Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυγανε και τα δικα μου toggles! ΕΛΕΟΣ!

Μη κανετε σε καμια περιπτωση restart εμενα ετσι χαθηκαν. Τωρα τι κανουμε;

Αν δεν θες επαναφορα εργ ρυθμισεων με την αναβαθμιση που θα σου κανουν σε εξουσιοδοτημενο, τοτε περιμενεις νεο update.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

φιλε μου φυσικα και ειναι θεμα s6 πως δηλαδη στο g2 ειχα 6 καρτελες και δεν ξανα φόρτωνε καμια καρτελα ξανα αλλα στο s6 σχεδον καθε φορα που αλλαζα καρτελα τσουπ ξανα φόρτωμα:mad:

και φυσικα ειναι απαραδεκτο !!!!εχουν πει οτι στην 5.1.1 θα διορθωθεί το προβλημα του multitaskin!!αντε να δουμε αν θα γινει!!

Φιλε δοκιμασες Dolphin και UC...?

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δοκιμασες Dolphin και UC...?

Μολις δοκιμασα opera στο g3 ενος φιλου ανοιξα 7, 8 tabs ...ιδια συμπεριφορα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μόλις σήμερα το πρωί χαθήκανε και σε εμενα τα toggles.. έμεινα με 14 αυτή την στιγμή..!

 

και μάλιστα σε ελληνική rom...

 

καλά πάμε...!

 

σε καμια περίπτωση δεν κάνω επαναφορά ρυθμίσεων για τις χαζομάρες τις samsung...!

 

θα περιμένω στο τέλος ιουνίου την 5.1.1 νομίζω θα φτιάξει εκεί..!

 

Μια από τα ίδια και σε εμένα. Ούτε restart έκανα, ούτε τίποτα. Καλά είμαστε σοβαροί;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν και το ρισκαρα, δεν έχασα τίποτα. Τι να πω. Πιστεύω πως με Hart reset θα επανέλθει.

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αν και το ρισκαρα, δεν έχασα τίποτα. Τι να πω. Πιστεύω πως με Hart reset θα επανέλθει.

Τι εκανες τελικα δεν μας ειπες.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σήμερα τα έχασα.. Έκανα restart και κοιτάω και είχαν χαθεί και σε μένα..

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

Εκανε καποιος hard reset παιδια?

Επανηλθε?

 

Εγω εκανα και επανηλθε!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση..

Κάποιες φορές (κατά τύχη το ανακάλυψα) μέσα από μια εφαρμογή αν κάνεις γρήγορη κίνηση από την πάνω δεξιά γωνία προς την κάτω αριστερή, βγαίνει η εφαρμογή στην αρχική οθόνη σε μικρό μέγεθος και αν θέλεις την μετακινεις την μεγαλώνεις. Κάτι σαν την λειτουργία με ένα χέρι του S5 βέβαια δεν λειτουργεί τόσο καλά. Εκτός αν δεν κάνω κάτι σωστά. Ξέρετε πως λέγεται αυτή η λειτουργία και πώς είναι η σωστή χειρονομία για να δουλέψει?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Στην οθόνη κλειδώματος έχει αριστερά το τηλέφωνο και δεξιά τις φωτογραφίες για γρήγορη πρόσβαση. Ξερετε πώς μπορώ να αλλάξω τις επιλογές που έχει και να βάλω τις δικές μου?

Επίσης στις ειδοποιήσεις κλήσεων, μηνυμάτων, mails κλπ έχω λίγο μπερδευτεί. Θέλω να αναβοσβήνει το led αλλά να κάνει και ήχο μέχρι να δω την αναπάντητη κλπ Η επιλογή ένδειξη led υπάρχει και στο Ρυθμίσεις, Ηχοι και ειδοποιήσεις αλλά και στο Ρυθμίσεις, προσβασιμότητα, υπενθύμιση ειδοποίησης και λέει ότι δεν μπορούν να δουλέψουν ταυτόχρονα, δηλαδή ή το ένα ή το άλλο. Ξέρει κάποιος να βοηθήσει?

Ευχαριστώ:)

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση..

Κάποιες φορές (κατά τύχη το ανακάλυψα) μέσα από μια εφαρμογή αν κάνεις γρήγορη κίνηση από την πάνω δεξιά γωνία προς την κάτω αριστερή, βγαίνει η εφαρμογή στην αρχική οθόνη σε μικρό μέγεθος και αν θέλεις την μετακινεις την μεγαλώνεις. Κάτι σαν την λειτουργία με ένα χέρι του S5 βέβαια δεν λειτουργεί τόσο καλά. Εκτός αν δεν κάνω κάτι σωστά. Ξέρετε πως λέγεται αυτή η λειτουργία και πώς είναι η σωστή χειρονομία για να δουλέψει?

 

Δεν είναι λειτουργία για ένα χέρι, αλλά για multitasking

Δες εδώ:

, αυτό που σε ενδιαφέρει είναι στο 1.40, αλλά καλύτερα δες το όλο, μπορεί να είναι για το note 4 αλλά αν δεν κάνω λάθος όλα όσα δείχνει τα κάνει και το s6.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επαναφορα εργοστασιακων και διαγραφη cache μνημης...τα toggles ειναι κα παλι θεση τους:D:D

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα και επανηλθε!

Θενκς

Μετα απο επαναφορα εργοστασιακων και διαγραφη cache μνημης...τα toggles ειναι κα παλι θεση τους:D:D

Ωραια ενημερωνεις αν φυγουν παλι μην ειναι τζαμπα κοπος το στησιμο απο την αρχη!!

Link to comment
Share on other sites

Για back up δοκιμαστε το smart link...φερνει τα παντα μεσα (αρχειο κλησεων, μνμ , φωτογραφιες,εφαρμογες χωρις τα data τους ομως)

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Για back up δοκιμαστε το smart link...φερνει τα παντα μεσα (αρχειο κλησεων, μνμ , φωτογραφιες,εφαρμογες χωρις τα data τους ομως)

Πλεον το kies αποτελει παρελθον ....ευτυχως!!

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν είναι θέμα ούτε restart ούτε ενημέρωσης εφαρμογής

Εγώ επίτηδες εδώ και μέρες δεν έκανα restart και ενημερώσεις και ξαφνικά εξαφανιστηκαν τα κουμπιά

Τι να πω

Link to comment
Share on other sites

αντιγραφο ασφαλειας με smart switch επαναφορα εργοστασιακων και ολα στη θεση τους διαδικασια 10 λεπτων

Φιλε και οι ρυθμισεις εφαρμογων?

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το smart switch κάνει backup τα πάντα όλα; Δεν νομίζω... Εννοώ για full backup/restore (όπως πχ σε iPhone) μόνο με kies δεν γίνεται αυτό;
Link to comment
Share on other sites

αντιγραφο ασφαλειας με smart switch επαναφορα εργοστασιακων και ολα στη θεση τους διαδικασια 10 λεπτων

 

Αυτό το smart switch πώς λειτουργεί? Στέλνει τα πάντα σε μια άλλη συσκευή και μετά το reset ξανά πίσω?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Γινεται μεσω pc ..κουμπωνεις κινητο ...παιρνει back up...και τελος...

Ρυθμισεις εφαρμογων δεν κραταει(εφαρμογες κανονικα)....αλλα κανονικα ολα τα υπολοιπα ....

Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

16 toggles κι εγω απότι καταλαβαίνω κι εγώ μου λείπει ένα αλλά δεν ξέρω ποιο....:lol:

 

edit: Το Do not disturb λείπει

Edited by dimitrisdimos
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επαναφορα εργοστασιακων και διαγραφη cache μνημης...τα toggles ειναι κα παλι θεση τους:D:D

Διαγραφή cache μνήμης πώς γίνεται? Με τον συνδυασμό πλήκτρων vol-, home button και πλήκτρο ενεργοποιησης όταν είναι κλειστό το τηλέφωνο?

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...