Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το προβλημα μου εντοπιζεται μονο οταν παω να χρησιμοποιησω τον explorer,ενω στο store μπαινω κανονικα και μπορω να κατεβασω εφαρμογες χωρις προβλημα ......εκεινο που δεν μπορω να καταλαβω ειναι ενω γινονται ολα τα βηματα κανονικα γιατι στο τελευταιο βημα που βαζω τον κωδικο που μου στελνουν δεν εχω επιλογη ενεργειας ΠΧ επομενο ή ΟΚ ή ENTER

απο το PC τι να κανω δηλαδη;

Edited by savasga
συμπληρωση
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Να πω την αληθεια δεν εχω καταλαβει για ποιο λογο σου ζηταει στον explorer κωδικο. Προσπαθεις να μπεις σε καποια υπηρεσια της microsoft? Ο εξπλορερ απο μονος του δεν θελει λογκ ιν για να τον χρησιμοποιησεις.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο Back up software για Microsoft Lumia 535

ώστε να μπορώ να διαχειρίζομαι επαφές, μηνύματα, ημερολόγιο κτλ απο το PC.

(Κάτι ανάλογο με το Nokia PC suite).

 

Ευχαριστώ πολύ,

Νεκτάριος

Link to comment
Share on other sites

κοιταξτε να δειτε πως ειναι τα πραγματα..........την πρωτη φορα που πατησα τον explorer με πηγε κατευθειαν στην σελιδα για εισοδο στον λογαριασμο της microsoft ........απο εκει ξεκινησε ολο αυτο το μπαχαλο με ολα αυτα που περιεγραψα στα προηγουμενα μηνυματα.............μετα απο ψαξιμο πολλων ωρων καταφερα να εμφανισω την αρχικη του google και την καρφιτσωσα στην αρχικη οθονη οποτε δεν με απασχολει αλλο αυτο.........μαλλον εκεινη η σελιδα πρεπει να ειχε προβλημα ή καποιο κολλημα γιατι με τον κωδικο μου αλλα και με τον κωδικο μιας χρησης που μου εστειλαν ενω στο pc εμπαινα στον λογαριασμο μου στο κινητο στην σελιδα αυτη δεν μπορουσα οπως εχω πει

απο την στιγμη που μπορω να μπω στο store και μπορω να κανω αυτα που εχω αναγκη προς το παρον το αφηνω μεχρι να εμφανιστει κατι

ευχαριστω πολυ εσας που απαντησατε αλλα και ολους που συμμετεχουν στις συζητησεις γιατι διαβαζοντας τις εμπειριες τους και τα σχολια τους γινομαστε εμεις οι υπολοιποι ποιο σοφοι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο Back up software για Microsoft Lumia 535

ώστε να μπορώ να διαχειρίζομαι επαφές, μηνύματα, ημερολόγιο κτλ απο το PC.

(Κάτι ανάλογο με το Nokia PC suite).

 

Ευχαριστώ πολύ,

Νεκτάριος

 

Επαφες, ημερολογιο , emails, φωτος κτλ τα συγχρονιζει στο ιντερνετ παντως οποτε μπορεις να εχεις προσβαση απο το pc σου χωρις να χρησιμοποιησεις καποιο back up software.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

 

 

Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει κάποιο Back up software για Microsoft Lumia 535

 

 

ώστε να μπορώ να διαχειρίζομαι επαφές, μηνύματα, ημερολόγιο κτλ απο το PC.

 

 

(Κάτι ανάλογο με το Nokia PC suite).

 

 

 

 

 

Ευχαριστώ πολύ,

 

 

Νεκτάριος

 

 

 

Υπαρχει backup απο το κινητο.Αποθηκευονται ολα στο hotmail/outlook mail σου και στο onedrive οι φωτογραφιες.Ευκολος συγχρονισμος και με τον υπολογιστη σου.

 

Μπορεις να σωσεις ρυθμισεις,εφαρμογες(κατεβαζει κατευθειαν και δεν κραταει δεδομενα),ιστορικο κλησεων,sms και ολες τις φωτογραφιες και βιντεο στο onedrive.Απιστευτο και βολικο,μετα απο hard reset αφου συνδεσεις το κινητο με το hotmail/outlook mail ολα ειναι οπως ηταν πριν το reset.Απλα τακτικα κανε back up ωστε να ειναι ενημερωμενο και περασμενα ολα τα στοιχεια σου.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο βρεθικε τυχαια στα χερια μου.εκανε συνδεση ο πατερας μου 24-9-2015 και του το δωσανε δωρο.Μολις προχθες μου εφερε το κουτι χωρις να ξερει τι εχει μεσα!80 ετων ειναι....

Θελω να ρωτησω πως κανουμε σιωπηρη λειτουργεια?

Πως συνδετε στο δυκτιο?

Εκανα μικρα τα εικονιδια αρχικης οθονης,αλλα κατω απο την μεση της οθονης δεν πανε...,,

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνο βρεθικε τυχαια στα χερια μου.εκανε συνδεση ο πατερας μου 24-9-2015 και του το δωσανε δωρο.Μολις προχθες μου εφερε το κουτι χωρις να ξερει τι εχει μεσα!80 ετων ειναι....

Θελω να ρωτησω πως κανουμε σιωπηρη λειτουργεια?

Πως συνδετε στο δυκτιο?

Εκανα μικρα τα εικονιδια αρχικης οθονης,αλλα κατω απο την μεση της οθονης δεν πανε...,,

 

Καλορίζικο!

Για να το βάλεις στο αθόρυβο πατάς είτε το Volume + είτε το Volume - από το πλαϊνό μέρος της συσκευής και έπειτα το καμπανάκι που έχει αριστερά της μπάρας που επιλέγεις την ένταση του ήχου. Για να συνδεθείς σε κάποιο ασύρματο δίκτυο σέρνεις από πάνω προς τα κάτω για να σου εμφανίσεί τις ενέργειες (μπορείς να μέσα από τις ρυθμίσεις να αλλάξεις τις προεπιλεγμένες και να ορίσεις αυτές που θέλεις εσύ) και επιλέγεις το WiFi.

Για το τρίτο ερώτημά σου μήπως μπορείς να ανεβάσεις κάποιο screenshot πατώντας το Volume + μαζί με το πλήκρο κλειδώματος-ξεκλειδώματος;

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

οταν φορτιζει δεν αναβει κανενα ledaki που να δειχνει οτι φορτιζει και να αλλαζει χρωμα οταν φορτισει;
Link to comment
Share on other sites

οταν φορτιζει δεν αναβει κανενα ledaki που να δειχνει οτι φορτιζει και να αλλαζει χρωμα οταν φορτισει;

 

Όχι, μόνο το γνωστό σύμβολο της μπαταρίας στη κεντρική οθόνη είναι ένδειξη φόρτισης.

Link to comment
Share on other sites

καμιά μπαταρία με πολλά mah υπάρχει?

επίσης 10 πότε?

τι λέτε γιαυτή? http://www.ebay.com/itm/High-Capacity-2500mAh-BL-5J-Battery-For-Nokia-Lumia-520-Lumia-525-Lumia-530-/262085565520?hash=item3d05845c50:g:-4AAAOSwAYtWF6YY

δεν ξέρω αν είναι συμβατή

Edited by markosch
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καμιά μπαταρία με πολλά mah υπάρχει?

επίσης 10 πότε?

τι λέτε γιαυτή? http://www.ebay.com/itm/High-Capacity-2500mAh-BL-5J-Battery-For-Nokia-Lumia-520-Lumia-525-Lumia-530-/262085565520?hash=item3d05845c50:g:-4AAAOSwAYtWF6YY

δεν ξέρω αν είναι συμβατή

 

Δεν ξέρω πόσο καλή ιδέα είναι αυτές οι noname μπαταρίες. Οι μπαταρίες λιθίου αν δεν είναι σωστά κατασκευασμένες μπορούν να κάνουν κυριολεκτικά μπαμ. Αυτή που έχει από την μαμά του δεν είναι και άσχημη. Με φυσιολογική χρήση την βγάζει την μέρα. Τα δεκάρια επίσημα είναι άγνωστο πότε. Οι δοκιμαστικές εκδόσεις που δίνουν με το insider preview πάντως τρέχουν πολύ καλά στην συγκεκριμένη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πόσο καλή ιδέα είναι αυτές οι noname μπαταρίες. Οι μπαταρίες λιθίου αν δεν είναι σωστά κατασκευασμένες μπορούν να κάνουν κυριολεκτικά μπαμ. Αυτή που έχει από την μαμά του δεν είναι και άσχημη. Με φυσιολογική χρήση την βγάζει την μέρα. Τα δεκάρια επίσημα είναι άγνωστο πότε. Οι δοκιμαστικές εκδόσεις που δίνουν με το insider preview πάντως τρέχουν πολύ καλά στην συγκεκριμένη συσκευή.

 

δηλαδή είναι επικίνδυνο λες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιος τρόπος να γίνει εξαγωγή των αγαπημένων από τον Internet explorer. Από όσα κοίταξα στο google, δεν έχω βρει κάποιο τρόπο να γίνει εξαγωγή τους σε αρχείο και ο συγχρονισμός με το pc δεν δείχνει να λειτουργεί.

Ευχαριστώ για τη βοήθεια.

Link to comment
Share on other sites

Η build σε τί τελειώνει, σε .29;

spacer.png& άλλα που δεν φαίνονται =(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

http://imageshack.com/a/img923/6766/7kPvie.png

 

Windows 10 επίσημα εδώ και κάποιες μέρες.

 

Έχουμε αναφέρει ξανά ότι το preview έχει αφαιρεθεί εδώ και λίγο καιρό. Άλλωστε πως είναι επίσημα όταν τα βάζεις μέσω του insider και όχι σαν αναβάθμιση που τη βλέπει μια συσκευή χωρίς αυτό. Εκτός και εάν εννοείς ακριβώς αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε αναφέρει ξανά ότι το preview έχει αφαιρεθεί εδώ και λίγο καιρό. Άλλωστε πως είναι επίσημα όταν τα βάζεις μέσω του insider και όχι σαν αναβάθμιση που τη βλέπει μια συσκευή χωρίς αυτό. Εκτός και εάν εννοείς ακριβώς αυτό.

 

 

 

Παιδια βγηκαν επισημα; Εγω περασα προχθες με insider slow ring τη 10586.29 και εκανα update στην .71

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω insider πια. Έκανα hard reset και περάστηκαν τα 10αρια.

 

http://imageshack.com/a/img921/5683/owg0je.png

Edited by DonPitbull
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω insider πια. Έκανα hard reset και περάστηκαν τα 10αρια.

 

http://imageshack.com/a/img921/5683/owg0je.png

 

 

 

Τι firmware εχεις; Ειμαι cosmote GR branded.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...