Jump to content

LeTV Le One (X600)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να ρωτήσω λίγο,μήπως έχει παραγγείλει κάποιος το συγκεκριμένο τηλέφωνο από το vickmall σε μαύρο χρώμα έτσι ώστε να μας ανεβάσει μερικές φωτογραφίες από το κινητό μιας και το κατάστημα στέλνει φωτογραφίες από το δέμα πριν την αποστολή?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να ρωτήσω λίγο,μήπως έχει παραγγείλει κάποιος το συγκεκριμένο τηλέφωνο από το vickmall σε μαύρο χρώμα έτσι ώστε να μας ανεβάσει μερικές φωτογραφίες από το κινητό μιας και το κατάστημα στέλνει φωτογραφίες από το δέμα πριν την αποστολή?

 

ε σε λιγο το παραγγελνω μαλλον,οταν ειναι θα ανεβασω!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

ε σε λιγο το παραγγελνω μαλλον,οταν ειναι θα ανεβασω!

Ωραία,θα περιμένω με ανυπομονησία για τις φωτογραφίες μιας και είμαι έτοιμος να το παραγγείλω και έχω κολλήσει στο χρώμα.

Link to comment
Share on other sites

Εφυγε παραγγελια και απο εμενα τελικα.Αντε να δουμε!

Να ενημερωσω οτι πληρωσα μεσω paypal χωρις balance.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία,θα περιμένω με ανυπομονησία για τις φωτογραφίες μιας και είμαι έτοιμος να το παραγγείλω και έχω κολλήσει στο χρώμα.

Που το εχει σε μαυρο ?? Ενα λινκ παρακαλω γιατι δεν το βρισκω.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο λινκ είναι αυτο που σε ενδιαφέρει....Μαζευόμαστε βλέπω αρκετοί για το μαύρο χρώμα....

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο λινκ είναι αυτο που σε ενδιαφέρει....Μαζευόμαστε βλέπω αρκετοί για το μαύρο χρώμα....

 

http://imgur.com/a/1k409

 

;)

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες κανένας από εμάς που θεωρείται ότι κατέχουμε 2 πραγματάκια δεν γεννήθηκε ξέροντας τα.

Με συνεχόμενες ερωτήσεις δεν μαθαίνονται αυτά *πάρα μόνο διαβάζοντας οδηγούς και βλέποντας βίντεο *στο YouTube, δόξα το θεό υπάρχουν όλα να τα δείτε!

Google it λοιπόν ότι θέλετε να κάνετε η διαβάστε οδηγούς.....

Ότι και όπως να στο περιγράψει κάποιος χωρίς να έχεις εικόνες δεν γίνεται τίποτα.

Θες να βάλεις custom recovery λοιπόν και καλά κάνεις γιατί μέσα από αυτό φλασσαρεις τα πάντα... Ωραία. βρες λοιπόν εικόνες και βίντεο να δεις πως κάνουν backup-restore-install-wipe!

Δεν είναι καθόλου βουνό, πιστέψτε με.

 

 

Δεν εκανα ερωτήσεις για να με βοηθησει να κανω root τη συσκευή αλλα για να δειξω ποσο ασχετος είμαι με το θεμα...

Παντως μ'αυτη τη λογικη κανεις δεν θα επρεπε να ρωτάει τιποτα φιλε μου...

Και για τις καθυστερήσεις στις αποστολες υπαρχουν τοπικ.Και αν το κινητο παιρνει καρτα μνημης είναι ευκολο να το βρεις και αν εχει αποσπωμενη μπαταρια και ολες αυτές τις περιτες ερωτήσεις που κανουμε συνεχεια και υπαρχουν κατι ωραιοι τυποι σαν τον GENEO που εχουν διαθεση να ασχοληθουν με την κάθε χαζομαρα του καθενος...Νομιζω γι'αυτο το λογο μπαινουμε εδώ...για να αλληλοβοηθηθούμε...

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εκανα ερωτήσεις για να με βοηθησει να κανω root τη συσκευή αλλα για να δειξω ποσο ασχετος είμαι με το θεμα...

Παντως μ'αυτη τη λογικη κανεις δεν θα επρεπε να ρωτάει τιποτα φιλε μου...

Και για τις καθυστερήσεις στις αποστολες υπαρχουν τοπικ.Και αν το κινητο παιρνει καρτα μνημης είναι ευκολο να το βρεις και αν εχει αποσπωμενη μπαταρια και ολες αυτές τις περιτες ερωτήσεις που κανουμε συνεχεια και υπαρχουν κατι ωραιοι τυποι σαν τον GENEO που εχουν διαθεση να ασχοληθουν με την κάθε χαζομαρα του καθενος...Νομιζω γι'αυτο το λογο μπαινουμε εδώ...για να αλληλοβοηθηθούμε...

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!!

Φίλε μου έχω καμία 1000αρια ποσταρισματα και από αυτά άμα... ρίξεις καμία ματιά θα δεις ότι τα περισσότερα είναι βοήθεια σε άλλους!

Οπότε το αυτονόητο μην προσπαθείς να το αναδείξεις .....

Εγώ για το καλό των ιδίων κάποιων που θέλουν να κάνουν τέτοια πράγματα (root-custom rom etc) έγραψα ότι πολύ απλά για να ξέρουν από μόνοι τους τι χρησιμεύει και το τι κάνει κάθε πράγμα θα έπρεπε να διαβάζουν και βλέπουν κάποια πράγματα.

Το να πάρεις κάτι έτοιμο χωρίς να ξέρεις το τι και γιατί το κάνεις είναι και αυτό επιλογή του καθενός...

ΦΙΛΙΚΆ ΠΑΝΤΑ

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στο forum. Την βοήθεια σας θα ήθελα.... Πάω να κάνω αγορά το τηλ από vickmall μέσω paypal αλλά δεν δέχεται την προπληρωμενη κάρτα (prepaid) Πειραιώς που έχω. Γιατί γίνεται αυτό; Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; Ευχαριστώ :mad:

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=17773&page=439

 

Καλημέρα στο forum. Την βοήθεια σας θα ήθελα.... Πάω να κάνω αγορά το τηλ από vickmall μέσω paypal αλλά δεν δέχεται την προπληρωμενη κάρτα (prepaid) Πειραιώς που έχω. Γιατί γίνεται αυτό; Έχει κάποιος άλλος το ίδιο πρόβλημα; Ευχαριστώ :mad:

 

Για ριξε μια ματιά στο συγκεκριμένο θεμα. Μπορεί να βοηθηθεις.

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση φιλέ μου.

 

Τιποτα. Να σαι καλα φίλε μου. Εδω είμαστε για να βοηθάμε ο ενας τον αλλο. Ελπιζω και ευχομαι να βρεις ακρη.:)

Edited by kalvar
Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

να το και το μαυρο σε video.

νυχακι το κινεζακι!!!

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

ωραιο και το μαυρο τελικα.

Εφυγε η παραγγελια...να δουμε ποτε θα το στειλουν τωρα!

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Και από μενα εφυγε η παραγγελία χθες...μου ειπανε ότι σήμερα θα μου το στείλουν.

Το μόνο που με προβληματίζει λίγο είναι η κάμερα. Είδα σε βιντεάκι στο youtube οτι "κουνάει" πολύ όταν κανεις λήψη βίντεο σαν να μην εχει σταθεροποιητή ενώ έχει !!!! Κάποιος που το έχει μπορεί να μου απαντήσει πως είναι η λήψη βίντεο ??

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

να το και το μαυρο σε video.

νυχακι το κινεζακι!!!

 

Θα μας τρελάνουν οι Κινέζοι! Δεν φτάνει που δεν ξέρουμε αν ο επεξεργαστής τρέχει

στα 2,0 η στα 2,2 αλλά σε αυτο το βιντεο τον δειχνει να τρέχει στα 2,3ghz!!! Έλεος!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που το έχει και είναι ρουτ μπορεί με κάποια εφαρμογή όπως no frills cpu ή trickster mod να δει ποια είναι η max cpu freq που υποστηρίζει το κινητό. Μπορεί να είναι κλειδωμένο στα 2 και να χρειάζεται overclocking για να τρέξει στα 2.2 ή 2.3.
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία..... τελικά ξεκόλλησε η πληρωμή μέσω paypal.... Ευχαριστώ Kalvar ελπίζω τώρα με την παραλαβή να έχουμε πολλά θέματα και αναβαθμίσεις να συζητήσουμε. :D;)

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

Έφυγε η παραγγελία..... τελικά ξεκόλλησε η πληρωμή μέσω paypal.... Ευχαριστώ Kalvar ελπίζω τώρα με την παραλαβή να έχουμε πολλά θέματα και αναβαθμίσεις να συζητήσουμε. :D;)

 

Χαίρομαι που τα κατάφερες. Αντε με το καλό να παραλάβεις. Μα φυσικά και θα έχουμε πολλά να συζητήσουμε. ...ειδικά εγω που εχω απόλυτη αγνοια απο αλλαγές ρομ και περάσματα στο κινητο όλο απορίες και ερωτήσεις θα μαι χαχα. Καλη υπομονή να χετε μαζί μου παιδιά και δείξτε οσο μπορείτε κατανόηση. ...που θα παει ολο και κάποιος φίλος απο δω μεσα θα μας βοηθάει. Όταν έρθει με το καλο θα αρχισω τις ερωτησεις. Φιλε geono ετοιμάσου με υπομονή χαχα!:D

Samsung a51-Huawei p smart z-xiaomi redmi note 8 pro-honor 8x - Samsung s7 edge-Xiaomi redmi note 4-Letv-lenovo p1-samsung note 4-Htc one m8 - lenovo z2 pro - lg g3 - samsung a5 - lenovo z2 - iphone 5s - samsung s5 - samsung grand 2 - lg g2 - asus zenfone 5 - samsung s3 - lumia 520 - samsung s4 mini - iphone 4s etc..
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που τα κατάφερες. Αντε με το καλό να παραλάβεις. Μα φυσικά και θα έχουμε πολλά να συζητήσουμε. ...ειδικά εγω που εχω απόλυτη αγνοια απο αλλαγές ρομ και περάσματα στο κινητο όλο απορίες και ερωτήσεις θα μαι χαχα. Καλη υπομονή να χετε μαζί μου παιδιά και δείξτε οσο μπορείτε κατανόηση. ...που θα παει ολο και κάποιος φίλος απο δω μεσα θα μας βοηθάει. Όταν έρθει με το καλο θα αρχισω τις ερωτησεις. Φιλε geono ετοιμάσου με υπομονή χαχα!:D

Βρε εσυ εδω θα ειμαστε και θα βοηθαμε οπως και να εχει, παραλαβετε εσεις και αρχιστε να παιζετε λιγο!:)

Τελικα μολις το ξαναχτυπησα και εγω σε μαυρο. Δεν παιζει τιποτα καλυτερο και ποιο vfm αυτην την ωρα και πιστευω για πολυ καιρο ακομη.:ninja:

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που τα κατάφερες. Αντε με το καλό να παραλάβεις. Μα φυσικά και θα έχουμε πολλά να συζητήσουμε. ...ειδικά εγω που εχω απόλυτη αγνοια απο αλλαγές ρομ και περάσματα στο κινητο όλο απορίες και ερωτήσεις θα μαι χαχα. Καλη υπομονή να χετε μαζί μου παιδιά και δείξτε οσο μπορείτε κατανόηση. ...που θα παει ολο και κάποιος φίλος απο δω μεσα θα μας βοηθάει. Όταν έρθει με το καλο θα αρχισω τις ερωτησεις. Φιλε geono ετοιμάσου με υπομονή χαχα!:D

 

 

Για να δούμε απο update πως θα πάμε.... ελπίζω να μην έχουμε πρόβλημα...:cry:

Blue Mi Note 3

Letv Le1 X 600

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος που το έχει και είναι ρουτ μπορεί με κάποια εφαρμογή όπως no frills cpu ή trickster mod να δει ποια είναι η max cpu freq που υποστηρίζει το κινητό. Μπορεί να είναι κλειδωμένο στα 2 και να χρειάζεται overclocking για να τρέξει στα 2.2 ή 2.3.

 

Το no frills δείχνει 1,95Ghz.Πως κάνουμε overclocking ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...