Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα καταρχας..Μου δώσε ένας φίλος δώρο ένα αγγλικό s6 με τον γνωστό φορτιστή. .Καλύπτεται εδώ αυτό από εγγύηση?
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μια χαρα δουλεια εκανε τωρα τα εχουμε ολα !!!:D

τωρα αν θα εβγαζαν και μια εφαρμογη που με ενα κλικ διόρθωνε και το memory leak αλλα και το moultitaskin θα ηταν το κορυφαίο τηλέφωνο!!!οχι πως δεν ειναι το μονο μελανο σημειο ειναι το multitaskin!!!!

 

τι εχει το multitasking?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σας κάνει δεν έχει αυτό το θέμα

ανά τακτά διαστήματα βγάζει ένα μήνυμα (εντοπιστήκαν μη εξουσιοδοτούμενες ενέργειες ) και πατώντας με πάει στην ασφάλεια συσκευής όπου

ζητά να κάνω σάρωση και επανεκκίνηση κάνω σάρωση και δεν βρίσκει κάτι έκανα και επανεκκίνηση αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια

μίλησα με sumsung και μου είπαν να βάλω ασφαλή λειτουργία να δω αν το κάνει ξανά έβαλα και πάλι τα ιδια

τέλος μου είπαν να πάω το τηλ. στο service να το δουν

 

ξέρει κάποιος κάτι

Link to comment
Share on other sites

Nα μην ειμαστε αχαριστοι να πουμε και ενα μπραβο για το γρηγορο και ευκολο fix για τα toggles. Αντε να δουμε τωρα την 5.1 ποτε θα ερθει και αν θα μας φτιαξει το multitasking

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

τι εχει το multitasking?

 

τιποτα δεν εχει απλα μεχρι στιγμής ειναι για τα μπαζα!!!!!!:lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά καλησπέρα καταρχας..Μου δώσε ένας φίλος δώρο ένα αγγλικό s6 με τον γνωστό φορτιστή. .Καλύπτεται εδώ αυτό από εγγύηση?

 

λογικα ναι αλλα παρε ενα τηλεφωνο την samsung για σιγουριά !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Nα μην ειμαστε αχαριστοι να πουμε και ενα μπραβο για το γρηγορο και ευκολο fix για τα toggles. Αντε να δουμε τωρα την 5.1 ποτε θα ερθει και αν θα μας φτιαξει το multitasking

 

θα συμφωνήσω μαζι σου φιλε μου με αυτα που λες!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

καλημέρα σας κάνει δεν έχει αυτό το θέμα

ανά τακτά διαστήματα βγάζει ένα μήνυμα (εντοπιστήκαν μη εξουσιοδοτούμενες ενέργειες ) και πατώντας με πάει στην ασφάλεια συσκευής όπου

ζητά να κάνω σάρωση και επανεκκίνηση κάνω σάρωση και δεν βρίσκει κάτι έκανα και επανεκκίνηση αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια

μίλησα με sumsung και μου είπαν να βάλω ασφαλή λειτουργία να δω αν το κάνει ξανά έβαλα και πάλι τα ιδια

τέλος μου είπαν να πάω το τηλ. στο service να το δουν

 

ξέρει κάποιος κάτι

 

φιλε μου πριν το πας στο service κανε το ενα reset και δες αν σου το ξανα κανει τοτε πανε το στο service !!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ρε παιδιά ξερει κανείς αν υπάρχει για s6 κανένα πρόγραμμα να μεταφέρει την εικόνα της τηλεόρασης στο κινητό μου?

Στο ΝΟΤΕ 4 ειχα το Samsung Smart View 1.0 (το Samsung Smart View 2.0 δεν έβλεπε την τηλεόραση μου) αλλα στο S6 δεν είναι λέει συμβατό και δεν μπορεί να το εγκαταστήσει.

ΝαυΑρχίδα σου λεει μετα.

Και μήπως υπάρχει τρόπος να περάσω και την κάμερα του ΝΟΤΕ 4?

Εχω το S6 Εdge 64GB

 

κατεβασε το Samsung Smart View 2.0 και δοκιμασε το αφου το γραφει οτι το υποστηρίζει κανονικα!!;)

και γιατι να θελεις την καμερα του note 4 στο s6 αφου η καμερα του s6 ειναι ανωτερη!!!:blink:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως βγαινει αυτο που κανει τα πολλαπλα παραθυρα.

 

Παω να κατεβασω την μπαρα ειδοποιησεων και μικραινει η εφαρμογη.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πως βγαινει αυτο που κανει τα πολλαπλα παραθυρα.

 

Παω να κατεβασω την μπαρα ειδοποιησεων και μικραινει η εφαρμογη.

Πατα συνεχόμενα το multitasking αφής που είναι δεξιά από το home button

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα μου λειτουργει εμενα το multitasking.. ξερει κανεις πως μπορω να κανω να φαινεται to status bar στο χρωμα της καθε εφαρμογης και οχι αυτη η βλακεια το μαυρο που φαινεταιι?
Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε τωρα την 5.1 ποτε θα ερθει και αν θα μας φτιαξει το multitasking

 

Δυστυχώς δεν φτιάχνει κανένα multitasking η 5.1.1. Αναμονή για την m τώρα

Link to comment
Share on other sites

τιποτα δεν εχει απλα μεχρι στιγμής ειναι για τα μπαζα!!!!!!:lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

λογικα ναι αλλα παρε ενα τηλεφωνο την samsung για σιγουριά !!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

θα συμφωνήσω μαζι σου φιλε μου με αυτα που λες!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

φιλε μου πριν το πας στο service κανε το ενα reset και δες αν σου το ξανα κανει τοτε πανε το στο service !!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

κατεβασε το Samsung Smart View 2.0 και δοκιμασε το αφου το γραφει οτι το υποστηρίζει κανονικα!!;)

και γιατι να θελεις την καμερα του note 4 στο s6 αφου η καμερα του s6 ειναι ανωτερη!!!:blink:

 

Η 2.0 δεν υποστηρίζει την τηλεόραση μου

Διάβασε τη γράφει η 2.0

Είναι για τηλεοράσεις 2014-2015.

Για μοντέλα 2013 πρέπει να κατεβάσετε την 1.0

Έλα όμως που στο σ6 δεν είναι συμβατή και δεν μπορείς να την βάλεις.

 

Τωρα στην καμερα δεν εχει τις επιλογές που ειχε στο ΝΟΤΕ οπως την έξυπνη λήψη την λήψη ακολουθιας και την κινούμενη εικόνα

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

λογικα ναι αλλα παρε ενα τηλεφωνο την samsung για σιγουριά !!!

 

 

 

 

 

Α ρε samsung εχεις πολλα κουσουρια αλλα απο εγγυηση εισαι κορυφη..Μιλησα με το live chat το κινητο καλυπτεται κανονικα απο εδω με το imei απο 25/4 ..Κατι αλλο να ρωτησω τωρα..κανενα screen protector που να καλυπτει ολη την μπροστινη επιφανεια και να μην εχει ανοιγματα αλλα τρυπε για ηχειο μπροστινη καμερα και home button σε σκρουτζομαγαζο εχετε να μου προτεινεται?

EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

λογικα ναι αλλα παρε ενα τηλεφωνο την samsung για σιγουριά !!!

 

 

 

 

 

Α ρε samsung εχεις πολλα κουσουρια αλλα απο εγγυηση εισαι κορυφη..Μιλησα με το live chat το κινητο καλυπτεται κανονικα απο εδω με το imei απο 25/4 ..Κατι αλλο να ρωτησω τωρα..κανενα screen protector που να καλυπτει ολη την μπροστινη επιφανεια και να μην εχει ανοιγματα αλλα τρυπε για ηχειο μπροστινη καμερα και home button σε σκρουτζομαγαζο εχετε να μου προτεινεται?

Φίλε καλησπέρα. .. ψιλοχλωμό το κόβω να υπάρχει κάτι τέτοιο σε protector για όλη την επιφάνεια ... κ αν οκ βρεθει να περνάει πάνω από την κάμερα. ... στο ηχείο κ το home button μου φαντάζει απίθανο. . .!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε καλησπέρα. .. ψιλοχλωμό το κόβω να υπάρχει κάτι τέτοιο σε protector για όλη την επιφάνεια ... κ αν οκ βρεθει να περνάει πάνω από την κάμερα. ... στο ηχείο κ το home button μου φαντάζει απίθανο. . .!

Δεν το περιεγραψα σωστα μαλλον..ψαχνω να βρω ενα που να παει σε καθε γωνια μεχρι το μεταλλικο πλαισιο περιμετρικα και παντου και οχι να κανει εγκοπη στο σημειο που ειναι η καμερα το ηχειο και το home button..Να μην εχει ανοιγματα δηλαδη αλλα τρυπες και στην ουσια το προτεκτορ να αφηνει μονο τρυπες και οχι κοψιματα για τα σημεια που δεν πρεπει να καλυπτονται

http://www.public.gr/product/aksesoyar/kiniton/memvranes-othonis-mobile/membrani-othonis-samsung-galaxy-s6-sbs-anti-glare-screen-protector-tescreensas6-2-tem/prod7411432pp/

κατι σαν αυτο δηλαδη..πηγα και το ειδα αλλα δεν ειναι ετσι ειναι με ανοιγματα τελικα

Edited by navouxodonosoras
EVERYTHING YOU KNOW IS WRONG!
Link to comment
Share on other sites

Η 2.0 δεν υποστηρίζει την τηλεόραση μου

Διάβασε τη γράφει η 2.0

Είναι για τηλεοράσεις 2014-2015.

Για μοντέλα 2013 πρέπει να κατεβάσετε την 1.0

Έλα όμως που στο σ6 δεν είναι συμβατή και δεν μπορείς να την βάλεις.

 

Τωρα στην καμερα δεν εχει τις επιλογές που ειχε στο ΝΟΤΕ οπως την έξυπνη λήψη την λήψη ακολουθιας και την κινούμενη εικόνα

 

φιλε μου δεν φταιει η s6 που δεν ειναι συμβατή η εκδοση 1.0 απλα μαλλον δεν το υποστηρίζει το android lolipop αλλα ηταν μεχρι το android kitkat!!(που μαλλον αυτο ειχες στο note!!!τωρα αν είχες lolipop στο note σου και έπαιζε τοτε παω πασο!!:happy:)

και για την καμερα του s6 φιλε εχει ακομα αρκετα modes να κατεβασεις απο samsung store!!τα εχεις κατεβασει???

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δυστυχώς δεν φτιάχνει κανένα multitasking η 5.1.1. Αναμονή για την m τώρα

 

εισαι σιγουρος φιλε μου οτι δεν το φτιαχνει στην 5.1.1 το multitaskin(αν ναι που το ειδες αυτο??)??!! εδω αν εισαι root υπαρχει ειδη ενα fix για το memory leak που πειράζεις το αρχειο built prop και τα αποτελεσματα ειναι εμφανή !!!!τωρα μηπως απλα η samsung δεν το δηλωνει επίσημα και απλα ειναι δεδομενο οτι θα γινει!!!(ετσι θελω να πιστευω εγω οτι θα γινει!!:p)

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

μια χαρα μου λειτουργει εμενα το multitasking.. ξερει κανεις πως μπορω να κανω να φαινεται to status bar στο χρωμα της καθε εφαρμογης και οχι αυτη η βλακεια το μαυρο που φαινεταιι?

 

φιλε μου δεν ειναι δυνατόν ολοι να λενε για το αθλιο multitaskin στο s6 και εσυ να γυρνας και να λες οτι σε εσενα δουλευει τελεια!!!απλα δεν στεκει αυτο που λες!!δεν εχεις εσυ αλλη συσκευη και εμεις εχουμε αλλη!!και για να μην λεμε οτι ναναι ποσες εφαρμογες σου κρατάει στο παρασκήνιο χωρις να σου τα κλινει και χρειαζεται να τα ξανα φορτώνει??? (η κανε απλα αυτο που θα σου βαλε τον opera (οχι το μινι) και ανοιξε εφτα καρτελες διαφορα site και απλα πανε απο την μια στην αλλη και πες μου αν σου τα ξανα φορτωνει την καρτελες η οχι??;))

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το είχα κλειδωμένο με αποτύπωμα και μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες μου ζητάει λογαριασμό για να ξεκλειδώσει.Πώς να δώσω λογαριασμό αφού δεν ενεργοποιητε το ίντερνετ?
kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Παίδες το είχα κλειδωμένο με αποτύπωμα και μετά από πολλές αποτυχημένες προσπάθειες μου ζητάει λογαριασμό για να ξεκλειδώσει.Πώς να δώσω λογαριασμό αφού δεν ενεργοποιητε το ίντερνετ?

 

φιλε μου δεν νομιζω οτι σου ζηταει καποιο λογαριασμο αλλα τον κωδικο που βαζεις μετα απο το αποτύπωμα σου!!την πρωτη φορα!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν νομιζω οτι σου ζηταει καποιο λογαριασμο αλλα τον κωδικο που βαζεις μετα απο το αποτύπωμα σου!!την πρωτη φορα!!

 

Ναι μετά το αποτύπωμα ζητάει αυτόν τον κωδικό που λες, αλλά δεν τον θυμόμουν, πάτησα και αυτό αρκετές φορές λάθος και μετά μου ζητούσε η τον κωδικό πάλι η είσοδο με λογαριασμό Google. Ευτυχώς θυμήθηκα τελικά τον κωδικό που έβαλα μετά την καταχώρηση αποτυπωματος. Το πήρε ένας φίλος να το κάνει επίδειξη και κλειδώθηκε. Πόσες φορές άραγε να έχεις δικαίωμα για λάθος αποτύπωμα?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου δεν φταιει η s6 που δεν ειναι συμβατή η εκδοση 1.0 απλα μαλλον δεν το υποστηρίζει το android lolipop αλλα ηταν μεχρι το android kitkat!!(που μαλλον αυτο ειχες στο note!!!τωρα αν είχες lolipop στο note σου και έπαιζε τοτε παω πασο!!:happy:)

και για την καμερα του s6 φιλε εχει ακομα αρκετα modes να κατεβασεις απο samsung store!!τα εχεις κατεβασει???

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εισαι σιγουρος φιλε μου οτι δεν το φτιαχνει στην 5.1.1 το multitaskin(αν ναι που το ειδες αυτο??)??!! εδω αν εισαι root υπαρχει ειδη ενα fix για το memory leak που πειράζεις το αρχειο built prop και τα αποτελεσματα ειναι εμφανή !!!!τωρα μηπως απλα η samsung δεν το δηλωνει επίσημα και απλα ειναι δεδομενο οτι θα γινει!!!(ετσι θελω να πιστευω εγω οτι θα γινει!!:p)

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

φιλε μου δεν ειναι δυνατόν ολοι να λενε για το αθλιο multitaskin στο s6 και εσυ να γυρνας και να λες οτι σε εσενα δουλευει τελεια!!!απλα δεν στεκει αυτο που λες!!δεν εχεις εσυ αλλη συσκευη και εμεις εχουμε αλλη!!και για να μην λεμε οτι ναναι ποσες εφαρμογες σου κρατάει στο παρασκήνιο χωρις να σου τα κλινει και χρειαζεται να τα ξανα φορτώνει??? (η κανε απλα αυτο που θα σου βαλε τον opera (οχι το μινι) και ανοιξε εφτα καρτελες διαφορα site και απλα πανε απο την μια στην αλλη και πες μου αν σου τα ξανα φορτωνει την καρτελες η οχι??;))

Έχω το note 3 και μία από τις σκέψεις μου είναι να πάρω το S6. Δοκίμασα αυτό που λες με τον opera και πραγματικά δεν κατάλαβε τίποτα από τις 15 καρτέλες που του άνοιξα. Σε όποια καρτέλα ήθελα πήγαινε χωρίς να τις φορτώνει από την αρχή. Απλα πετάει. Το s6 δεν το κάνει αυτό που όπως και να το κάνουμε είναι αρκετά πιο νέο σε τεχνολογία?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας για να αποφασίσω είμαι ανάμεσα στο G4 και το S6 και τα δυο μου αρέσουνε σαν τηλ., για το G4 με αρχίζει και με προβληματίζει με τα προβλήματα που ακούω μια για την οθόνη για το ακουστικό για την ποιότητα κλήσης και το ραδιόφωνο με την μειωμένη ένταση, για το S6 τα μόνο προβλήματα που βλέπω είναι πρακτικά με την μη αποσπώμενη μπαταρία, micro sd και ραδιόφωνο και κάποια άλλα θέματα λογισμικού βέβαια το G4 τα πάει καλύτερα για την μεγαλύτερη οθόνη και το καλύτερο λογισμικό και φυσικά την κάμερα , θα ήθελα να μου πει την γνώμη του αν ύπαρχε και όποιος έχει δουλέψει και με της δυο συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Και ομως ειχα την lolipop

Τα apps της καμερας τα εχω κατεβασει ολα αλλα δεν εχει την έξυπνη λήψη την λήψη ακολουθιας και την κινούμενη εικόνα

Για αυτο ρωτάω αν μπορω να τα βρω και να τα περασω στο S6

 

----- προσθήκη μηνύματος 99 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλε μου δεν φταιει η s6 που δεν ειναι συμβατή η εκδοση 1.0 απλα μαλλον δεν το υποστηρίζει το android lolipop αλλα ηταν μεχρι το android kitkat!!(που μαλλον αυτο ειχες στο note!!!τωρα αν είχες lolipop στο note σου και έπαιζε τοτε παω πασο!!:happy:)

και για την καμερα του s6 φιλε εχει ακομα αρκετα modes να κατεβασεις απο samsung store!!τα εχεις κατεβασει???

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

εισαι σιγουρος φιλε μου οτι δεν το φτιαχνει στην 5.1.1 το multitaskin(αν ναι που το ειδες αυτο??)??!! εδω αν εισαι root υπαρχει ειδη ενα fix για το memory leak που πειράζεις το αρχειο built prop και τα αποτελεσματα ειναι εμφανή !!!!τωρα μηπως απλα η samsung δεν το δηλωνει επίσημα και απλα ειναι δεδομενο οτι θα γινει!!!(ετσι θελω να πιστευω εγω οτι θα γινει!!:p)

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

φιλε μου δεν ειναι δυνατόν ολοι να λενε για το αθλιο multitaskin στο s6 και εσυ να γυρνας και να λες οτι σε εσενα δουλευει τελεια!!!απλα δεν στεκει αυτο που λες!!δεν εχεις εσυ αλλη συσκευη και εμεις εχουμε αλλη!!και για να μην λεμε οτι ναναι ποσες εφαρμογες σου κρατάει στο παρασκήνιο χωρις να σου τα κλινει και χρειαζεται να τα ξανα φορτώνει??? (η κανε απλα αυτο που θα σου βαλε τον opera (οχι το μινι) και ανοιξε εφτα καρτελες διαφορα site και απλα πανε απο την μια στην αλλη και πες μου αν σου τα ξανα φορτωνει την καρτελες η οχι??;))

 

Και ομως ειχα την lolipop

Τα apps της καμερας τα εχω κατεβασει ολα αλλα δεν εχει την έξυπνη λήψη την λήψη ακολουθιας και την κινούμενη εικόνα

Για αυτο ρωτάω αν μπορω να τα βρω και να τα περασω στο S6

Link to comment
Share on other sites

Έχω το note 3 και μία από τις σκέψεις μου είναι να πάρω το S6. Δοκίμασα αυτό που λες με τον opera και πραγματικά δεν κατάλαβε τίποτα από τις 15 καρτέλες που του άνοιξα. Σε όποια καρτέλα ήθελα πήγαινε χωρίς να τις φορτώνει από την αρχή. Απλα πετάει. Το s6 δεν το κάνει αυτό που όπως και να το κάνουμε είναι αρκετά πιο νέο σε τεχνολογία?

 

φιλε μου το ειχα και εγω το note3 πραγματικα για μενα δεν υπαρχει σύγκριση σε αυτα τα δυο τηλεφωνα ετσι!!;) το s6 πρωτα απο ολα ειναι αλλη κατηγορια και δεύτερωνειναι καλυτερο σε ολα ειδικα σε καμερα που στο note3 δεν μου αρεσε καθολου!!!

αυτο που ειπα για το multitaskin ναι υπαρχει προβλημα εσυ ειπες οτι με 15 καρτελες δεν ειχες απολυτος κανενα προβλημα ετσι!!!εεε το s6 της ξανα φορτωνει με της μισες καρτελες !!!:mad: και ειναι κυρίως προβλημα της lolipop αλλα και της samsung!!!και περιμενουμε την 5.1.1 να δουμε αν θα το εχουν διορθώσει το θεμα!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με τον UC browser ανοιξα 10 καρτελες και δεν τις ξανα φορτωνει.. ενω με τον stock browser ανοιξα 5 καρτελες και τις ξανα φορτωνε.. οποτε ειναι bug του stock browser... Edited by CHRISTOSTZANID
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω την βοήθεια σας για να αποφασίσω είμαι ανάμεσα στο G4 και το S6 και τα δυο μου αρέσουνε σαν τηλ., για το G4 με αρχίζει και με προβληματίζει με τα προβλήματα που ακούω μια για την οθόνη για το ακουστικό για την ποιότητα κλήσης και το ραδιόφωνο με την μειωμένη ένταση, για το S6 τα μόνο προβλήματα που βλέπω είναι πρακτικά με την μη αποσπώμενη μπαταρία, micro sd και ραδιόφωνο και κάποια άλλα θέματα λογισμικού βέβαια το G4 τα πάει καλύτερα για την μεγαλύτερη οθόνη και το καλύτερο λογισμικό και φυσικά την κάμερα , θα ήθελα να μου πει την γνώμη του αν ύπαρχε και όποιος έχει δουλέψει και με της δυο συσκευές.

 

αν και δεν εχω το g4 αλλα μετα απο αρκετο ψαξιμο εγω τολαχιστον κατέληξα στο s6 λογο οτι ειναι πιο δυνατο σε ολα απο το g4 και οτι δεν ηθελα 5.5 ιντες οθονη αλλα κατι πιο μικρο και βολικο!!(οχι πως ειναι τεραστιο αλλα ειναι μεγαλυτερο!!)δευτερον απο θεμα καμερας εχω δει παρα πολλα g4 vs s6 και αυτο που ειχα καταλαβει ειναι οτι σαν πλήρη εικονα το s6 βγαζει καλυτερες φοτο την ημερα και ενα κλικ βγαζει καλυτερα το g4 σε συνθήκες χαμηλου φωτισμού(εχει λιγότερο θόρυβο) απλα το g4 εχει πιο πολλες χειροκίνητες λειτουργιες στην καμερα και γενικα και στα δυο αν εισαι γνώστης της φωτογραφίας θα μπορεις να βγαλεις πολυ καλυτερες φωτογραφιες απο οτι στο auto!!!

η μη αποσπώμενη μπαταρία, micro sd για μενα δεν ειναι προβλημα μιας και τα 32 gb μου ειναι υπερ αρκετα δεν με ενδιαφερει αν θα εχω micro sd!!!(ο καθενας κρινει οπως θελει ετσι!!)η μπαταρια δεν με ενδιαφερει μιας και ποτε δεν ειχα προβλημα με την μπαταρια και απο την αλλη και premium υλικα και αποσπομενη μπαταρια δεν γίνεται!!!(αν και γενικα εμενα δεν με ενδιαφερει και τοσο αν θα ειναι γυαλί, αλουμινιο η πλαστικο)

το ραδιοφωνο ναι ειναι για μενα προβλημα που δεν υπαρχει αλλα και δεν ειναι ο κύριος λογος αγοράς smartphone;)

τωρα τα προβληματα που διαβαζεις με την οθονη δεν νομιζω να ειναι θεμα αφου παντα υπαρχουν προβληματικες συσκευες!!;)

αυτα εχω να σου εγω που με κανανε να προτιμήσω το s6!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμενα με τον UC browser ανοιξα 10 καρτελες και δεν τις ξανα φορτωνει.. ενω με τον stock browser ανοιξα 5 καρτελες και τις ξανα φορτωνε.. οποτε ειναι bug του stock browser...

 

θα συμφωνήσω για τον UC browser αλλα εμενα τουλαχιστον μου φανικε αρκετα πιο αργος απο τον opera!!!(και δεν ειναι bug του opera αυτο!!)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...