Jump to content

Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ποια έκδοση φοράς?

Αυτή φοράω.

[ATTACH]62038[/ATTACH]

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Οπως το περιμενα ...φιλε μου σου περασανε την ελληνικη (δεν ξερω ποια ειχες)...και με βαση τα λεγομενα το sofou....θα δοθει μαζικη ενημερωση αφου το προβλημα ειναι μαζικο και δεν εχει να κανει με εκδοση rom...

Εγω προβλεπω οτι ισως γινει μια και εξω με την ελευση της 5.1.1....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτη φορανε ολα τα ελληνικα ...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Οπως το περιμενα ...φιλε μου σου περασανε την ελληνικη (δεν ξερω ποια ειχες)...και με βαση τα λεγομενα το sofou....θα δοθει μαζικη ενημερωση αφου το προβλημα ειναι μαζικο και δεν εχει να κανει με εκδοση rom...

Εγω προβλεπω οτι ισως γινει μια και εξω με την ελευση της 5.1.1....

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτη φορανε ολα τα ελληνικα ...

Ειχα την Πολωνικη, το ανεφερα και πιο πανω. Ειναι καλυτερα η ελληνικη λετε?

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα να το πάρω τελικά ?με εχει φοβίσει με τα προβλήματα που αναφέρεται ή να παω για note 4 πειτε μια ιδέα ρε παιδια.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα να το πάρω τελικά ?με εχει φοβίσει με τα προβλήματα που αναφέρεται ή να παω για note 4 πειτε μια ιδέα ρε παιδια.

Να το πάρεις (S6), είναι πολύ καλό!

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Πως καταλαβαίνουμε την ελληνική έκδοση ρε παιδιά γιατί μιας φίλης αγορασμένο από το πλαίσιο εμφανίζει μόνο 14 κουμπιά...

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

εμένα εξακολουθεί να υπάρχει.είναι cosmote η συσκευή και έχει 17 κουμπιά. Edited by grigoris10
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο θα τα μνμ θα ειναι του στυλ....

Ειμαι ο Γιωργος εχω την Ελληνικη εχω 17 toogles και Ειμαι καλα...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα να το πάρω τελικά ?με εχει φοβίσει με τα προβλήματα που αναφέρεται ή να παω για note 4 πειτε μια ιδέα ρε παιδια.

 

φιλε μου να παρεις και μην σε φοβίζει αυτο καποιο χαζο bug θα ειναι αν και εμενα δεν μου εχει χαθει τιποτα!!!:D

και το εχω γραψει τοσες φορες οτι μαλλον με εργοστασιακες ρυθμίσεις θα έστρωνε η κατασταση!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Περιμένω και εγώ την συσκευή την Τρίτη σε μαύρο χρώμα .. δυστυχώς δεν βρήκα χρυσο. . :( το μαύρο είναι όμορφο ?.αφήνει δαχτυλιές? Δεν το έχω δει από κοντά ..:O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα !!! Περιμένω και εγώ την συσκευή την Τρίτη σε μαύρο χρώμα .. δυστυχώς δεν βρήκα χρυσο. . :( το μαύρο είναι όμορφο ?.αφήνει δαχτυλιές? Δεν το έχω δει από κοντά ..:O

Αυτο εχω κι εγω, ειναι ομορφο και δεν αφηνει ιδιαιτερα δαχτυλιες! :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο είναι πολύ ωραίο αλλά αυτό που δεν μπορώ να το δεχτώ με τίποτα από μια τέτοια ναυαρχίδα είναι αυτό το απαίσιο multitaskin πραγματικά ακόμα και το g2 μου του τα ρίχνει άνετα! !!!και να σας πω και ένα παράδειγμα είμαι στο Opera και έχω ανοίξει 5 σελίδες και όταν πάω από μια στην άλλη φορτώνει κάθε φορά την κάθε σελίδα τι ξεφτίλα είναι αυτή ρε!!!!

Ενώ στο g2 όλα τα ανοίγει χωρίς να τα ξανα φορτώνει! !!!αντέχω να δούμε αν το διορθώσουν στο 5.1.1 και να το δώσουν γρήγορα! !!(αλλιώς θα πάρει πόδι γρήγορα! !!!!)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο είναι πολύ ωραίο αλλά αυτό που δεν μπορώ να το δεχτώ με τίποτα από μια τέτοια ναυαρχίδα είναι αυτό το απαίσιο multitaskin πραγματικά ακόμα και το g2 μου του τα ρίχνει άνετα! !!!και να σας πω και ένα παράδειγμα είμαι στο Opera και έχω ανοίξει 5 σελίδες και όταν πάω από μια στην άλλη φορτώνει κάθε φορά την κάθε σελίδα τι ξεφτίλα είναι αυτή ρε!!!!

Ενώ στο g2 όλα τα ανοίγει χωρίς να τα ξανα φορτώνει! !!!αντέχω να δούμε αν το διορθώσουν στο 5.1.1 και να το δώσουν γρήγορα! !!(αλλιώς θα πάρει πόδι γρήγορα! !!!!)

 

Εκανα ενα τεστακι με τον opera να δω αν συμβαινει αυτο που περιγρφεις... με 8 tabs ανοικτα δεν παρατηρησα να ξαναφρτωνει τις σελιδες....

 

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ενα τεστακι με τον opera να δω αν συμβαινει αυτο που περιγρφεις... με 8 tabs ανοικτα δεν παρατηρησα να ξαναφρτωνει τις σελιδες....

 

 

φιλε μου οχι το opera mini!!!αλλα το κανονικο opera!!!για δοκιμασε το και πες μου ξανα!!!;)

Link to comment
Share on other sites

με opera εχεις δικιο οτι το κανει αλλα βλεποντας πως δουλευει (δεν τον εχω δουλεψει ξανα) μου δινει την ενυπωση οτι το κανει by default....αν δουλεψεις πχ τον UC αλλα και Dolphin....θα δεις οτι και με 10 tabs ανοικτα δεν κανουν Κιχ...αρα δεν νομιζω οτι ειναι θεμα συσκευης ή μνημης... Edited by anergos13

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

ουτε σε chrome υπαρχει προβλημα..να ρωτησω γνωριζει κανεις κανα mod η οτιδηποτε τελος παντων ειτε με ροοτ ειτε χωρις ενα τροπο το status bar να μην ειναι μαυρο σε εφαρμογες οπως το viber πχ?

αλλα να παιρνει καθε φορα το χρωμα της εφαρμογης?οπως στις εφαρμογες μηνυματα τηλεφωνο gmail πχ? η κατι παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites

ουτε σε chrome υπαρχει προβλημα..

 

E oχι δα! Στον chrome οχι απλα ξαναφορτωνει τις σελιδες συχνα, πατας το multitasking button, σου εμφανιζει τις προσφατες εφραμογες και χωρις να μπεις πουθενα αλλου επιλεγεις να επιστρεψεις chrome και τα ξαναφορτωνει τις περισσοτερες φορες σαν να εκλεισε την εφαρμογη. Κακα τα ψεμματα το multitasking του s6 ειναι απαραδεκτο. Δες το βιντεακι που εβαλε φιλος μερικες σελιδες πριν που κανει συγκριτικο με G4 και Μ9 και θα καταλαβεις.

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

Φυγανε και τα δικα μου toggles! ΕΛΕΟΣ!

Μη κανετε σε καμια περιπτωση restart εμενα ετσι χαθηκαν. Τωρα τι κανουμε;

From the dawn of our species, Man has been blessed with curiosity. Our most precious gift, without exception, is the desire to know more - to look beyond what is accepted as the truth and to imagine what is possible.

--Alvar Hanso--

Link to comment
Share on other sites

E oχι δα! Στον chrome οχι απλα ξαναφορτωνει τις σελιδες συχνα, πατας το multitasking button, σου εμφανιζει τις προσφατες εφραμογες και χωρις να μπεις πουθενα αλλου επιλεγεις να επιστρεψεις chrome και τα ξαναφορτωνει τις περισσοτερες φορες σαν να εκλεισε την εφαρμογη. Κακα τα ψεμματα το multitasking του s6 ειναι απαραδεκτο. Δες το βιντεακι που εβαλε φιλος μερικες σελιδες πριν που κανει συγκριτικο με G4 και Μ9 και θα καταλαβεις.

Παντως οσο αφορα τους browsers δεν ειναι θεμα συσκευης ή μνημης αλλα θεμα του ιδιου του browser...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μόλις σήμερα το πρωί χαθήκανε και σε εμενα τα toggles.. έμεινα με 14 αυτή την στιγμή..!

 

και μάλιστα σε ελληνική rom...

 

καλά πάμε...!

 

σε καμια περίπτωση δεν κάνω επαναφορά ρυθμίσεων για τις χαζομάρες τις samsung...!

 

θα περιμένω στο τέλος ιουνίου την 5.1.1 νομίζω θα φτιάξει εκεί..!

Link to comment
Share on other sites

Παντως οσο αφορα τους browsers δεν ειναι θεμα συσκευης ή μνημης αλλα θεμα του ιδιου του browser...

 

φιλε μου φυσικα και ειναι θεμα s6 πως δηλαδη στο g2 ειχα 6 καρτελες και δεν ξανα φόρτωνε καμια καρτελα ξανα αλλα στο s6 σχεδον καθε φορα που αλλαζα καρτελα τσουπ ξανα φόρτωμα:mad:

και φυσικα ειναι απαραδεκτο !!!!εχουν πει οτι στην 5.1.1 θα διορθωθεί το προβλημα του multitaskin!!αντε να δουμε αν θα γινει!!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου φυσικα και ειναι θεμα s6 πως δηλαδη στο g2 ειχα 6 καρτελες και δεν ξανα φόρτωνε καμια καρτελα ξανα αλλα στο s6 σχεδον καθε φορα που αλλαζα καρτελα τσουπ ξανα φόρτωμα:mad:

και φυσικα ειναι απαραδεκτο !!!!εχουν πει οτι στην 5.1.1 θα διορθωθεί το προβλημα του multitaskin!!αντε να δουμε αν θα γινει!!

Μάνθο είναι κυρίως πρόβλημα της lollipop.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S6 (SM-G920F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...