Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι κουλό είναι αυτό τώρα; Στο ίντερνετ βλέπω πως το πρόβλημα ξεκίνησε μάλλον χτες και είναι παγκόσμιο. Όλοι έχασαν το data toggle και κάποια άλλα toggles

Εμένα προς το παρόν είναι εκεί.

Χτες και μενα, το κουλο ειναι οτι εγινε απο μονο του χωρις αναβαθμιση η κατι αλλο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μόλις μπήκα να ρωτήσω το ίδιο και γω

Είχε κλείσει απο μπαταρία, το έβαλα να φορτίσει, και μόλις το άνοιξα έκανα 7 ενημερώσεις εφαρμογών μέσω wifi

Μετά απο καμια ώρα πήγα να ανοίξω τα δεδομένα απ'τη μπάρα και πουθενά

 

Αναβάθμιση λογισμικού ΔΕΝ έκανα :ninja:

 

Πόσες συντομευσεις σας εμφανίζονται?

Εμένα 14

Edited by Dimitriss19
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μπήκα να ρωτήσω το ίδιο και γω

Είχε κλείσει απο μπαταρία, το έβαλα να φορτίσει, και μόλις το άνοιξα έκανα 7 ενημερώσεις εφαρμογών μέσω wifi

Μετά απο καμια ώρα πήγα να ανοίξω τα δεδομένα απ'τη μπάρα και πουθενά

 

Αναβάθμιση λογισμικού ΔΕΝ έκανα :ninja:

 

Πόσες συντομευσεις σας εμφανίζονται?

Εμένα 14

Ναι 14 ποσες ειχε πριν?

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδιά.Αυτή ή ******* εμφανίστηκε σε τόσους ταυτοχρονα. Από τα λεγόμενα σας δεν είναι συγκεκριμενο bug.Έκανε καμία επέμβαση η Samsung στο λογισμικό στα μουλωχτα?Αν ναι τότε....
Link to comment
Share on other sites

16 ειναι σε εμενα. Και ακομα δεν μου εχει παρουσιασει αυτο που λετε.

Αρα λειπει 1 ακομα.

Βαλε ενα screenshot φιλε να τα δουμε μαζεμενα.

Link to comment
Share on other sites

Και ενεργοποιηση hot spot....

 

Διαβασα xda οτι με επαναφορα εργοστασιακων επανερχεται...αλλα για ποσο???

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Για το προβλημα με το εικονιδιο data, αυριο το πρωι θα παω σε φιλο σε αντιπροσωπεια της σαμυ.

Εχει κατεβασει απο σημερα το αρχειο της αναβαθμισης (3.5 Gb) και αυριο το περναμε και λυνεται το προβλημα μου ειπε.

Ολα αυτα ειναι οδηγια απο την σαμυ. Να προσθεσω οτι με την συγκεκριμενη αναβαθμιση γινεται επαναφορα εργ. ρυθμισεων

και χανονται ολα, hard reset δηλαδη. Οποτε παρτε backup και προσελθετε στη σαμυ για αναβαθμιση.

Θα σας εχω νεα αυριο το πρωι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Οσμιζομαι οτι η "αναβαθμιση" θα ειναι απλα περασμα μιας απο τις υπαρχουσες rom...

αλλα 3,5 gb το βλεπω λιγο χλωμο ...προσφατα για το note 4 που ειχα κατεβασει ηταν 1,74gb....

Εγω νομιζω οτι το προβληαμ θα λυθει μονιμα ειτε μεσω ενος μικρου update ota ...ειτε με την ελευση της 5.1.1....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]62026[/ATTACH]κι εδώ τα ίδια.. Σε κινητό που δεν έχει πειραχτεί καθόλου, ούτε αναβαθμίσεις ούτε wipe cache, στα καλά καθούμενα

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Οσμιζομαι οτι η "αναβαθμιση" θα ειναι απλα περασμα μιας απο τις υπαρχουσες rom...

αλλα 3,5 gb το βλεπω λιγο χλωμο ...προσφατα για το note 4 που ειχα κατεβασει ηταν 1,74gb....

Εγω νομιζω οτι το προβληαμ θα λυθει μονιμα ειτε μεσω ενος μικρου update ota ...ειτε με την ελευση της 5.1.1....

Το ειδα με τα ματια μου το αρχειο ενω κατεβαινε, ηταν 3.5 Gb. Απλα δεν μπορουσα να περιμενω μεχρι να κατεβει και θα παω αυριο το πρωι.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Οσμιζομαι οτι η "αναβαθμιση" θα ειναι απλα περασμα μιας απο τις υπαρχουσες rom...

αλλα 3,5 gb το βλεπω λιγο χλωμο ...προσφατα για το note 4 που ειχα κατεβασει ηταν 1,74gb....

Εγω νομιζω οτι το προβληαμ θα λυθει μονιμα ειτε μεσω ενος μικρου update ota ...ειτε με την ελευση της 5.1.1....

Οντως unzip οι ρομ ειναι γυρω στα 3.5 gb.

Αυτο το κανουμε και μονοι μας!

Link to comment
Share on other sites

Οντως unzip οι ρομ ειναι γυρω στα 3.5 gb.

Αυτο το κανουμε και μονοι μας!

Απλα μου ειπε ειναι Πολωνικο το δικο μου, και με αυτη που θα μου περασει θα γινει Euro.

Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα ή οχι. Μηπως να κανω επαναφορα εργοστασιακων μονο? Ειναι το ιδιο πραγμα λετε?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Απλα μου ειπε ειναι Πολωνικο το δικο μου, και με αυτη που θα μου περασει θα γινει Euro.

Δεν ξερω αν ειναι καλυτερα ή οχι. Μηπως να κανω επαναφορα εργοστασιακων μονο? Ειναι το ιδιο πραγμα λετε?

Αν ειναι να το πας κανε και μια επαναφορα δεν χανεις κατι και μας λες αν εφτιαξε.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα συνεχίζει ακάθεκτο.φτου,φτου[ATTACH]62028[/ATTACH]

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα με τα ματια μου το αρχειο ενω κατεβαινε, ηταν 3.5 Gb. Απλα δεν μπορουσα να περιμενω μεχρι να κατεβει και θα παω αυριο το πρωι.

 

Καλημέρα. Και εγώ πιστεύω ότι είναι κάποια ρομ από τις είδη υπάρχουσες..

Όταν σου κάνουν την αναβάθμιση, κάνε μια διαγραφή την cache. Να δούμε αν συνεχίζει να εξαφανίζεται.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε απάντηση από έναν τεχνικό της Samsung τελικά σε κάποιον πελάτη και αναφέρει πως πρόκειται για software glitch, δυσλειτουργία λογισμικού και πως σύντομα θα υπάρξει διορθωτική ενημέρωση.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και έκανα την αναβάθμιση πριν λίγο και όλα κομπλέ, το κουμπί data επενηλθε.
Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πήγα και έκανα την αναβάθμιση πριν λίγο και όλα κομπλέ, το κουμπί data επενηλθε.

 

Αν κάνεις εκκαθάριση cache συνεχίζει να υπάρχει?

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Ήρθε απάντηση από έναν τεχνικό της Samsung τελικά σε κάποιον πελάτη και αναφέρει πως πρόκειται για software glitch, δυσλειτουργία λογισμικού και πως σύντομα θα υπάρξει διορθωτική ενημέρωση.

Μηπως σε ελευθερη μεταφραση θα ηταν ποιο σωστα ....γλιτσα λογισμικου:p:p:p:confused::confused:

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...