Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια απο τα ίδια και εγώ. Έκανα hard reset τελικά, η μπαταρία μου κρατάει καλύτερα απο τα 8.1. Δεν μπορώ να μπώ στις επαφές, τα tiles μια λειτουργούν μια όχι, έχω βάλει 10 - 15 βασικές εφαρμογές (έχω την εντύπωση πως viber, messenger λειτουργούν πιο γρήγορα?), το battery saver δεν λειτουργεί, δεν μπορώ να κάνω πάνω απο δύο φaκέλους στην έναρξη και κάθε λίγο και λιγάκι κάνω και ένα soft reset για να έρχεται στα ίσια του. Δεν το βγάζω όμως και ας είναι το βασικό μου τηλέφωνο. Έχει μια περίεργη γοητεία. Μου αρέσουν αρκετά.

Και σε μένα η μπαταρία είναι καλύτερη... οι επαφές μου όμως δουλεύουν κανονικά επίσης viber whatsap Skype ... οικονομια μπαταρίας δεν δουλεύει ...

Ενοχλητικό πολύ είναι ότι αν ανοίξεις μια σελίδα στον IE μετά δεν μπορείς να πατήσεις τις 3 τελιτσες για να πας στο μενού με ρυθμίσεις αγαπημένα κλπ. Πατάς και κάνει refresh.

Και στην αρχική αν βάλω το background σε όλη την οθόνη τότε δείχνει την εικόνα στα 2/3 και μενει χωρίς εικόνα το 1/3 της οθόνης δεξιά. Και τα 2 ειναι θέμα με το scaling που είχαν από την αρχή με το 930.

Φακέλους δεν έκανα γιατί εχω λίγες εφαρμογές ...

 

Όλοι λέτε ότι είναι άλλο λειτουργικό τα W10! Σε τι ακριβως διαφέρουν πολυ; Στην εμφάνιση ή στη λειτουργία του; Δεν θα έχει πλακάκια η αρχικη οθόνη; Με λίγα λόγια ποσο διαφορετικό θα είναι από τα 8.1;

Η αρχική οθόνη δεν έχει αλλαξει πολύ ... το λειτουργικό και οι εφαρμογές του όμως είναι με τελείως διαφορετική αίσθηση... όπως ειπα πιο πάνω πιο κοντά windows tablet/desktop εμπειρία ... η ενοποίηση των windows στην πράξη ...

Τώρα μπορώ να φανταστώ και πως θα είναι όταν θα συνδέεται το κινητό σε οθόνη και πληκτρολογιο ποντίκι...

Οσοι περάσατε τα 10 στο 930 σας, το θέμα με την οθόνη που τρεμοπαίζει υπάρχει ?

Όχι δεν μου τρεμοπαίζει η οθόνη ... είναι λίγο αργά τα διάφορα animations αλλά μόνο αυτό

Μετά από επαναφορά από τα windows phone 10 στα 8.1 με το Windows Phone Recovery Tool γιατί δεν με βόλευαν τελικά, δεν υπάρχει η εφαρμογή Αλληλογραφία πλέον.... Καμιά ιδέα πως μπορεί να ανακτηθεί:

Έκανες restore to backup σου και δεν την έφερε ;

Πηγαινε στις ρυθμίσεις και δες το mail +λογαριασμοί ..ειναι εκεί ο λογ/σμος σου ;

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όταν λέμε είναι άλλο λειτουργικό - και όντως - είναι επειδή το ίδιο το λειτουργικό έχει ξαναγραφτεί.

Πλέον ο κώδικας που μοιράζεται με το desktop είναι κοινός σε πολύ μεγάλο βαθμό.

Ουσιαατικά πρόκειται για τον πυρήνα των λειτουργιών των Windows

από τον οποίο έχουν πετάξει το desktop, κι έχουν κρατήσει το modern UI.

Οι λειτουργίες έχουν απλουστευθεί και στη διαχείριση όσων παραμένουν παρέχονται δυνατότητες από προεπιλογή

ας πούμε ότι πχ για drivers τα Windows 10 mobile δουλεύουν με μια δεξαμενή προεπιλεγμένων και μόνο.

 

Όλο αυτό σημαίνει άλμα προς τα εμπρός, στο θέμα ενοποίηση.

Μένει όμως να αποδειχθεί το αν θα διατηρηθεί η σπιρτάδα των WP.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Οσοι περάσατε τα 10 στο 930 σας, το θέμα με την οθόνη που τρεμοπαίζει υπάρχει ?

 

Όχι ούτε σε εμένα υπάρχει τέτοιο θέμα. Όπως επίσης δεν έχω παρατήρησει και κάτι σχετικό με την μωβ οθόνη.

 

Και σε μένα η μπαταρία είναι καλύτερη... οι επαφές μου όμως δουλεύουν κανονικά επίσης viber whatsap Skype ... οικονομια μπαταρίας δεν δουλεύει ...

Ενοχλητικό πολύ είναι ότι αν ανοίξεις μια σελίδα στον IE μετά δεν μπορείς να πατήσεις τις 3 τελιτσες για να πας στο μενού με ρυθμίσεις αγαπημένα κλπ. Πατάς και κάνει refresh.

Και στην αρχική αν βάλω το background σε όλη την οθόνη τότε δείχνει την εικόνα στα 2/3 και μενει χωρίς εικόνα το 1/3 της οθόνης δεξιά. Και τα 2 ειναι θέμα με το scaling που είχαν από την αρχή με το 930.

Φακέλους δεν έκανα γιατί εχω λίγες εφαρμογές ...

 

Οντως αυτό με τον internet explorer ισχύει. Χρησιμοποιώ τον spartan ούτως ή άλλως οπότε δεν έχω θέμα. Θα κοιτάξω τι παίζει και με αυτό με τις επαφές. κάποιο bug θα είναι λογικά. Πριν κάνω hard reset δεν μπορούσα να αλλάξω φόντο στην lock screen. Γενικά είναι λίγο λαχείο τι προβλήματα θα σου τύχουν κάθε φορά. :lol: :lol:

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Έκανες restore to backup σου και δεν την έφερε ;

Πηγαινε στις ρυθμίσεις και δες το mail +λογαριασμοί ..ειναι εκεί ο λογ/σμος σου ;

 

 

Έκανα restore to backup μου και δεν την έφερε. Στις ρυθμίσεις το mail +λογαριασμοί ..είναι κανονικά και συγχρονίζουν.

Επίσης δεν πήρε το update 2.

Edited by steeve1
Link to comment
Share on other sites

Έκανα restore to backup μου και δεν την έφερε. Στις ρυθμίσεις το mail +λογαριασμοί ..είναι κανονικά και συγχρονίζουν.

Επίσης δεν πήρε το update 2.

Update 2 δεν έπαιρνε ούτε το δικό μου ... εξάλλου αυτό δόθηκε κατά λάθος σε όσους Τον προλαβαν από το windows insider.

Βαλε ενα άλλο λογαριασμό μειλ να δεις αν σου βγάλει το tile ...

Από αυτά που λες κάτι έχει κολλήσει ... να υποθέσω ότι έκανες ενα soft reset

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν λέμε είναι άλλο λειτουργικό - και όντως - είναι επειδή το ίδιο το λειτουργικό έχει ξαναγραφτεί.

Πλέον ο κώδικας που μοιράζεται με το desktop είναι κοινός σε πολύ μεγάλο βαθμό.

Ουσιαατικά πρόκειται για τον πυρήνα των λειτουργιών των Windows

από τον οποίο έχουν πετάξει το desktop, κι έχουν κρατήσει το modern UI.

Οι λειτουργίες έχουν απλουστευθεί και στη διαχείριση όσων παραμένουν παρέχονται δυνατότητες από προεπιλογή

ας πούμε ότι πχ για drivers τα Windows 10 mobile δουλεύουν με μια δεξαμενή προεπιλεγμένων και μόνο.

 

Όλο αυτό σημαίνει άλμα προς τα εμπρός, στο θέμα ενοποίηση.

Μένει όμως να αποδειχθεί το αν θα διατηρηθεί η σπιρτάδα των WP.

 

Συμφωνω απόλυτα με αυτά ... η ενοποίηση έρχεται και από αυτά που βλέπω είναι σε καλο δρομο. Αν και ειχα από την αρχή κάποιους ενδοιασμούς για το πως θα γίνει αφού για μένα πρόκειται για την μεγαλύτερη εξελιξη που έχουμε δει στον τομέα των λειτουργικών, ίσως και μεγαλύτερη από το πέρασμα από dos και γραμμη εντολών σε γραφικο περιβάλλον, φαίνεται ότι η MS το πάει σωστά και αν δεν χαλάσει κάτι στην πορεία μέχρι το τέλος του χρόνου θα το έχουμε ολοκληρωμένο.

 

...

Οντως αυτό με τον internet explorer ισχύει. Χρησιμοποιώ τον spartan ούτως ή άλλως οπότε δεν έχω θέμα. Θα κοιτάξω τι παίζει και με αυτό με τις επαφές. κάποιο bug θα είναι λογικά. Πριν κάνω hard reset δεν μπορούσα να αλλάξω φόντο στην lock screen. Γενικά είναι λίγο λαχείο τι προβλήματα θα σου τύχουν κάθε φορά. :lol: :lol:

Το κακό με τον Spartan που είναι όντως πολύ καλός είναι ότι δεν παίρνει τα favorites και passwords από τον ΙΕ και δεν σε αφηνει να κάνεις pin σελίδες στην οθόνη. Θα το βάλουν μάλλον στην επόμενη αλλά για τώρα δεν ...

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση : Επειδή είχα βάλει τη συσκευή να τα κατεβάσει αυτόματα και να με ρωτήσει πριν τα κάνει εγκατάσταση, με ποιο τρόπο μπορώ τώρα να σβήσω το αρχείο που έχει κατέβει, γιατι δε θέλω τελικά (μετά την "εμπειρία" του 1020) να τα εγκαταστήσω . . .

 

Μου ζητάει κάθε λίγο και λιγάκι να κάνε την εγκατάσταση . . .

 

Με 930 είμαι . . .

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση : Επειδή είχα βάλει τη συσκευή να τα κατεβάσει αυτόματα και να με ρωτήσει πριν τα κάνει εγκατάσταση, με ποιο τρόπο μπορώ τώρα να σβήσω το αρχείο που έχει κατέβει, γιατι δε θέλω τελικά (μετά την "εμπειρία" του 1020) να τα εγκαταστήσω . . .

 

Μου ζητάει κάθε λίγο και λιγάκι να κάνε την εγκατάσταση . . .

 

Με 930 είμαι . . .

 

Εχω την εντύπωση ότι δεν γίνεται αλλά κανε μια προσπάθεια και σβησε το windows insider.

Όπως και να έχει νομίζω ότι αν δεν το σταματήσει θα την κάνει κάποια στιγμή μόνο του (σου λέει μήπως ημερομηνία πότε θα την εγκαταστησει?) όποτε μάλλον πρέπει να κάνεις hard reset για να γλυτώσει την αναβάθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Και μένα το βασικό μου κινητό είναι το 930 αλλά δεν ψήνομαι να τα σβήσω.Έχω παρατηρήσει ότι όσο δουλεύω το κινητό κάθεται και καλύτερα η αναβάθμιση!Μπορεί να είναι και εντύπωση μου.Μεγάλο μειόν μόνο είναι ότι λείπει το data toggle στο action center και επίσης ότι δεν κατεβαίνει το ελληνικό πληκτρολόγιο.Δουλεύει μεν τα ελληνικά αλλά δεν έχει τις προτάσεις που με βολεύαν τέρμα
Link to comment
Share on other sites

Σε 930 τα προσπάθησα δυο φορές αλλά δεν με βόλεψε οπότε γύρισα πίσω. Αλλά είναι πολύ όμορφα τα 10αρια. Για κάποιους που είπα για το update 2, εγώ γυρνώντας σε 8.1 έκανα το πρώτο update από insider και πήρα κανονικά το update 2. Μετά delete το insider και είμαι ok. Δυο φορές αυτή η διαδικασία.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντύπωση ότι δεν γίνεται αλλά κανε μια προσπάθεια και σβησε το windows insider.

 

 

Όπως και να έχει νομίζω ότι αν δεν το σταματήσει θα την κάνει κάποια στιγμή μόνο του (σου λέει μήπως ημερομηνία πότε θα την εγκαταστησει?) όποτε μάλλον πρέπει να κάνεις hard reset για να γλυτώσει την αναβάθμιση.

 

 

 

Το έχω σβήσει ήδη το windows insider και έκανα και soft reset, αλλά συνεχίζει να ζητά εγκατάσταση. . .

 

Και όντως στις 19/5 θα την κάνει αυτόματα . . .

 

Άρα λοιπόν θελω hard reset, για να μη γίνει, έτσι???

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σβήσει ήδη το windows insider και έκανα και soft reset, αλλά συνεχίζει να ζητά εγκατάσταση. . .

 

Και όντως στις 19/5 θα την κάνει αυτόματα . . .

 

Άρα λοιπόν θελω hard reset, για να μη γίνει, έτσι???

 

Ναι μόνο έτσι νομίζω θα σταματήσεις το update...

Link to comment
Share on other sites

Το έχω σβήσει ήδη το windows insider και έκανα και soft reset, αλλά συνεχίζει να ζητά εγκατάσταση. . .

 

Και όντως στις 19/5 θα την κάνει αυτόματα . . .

 

Άρα λοιπόν θελω hard reset, για να μη γίνει, έτσι???

 

 

 

Νομίζω πριν αποδεχθείς την εγκατάσταση update 2 αν βγάλεις το ίντερνετ όταν κάνει επανεκκίνηση δεν θα ψάξει μόνο του για το επόμενο update..

 

 

 

Και βγάζεις το insider

 

 

 

Παιδιά όσον αφορά το ελληνικό πληκτρολόγιο έχει βρει κάποιος καμία λύση να το κατεβάσει;

 

 

 

Είπαν ότι δουλεύουν όλη νύχτα για να το φτιάξουν για να δούμε..

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια... Εγω το εκανα το λαθος δυο φορές κιόλας να περασω τα δεκαρια στο 930 μου... Ειναι πολυ ανωριμο ακομα σαν λογισμικό - καπως ετσι το περιμενα βέβαια αλλά με μπέρδεψε και με κούρασε πολυ. Καμια σχεση με τα preview for developers των 8.1, που ειχα κατεβασει τοοοτε στο αγαπημενο 925 μου. Λογικο βεβαια μιας και τα 8.1 είχανε βγει λίγο πριν κυκλοφορήσουν επίσημα οπότε ηταν πιο ωριμα και πιο τεσταρισμενα. Τα προβληματα τα δικα μου ηταν: την πρωτη φορα δεν εμφανιστηκε ποτε η εναρξη.. αν ηθελα να μπω σε εφαρμογη μονο μεσω αναζητησης στην cortana. την δευτερη φορα εμφανιστηκε αλλα δεν υπηρχε ποτε η σωστη αναλογια στα tiles, ειτε με τρεις σειρες εικονιδα ειτε με δυο.Π.χ. στο viber είχα ένα τεράστιο πλακίδιο και το σηματακι ηταν στο κεντρο του πλακιδιου και ισα που φαινόταν. Το μενου ενας αχταρμας ακομα, τα μισα μενου με την νεα πιο ομορφη-κατα τη γνωμη μου-μορφη, τα υπολοιπα οπως ειναι τωρα στα 8.1. Ενα χαος με τα store-πιο οργανωμενο το καινουριο μεν, αλλα τα μισα εικονιδα μου στην αρχικη ηταν με θαυμαστικο-οποτε μη λειτουργικά. και μη μπορωντας να τα λειτουργησω σωστα δεν κατεβασα . Ωραια τα νεα μηνυματα και το τηλεφωνο-πληκτρολογια οπως και οι επαφές. Παρολα αυτά νομίζω οτι είναι ακόμα δυσλειτουργικό, τουλαχιστον στο 930 που εχω. Ισως σε άλλα μοντελα να ρολαρει καλυτερα. Θα περιμένω την επόμενη αλλα έτσι όπως το πάνε νομίζω οτι θα αργήσει πολύ να τρέχει απροβλημάτιστα όπως τα 8-8.1. Εχουν τα φόντα να γίνουν πολύ πιο όμορφα και καλύτερα από τα 8.1 αλλα θέλουν ακόμα πολλή δουλειά. Δεν το βλέπω να βγαίνει τελική έκδοση πριν το Σεπτεμβρη-Οκτωβρη.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πριν αποδεχθείς την εγκατάσταση update 2 αν βγάλεις το ίντερνετ όταν κάνει επανεκκίνηση δεν θα ψάξει μόνο του για το επόμενο update..

 

..

 

Στο δικό μου πηγε κατευθείαν σε 10αρια χωρίς update 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι μόνο έτσι νομίζω θα σταματήσεις το update...

 

Νομίζω πριν αποδεχθείς την εγκατάσταση update 2 αν βγάλεις το ίντερνετ όταν κάνει επανεκκίνηση δεν θα ψάξει μόνο του για το επόμενο update..

Και βγάζεις το insider

 

Τελικά δεν τη γλίτωσα την ταλαιπωρία, έκανα hard reset, απεγκατέστησα το insider και τώρα είμαι με το update 2 και όλα καλά!

 

Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας!!

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Όταν λέμε είναι άλλο λειτουργικό - και όντως - είναι επειδή το ίδιο το λειτουργικό έχει ξαναγραφτεί.

Πλέον ο κώδικας που μοιράζεται με το desktop είναι κοινός σε πολύ μεγάλο βαθμό.

Ουσιαατικά πρόκειται για τον πυρήνα των λειτουργιών των Windows

από τον οποίο έχουν πετάξει το desktop, κι έχουν κρατήσει το modern UI.

Οι λειτουργίες έχουν απλουστευθεί και στη διαχείριση όσων παραμένουν παρέχονται δυνατότητες από προεπιλογή

ας πούμε ότι πχ για drivers τα Windows 10 mobile δουλεύουν με μια δεξαμενή προεπιλεγμένων και μόνο.

 

 

Όλο αυτό σημαίνει άλμα προς τα εμπρός, στο θέμα ενοποίηση.

Μένει όμως να αποδειχθεί το αν θα διατηρηθεί η σπιρτάδα των WP.

 

Αν και έχω το 830, θα κάνω υπομονή μέχρι να έρθουν τα κανονικά 10αρια!

Όσο για τη σπιρτάδα που λες, πιστεύω πως θα διατηρηθεί, τουλάχιστον στις συσκευές με 1GB ram και άνω! Πάντως ανυπομονώ πολύ να δω τα W10 στη τελική τους μορφή.

 

Υ.Γ. Αλήθεια τα πέρασε κανεις τα 10αρια σε Lumia 830 να μου πει πως λειτουργούν στη συσκευή;

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω το 1520 και μόλις εκανα εγγραφή στο insider και μου εκανε 2 αναβαθμίσεις. Μετα την δεύτερη μου ειπε welcome to cyan και τα εικονίδια της αρχικής οθόνης έγινα πολύ μικρότερα, σα να εχω κινητο 5" κι οχι 6". Δηλαδή η επιφάνεια εργασίας δεν πιάνει πια όλη μου την οθόνη. Έχουμε καμία συμβουλή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εχω το 1520 και μόλις εκανα εγγραφή στο insider και μου εκανε 2 αναβαθμίσεις. Μετα την δεύτερη μου ειπε welcome to cyan και τα εικονίδια της αρχικής οθόνης έγινα πολύ μικρότερα, σα να εχω κινητο 5" κι οχι 6". Δηλαδή η επιφάνεια εργασίας δεν πιάνει πια όλη μου την οθόνη. Έχουμε καμία συμβουλή;

 

Πήγαινε ρυθμίσεις>έναρξη+θέμα και προς τα κάτω στην επιλογή "Εμφάνιση περισσότερων πλακιδίων". Είναι ενεργή η επιλογή; Αν ναι μπορείς να "καρφιτσώσεις" κάποιο πλακίδιο στον κενό χώρο της αρχικής σου οθόνης;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

μου ήρθε και μένα το update για τα 10 και δεν θέλω να το περάσω τι πρέπει να κάνω χωρίς να χάσω χρόνο να χτίσω το κινητό απο την αρχή στα 8.1;

www.2ospbyron.gr
Link to comment
Share on other sites

Φτιαξαν το store beta και κατεβαζει εφαρμογες και με ελληνικο region

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

μου ήρθε και μένα το update για τα 10 και δεν θέλω να το περάσω τι πρέπει να κάνω χωρίς να χάσω χρόνο να χτίσω το κινητό απο την αρχή στα 8.1;

Σβησε την εφαρμογή windows insider μήπως το προλάβεις ...

Αλλιώς κανε backup και hard reset

 

Φτιαξαν το store beta και κατεβαζει εφαρμογες και με ελληνικο region

Ναι το είδα στο twitter και το δοκίμασα .... δουλεύει κανονικα

Link to comment
Share on other sites

τελικά έκανα το update να δω πως είναι τα 10 και μετά προσπάθησα να κάνω reset μέσα απο το about που έχει και τώρα δεν ανοίγει καθόλου. ... αργησε μισή ώρα να ανοιξει.

προσπαθω με το win phone recovery μηπως και το σώσω. (02540.00019.14484.37006)

Αφου το έκανα το κακο πήγα και έκανα το παρακάτω για να φύγει το logo της cosmote απο το boot.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2515453

Edited by LEFTK
www.2ospbyron.gr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...