Jump to content

Windows 10 technical preview (Insider Program)


iStewie
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πείτε εντυπώσεις αμέσως παιδιαααααα

 

Κατεβάζω και εγώ για το 930. Υπομονή λίγη ώρα. :D :D

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίζω το 920 περιμένουμε με από τα παιδιά με 930 που μείναν απέξω τόσο καιρό αλλά δεν περιμένω να δουμε μεγάλα άλματα στην σταθερότητα

 

 

 

Edit

 

Στην εγκατάσταση έβγαλε error ξανά το κατέβασμα από την αρχη

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω και εγώ για το 930. Υπομονή λίγη ώρα. :D :D

 

Με τρώνε και εμένα τα χέρια μου για να πατήσω το download.....θα περιμένω να μας πείς εντυπώσεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σορυ αλλά το backup πως το κάνετε?
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

εγω το πατησα και κανει εγκατασταση.παντως περιμενα να κανει καθαρη εγκατασταση .ουσιαστικα ειναι αλλο λειτουργικο
Link to comment
Share on other sites

εγω το πατησα και κανει εγκατασταση.παντως περιμενα να κανει καθαρη εγκατασταση .ουσιαστικα ειναι αλλο λειτουργικο

 

Αναβαθμίζοντας τη συσκευή από την ενημέρωση τηλεφώνου στις ρυθμίσεις δεν σου κάνει ποτέ καθαρή εγκατάσταση. Απλά ενημέρωση στην τελευταία έκδοση.

Είναι μεν άλλο λειτουργικό αλλά δεν είναι επίσημη η διάθεσή του ακόμα. Πατάει πάνω στο firmware της προηγούμενης έκδοσης οπότε drivers και τα σχετικά μένουν ίδια.

Μπορείς να κάνεις ένα hard reset μόλις ολοκληρωθεί η εγκατάσταση για να γίνει επανεγκατάσταση χωρίς να υπάρχουν "σκουπίδια" από τις προηγούμενες εκδόσεις.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

εγω το πατησα και κανει εγκατασταση.παντως περιμενα να κανει καθαρη εγκατασταση .ουσιαστικα ειναι αλλο λειτουργικο

 

Εμένα έχει κολλήσει στο 8% εδώ και κάμποση ώρα.. την έβαλες εσύ?

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Και εγκαταστάθηκε! Τώρα του κάνω hard reset βέβαια γιατί από σταθερότητα δεν τα πήγαινε και πολύ καλά.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα έχει κολλήσει στο 8% εδώ και κάμποση ώρα.. την έβαλες εσύ?

 

Εμένα είχε κολλήσει στο 6% αλλά μετά από κανα τέταρτο-εικοσάλεπτο συνέχισε. Θα προχωρήσει. Προφανώς κατεβάζουν πολλοί τώρα και για αυτό παρατηρείται αυτή η καθυστέρηση στη λήψη.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εμένα είχε κολλήσει στο 6% αλλά μετά από κανα τέταρτο-εικοσάλεπτο συνέχισε. Θα προχωρήσει. Προφανώς κατεβάζουν πολλοί τώρα και για αυτό παρατηρείται αυτή η καθυστέρηση στη λήψη.

 

ναι όντως... πήγε σφαίρα στο 51% τώρα.. αν ειναι καλή κάνω hard reset και την ξαναπερνάω...

SE k700i - w810i, NOKIA 5310 express music, HTC TynII (Kaiser), SE Xperia mini, Google Nexus S, Nokia Lumia 930, HTC One M8 (Gunmetal Gray), MS Lumia 950 XL White, HTC 10, LG G6, Samsung Galaxy S9
Link to comment
Share on other sites

Και εγκαταστάθηκε! Τώρα του κάνω hard reset βέβαια γιατί από σταθερότητα δεν τα πήγαινε και πολύ καλά.

Περιμένουμε εντυπώσεις μετά το hard reset. Δεν έχω όρεξη να το ξαναστήνω! :ninja:

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις μετά το hard reset. Δεν έχω όρεξη να το ξαναστήνω! :ninja:

 

Με την προηγούμενη ενημέρωση έκανα το ακριβώς ίδιο πράγμα και το τηλέφωνο λειτουργούσε πολύ καλά, οπότε περιμένω να συμβεί το ίδιο και τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις μετά το hard reset. Δεν έχω όρεξη να το ξαναστήνω! :ninja:

 

Με την προηγούμενη ενημέρωση έκανα το ακριβώς ίδιο πράγμα και το τηλέφωνο λειτουργούσε πολύ καλά, οπότε περιμένω να συμβεί το ίδιο και τώρα.

 

και εγώ νομίζω ότι το hard reset είναι επιβεβλημένο ...

Αλλά πες μας διαφορές πριν και μετά το reset

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Με την προηγούμενη ενημέρωση έκανα το ακριβώς ίδιο πράγμα και το τηλέφωνο λειτουργούσε πολύ καλά, οπότε περιμένω να συμβεί το ίδιο και τώρα.

 

Μήπως είναι καλυτερα να κανουμε πριν την αναβάθμιση διαγραφη του τηλεφωνου και μετα να προχωρήσουμε στην αναβαθμιση?

Επαναφορά σε 8.1 με NOKIA recovery tool κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Για να κατεβάσεις απο το store beta πρέπει να βάλεις στο regio και στα δυο αγγλικά ηπα

 

 

 

Το ποσταρα ήδη στα προβληματα..

 

 

 

Ακόμα πολλά loading το πληκτρολόγιο είναι πολύ γρήγορο πια..

 

 

Excel και word ππολύ καλα στην πρώτη ματια..

 

 

Αυτά για την ωρα

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε εντυπώσεις μετά το hard reset. Δεν έχω όρεξη να το ξαναστήνω! :ninja:

 

και εγώ νομίζω ότι το hard reset είναι επιβεβλημένο ...

Αλλά πες μας διαφορές πριν και μετά το reset

 

Μετά το hard reset δεν υπάρχει ούτε μία εφαρμογή συστήματος μέσα, ούτε καν στις ρυθμίσεις δεν μπορώ να μπω. Οπότε θα γυρίσω στα 8.1 και θα αναβαθμίσω από εκεί.

 

Edit: Όλα πήγαν καλά τελικά, αφού έκανα άλλο ένα hard reset.

Edited by Alex_tz
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ολοκλρώθηκε η εγκατάσταση αλλά έχει σκαλώσει ένα loading μόλις bootare.

Τι φάση; Περιμένω η κάνω soft reset;

 

Πηγαινε Ρυθμίσεις και αλλαξε τον αριθμο των tiles (από 2 σε 3)

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε Ρυθμίσεις και αλλαξε τον αριθμο των tiles (από 2 σε 3)

 

Δούλεψε αλλά κολλάει λιγο παραπάνω απ ότι περίμενα.

Του κάνω hard reset τώρα και ελπίζω στο καλύτερο!

Link to comment
Share on other sites

Δούλεψε αλλά κολλάει λιγο παραπάνω απ ότι περίμενα.

Του κάνω hard reset τώρα και ελπίζω στο καλύτερο!

Περμενε αρκετή ώρα να τελειωσει όλα όσα πρέπει να κάνει ... μην το κάνεις ακομη

Link to comment
Share on other sites

εγω εκανα ηδη επαναφορα και περναω τις εφαρμογες μου....ηδη καποια πραγματα ειδα οτι δουλευουν καλτερα .πριν δεν μπορουσα να διαγραψω εφαρμογες.τωρα ολα οκ
Link to comment
Share on other sites

Με ψιλοτρώει το χέρι μου αλλά μάλλον θα περιμένω. Έχει ελληνικό μενού;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...