Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταλαβαίνω γιατί το έβαλαν.

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί δεν έβαλαν μια επιλογή στις ρυθμίσεις να μπορείς να το αφαιρέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Καταλαβαίνω γιατί το έβαλαν.

Αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω είναι γιατί δεν έβαλαν μια επιλογή στις ρυθμίσεις να μπορείς να το αφαιρέσεις.

Έλα ντε?

Την έκανα πολύ καλή πλέον την εφαρμογή και μετά λέει "κάτσε πολύ καλά λόγια λένε για εμάς τι μλκ να κάνουμε τώρα? " και τσουπ νέα αναβάθμιση :p

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία πάντως πάει σφαίρα, μπράβο τους

Ναι τέλεια είναι απλά λέμε για το άκυρο εικονίδιο μέσα στη μέση. Μόνο αυτό με χαλάει αλλά αφού πάει μια χαρά σε θέμα λειτουργίας το προσπερνώ

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Λόγο του ότι υπάρχει σε όλα τα social apps πλέον το έβαλαν. Και καλά να είναι μέσα στη μόδα

Μέσα στην οθόνη να λες καλύτερα. .. πιο πολύ ενοχλητικό είναι πάρα εύχρηστο. .. πάντως ειναι άκυρο όπως το επισημαίνεις και εσύ! !

Οπως ειχε πει κάποιος σε προηγούμενο ποστ κάτι φτιάχνουν και κάτι χαλάνε σε κάθε αναβάθμιση γίνεται. ..

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να στείλει ένα στιγμιότυπο οθόνης να δούμε αυτό το μπλε που λέτε? Γιατί έχω παλιότερη έκδοση κ αμα ενοχλεί αυτό που λέτε να μην αναβαθμίσω καν.
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH]60698[/ATTACH]

[ATTACH]60699[/ATTACH]

 

Όταν κάνεις scrolling είναι πολύ ενοχλητικό!

Κατάλαβα είναι όπως στην εφαρμογή του textra που έχει το +. Όντως ενοχλητικό....

Link to comment
Share on other sites

Πάλι update απ το play store αλλά κλασικά η ρύθμιση για τη γραμματοσειρά άφαντη.

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Απλά να προσθέσω ότι όταν βρίσκεσαι μέσα σε ένα θέμα, εξαφανίζεται, γιατί ο σκοπός του είναι η δημιουργία νέου θέματος
Link to comment
Share on other sites

Βλακωδες είναι. Θα μπορούσαν να το βάλουν πάνω αριστερά δίπλα στην ανανέωση.

 

συμφωνω ειναι παρα πολυ σπαστικο μιλαμε ...:mad::mad:

μπαινεις να διαβάσεις κατι και το ματι σου πέφτει εκει πανω συνεχεια ...

την κανανε παλι την χοντραδα τους ..

Link to comment
Share on other sites

Εμένα εξακολουθεί να με πετάει Πίσω πάντως(στην επιλογή των φορουμς) πολύ σπαστικό. Τόσες αναβαθμίσεις κάνουν, δε μπορούν να το φτιάξουν?
Link to comment
Share on other sites

...κάτι τέτοια βλέπω και γω και μένω πιστός στην αγαπημένη μου 4.9.5...

 

Στις τελευταίες εκδόσεις υπάρχει η δυνατότητα να προβάλλονται με τρόπο παραπλήσιο της 4.9.5 (η τελευταία πριν το UI redesign)... Δηλαδή κατηγορία browse και μαζί τα sticky και τα κανονικά?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

...κάτι τέτοια βλέπω και γω και μένω πιστός στην αγαπημένη μου 4.9.5...

 

Χα χα εγώ έχω μείνει πιο πίσω

στην 4.4.5

Είχα δοκιμάσει μια μεταγενέστερη δεν μου έκατσε καλά και από τότε απλά διαβάζω το thread

Αλλά που θα πάει.. η ελπίδα πεθαίνει τελευταία :-)

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ έχω μείνει πίσω. Η εκδοση 4.13.0 νομίζω ότι είναι η καλύτερη που έχουν βγάλει. Δεν την αλλαζω!!!!

Μπορεί να μην έχει επιλογή μεγεθους γραμματοσειράς αλλά είναι όπως τα θέλω τα γράμματα.... Οποτε....

Αν γινόταν κιόλας να δουλεύουν κ οι ειδοποιήσεις για τα προσωπικά μυνήματα κ.α. στο myphone (γιατί μόνο σε αυτό μπαίνω) θα ήταν σουπερ!!!

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχετε παλιες εκδοσεις αλλα με τις τελευταιες παει σφαιρα η εφαρμογη, κακος ειστε τοσο πισω
Link to comment
Share on other sites

Δεν την παλεύει μια αυτό το μπλε για δημιουργία θέματος. Ποια ήταν η προηγούμενη έκδοση χωρίς αυτήν την εξυπνάδα;
Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχετε παλιες εκδοσεις αλλα με τις τελευταιες παει σφαιρα η εφαρμογη, κακος ειστε τοσο πισω

Εγώ με παλιότερη δεν έχω κανένα παράπονο από θέμα ταχύτητας.. Αντιθέτως βλέπω τι τραβάνε όσοι αναβαθμίσουν (ουσιαστικά έχουν γίνει beta testers..) και κάθομαι στα αβγά μου..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με παλιότερη δεν έχω κανένα παράπονο από θέμα ταχύτητας.. Αντιθέτως βλέπω τι τραβάνε όσοι αναβαθμίσουν (ουσιαστικά έχουν γίνει beta testers..) και κάθομαι στα αβγά μου..

 

μαλλον εισαι εξαιρεση εσυ φιλε , σιγα το τι τραβαμε, σε δουλεια να βρισκομαστε, εμενα προσωπικα δε με προβληματιζει κατι

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχέση με beta testers. Beta tester γίνεσαι όταν ετοιμάζεται, σε αυτό που συμμετέχεις, να αλλάξει ριζικά, να κανει μια μεγάλη αλλαγή.

Αυτό που συμβαίνει με το tapatalk είναι τελείως διαφορετικό. Ο dev ή το team που βρίσκεται απο πίσω τους αρέσουν οι αλλαγές. Τόσα χρονια στο tapatalk δεν έχει αλλάξει κάτι εκτός απο εμφάνιση και μερικά features στις δυνατότητες του χρήστη.. Είναι το ίδιο , ίδια φιλοσοφία (forums , read , undread κτλ )απλά με διαφορετική εμφάνιση. Δεν ξέρω για ποιον ακριβώς λογο το κάνουν αυτό , μπορεί να γουσταρουν τις αλλαγές αλλά όχι και beta testers λόγω εμφάνισης. ;)

Edited by mario27
Link to comment
Share on other sites

Μια παίζει καλά η εφαρμογή στο Onda tablet μου μια χαλάει με κάθε αναβάθμιση.

Τι κάνουν επιτέλους.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μια παίζει καλά η εφαρμογή στο Onda tablet μου μια χαλάει με κάθε αναβάθμιση.

Τι κάνουν επιτέλους.

Μια από τα ίδια. Από τη 13 και μετά στο Onda, ειδικά όταν ανοίγω το myphone κρασαρει. Με τα ξενα forums παίζει κανονικά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται γιατί στο κινητό είναι απροβληματιστη. έχω γυρίσει στην 12.χχ στο ταμπλετ.

 

Τους έστειλα email για τα κρασαρισματα στο ταμπλετ, μου στείλανε ένα beta version να δω αν με αυτό κρασαρει. Είπαν ότι αν κρασαρει θα ανοίξει ένα dialog το οποίο θα καταγράψει το κρασαρισμα και μπορώ να τους το στείλω με email για να το διορθωσουν. Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτή η διαδικασία? Ειναι safe να την κάνω?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μια από τα ίδια. Από τη 13 και μετά στο Onda, ειδικά όταν ανοίγω το myphone κρασαρει. Με τα ξενα forums παίζει κανονικά. Δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνεται γιατί στο κινητό είναι απροβληματιστη. έχω γυρίσει στην 12.χχ στο ταμπλετ.

 

Τους έστειλα email για τα κρασαρισματα στο ταμπλετ, μου στείλανε ένα beta version να δω αν με αυτό κρασαρει. Είπαν ότι αν κρασαρει θα ανοίξει ένα dialog το οποίο θα καταγράψει το κρασαρισμα και μπορώ να τους το στείλω με email για να το διορθωσουν. Έχει κανείς ιδέα τι είναι αυτή η διαδικασία? Ειναι safe να την κάνω?

Προφανώς για να το στέλνει η επίσημη εταιρεία, ξέρουν τι κάνουν.

Κάποιο log θα τρέχει αυτό με το διάλογο που λέει, που θα καταγραφει την συμπεριφορά της εφαρμογής.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

μπορει να εχετε παλιες εκδοσεις αλλα με τις τελευταιες παει σφαιρα η εφαρμογη, κακος ειστε τοσο πισω

Δεν έχω κανένα θέμα με την 4.9.5. Ήταν μια πραγματικά stable έκδοση.

 

Το θέμα είναι ότι στην επόμενη άρχισαν τις αλχημιες. Διαχωρισμός sticky και non sticky, 50 κλικ για να δω όλα τα threads κλπ.

 

 

Τουλάχιστον έβαλαν στις τελευταίες κάποιο feature που να αφήνει να δεις το forum όπως παλιά? Δηλαδή να διαλέγεις την ενότητα, και να σου εμφανίζονται πάνω στικυ, κάτω τ απλά?

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...