερικές σελίδες παραπίσω στο παρών νήμα συζήτησης, ή κάνε μια απλή αναζήτηση στο google.com για το θέμα. Φιλικά πάντα.

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Αν αγοράσεις την αυθεντική clear view για το S6 Edge, προετοιμάσου για σημάδια και μικρογρατσουνιές στην οθόνη. Το υλικό από το οποίο είναι κατασκευασμένη η συγκεκριμένη θήκη, είναι σκληρότερο από αυτό της οθόνης, με τραγικές επιπτώσεις επάνω της. Ψάξε μερικές σελίδες παραπίσω στο παρών νήμα συζήτησης, ή κάνε μια απλή αναζήτηση στο google.com για το θέμα. Φιλικά πάντα.

Αυτο ισχυει και για το απλο s6; γιατι σκεφτομαι να την παρω.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ισχυει και για το απλο s6; γιατι σκεφτομαι να την παρω.

 

Από το ίδιο υλικό είναι κατασκευασμένες και οι δύο θήκες, θεωρώ ότι την ίδια ζημιά θα κάνουν. Για το S6 Edge είμαι 101% σίγουρος, το είδα με τα ίδια μου τα μάτια. Για το απλό S6 ψάξε στο Internet για εμπειρίες κατόχων.

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Από το ίδιο υλικό είναι κατασκευασμένες και οι δύο θήκες, θεωρώ ότι την ίδια ζημιά θα κάνουν. Για το S6 Edge είμαι 101% σίγουρος, το είδα με τα ίδια μου τα μάτια. Για το απλό S6 ψάξε στο Internet για εμπειρίες κατόχων.

 

Θεωρώ οτι αν υπάρχει προστασία οθόνης δεν θα υπάρξει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρώ οτι αν υπάρχει προστασία οθόνης δεν θα υπάρξει πρόβλημα.

 

Σ' αυτό έχεις δίκιο. Ακόμα και το φθηνότερο screen protector θα σώσει την οθόνη. Αλλά τι γίνεται χωρίς?

Δεν υπογράφω ρε!!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Σ' αυτό έχεις δίκιο. Ακόμα και το φθηνότερο screen protector θα σώσει την οθόνη. Αλλά τι γίνεται χωρίς?

Εγω του πέρασα την x-one ultimate και την παρήγγειλα,μου αρέσει πολύ:)

Link to comment
Share on other sites

Το σήμα δεν φαίνεται φίλε και έχω το μαύρο φαντάζομαι στο άσπρο και στο χρυσό θα είναι ακόμα πιο αόρατο,αλλά αν δεν την έχεις δοκιμάσει πίστεψε με είναι η πιο ολοκληρωμένη θήκη,άψογη εφαρμογή clear view και τέλειο grip επίσης προστατεύει ολοκληρωτικά και την κάμερα.

 

Την ιδια εχω και γω κορυφη σε ολα .και το σημα οντος δεν φαίνεται.

 

 

σήμερα την πέρασα και εγώ. μ άρεσε πάρα πολύ.

ο μόνος μου ενδοιασμός είναι αν με το άνοιξε κλείσε το πορτάκι για τη θύρα usb έχουμε κάποιο θέμα εκεί. Μήπως κοπή η χαλαρώσει

Νικήτας
Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα την τελευταια αγορα που εκανα απο ebay...

ειναι τα καλυμματα για τον αισθητήρα της καμερας....

το ονομα του καλυμματος athene....τυχαιο?? χαχχαχ[ATTACH]62678[/ATTACH]

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα την τελευταια αγορα που εκανα απο ebay...

ειναι τα καλυμματα για τον αισθητήρα της καμερας....

το ονομα του καλυμματος athene....τυχαιο?? χαχχαχ[ATTACH]62678[/ATTACH]

 

φιλε ποια θηκη εχεις?

Link to comment
Share on other sites

μολις παρελαβα την τελευταια αγορα που εκανα απο ebay...

ειναι τα καλυμματα για τον αισθητήρα της καμερας....

το ονομα του καλυμματος athene....τυχαιο?? χαχχαχ[ATTACH]62678[/ATTACH]

 

Καποιο Link???

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

φιλε ποια θηκη εχεις?

 

Eιναι η Spiegen Neo Hybrid...

 

----- προσθήκη μηνύματος 38 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καποιο Link???

 

http://www.ebay.com/itm/191593727985?_trksid=p2060353.m2749.l2649&var=490669354577&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Δειτε αυτη:

 

 

Απιστευτη.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά,επείγον.θέλω τζαμί για edge οπωσδήποτέ πού να καλύπτει όλη την οθόνη.βοήθεια

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

επειδη καποιος φιλος με ρωτησε για το παχος που δινει η spigen neo hybrid στο κινητο...οριστε 2 φωτο......

 

[ATTACH]62743[/ATTACH]

[ATTACH]62744[/ATTACH]

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

εξαιρετικη η spigen neo hybrid...δεν προσθετει παχος στο κινητο..ΑΛΛΑ..το κανει πιο πλατυ....

την πηρα και τη δευτερη ημερα την εβαλα στην ακρη.....:(

Across the satellite beams Across the oceans or seas

To the lighthouse I could be I see some soldiers with guns

And they are killing for fun They are killing to entertain me

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S6 Series] Αξεσουάρ (Θήκες, USB OTG, PowerBank κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...