Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι ηρθε και η 13.3 στο playstore. Δεν την παλευουν οι developers του tapatalk. Μια ερωτηση: ενω στο κινητο μετα τα νεα updates η εφαρμογη φαινεται να δουλευει μια χαρα, στο tablet που εχω, απο το update 13.1 και μετα, οταν παω να ανοιξω ενα φορουμ, πχ το myphone, η εφαρμογη κανει force close. Μονο στο xda εμπαινε κανονικα. Να σημειωσω οτι στο tab εχω adaway, αν και δεν νομιζω να φταιει αυτο. Εχει παρατηρησει καποιος αλλος παρομοια συμπεριφορα?

 

Κι εμένα το ίδιο κάνει. Όταν μπαίνω στο myphone με πετάει έξω, στην επιλογή των φορουμς, Είμαι με 4.13.3

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το ίδιο κάνει. Όταν μπαίνω στο myphone με πετάει έξω, στην επιλογή των φορουμς, Είμαι με 4.13.3

Σε tablet ή σε κινητο στο κανει αυτο?

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστικές εκδόσεις είναι πριν βγει η τελική 4.13, το πρόβλημα που είναι;

Με το tapatalk αυτό που έχω καταλάβει εγώ είναι ότι δεν μπορεί να είναι κανεις σίγουρος ποια είναι δοκιμαστική έκδοση και ποια όχι. Πάντως η 4.13.3 υπάρχει κανονικά στο play store. Anyway, ένα bug είναι ότι απο την 4.13 και μετά, σε μερικές συσκευές όταν πας να επιλεξεις κάποιο φόρουμ η εφαρμογή κάνει force close και σε επαναφέρει στην οθόνη με την επιλογή των φόρουμ. Εμένα το κάνει αυτό στο tablet αλλά όχι για όλα τα φόρουμ. Στο κινητό δουλεύει χωρίς πρόβλημα μέχρι τώρα. Λογικά θα το διορθώσουν αυτό το bug αν αναλογιστεί κανείς το ρυθμό με τον οποίο βγάζουν updates τις τελευταίες μέρες, οπότε ισως έχεις δίκιο ότι αυτές είναι δοκιμαστικές εκδόσεις.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο μου έκανε update το tapatalk και δεν βλέπω πλέον τα ρυθμιστικά για το μέγεθος της γραμματοσειράς. Είναι κάπου κρυμμένο το setting ή το έβγαλαν?!?!
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλαν Πάρη. Τώρα πλέον αλλαγή μεγέθους μόνο από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου με ότι αυτό συνεπάγεται. Αυτά έχουν τα μονοπώλια βλέπεις. Κάνεις ότι βλακεία σου κατέβει χωρίς συνέπειες.
Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλαν Πάρη. Τώρα πλέον αλλαγή μεγέθους μόνο από τις ρυθμίσεις του τηλεφώνου με ότι αυτό συνεπάγεται. Αυτά έχουν τα μονοπώλια βλέπεις. Κάνεις ότι βλακεία σου κατέβει χωρίς συνέπειες.

Καλημέρα Μάκη :) Με χάλασε πολύ αυτή η χαζομάρα που έκαναν, όχι τίποτα άλλο αλλά θα βγάλουμε και τα μάτια μας στο τέλος για να διαβάσουμε...θα ψάξω για την προηγούμενη έκδοση γιατί έτσι δεν θα το παλέψω....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Μάκη :) Με χάλασε πολύ αυτή η χαζομάρα που έκαναν, όχι τίποτα άλλο αλλά θα βγάλουμε και τα μάτια μας στο τέλος για να διαβάσουμε...θα ψάξω για την προηγούμενη έκδοση γιατί έτσι δεν θα το παλέψω....

Για τις προηγούμενες εκδόσεις: http://www.apkmirror.com/apk/tapatalk-inc/tapatalk/tapatalk-4-13-3-android-apk-download/

Και για εμένα, που είμαι στα πρόθυρα της πρεσβυωπίας, είναι deal braker.

Την καλημέρα μου :)

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στην νέα έκδοση πώς απενεργοποιούμε τις ειδοποιήσεις;

Πάνω δεξιά στις ρυθμίσεις μετά πας στην πρώτη επιλογή που λέει για notifications κάτι.

 

Ωραία η νέα αναβάθμιση από αισθητικής άποψης

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε νεο update στο playstore, 4.13.4. Για οσους ειχαν crashes σε ορισμενες συσκευες με τις προηγουμενες εκδοσεις 4.13.χ, να ενημερωσω οτι αυτο το bug, τουλαχιστον στο tablet οπου ειχα τετοιο θεμα, εξακολουθει να υπαρχει. Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Με το τελευταίο update απ το play store πάει αέρας πρώτη φορά βλέπω τόσο smooth το tapatalk τουλάχιστον στο S6 που έχω.

Απ την άλλη αυτή η βλακεια τους να φτιάχνουν 1 πράγμα και οπωσδήποτε να χαλάνε κάτι άλλο δε μπορώ να τη καταλάβω.

Ψάχνω αλλά επιλογή για αλλαγή γραμματοσειράς γιοκ!

Δε πάνε καλά μου φαίνεται.

Εδώ τους ενοχλούσα συνέχεια που δεν υπήρχε αυτή η δυνατότητα στα WP και το έφτιαξαν εκεί και τώρα το χάλασαν εδώ! :(

Άμα πια, πάνε καλά, τι είμαστε, αετόπουλα 18χρονα όλοι. ......

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε νεο update στο playstore, 4.13.4. Για οσους ειχαν crashes σε ορισμενες συσκευες με τις προηγουμενες εκδοσεις 4.13.χ, να ενημερωσω οτι αυτο το bug, τουλαχιστον στο tablet οπου ειχα τετοιο θεμα, εξακολουθει να υπαρχει.

Ισχύει και στο δικό μου Onda, αλλά πλέον αφού σκάει το myphone αλλά αν ξαναδοκιμασω, πλέον μένει και κάνω δουλειά κανονικά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει επιλογή, αλλά νομίζω ότι από μόνα τους γίνονται ένα κλικ πιο μεγάλα.
Link to comment
Share on other sites

Απλά γράφει 'Fixed font sizing issues'

Πουθενά δεν γράφει για

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έχω στείλει πάντως mail με παράπονα γιατί κατάργησαν αυτή τη τόσο χρήσιμη δυνατότητα

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τους έχω στείλει πάντως mail με παράπονα γιατί κατάργησαν αυτή τη τόσο χρήσιμη δυνατότητα

 

αμα δεν βλεπεις τα γραμματα με τα θηρια που εχεις note κτλ γερασες μανο μου :lol:παντως εφτιαξε ειναι πιο καλο τωρα.για την γραμματοσειρα δικιο εχεις....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...